Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Asiulek-to tak jak my tylko my juz mamy kamere i sie nigdzie nie wybieramy a szkoda bo polatalabym po sklepach ale sama to juz sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze tylko tabeleczke wkleje gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......38.......02. 04........+11kg..N adamisia........Asia......... .26.......38.....03.0 4.....+14 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........37......03.04. .. .....+6kgChKępno Anna_śl...........Ania............29.......36........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......37..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......37........09.04. . ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .36....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....37.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..36........19.04.. .......+15kgDZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..34..…...22.04...... ... +8,3 kg CH Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........35 ....... 27.04......+13 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......35.........15.04/2 5.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 * 11,03 21.40 * 3200 * * cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna-Sl - przynajmniej wiesz jakie to skurcze. Jak mnie zlapie cos silniejszego to pewnie spanikuje i od razu bede w szpitalu ;) Jezeli chodzi o puchniecie, to podobno trzeba sol ograniczyc do minimum, ale nie jestem przekonana czy to bardzo pomaga. Sama juz od kilku tyg nie nosze obraczki, bo owszem zaloze, ale potem ciezko zdjac, a zawsze byla za duza... ech :( Ale pocieszam sie, ze juz niedlugo wszystko minie :) Pozdrawiam wszystkie Brzuszki i pierwsze Malenstwo na zawnatrz ;) Mialam dzis prac i sprzatac, ale wlasnie wyjezdzamy do znajomych wiec znowu nic z tego :P To papa, do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dziś odespałam wczorajsze zakupy i miałam relaksujące przedpołudnie :). Zaraz jadę z mamą do hurtowni z rzeczami dla niemowląt kupić resztę potrzebnych klamotów. I może się wybierzemy po pieluchy, ja kupuję Moltex eko (te z niebielonej celulozy). Z wczorajszych zakupów najbardziej cieszą mnie 2: - piłka do skakania "fi" 60cm (chciałam 65 ale nie było a ta kosztowała tylko 25zł) - puchaty, beżowy kocyk z takiego bardzo miłego mikrowłókna (140x200cm, złoże na pół i będzie jako wypełnienie do pościeli dla małego, albo przetnę na 2 części) kosztował 35zł w Jysk. Aniu, to trzymam kciuki, żeby Kubuś zechciał dać ci czas na przygotowania na jego przyjście :). Pigi, ja ciast nie piekę ale piekę chleb (a to coś w rodzaju ciasta drożdżowego) i wychodzi :) U mnie w domu ciasta potrafi piec mój kochany a nie ja. Olu, gratuluję wygranej w sądzie :) Mam nadzieję, że szybko odzyskacie synka :). No i zdążyłam odpisać tylko do 158 strony, jadę na te zakupy. Miłego, pięknego, wiosennego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zadnych dolegliwosci po zelazie. biofer biore jeden rano i jeden wieczorem. i lece do fryzjera. trzymajcie sie cieplutko p.s. alex... ja tez juz chce... a tu sie nie zapowiada... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......38.......02. 04........+11kg..N adamisia........Asia......... .26.......38.....03.0 4.....+14 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........37......03.04. .. .....+6kgChKępno Anna_śl...........Ania............29.......36........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......37..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......37........09.04. . ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .37....... 14.04.......+13kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....37.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..36........19.04.. .......+15kgDZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..34..…...22.04...... ... +8,3 kg CH Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........35 ....... 27.04......+13 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......35.........15.04/2 5.