Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaniewiedzaca

KTO MA STEPPER SKRETNY MAM PYTANIE

Polecane posty

ja teraz chce kupic Mustela jest troszke drozszy ale podobno warto.. teraz caly czas uzywam perfecty na rozstepy i na brzuchu sie troche wybielily... ale te na udach masakra ;/ prawie pol ud mam w okropnych krechach;/ no i ten celulit.. wlasnie dzisiaj pytalam sie w moim mescie o "VIBRO" nie wiem czy slyszalyscie? w wygladzie przypomina bieżnie staje sie na tym i z tego co rozumiem to ma mnie to 'telepac';D 5 zl kosztuje za 10 minut.. to chyba nie tak najgorzej chyba sie na to zdecyduje... ciekawe jakie efekty beda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj nie dałam rady ani na moment, a teraz jestem tak padnięta że ledwo sie trzymam, o stepowaniu nie ma mowy :), mam typow budowę gruszki-małe cycki, chude ręce, w ogóle od pasa w górę jestem chuda, za to wszystko mi wisi-dosłownie!!! brzuch wisi, tyłek wisi a uda to lepiej nie mówić, nie mogę sie przełamać żeby ubrać sukienkę;(, przy wzroście 163 ważę 59 kg serum Eveline (to zielone stosuję) mi nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej! dzisiaj dostalam steper ;) jak na pierwszy raz chyba calkiem niezle, w ciagu 40 minut 1800 stepow, narazie moze byc ;) do tego co dwa dni wibro! i 200 pol brzuszkow... rollmasaz narazie skonczylam zobaczymy co z tym wibro bedzie ;D jak to mi nie pomoze to ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle oczekując - to naprawdę dużo jak na pierwszy raz .. ja jak weszłam pierwszy raz to zrobiłam 300 i potem z małymi przerwami doszłam do 1000 :( a ogólnie codziennie ćw od poniedziałku 1000stepów (20minut) + 10 minut hula hop i już dziś mam na wadze 58,5 kg :D jeszcze trochę i cel będzie osiągnięty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co te babki z rollmasazu mowily to rollmasaz raz w tyg. to jednak za malo. trzeba chodzic regularnie np co 2 dni. ja chodzilam co dwa dni przez 3 tyg. i celulit jednak dalej jest ale moje nogi sa ujedrnione! naprawde jest taka roznica... nie sa juz takie sflaczale jak wczesniej... nawet w dotyku czuje roznice ;) naprawde polecam! ja sama po 10 wejsciach na wibro wracam do rollmasazu.. ;) nie mi sie szybko nie znudzi ;) ja jak sie zawezme to lece na calego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netane
Cześć dziewczyny. 3 dni temu rozoczęłam swoje starania ze stepperkiem skrętnym, który zakupiłam na allegro. Stepper jest w porządku, wszystko działa jek należy. Jednak mam mały problem. Pierwszy dzień rozpoczęłam od 30 minut, podczas których zrobiłam 2300 kroków. Kolejnego 40 minut. Dzisiaj było 45 ale oprócz tego, że się pocę nie czuję żadnej pracy. Mięśnie mnie nie bolą, nie mam problemów z oddechem(chodzi mi tu o jakiekolwiek objawy zadyszki). Czytałam, że wiele z was po ćwiczeniach ma bóle mięśni, zato ja nie odczówam nic. Nie wiem czy robię coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netane
Dzięki za odpowiedź. Hehe ;) no niby jest się z czego cieszyć, tyle, że nie mam pewności czy w takim razie te ćwiczenia na stepperku przyniosą jakieś rezultaty ;P . Też właśnie myślałam nad zmianą obciążenia ale czy przy większym nie wpłynie to na rozbudowanie mięśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty masz sie tylko spocić , o zakwasach nie powinno byc mowy ,ani o innych bólach czy zadyszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja nie wiem, ale ja walcze codziennie po 45-60 minut i jestem spocona jak szczur ;/ ale ani nie mam zakwasow ani nic. czasem czuje ze mam napiete lydki ale zachwile mi to przechodzi, tylko tyle ze ze mnie kapie jakbym wyszla spod prysznica ;D to znaczy ze co? ze nie wyrobie sobie nog jak nie mam zakwasow? ;p hehe a powiedzcie mi czy przez steper mozna pozbyc sie celulitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANETANE
