Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaniewiedzaca

KTO MA STEPPER SKRETNY MAM PYTANIE

Polecane posty

Gość irenel
Stepper jest naprawdę super. Mam od dwóch tygodni i już widzę różnicę. Skóra jest bardziej napięta, ale ja ćwiczę na nim, żeby wzmocnić nogi na snowboard. Nie ma nic lepszego. --------------- www.happyski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimolska
od tygodnia nie cwicze :( poniewaz jestem chora i w dodatku same egzaminy i obrona mnie czeka ale waga nie wzrasta wiec jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo zaczynam
Ja sobie kupiłam taki bez kolumny. Z niecierpliwością czekam aż kurier go dostarczy. Jako znawczynie odchudzania podpowiedzcie co pomaga na przemianę materii ( mam bardzo wolną, zaparcia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimolska
jabłka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryna869
na mnie działa kawa i zielona herbata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryna869
Kupiłam stepper skrętny,super sie cwiczy i jest w porzadku ale zastanawia mnie jedno...kupiłam go na allegro i przewaznie we wszystkich opisach jakie widzialam w opisie produktu jest napisane, ze steper zawiera: ,regulacje wysokości pedałów oraz regulacje oporu'..tylko ze okazuje sie ze to jest jedno i to samo..redukcja wysokosci to redukcja oporu,nie ma innej opcji. Tylko ze przy redukcji wysokosci ja nie czuje specjalniej róznicy jesli chodzi o opór, roznica sa tylko płytsze albo głębsze ruchy,ale opór dla mnie jest ten sam.Martwie sie wiec troche, ze skoro nie ma tej regulacji oporu i jesli bede systematycznie cwiczyc, to zamiast wysmuklic nogi wyrobie sobie mieśnie.. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze00
nie ma opcji zeby wyrobic sobie miesnie przy tym :) miesnie sie wlasnie przy pbicazeniu wyrabaja, nie przy aerobach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasanka
Hej, ja kupiłam stepper skretny dwa tygodnie temu. Nabyłam go w decatlonie i.... jeszcze się nie zepsuł:) Ćwiczy na nim moj mąż, ja i skacze mała córka. Staram się ćwiczyć codziennie po pół godziny. Nie mierzyłam obwodu ud, ale czy schudłam będę wiedziała po luźniejszych spodniach. Wszystkie zrobiły się ostatnio taki ciasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryna869
beatrycze mam nadzieje ze sie nie mylisz;)bo stepper mi sie podoba, tylko chyba troche przesadziłam i bolą mnie ścięgna..zrobie dwa dni przerwy a na przyszłość-rozciąganie.Wytrwałości w cwiczeniach kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ile dziennie
na jakim obciażeniu chodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki stepper jak wkleiłas link tez kreciłam ta kulka z przodu i szczerze- to nic nie zmienia. A jestes zadowolona z tego steppera? Ja mam dopiero 2 dni, a Ty jak długo ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężko chodzi się
Ja mam od tygodnia ten stepper, na razie marnie mi idzie. Dziennie robię 1000 stepów, ale z przerwami. Np dzisiaj za pierwszym podejściem zrobiłam 500, za drugim drugie 500. Z tym, że te 1000 stepów liczone jest na jedną nogę ( licznik nabija nie przy każdym naciśnięciu tylko po dwóch). Ciężko chodzi się, chciałabym zmniejszyć obciążenie, tym bardziej, że nie chcę rozbudować nóg ( mięśni) tylko odchudzić uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam steper od dzisaj,zrobiłam 60 minut i jestem z siebie dumna.Spociłam się jak bóbr.Nie wiem ile to stepow,bo zle baterie mi przyslali i licznik mi nie dziala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ciężko chodzi się ja dziś chodziłam 25 min i zrobiłam 1408 ale byłam mokra jak szczur.... i moja uwaga - nie wiem jak Twój stepper, ale mój tak ciężko chodzi, powoli, szybko na tym chodzić nie można i łydki mnie bolą, a chcę wyszczuplić uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny do negocjacji