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 * 11,03 21.40 * 3200 * * cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh pojechałam po drugi stanik, chciałam taki niedrogi i był jeden model z bezndziejnym zapięciem takim wiecie jak sa odpinane ramiączka...w ogóle dopadło mnie chyba coś, głowa mnie nadal potwornie boli, wzięłam oscillococcillum może pomoże bo boję się żeby się nie rozkręciło...piję herbatke z miodem i cytrryną..a i apteke zaliczyłam w końcu, tylko tego preparatu do lewatywy nie mieli, muszę poszukać..Aniu...to widzę bedziesz kolejna...w ciągu 2 tyg będziesz miałam Kubusia...aaa ja też chcę, dziś w galerii tyle takich maluszków było ze aż sie dziwiłam rodzicom ze takie 1-2 m-czne ciągają w przedświąteczne szaleństwo kichających ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - to fajnie :) Wiesz co , mojej koleżance w ubiegłą niedzielę wypadł czop w a poniedziałek urodziła - życzę Ci aby szybko wszystko poszło. Ta koleżanka mówi, żeby jak najwięcej się ruszać - mniej boli i szybciej poród postępuje. Już mi to druga radzi, więc chyba tak jest A na leżąco boli ponoć jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) zadzwonilam do poloznej ze mi zaczal odchodzic ten czop i kazala sutki masowac, chodzic z wysoko uniesionymi nogami i wieczorem ciepla kapiel zrobic. tylko maz w pracy i glupio samej sobie piersi masowac;)) kurde u Was tez juz sa jakies objawy ( Ania- ja dotej pory skurczy przepowiadajacych nie mialam) wiec wcale bym sie nie zdziwila jakbym jedna z ostatnich rodzila:):) i od dzisiaj powolutku zaczynam pic liscie malin... czy wiecie czy je mozna slodzic?? Aniu dziekuje za przepis, mam ten sam przepis na ciasto, ale skorzystam z podpowiedzi budyn+banany mmnniaaammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi ciezko Wam tez ?jak wejde na gore to jestem zasapana.Wlasnie przed chwila wrocilismy ze starowki ale zimno pojechalismy na bulki z pieczarkami ale pani niestety nie miala pieczarek .Dobry ten rzepis na szybszy porod ja napewno skorzystam.Boziu a za dwa latka albo za trzy chce miec drugie dziecko :) a wy ile byscie chcialy miec dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę żelazo ale nie powoduje to u mnie skutków ubocznych. Na początku mnie mdliło ale biorę już ze 3 miesiące i mi jakoś w trakcie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre..myślę sobie jak kurna chodzić z wysoko podniesionymi nogami:P nieźle się uśmiałam zanim zrozumiałam o co chodzi...ja bym chciała mieć co najmniej dwójke... Ale się źle czuję....masakra....wieczorem wezmę chyba apap bo nie zasnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - przeczucie mi mówi, że nie będziesz długo już czekać :) trzymam kciuki Pigi- ja na pewno chciałabym mieć dwójkę. A wiesz, że dziś podczas przygotowywania obiadu myślałam o tym, ile odczekać po pierwszym ... i tak przemknęła mi myśl, że może iść na żywioł tzn. bez planowania i zobaczyć, kiedy znów pojawi się fasolka :) Wiesz, ja mam już 30 to za długo nie mam co czekać. Nieźle jeszcze pierwsze się nie urodziło a my tu już następne planujemy hahahah :) Ja po schodach się naśmigam, bo na 4 piętrze mieszkam - po 37 tc chyba będę latać w tą i z powrotem co chwilę :) Agosia - ja też właśnie się zastanawiam o co chodzi z tymi nogami - tzn. chodzić jak bocian - bo nie zatrybiłam ;) Maż z teściem robią dziś przewijak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia -pewnie SIE SMIEJESZ ZE MNIE :)ja jak pisalam to tez o tym myslalm ale nie chcialo mi sie poprawiac i wiedzialam ze zrozumiecie o co mi chodzi Bierze moze ktoras z was witaminy FEMINATAL N -one zawieraja kwas foliowy i jod i mam pytanie czy te witaminy mozna brac w ostatnich tyg.ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...Alicja pisała że mała jest pod kroplówką :( i że chyba prędko nie wyjdą. pisała też że muszą dokarmiać małą....miejmy nadzieję że wszystko się szybko unormuje u nich i że Ala się dzielnie trzyma... Napiszcie może jej smska na pocieszenie...Ja bym miała pewnie już dawno dość po tym wszystkim co ona przeszła. pozdrawiam ciepło ps. no i nic nie piszecie o tych miesiączkach i skurczach....u marcówek muszę podczytywać...ale dalej nic nie wiem :( kurcze, boję się ostatnio jakoś bardziej tego porodu..często o tym myślę...dół jakiś czy co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore feminatal i ponoc mam go łykac do konca ciazy, a co do zelaza to tez zauwazylam ze mi jest niedobrze ale nie wiem czy to ma zwiazek z zelazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisalam kiedys do Alicji ale mi nic nie odpisala:( Bidulka ze musi lezec pod kroplowka miejmy nadzieje ze