Angel_2010 dziękuję za odpowiedź, naprawdę kamień spadł mi z serca ;) CiagleOczekujac słyszałam, że na celulit bardzo pomaga ale zobaczymy jak to będzie. Sama mam z nim problem i mam nadzieję, że stepperek pomoże mi się go pozbyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj pobiłam swój rekord i za jednym razem zrobiłam 2000 stepów w 35 minut :D ale jak zlazłam ze stepera to pot kroplami ze mnie spływał, w wokół stepera było trochę mokro :P nieźle daje wycisk.. ja juz zakwasów też nie odczuwam, po pierwszych 3 razach miałam a teraz już nic mimo iż wczoraj zrobiłam 2 razy tyle co zwykle :) jestem z siebie dumna :D a najważniejsze że już widzę zmiany w sylwetce a to mnie strasznie motywuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za cellulit odpowiedzialne sa przede wszystkim geny, właściwa dieta spowoduje że będzie mniej widoczny, a ruch pomoże utrwalić efekt, ja to tak rozumuję widziałyście Anne Rogowską? ta to ma cellulit, a jest sportowcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chce stracic jeszcze 3 kg. ale jak to zrobic jak mimo diety i cwiczen moja waga juz caly czas stoi? jak chudłam to chudłam a nagle STOP ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj tam 0,5 czy 1 kg to lajcik ;) czesto nabieramy wagi np przed okresem wiec takie wahania sa normale, a kiedys uslyszlam nawet: "tyle to nawet dobra kupa moze wazyc" ;-) hehe nie wiem moze faktycznie teraz chudne wolniej... po ciazy bardzo szybko chudlam bo w ciagu 3 miesiecy straliclam to co przytylam podczas. a bylo tego duuuzo (25 kg;/) no i dlatego teraz mam problem z rozstepami;/ wiecej ich mam po porodzie niz przed... niestety gwaltowniej chudlam niz tylam.. a teraz... zatrzymalam sie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Big Beautiful Women Projekt. Niesamowicie zaskakujące odkrycie tego co oczywiste! Nie ma kobiet brzydkich...są tylko nie wierzące we własne piękno, atrakcyjność i przygniecione krążącym w społeczeństwie stereotypem ...TAKICH FOTEK NIKT BY SIĘ NIE POWSTYDZIŁ !!! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/57/big-beautiful-women-projekt-niesamowicie-zaskakujace-odkrycie-tego-co-oczywiste.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam perfecty, rezultaty-znikome.. chyba wspomnialam wczesniej ze kupilam Mustele 9 m. podobno jest skuteczny, tzn. duzo pozytywnych opini slyszlam na jego temat. narazie uzywam go 3 dzien a trzeba 2-3 miesiace wiec narazie nie moge sie wypowiedziec na jego temat. pytalam tez kosmetyczki na rozstepy najlepsza mikrodermabrazja koszt jednego zabiegu ok 100 zl.. a trzeba zrobic co najmniej kilka! wiec jak krem nie pomoze moze kiedys naskladam na taki zabieg ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rostepy można usunąć tylko świerze te "fioletowe" bo gdy zbieleją to juz jest po ptakach...ale ten kremik z Eveline na rostepy własnie jest rewelacyjny!! skóra robi sie elastyczna jaśniejsza , gładziutka jak u niemowalaczka , bardzo trudno go dostać, bo działa w przeciwnieństwie od innych produktów tej firmy Jak tam stepowanie u Was? ja se zrobiłam przerwe.. lenistwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie zrobiłam 1000 i musze przyznać ze sie malo co spocilam, a wczesniej po 1000 bylam cala mokra .. w 2 tyg schudłam 2 kg - dla mnie to wielki sukces :D tymbardziej ze zadnych diet nie stosuje, sam steperek ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wczoraj i przedwczoraj było po 30 min. bardzo to lubię-puszczam serial, np W-1 1no i jazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie to że brzuch mnie napiernicza, a leje sie jak z wiadra , stepowałabym codziennie...w nosie mam że sie umięśnię za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki :), my dzisiaj na rolkach byliśmy, miałam pierwszy raz na nogach...masakra jakaś, ale sie nie poddam tak łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam, ale nie piszę, bo nie mam o czym, tymczasowo zarzuciłam stepper na rzecz rolek i jeżdżę z moim małym , jest nawet fajnie , ale stepper przynosił lepsze rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie zaszkodzi :) jak sie codziennie masowałam przy użyciu tych specyfików z Eveline to miałam super wygładzoną i ujędrnioną skórę, zaprzestałam i wszystko wróciło do poprzedniego stanu, myślę więc, żę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×