Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

sratko pierdatko jesli jesteś na urlopie to zajmij się mężem i bliźniakami, bo pewnie na codzień nie masz czasu, a nam przegrańcom zyciowym pozwól siedzieć na kafeterii :) w co i tak nie wierzę, bo jako matka nie pisałabyś takich pierdół :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żebys wiedziała, że tak wyglądam, gdyż zdjecie było robione przed wyjściem do pubu :) Swoją drogą pomarańczki to żałosne, że wchodzicie wszędzie i obrażacie porządnych ludzi :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratko pierdatko
paula akurat nie masz racji ale dziekuje za zyczenia:) naprawde myslisz ze tylko slodkie idiotki moga miec rodzine?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratko pierdatko
moonisia- nie kazda matka jest kretynka. nie moge byc wg ciebie matka bo co? bo nie plote jakie to moje malenstwo sliczne itd? szczerze? po porodzie moje dzieci nie wygladaly ladnie. male pomarszczone. ale ladnialy z miesiaca na miesiac. porstu uwazam ze zamieszczanie zdjec swojej rodziny w necie jest komiczne, niesmaczne i kiczowate. tak naprawde nikogo to nie interesuje. moze byc za to kiedys pozywka dla pedofili. zastanawialas sie nad tym ze w jakis spsob wystawiasz swoje dziecko na cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratko pierdatko
viki miki - mowilam o ani108. co ma wspolengo wyjscie do pubu z mina srajacego kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sratko, po pierwsze nie rozumiem czemu Ciebie obchodzi moje zdanie :O nazywasz dzieci bachorami, oceniasz na podstawie kilku postów czy kobieta nadaje się na matkę - argumentem, że sie nie nadaje jest wg ciebie to, że czule i zdrobnieniami wyraża się o swoim dziecku :O no wybacz, ale twoje argumenty są śmieszne? uzasadnij dlaczego którakolwiek kobieta tutaj nie nadaje sie na matke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku co się tu dzieje :o Znowu jakiejś pomarańczce topik przeszkadza :o ... Skąd w ludziach a tymbardziej matkach tyle złości i nienawiści ??? :( Smutne to ... Każdy ma prawo pisać o swoim dziecku co chce :o a jak nie chcesz to czytać nie musisz :o Proponuję zignorować pomarańczki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratko pierdatko
moonisia ja nie powiedzialam ze ktoras z was sie nie nadaje to wy ciagle mowicie ze ja sie nie nadaje. chyba sie pogubilas. dobra nie draznie was juz tu swoja osoba. milego dnia mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość break
jak bys była inteligentniejsza to byś wiedziała ze rocznik 1985 był ostatnim przed ta durna reforma i gimnazjum naszego rocznika nie objał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki-miki ... maluszek przesładki :) Fajne ma ząbki na dole :) Moja córeczka właśnie zaczyna ząbkować i już mamy za sobą 5 nieprzespanych nocy :( Ehhh w końcu mała usnęła :) Biedna też męczy ją ten upał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiara dzięki :) my czekamy na 6 ząbka. Współczuję nieprzespanych nocy, u nas naszczęście ząbki wychodzą bez bólu. Życze szybkiego i bezbolesnego ząbkowania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu jakas szalona pomaranczka ;p mam nadzieje ze juz poszla :) ja wlasnie skonczylam salatke na obiad, a dzieciatko spi:D bylysmy w sklepie (nie polecam) i uzupelnilysmy zapasy sloiczkow :) a poza tym to Mala odmowila jedzenia(jadla o 8.30) i musialam ja karmic ) a pysznosci jej zorbilam- puree misiowy ogrodek z sloiczkiem jabl+winogr :) i oczywiscie dala sie namowic:D i dziewczyny nie reagujmy na durne zaczepki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka mój mały też śpi. Też muszę uzupełnić zapasy i iść dzisiaj na zakupy... ale ciężko mi się zmobilizować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie siksy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzielam Mala :) i brat nas zawiozl :) strasznie marudzila i jak juz wracalismy do domku to prawie sie z niej \"lalo\" (nie wspominajac o nas) i doszlam do wniosku ze to ostatnia nasza wyprawa w taki upalll :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i puste
jak stodoła u rolnika na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka obejrzałam Twojego bloga i fotki z wyprawy do zoo :) Córeczkę masz śliczną ❤️ ... ooo proszę jaka ze mnie wyrodna matka -zamiast się tylko swoim dzieckiem zachwycać to ja tu słodzę cudzym maluszkom :P;) :D ... i mam do Ciebie pytanko ... jak wozisz swoją córcię w tej spacerówce ? Na siedząco, półsiedząco czy leżąco ? Twoja córeczka już potrafi siedzieć ??? Pytam bo ja nadal wożę małą w gondoli a może mogłabym już ją w spacerówce wozić ? Sama nie wiem ale Twoja mała jest miesiąc młodsza od mojej więc jeżeli Ty wozisz już Marysię w spacerówce to może ja też Nikolkę już mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może zabiorę dziś małą na spacer w spacerówce i zobaczymy jak się w niej będzie czuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co pasztety
umieszczacie te foty??zero krytycyzmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka ja też przed 19.00 nawet nie będę małej nigdzie wyciągać :o ... Ducha można wyzionąć na tym upale :( Do tego moja Nikolka nie ma prawie wogule apetytu ale trudno się dziwić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna duszyczka
ja jestem z sierpnia 1985 ale nie mam jeszcze dziecka:) i narazie nie planuje.pozdrawiam wszystkie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co pasztety
trzeba było sie uczyc, a nie dzieci robic,to może nie sadziłybyście takich bykow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy maja taką dziwną umiejętność organizowania sobie czasu, że starcza im go i na naukę i na sex i na milion innych rzeczy, więc odpuść sobie pomarańczko i wyładowuj swoje frustracje gdzie indziej, bo tu ciśnienia nikomu nie podniesiesz :) zwłaszcza takimi idiotycznymi textami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co pasztety
gowniary powpadały z bachorami ,pewnie mature ledwo macie albo studiujecie zaocznie jakies guano w koziej wolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka, mnie tak bawią te złośliwe pomarańczki, że nie zawsze umieim sie opanować i milczeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×