Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Dzien Dobry!!! Dzieki wszystkim za opinie na temat kapania - wychodzi na to, ze to jednak wcale nie jest takie oczywiste.. Moj maz na info, ze raczej to on sie zajmie kapaniem zrobil dziwna mine, ale nie powiedzial nie, wiec przyjmuje, ze to TAK ;) Zapytal tylko czy kupujemy siedzonko do wanienki :P Renia nie przejmuj sie bo to niezdrowe - ani Tobie ani maluchowi nie pomoze, a wyobraz sobie, ze ja ani jednego KTG nie mialam. Polozna przystawia tylko zawsze na kilka sekund urzadzenie do wykrywania bicia serduszka i jak bije to ok i final. Przestalam sie juz tym przejmowac, bo sama sobie KTG bez niczego nie zrobie. A no ichetnie przeslalabym Wam troche dobrej pogody - co prawda troche chlodno, ale zielono i kwiatki za oknem kwitna, sliwa przybrana kwiatami. Posylam wiec troche 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam lenia dzisiaj..w ogóle jakoś tak bez sensu z jednej strony czuję że nic się nie dzieje i bym chciała coś porobić a z drugiej nawet jak coś wymyślę np sprzątanie to mi się nie chce...a teraz jeszcze mi się niedobrze zrobiło:( po kanapce z jajkiem..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzuchatki:) a wiec z warzyw i owocow, to najbardziej lubie lody, czekolade i pizze:D ogolnie to mam kiepski dzien, wtorki i srody sa zawsze najgorsze na uczelni, bo wstaje o 5.00, ale motywuje sie tym, ze zaczynam sie po prostu przyzwyczajac Reniu, na pocieszenie moge dodac tyle, z ejak bylam chora i lezalam w szpitalu, to malej serduszko bilo od 180-200. powodem byla moja goraczka, ale strachu sie najadlam co nie miara, wiec wiem co przezywasz. nadal sie mawrtie czy serduszko Tosi jest w porzadku, ale wierze lekarzom, bo to jednak oni konczyli studia medyczne nie ja... jesli ktoras z was nie ma jeszcze stanikow do karmienia ( a zakladam ze jendak macie:D) to polecam te: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=320942758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabelka gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz adamisia........Asia......... .26.......38.....03.0 4.....+14 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........37......03.04. .. .....+6kgChKępno Anna_śl...........Ania............29.......38........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......38..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......37........09.04. . ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .37....... 14.04.......+13kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....37.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..36........19.04.. .......+15kgDZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..34..…...22.04...... ... +8,3 kg CH Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........35 ....... 27.04......+13 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........37........09.04 .......+ 14 kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......36.........15.04/25.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 * 11,03 21.40 * 3200 * * cc Alex81*Oskar* 38 * 17.03 *4270/58**cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim wyobraz sobie, ze ja jeszcze nie mam... Znajduje sie na liscie zakupowej na jutro, tylko przyznam szczerze ze nie wiem jak dobrac. Zawsze mialam z tym problem, a teraz to juz zupelnie zielona jestem. A tak poza tym wszystkim to nasz pies, a wlasciwie suka (i tu lezy pies pogrzebany) ma od wczoraj cieczke, wiec przyszlo mi jej teraz podpaski zmieniac - wrrr No i masz - 3 tyg jak nic. Wiem, ze rozwiazaniem jest sterylizacja i bedzie to nasz pierwszy krok po powrocie do Polski. Ach... pieknie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczyny za wsparcie. Z reguły nie jestem panikarą i teraz też nie dopuszczam do siebie myśli, że coś mogłoby być nie tak. Ale mamy to już tak pewnie mają, że zawsze się martwią o swoje dzieci, więc czemu u mnie miałoby być inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag26: no to witaj w psim raju..moja też chlapie krwia choc powinna dostać tej cieczki dopiero w czerwcu:( czy psy czują,ze coś sie święci i to wcale nie koniecznie jajka ?? :D najgorzej,że nie pamietam gdzie jej majtki schowałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe biedne suczki w majtach i podpaskach:P to im się porobiło...ciekawe czy miewają też PMS??? moja suczka też w galotach chodziła ale już daaawno jej nie ma:( a psy mają ten plus że cieczki nie mają... ja zasnęłam po tej kanapce...a teraz zabrałam się za obiad, mój kochany cierpi bo wymyśliłam ze ten ostatni tydzień przed świętami odpuszczamy sobie mięso i wędliny żeby potem choć apetyt na tę świąteczną szynkę mieć...a on bez mięsa..oj ciężko:P co do staników to ja mam wciąż jeden:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to 1967 masz bez tych majtek doslownie przechlapane :D Zapomnialalam Wam napisac - przychodzi dzis do mnie pani z cos jak opieki spolecznej. Tutaj przychodza do kazdej mamy. Prawdopodobnie przyniesie mi juz ksiazeczke zdrowia melenstwa i informacje