Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaniewiedzaca

KTO MA STEPPER SKRETNY MAM PYTANIE

Polecane posty

Gość gość
28 minut!!! coraz lepiej mi to idzie i coraz mniej sie mecze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj tylko 20 minut plus ten trening https://www.youtube.com/watch?v=YvGXXB__syA&index=2&list=WL Czy schudlam ??? Niestety po swiatecznym lenistwie i obzarstwie 2 kg wiecej ale nie poddam sie . Jutro ide do rossmana po figure extra slim bo slyszalam kilka dobrych opini na jej temat a cos czuje ze do maja zamiast schudnac przytyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Z ciekawością przeczytałam wasze wpisy dotyczące stepperka. Ja swój kupiłam w zeszłą środę w Lidlu i niestety padł w niedzielę. Robiłam jakieś 5000 kroków w 60 minut i nie wytrzymał tempa. Czekam teraz na reklamację. Udało mi się dostać na razie jakiś stary zwykły zobaczymy czy zdążą być widoczne rezultaty zanim padnie. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stepera nie polecam, padają siłowniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie w pierwszym stepperku wyrwałam śrubę regulującą z metalem a później poszły 3 linki. A teraz w drugim znów poszła śruba regulująca wysokość steppu. Mam pecha. Czekam na powrót z reklamacji. Na razie ćwiczę na starym, moje kochanie reanimował mi sprzęt, co prawda nie wiemy na jak długo. Wczoraj zrobiłam kolejne 5000 kroków. Więc jestem zadowolona i już czekam na dzisiejsze dreptanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
steppery z linkami są ok, bo zawsze dodatkowo angażują ręce do pracy, ale bądź pewna, że za takie pieniądze to kupujesz jednorazówkę. najgorsze w nich są siłowniki, które padają jak muchy. ćwiczyłam ok 8 miesięcy na stepperze i dałam sobie spokój bo koszta wymiany siłowników przekroczyły koszt stepera :( 1 siłownik to przy dobrych wiatrach ok 20-30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź. Od jakiej ceny można znaleźć coś porządnego? Czy generalnie steppery nie są najlepszym pomysłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest przypadłość każdego rodzaju stepperów. Jak tłumaczono mi w sklepie są 3 główne rodzaje, małe tanie takie jak Ty chcesz kupić, większe z "kierownicą" i profesjonalne. Małe do ok 500 zł, z kierownicą ok 1700 zł i profesjonalne od 10 000 zł wzwyż. Pytasz czy steppery nie są najlepszym pomysłem, ale na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o zakup małego urządzenia do domu. Mieszkam w kawalerce stąd urządzenie musi być małe. Chodziło mi czy stepper jest warty kupna jeżeli są z nim problemy czy może w cenie ok. 200-250 zł mogę kupić coś innego co może posłużyć mi dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako takiej alternatywy nie masz, ale musisz się liczyć, że stepper jest jedynie uzupełnieniem ćwiczeń, bez sensu jest opierać trening jedynie na stepperze, ponieważ nim wzmocnisz nogi i pośladki, nic więcej. moim zdaniem szkoda kasy. wiem, mówiłaś - masz małe mieszkanie - w takim razie idź na siłownię, ponieważ w domu nie masz miejsca na trening. nie da się mieć wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepka
Witam was dziewczyny:) Przeczytalam z zaciekawieniem wasze wpisy i chetnie do was dolacze,jesli pozwolicie.To fajne forum i naprawde kulturalne osoby i pomocne sie tutaj udzielaja,milo sie czyta:) Wiec tak, mam stepper skretny od jakiegos czasu ale to nie byl dobry czas zeby zaczac trening,nawet pojawila sie mysl zeby go odsprzedac.Teraz jestem na innym etapie w zyciu i postanowilam dac mojemu stepperowi i sobie jeszcze jedna szanse:P Zaczelam cwiczyc ok 1,5 tyg temu stosujac jednoczesnie diete.Nie waze sie,bo jak same wiecie nie o wage chodzi,tylko o efekt wizualny;) znam dziewczyny ktore waza 50 kilo a ciala maja takie ze krepuja sie latem je pokazac i takie ktore maja nadwage widac ze to nie chudzinki ale jakie ciala!Wiec moje zalozenie to spojrzec w lustro i miec poczucie ze jest ok w mojej ocenie:) konczac ten dlugi wywod:P efekty widze,cialo jest lepsze i odpowiadajac na pytania niektorych kolezanek,tak spada brzuch! naprawde mam takie wrazenie ze modeluje sie cala sylwetka,byc moze to tez kwestia diety i duzej ilosc***itej wody.Napewno znana wam jest informacja o tzw celulicie wodnym? Ja zdecydowanie jak zaczynam pic wiecej wody,widze poprawe napiecia skory:) zycze wiele wytrwalosci i Wam i sobie:) powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×