Gość kataryna869
A ja mam ponad tydzien, dzis było 2000 kroków w 35 min:Dmam nadzieje ze jutro bede mogla normalnie chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryna869
Pytanko do tych pan co juz troszke dluzej cwicza- kiedy było widac pierwsze efekty i w którym miejscu najbardziej?Mam wrazenie ze po cwiczeniach najbardziej napiete sa uda w moim przypadku, a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę od ponad tygodnia. Na początku chodziłam rano i wieczorem po 15 minut. Teraz chodzę 30 minut raz dziennie. Nogi mi się chyba poprawiły i pupa bardziej ujędrniła(choć nie miałam z tym problemów, bo praktykuję yogę od 10 lat) W każdym razie na pewno schudłam 1,5 kilograma. Dodatkowo staram się nie jeść po godzinie 18.00 i piję bardzo dużo wody i herbaty. A jak u Was efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita- :) nie wiem czy dobrze widze, ale ja mam chyba taki sam, tylko bez kolumny :) jak Ci się na nim ćwiczy? Zadowolona jestes? Jesli to taki jak ja mam to tez chodzi tak wolniej? Tak jak bys na nartach jechała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny :) Postanowiłam do was dołaczyć choć jeszcze nie kupiłam steppera, natomiast bardzo dużo czasu poświęciłam na czytanie różnych for żeby uzyskać odpowiedzi na wiele moich pytań. A więc tak jestem zdecydowana na stepper skrętny ponieważ ćwiczy więcej naszych części ciała oraz cieszy się większym poparciem. Moim głównym problemem jest zbyt mało miejsca, więc na początku chciałam kupić stepper bez kolumny, żeby mieścił się pod łóżkiem. I moim faworytem był stepper z tchibo. Natomiast napokałam się na stepper nordic walking i powiem wam że jestem na niego zdecydowana. Po pierwsze posiada wszystko czego potrzebuje: rączki które będą służyć mi chociaż w połowie jak kolumna i jest możliwość ich zdemontowania. Po drugie i najważniejsze że jest regulacja obciążenia stepów co można zobaczyć na obrazku z tyłu pedałów. Z tego co czytałam to regulacja oporu czy obciążenia stepów to co innego niż regulacja wysokości pedała. Jak większość z was pragnę pozbyć się nagromadzonego tłuszczyku i ujędrnić ciało a nie uzyskać efekt umieśnionych nóg. Jak tylko otrzymam stepper to będe pisać z wami na forum o swoich efektach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darriiaa...
dziewczyny! Kupujcie steppery bo warto!!!! Na stepperze ćwicze od msc-a, 5dni w tygodniu ok 20min i juz widze efekty: pupa juz nie trzesie sie jak galareta przy chodzeniu,jest fajnie ujędrniona,widać,ze posladki troszke sie podniosly,uda fajnie się kształtują i łydki też. To mnie bardziej motywuje do cwiczen:),a najbardziej nie moge doczekac sie wiosny zeby zalozyć wymarzone legginsy.:)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolniej? a majstrowałas przy obciążeniu? ja staram sie cwiczyć dość szybko, żeby nie było przyrostu mięśni tylko spalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita 1000 z przodu - owszem jest pokrętło regulacji- ale czy mam je dokrecone, czy odkrecona - to zadna róznica zastanawiam sie, czy tak ma byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperowiczka.
to pokrętło to regulacja wlasnie oporu. Im bardziej dokrecone to pedały są wyżej i nacisk jest dłuższy,jest większy opór,a jak poluzujesz to kroki są krótsze,lżejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperowiczka.
tak więc,jeśli u ciebie pokrętło jest dokręcone lub nie i nie czujesz różnicy tzn ze masz wadliwy stepper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×