dotyczace dokumentow i jakies tam jeszcze ulotki. Ma byc za jakies 10 min. Tak naprawde to mam srednio ochote na takie wizyty, ale moze dowiem sie czegos ciekawego. No i w koncu zabralam sie za pranie ciuszkow - pralka wlasnie skonczyla, ale wyjme sobie jak ta babka sobie pojdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do lasu po choinkę..będę na niej wieszać pisanki,baranki,kurczaki i zajączki sypie cały dzień,sniegu po kostki... krajobraz zimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967-dobry pomysl .U mnie juz nie sypie ale zimno .Ja dzis bylam u dermatologa gdzie na wizyte czekalam dwa miesiace i wyobrascie sobie ze akorat zepsoly sie komputery w przychodni i lekarze stali sie bez radni tak jak to by komputer leczyl ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie ciesze ze moglam pomoc, te sa przystepne cenowo bo jak bylam w poznaniu, to mnie kobieta prawie zabila, jak mi powiedziala w jakiej cenie maja bielizne dla karmiacych ech...ja sobie wlasnie zaplanowalam, ze urodzic moge juz wlasciwie teraz w piatek, bo taka ladna data:21 marca i tak fajnie przed swietami, akurat wolne, wiec dziewczyny rezerwuje sobie piatek :) a tak juz calkiem serio to przechodzilam dzisiaj kolo apteki, ale jakos nie mam weny zeby tam wstapic i sie obkupic i zaczac pakowac..... leniwa jestem jakas... i spac mi sie chce... jutro ostatni dzien na uczelni a potem wolne! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi ale masz pecha z tym dermatologiem, masakra jakaś...a co do komputeryzacji to fakt ostatnio ludzie coraz bardziej bezradni sie robią bez komp..np oddaje sie auto do serwisu i komputer pokazuje ze wszystko ok i oni mówią że wszystko działa..tylko auto nie odpala...historia z życia wzięta:P Denim a potem masz juz oficjalnie wolne czy tak sobie robisz?? jak dla mnie to też moge rodzić choćby dziś lub jutro...może lepiej nie w nd ale w sumie lepsze to niż potem czekać..odpadam 27 i 31 marca bo anestezjologa mojego nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi - taka jest już ta nasza służba zdrowia, domyślam się, że nie cierpisz na nic poważnego .... a pomyśl gdyby diagnoza lekarska była konieczna szybko - pooorażka ! Ja nie mam nerwów na takie historie i robię póki co wszystko prywatnie - też pooorażka ! Miałam Cię zapytać o tego paciorkowca ! Ja czytałam, że powinno sie to robić pomiędzy 35-37 tc, taaak? U mnie szpitalu robią to prywatnie, ale jak zapytałam Panią LAAAAborantkę w którym tyg. ciązy to najlepiej zrobić, to się zdziwiła, że ja w ciąży chcę to robić - ręce opadają ahhhh Miałaś pobierany wymaz z pochwy i odbytu ? A w ogóle to robiła któraś z Was to badanie na tego cholernego paciorkowca ??? 1967 - tego motylka znam od dawna, ale muchę poznałam teraz - dobra jest :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pan motylek był moim idolem w zeszłym roku chyba jak miałam ciężką sesję...jak juz miałam dość to włączałam motylka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej bakterii to nie wiem czy to to, ale miałam robiony jakiś wymaz własnie na coś co podobno wiele kobiet ma i objawów nie ma ale przy porodzie może byc dla dziecka niebezpieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa: motylek stary jak świat ale pozwala czasami odreagować:D psie majtki się znalazł w piwnicy i teraz elegancko uprane i pachnące:P schną na grzejniku w łazience..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie laski czarno na białym,dlaczego trzeba zrobić ten wymaz przed porodem KOPIUJE _________________ Mój post jest apelem do wszystkich Mam oczekujących na przyjście ukochanego Maleństwa. Mamusie koniecznie na kilka tygodni przed porodem zróbcie wymaz z pochwy na obecność paciorkowca - Streptococcus agalactiae. Jest to bardzo ważne badanie ponieważ w przypadku gdy jesteście zarażone zarazicie dziecko podczas porodu. Paciorkowiec ten jest bardzo groźny dla noworodka, powoduje szereg groźnych chorób (bakteriemia, posocznica (sepsa), zapalenie płuc, zapalenie opon mózgowo - rdzeniowych, zapalenie ucha środkowego, zapalenie wyrostka sutkowatego, zakażenie pępka, zapalenie kości i szpiku) a nawet śmierć... Jezeli będziecie wiedziały o tym wcześniej w czasie porodu dostaniecie antybiotyk który ochroni Wasze maleństwo przed zarażeniem. Piszę to bo mi nikt nie powiedział, że powinnam zrobić takie badanie przed porodem Chodziłam do dobrego specjalisty, prywatnie i niestety nie dostałam zalecenia aby zrobić wymaz. Może większość z Was wie o tym badaniu albo już je zrobiło - super. Ja rodziłam rok temu i wiem, ze badania tego nie praktykowano, wypytałam inne Mamy i też go nie robiły. Ja nie miałam żadnych objawów infekcji co uśpiło moja czujność O zarażeniu paciorkowcem dowiedziałam sie gdy urodziłam Alicję, w czasie porodu dostałam bardzo wysokiej gorączki co zaniepokoiło lekarzy, zrobili nam posiewy. Alicja w uchu miała liczne Strep. agalactiae, od pierwszych dni brała antybiotyk. Na szczęście wszystko dobrze sie skończyło, chociaż podejrzewam ze nasze kłopoty z karmieniem i napięciem mięśniowym to konsekwencja