Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaniewiedzaca

KTO MA STEPPER SKRETNY MAM PYTANIE

Polecane posty

hej dziewczynki co tam u was po wakacjach? ja nie mam już stepperka, oddałam mamie a ona mi go zepsuła :( trudno! mam taka budowę że stepper mógł mi bardziej zaszkodzić niż pomóc, ponieważ już mam masywne uda tylko by mi się bardziej rozbudowały, jeździłam na rolkach a teraz wstawiłam rowerek stacjonarny i jeżdżę 3-4 razy w tyg. z moich obserwacji najlepiej działają rolki, figura się wysmukla, znikaja boczki, szczupleją ud i łydki, i twardnieją na beton :D, piszcie co tam, bom ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
aaa ja na razie nie steppuję bo miałam za mało czasu, praca mgr, ślub... ale po ślubie zamierzam wrócić do stepperka :) fajnie się czułam jak trochę poćwiczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
jasia rany! widzę, że na nudę nie narzekasz! gratulacje! nie dziwota, że odstawiłaś stepper. byleby się nie zakurzył :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
@uno_dos_tres dzięki :) no właśnie puki co się nie nudzę, stepperek stoi, ale pasem czasem się masuję jak mnie natchnie ;) do stepperka zamierzam wrócić i mam nadzieję, że się nie rozleniwię za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
może i ciekawy ale umarł niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinia
Hey widzę że nikt nie zagląda, a szkoda:( Ja zamówiłam w zeszłym tygodniu steperek HS 20s, mam nadzieję że mi posłuży. W rodzinnym domu mam orbitreka, i jeśli ktoś ma na niego miejsce to serdecznie polecam!! Niestety w moim aktualnym mieszkanku nie mam na niego miejsa, więc steper będzie jego odpowiednikiem. Pozatym jeżdżę na rowerku stacjonarnym i kręcę się na twisterze. Jak sporo dziewczyn stąd walczę z kg pozostałymi po ciąży;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dziewczyny, czytam sobie Wasze posty i zachęciłam się do steperku i chcę kupić. Jakie Wy macie te steperki? Na allegro widziałam nawet takie za 20-30 zł ale czy są dobre? Ma ktoś takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam stepper boczny Kettler. Koszt .ok 400zł. Czy warto? Nie. Jest niewygodny. Lepszy był skrętny za 180zł, ale ktoś mi go popsuł i nie chce się przyznać. Mam też zwykły, używałam go miesiąc. Nie miał regulacji żadnej i zakres kroków był kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wlasnie nie chce dawac fortuny bo nie wiem czy bede miec silną wolę zeby na tym cwiczyc regularnie, chciaabym po prostu narazie sprobowac. Zastanawiam sie nad tymi tanszymi z wyswietlaczem lcd i linkami ale tez nie chce kupic szajsu, którego nie będzie się dalo uzywac. A musze powiedziec ze bardzo bardzo zalezy mi na spaleniu tluszczy (i cellulitu...) z ud i posladkow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tak. Jak zaczęłam pierwszy raz ćwiczyć na stepperze to ćwiczyłam codziennie 1,5h (czasem więcej) przez pół roku. Mały efekt już był po miesiącu. Po długim ćwiczeniu prawie pozbyłam się cellulitu, pośladki zaokrągliły się, ale poza stepperem robiłam inne ćwiczenia i zajmowało mi to bardzo dużo czasu w ciągu dnia, bo 3-4h. Ale byłam wtedy mega zmobilizowana. Teraz niestety wrócić do ćwiczeń nie chce mi się, chyba mam przesyt :) Minusem ćwiczeń na stepperze jest to, że eksploatuje się kolana. Dlatego, mimo, że jestem młoda to profilaktycznie biorę glukozaminę, bo jednak stepper, rower stacjonarny, jakieś przysiady kiepsko wpływają na stawy. Aha, wtedy też byłam na diecie, schudłam dużo, przez rok diety bardzo dużo, ale bez ćwiczeń i po pozwalaniu sobie na słodycze (moja słabość) sporo też przytyłam, cellulit też wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilian a ten stepper mialas taki obrotowy (twister) czy zwykly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam wyżej, że miałam trzy rodzaje :) Najpierw prosty, używałam przez miesiąc. Potem kupiłam skrętny z linkami, których nie używałam, bo wolałam np. ciężarkami ćwiczyć w trakcie. No i rok temu kupiłam boczny, najdroższy i nie jestem zadowolona. Także ja osobiście polecam skrętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milou01
mam dość masywne nogi, tłuszczu sporo i dlatego tak wyglądają, nie są to takie dwie parówki bez kształtów ale nie ładnie one wyglądają. I moje pytanie brzmi czy jak będę chodziła na steperze skrętnym, jeździła na rowerku stacjonarnym co jakiś czas to nie zrobią mi się wielkie mięśnie ? chciałabym zrzucić tłuszcz i później żeby uwidoczniły się mięśnie i nie wiem co i jak mam robić. proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajnik
Chciałam wtrącić się do tematu :) Ktoś pisał,że figura nie zmieniła mu się od ćwiczeń na stepperze. Chciałam uświadomić tylko,że stepper jest urządzeniem,który wzmacnia głównie mięśnie dwugłowe nóg, trzygłowe nóg i łydki. Jeżeli ktoś wykonuje przy tym jakieś skręty, wymachy rękami itp, wtedy i tamto wchodzi w gre,ale generalnie ćwiczenia na stepperze dają 70-100% pracy NÓG! NÓG NÓG NÓG! Tylko tym tu ruszamy,więc stąd będzie schodzić tłuszczyk i tu będą rzeźbić się mięśnie. Przypominam o stepperach z ustawieniami siły nacisku ;) One są najlepsze. Coś na całą sylwetkę? Polecam sprzęt,który nazywa się ORBITREK, ćwicząc na nim pracują dłonie, jeżeli jest z kolumnami, nogi, mięśnie skośne brzucha, biceps, triceps itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej miałam steper taki zwkły za 50 zł, przez 4 tygodnie ćwiczyłam a póź niej mi sie znudził. Najgorsze było to że dostawałam strasznej kolki i jakoś tak sie zraziłam do tego. teraz mam ORBITREK i jestem zadowolona, lubie na nim ćwiczyć, pracuje dużo mięśni i przynajmniej można sie pożądnie spocić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość covenanter
Stepper za 50 złotych nie brzmi poważnie, nie chcę nawet wiedzieć jak szybko się rozsypał. Jeśli chcecie kupić sobie naprawdę dobry stepper, to trzeba wyłożyć na niego co najmniej 500 zł. http://hellhound.pl/sprzet-fitness-do-silowni/steppery warto zajrzeć sobie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maadzenkaa
Hej dziewczyny;) Ja mam stepper skrętny i jestem mega zadowolona bo cwicze niecałe 2 tyg a sporo spadło mi już przede wszystkim z boczków i widze poprawe w wyglądzie nóg, które są moim największym kompleksem. Ćwicze około 30 minut dziennie czasami uda się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungary
sprzedam stepper kettlera side