szybko wroci do siebie ,a co sie wogole stalo ze malutka lezy pod kroplowka? Ja na zywiol nie ide wlasnie nie dawno rozmawialismyz moim mezem ze bedziemy musieli sie zabezpieczac aj aj nie lubie :)ale nie chce odrazu zajsc w ciaze druga chce najpierw poswieci czas jednemu dziecku a pozniej nastepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nazywa sie model wozka dla antosia ten czarny co chyba olka czy ktos zdjecie zamiescil na poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja na momencik, nie mam kiedy nawet z Wami usiąść... Pikpik, ten wózek to Vintage reverse z firmy Casualplay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA sie w koncu zrelaksowalam kapiel,piling,maseczka ,zmieniona posciel i cieple mleczko rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze napalilam sie na bebelki z Ikei do pokoju dla niuni takie kolorowe niebieskie,zielone,rozowe (my chcielismy niebieskie)pewnie wiecie ktore bo one sa caly czas dostepne w ikei i chcielismy kupic caly komplet a tu okazalo sie ze szafa jest jednodrzwiowa a ja wolalabm dwudrzwiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Pigi, dobrze Ci, ja rozmawiałam z mamą, o świętach ale w tym roku zakręcenie, nic nie wiadomo...wzięłam apap..czekam na efekt... co do dziecka...ja tak patrząc na bratanice widzę że 2 lata różnicy to mało, więc chciałabym tak 3-4 lata...ale zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi to może dwie kupcie:P tylko tam nie ma łóżeczka..czy myślisz o nich na teraz już czy na potem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w palmowa niedziele! Od tego relaksu wczorajszego to w nocy mialam takie bole krzyza ze myslalam ze maz bedzie musial mnie wiesc do szpitala ale po 2godz.przeszlo nie chcialam brac nospy. Agoosia -lozeczko tam jest i dzieciece i mlodziezowe bo to wszystko sie oddzielnie kupuje .My chcemy pokoik zrobic w trzech kolorach niebieski,zolty i zielone dodatki , niebieski jest taki mocny a zolty i zielony pastelowe jutro mamy jechac i zobaczyc w innym sklepie a wiesz ze tez dzisiaj myslalm o dwoch one duze nie sa takrze zle by nie wygladaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Uff czuję się trochę lepiej, wczoraj po Apapie ból ustąpił...co z u kochanym wykorzystaliśmy:P dziś póki co jest nieźle i mam nadzieję że tak już zostanie!! Całkiem niezłą pogodę mam za oknem jakis spacer mi się marzy tylko mój kochany wciąż chrapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mi tez sie marzy dzisiaj spacer z ukochanym, ale na to nei ma co liczyc, najpierw w pracy (niedziela palmowa) a potem do szkoly jedzie. wczoraj bylam na urodzinach u kolezanki, ogladalysmy zdjecia z zeszlorocznych wakacji, acha... jaka zgrabna bylam... :) i w ogole jakos tak sie dziwnie czulam, raz ze bylam zmeczona a dwa ze tematy z nimi juz nie te co kiedys... pozdrawiam was cieplo a malej Alicji zycze duuuzo zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny !!! witam palmowo DŁugo sie nie odzywałam znów ale cały czas bieganina a to pakowanie torby to juz wiecie cos na ten temat wiec zakupy ... a to mój tatuś przyjechał zeby mężowi pomóc w szykowaniu naszego mieszkanka i kłada panele i maluja wszystko nam sie złożyło w jednym terminie niestety z Adasiem pewnie pomieszkamy na początku w wynajmowanym bo nie da rady tak wyszykowac mieszkanka bo to farby i lakiery wszystko musi przeschnac a malec sie nie nadaje na takie warunki ... no to ja doprowadzam mieszkanie wynajmowane do porządku wiecie jak jest :( ale moze w maju juz bedziemy na swoim :) Dziewczyny co sie dzieje u Alicji co z nią i małą wiecie cos ????? czemu ta kroplówka i wogóle ??? Ja zaczełam 37 tydzień objawów żadnych ... ciekawe ile jeszcze ponosze sie w jednopaku Buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLcia chyba chodziło Ci o dwupak ;) ale jednopakiem już niedługo będziemy się znów cieszyć ;) (to apropo tego jak wyglądałyśmy na zdjęciach z wakacji :P ) ;) nie wiem nic wiecej o Ali :( może mała ma antybiotyk czy coś...i dlatego zostają dłużej. W każdym razie AgSIA próbuje małą karmić a to napewno dobrze.Miejmy nadzieję że im się udaje. Już niedziela palmowa! Ale ten czas leci....Ja wczoraj zaliczłam niezłego doła i chwilowe zwątpienie we własne siły przed porodem...Ale ile może zdziałać kochające męskie ramię:) Dziś już mi lepiej ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×