Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaniewiedzaca

KTO MA STEPPER SKRETNY MAM PYTANIE

Polecane posty

Gość mimolska
dzisiaj waga wskazuje 64 kg wiec w dwa tygodnie schudlam 4 kg ale odrazu dodaje ze mam diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pośladki
Mam do Was dziewczyny wielką prośbę o udzielenie mi informacji, jaki steper najlepiej kupic ( nie ukrywam ,że nie za bardzo drogi ) , który pomoże mi ujędrnić tylko posladki, bo tak to jestem bardzo szczupla , ale pupa byla zawsze moim wielkim plusem ! Dodam , ze jestem po 2 ciążach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiss_xDJ
Ja się zważę po okresie..;) zobaczymy ile wtedy będę miała,bo logiczne,że w czasie okresu ma się około 2 kg więcej,bo gromadzi się woda..;) Zła jestem na siebie,że przez okres musiałam przerwac cwiczenia..:/ a byłam taka systematyczna..no, ale nie dała bym rady w trakcie okresu..mam wtedy takie bóle brzucha..heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja tez mam zamiar kupić steper :) ale tak jak kilka osób jestem zdezorientowana!!! przeczytałam mnóstwo stron mnóstwo opinii i już nic nie wiem :( napiszcie proszę jakie modele, jakich firm macie i od jak dawna i czy działają (czy nic nie pęka nie trzeszczy nie skrzypi) a tak dodatkowo chciałam napisać że hulahop jest super na talie!!!! wystarczy kręcić i kręcić :) czekam na odpowiedzi bo już chciałabym zacząć a nie wiem co kupić a mam góra 400zł na steper pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimolska
ja kupilam za 200 zl z allegro : STEPER Z KOLUMNA STPPER FITPLAY ... na poczatku troche skrzypial ale mój mezczyzna dokrecil śrubki i wszystko działało caly ... kolumna sie troche chwieje - lipbe mocowanie ... a i co jakis czas jak zaczyna skrzypieć to trzeba podokrecac sróbki no ale tak to jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiss_xD
Ja kupiłam ten sam..;) i zapłaciłam 228 + przesyłka..;) i nie narzekam,jest na prawdę fajny..;) dzisiaj zaczęłam znowu cwiczyc po przerwie,kiedy miałam okres,teraz nie patrzyłam się na czas, ale na ilośc,zrobiłam dzisiaj 7000 stepów i spaliłam 1000 kalorii czyli 1kg..;) postanowiłam,że codziennie będę cwiczyc 7000 stepów..xD zobaczymy co z tego wyjdzie, ale jak mam byc szczera,na prawdę mało się pocę,ale mimo to tracę kalorie,także mam nadzieję,że podziała..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie laika
po co w stepperze skrętnym są te linki? co one dają? trzeba ich używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie laika
jeszcze jedno pytanie: jaki lepszy stepper skrętny, ten z linkami czy ten z metalową kierownicą ( czy jak ta rurka nazywa się)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiss_xD
Ja tam mam z linkami a w ogóle ich nie używam,po prostu nie są mi potrzebne..;) A jeżeli chodzi o te kcal to nie wiem dokładnie jak to jest, w każdym bądź razie chce robic 7000 stepów dziennie..;) a dzisiaj weszłam na wagę i waże 64,6 ;) jestem zadowolona z efektu,ponieważ 4 dni musiałam opuścic z powodu okresu a także podczas okresu jadłam dosyc dużo słodkości,tak jak to zazwyczaj mam na nie ochotę w te dni i bałam się,że mało zrzucę a jednak jestem zadowolona z wyniku..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noszę się z zamiarek zakupu
Nie macie problemów z utrzymaniem równowagi? Przejrzałam wczoraj na allegro różne steppery: te z linkami, z kolumną, zastanawiam się nad zakupem, tylko nie wiem jaki wybrać. Co daje ta kolumna? I do czego są te linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimolska
kolumna słuzy do podparcia sie jezeli nie mozesz utrzymać rownowagi a linki do cwiczen gornych partii ciała ( rece, plecy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płatek owsiany
Ciężko utrzymać równowagę na tym skrętnym stepperze? Dodam, że nie umiej jeździć na rolkach ani na łyżwach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płatek owsiany
Byłaby któraś z was tak dobra i poszukała mi na allegro jakiś stepper skrętny z kolumną, który sama ma i który wie, że jest ok? Bo ja właśnie kilka znalazłam, tylko zupełnie nie znam się. A wy jak już macie ten sprzęt w domu to jesteście bardziej zorientowane w temacie i wiecie, który warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimolska
mam taki sam i jest ok tylko trzeba co jakis czas śrubki dokręcać ;) z rownowaga to ciezko powiedziec to indywidualna sprawa ja np wole sie trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsbs
lepszy jest bez kolumny bo z kolumna mimowolnie robimy lzejszy trening, lepiej kupic z gumami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płatek owsiany
Mam obawy, że ćwicząc na takim bez kolumny nie utrzymam równowagi :( stąd pomysł, aby kupić z kolumną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsbs
e tam nie utrzymasz stan na palcach i sie podnosc i opuszczaj podobnie dziala stepper, musialabys byc niepelnosprawa fizycznie zeby nie utrzymac natym rownowagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płatek owsiany
Ja właśnie nie mam zielonego pojęcia jak na tym ćwiczy się, dlatego wymyślam problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płatek owsiany
W ostateczności kupie sobie jakiś drewniany kołek albo skombinuje metalową rurkę i zamontuje do steppera ( tego bez kolumny). Wyjdzie na to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimolska
robicie z igły widły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie ma znaczenia jaki jak ma być felerny to i tak popsuje się po 2 dniach choć by był nie wiadomo jakiej firmy i choć by nie wiadomo ile na niego wydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×