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMB1
i jak się mają Wasze stepperki? Zastanawiam się nad zakupem i nie wiem jaki wybrać, w grę wchodzą dwa modele: boczny Kettler Side i skrętny z kolumną Bodysculpture BS 1650. No chyba, że polecicie coś co nie zacznie mi skrzypieć po miesiącu i nie będzie zajmowało dużo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna14
Mam pytanie do użytkowniczek steppera skrętnego marki Total Sport SP1 - czy cicho chodzi, czy się nie psuje i czy wart jest wydanych pieniędzy czy lepiej kupić inny? jeżeli tak to jaki poleciłybyście (w granicach 150-190 zł), dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myslicie, warto kupic Stepper w Lidlu? od 8 stycznia podobno ma sie pojawic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jutra bede codziennie na steperku cwiczyla i mam pytanie ktora dzieki steperkowi schudla z lydek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej nie wiem czy ktos bedzie to czytal ale nie wazne najwyzej bede sama dla siebie pisala . Tak wiec zaczelam dzis ze stepperkierkiem skretnym niestety łącznie 25 minut na 2 razy z jakimis malymi przerwami (mam dziecko ciekawskie). Nie wiem czy to cos da ale zalezy mi na wyszczupleniu łydek troche brzucha. Nie powiem troche sie meczylam i nie narzekam jedyne co mi przeszkadza to to ze strasznie skrzypi . Nie zrazam sie jednak i bede co 2 dzien 25-30 minut na poczatek stepowala potem sie zobaczy. Jak dotad moje rozmiary Brzuch 87 cm Talia 69 cm Biodra 96 udo 55 cm łydka 39 ( nie wiem jak to zrobic bo z niej nigdy nie chce mi spasc ale sie nie poddam) To tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wczorajszym stepowaniu zdecydowalam ze co drugi dzien bede na poczatek od 20 do 30 minut . Nogi mnie dlugo bolaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis tylko 14 minut ale mnie grypa bierze i nie dalam rady wiecej ZDROWYCH,WESOLYCH WSZYSTKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci i są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj wytrzymalam 20 minut . Musze sie pochwalic po tygodniu 0,5 cm mniej w łydkach a z nim mi bylo najciezej schudnac :) Dorzucilam do diety czerwona herbate bo zielona juz pije x czasu . Zero napojow gazowanych tylko woda ( siostra mnie na piwa skusila w swieta ) . Niech juz bedzie po swietach wtedy mniej grzechow . Jestem z siebie dumna . Nie zalezy mi na szybkim schudnieciu , mam czas do maja 2016 Moje wymarzone wymiary 90-60-90 tak jak mialam kiedys jak wazylam 59 kg no i te przeklete łydki z 38,5 zeby bylo przynajmniej 36 cm :) Niedlugo sylwester to nie bedzie łatwe trzymac sie diety w tym roku ale od 2016 juz nie pije ani nie jem slodyczy przynajmniej do maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×