infekcji _____________________________________________________________ i szczerze mówiąc nie wiem dlaczego to badanie nie jest wymagane zawsze i przez każdego lekarza??przecież chodzi o zdrowie dziecka:O tyle się słyszy o infekcjach po porodzie i jakoś nikt nie kojarzy tego z tym zakażeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam robiony ten wymaz i mialam ta bakterie. Dostalam antybiotyk w trakcie porodu i nie bylo zadnych problemow. Warto zrobic to badanie. Swoja droga nie wiedzialam ze w Polsce nie jest obowiazkowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś na USG moja malutka ma prawie 2400 trochę się martwię, że taka drobniutka jest. i mam II stopień dojrzałości łożyska, wiecie może co to znaczy??? i tabelka gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz adamisia........Asia......... .26.......38.....03.0 4.....+14 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........37......03.04. .. .....+6kgChKępno Anna_śl...........Ania............29.......38........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......38..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......37........09.04. . ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .37....... 14.04.......+13kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....37.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..36........19.04.. .......+15kgDZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..34..…...22.04...... ... +8,3 kg CH Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........35 ....... 27.04......+13 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......35........30 .04.........+17 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........37........09.04 .......+ 14 kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......36.........15.04/2 5.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 * 11,03 21.40 * 3200 * * cc Alex81*Oskar* 38 * 17.03 *4270/58**cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas, spokojnie nadrobi, wkrótce już tylko będzie masy przybierać:) a ten stopień to chodzi o to że jak już dziecko jest gotowe na świat to mamy III stopień a potem zaczyna się starzeć..własnie przy tym III następuje poród jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny....a jak ja miałam wymaz już chyba z 4 razy w ciąży bo miałam gronkowca jakiegoś tam to jak dawali na posiew to nie możliwe żeby tego nie zauwazyli prawda? bo hodują wtedy wszystko co się da?? została mi niestety tam jedna bakteria (mimo 2 antybiotyków) ale gn powiedziała że jest jej śladowa ilość i nie mam sensu już jej leczyć bo nie zagraża dziecku. ale nie wiem już teraz, jednak sie martwie :( kupiliśmy dziś koszyk na święconkę , żonkile w doniczce i baranka na stół. jakoś mimo tego śniegu świątecznie się zrobiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj chyba tylko tabelkę uzupełnię bo nie mam na nic siły:( Od tygodnia odczuwam mniejsze ruchy mojego chłopca i lekarka dała mi skierowanie na ktg, choć przy badaniu ginekologicznym i usg mówiła że nic niepokojącego nie widzi, to jednak się trochę martwię :( Jutro pojadę do szpitala zrobić to ktg - mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze. Liliankas Ty się martwisz, że Twoja mała waży 2400g, a mój 2600g i lekarka powiedziała, że duży chłopak się zapowiada, a termin porodu mamy taki sam:) gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz adamisia........Asia......... .26.......38.....03.0 4.....+14 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........37......03.04. .. .....+6kgChKępno Anna_śl...........Ania............29.......38........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......38..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......37........09.04. . ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .37....... 14.04.......+13kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....37.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..36........19.04.. .......+15kgDZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..34..…...22.04...... ... +8,3 kg CH Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........35 ....... 27.04......+13 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......34.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......35........30 .04.........+17 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........37........09.04 .......+ 14 kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......36.........15.04/2 5.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 * 11,03 21.40 * 3200 * * cc Alex81*Oskar* 38 * 17.03 *4270/58**cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanke - nie zwróciłam uwagi wcześniej że mamy ten sam termin To w sumie moja córcia wcale nie taka mała ;-) Dobranoc na dziś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamusie ja chciałam się tylko zameldować bo zaraz idę do fryzjera .No więc byłam wczoraj u gina moj maluszek waży 3500 i mam rozwarcie na 1,5cm czyli powoli coś się dzieje.Miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×