Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Hej!!! Niestety nie mogę wypowiedzieć sie na temat chusty bo nic o tym nie wiem.... Dziewczyny byłam własnie na naszej poczcie-Lukrecja i Staś po prostu cud,miód i orzeszki:) piękne dzidzusie ,zresztą jak wszystkie z naszego topiku:) wysłałam kilka fotek mojego siłacza...My jeszcze nie szczepieni-cały czas walczymy z anemią,jutro robimy morfologie i badanie moczu,jak wyniki będą dobre to zaszczepimy się wkońcu w przyszłym tygodniu....pozatym może wkońcu zrobimy porządek ztym wędzidełkiem ale do tego potrzebna jest druga dawka szczepionki na żółtaczkę ehhhh...kiedy my się z tego wszystkiego wygrzebiemy:) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamuśki wszystkie się chwalicie swoimi pociechami i słusznie ;-) bo to piękne dziewczyny i przystojne chłopaki...hihi więc ja też wysłałam zdjęcia mojej córeczki. A te dziewczyny co tracą pokarm - ja myślę, ze to bardzo trudne psychicznie ale tak z drugiej strony wy zyskujecie większą swobodę a maluszki można przytulać, masować itd poza okresami karmienia a przynajmniej mogą was zastąpić inne osoby w karmieniu. Mieszanki są naprawdę dobre... oczywiście kochamy maluszki i walczymy o pokarm, (ja tez ;-( często- bo mojej rośnie apetyt jakoś) ale nie możemy sie przy tym zadręczać. Któraś pisała o uczuleniu na oliwkę... ja pisałam juz z miesiąc temu, że moja córcia miała krostki które wyglądały jak potówki na buzi i główce i instynktownie odstawiłam oliwkę i pomogło. Oliwka zatyka pory i generalnie stosuje sie ja przez pierwsze 4 tygodnie podobno jeśli używamy mydełka. Jak kapiemy w czymś co zawiera \"natłuszczacze\" z założenia skóra jest przetłuszczona i robią się skazy... a my jutro idziemy na USG bioderek, bo z prawdopodobnie mamy problem z jednym bioderkiem ;-( ale zobaczymy jutro.. martwię się jednak bardzo. Neurolog- czy byłyście u lekarza tej specjalności, podobno jest bardzo dobrze iść bo już na samym początku można wychwycić i wyeliminować ewentualne problemy neurologiczne. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mieliśmy urlop od kafe.. i przyznam bez bicia, że najbardziej stresowało mnie wejście na ten (żeby nie napisać NASZ) topik, bo miałam ambicję nadrobić zaległości, a tu bardzo szybko przybywa.... :-) ale sie zebrałam, nadrobiłam i jestem pigi jak dzisiejsza rehabilitacja? motka !! ty masz rację z tym wzw! a my mamy termin na wędzidełko, a nikt nam nie zwrócił uwagi na ten \"szczególik\"!! ali-cja jak przeczytałam o twojej wieloosobowej rodzinie to sie uśmiałam, bo... w zeszłym tygodniu przyjechał syn mojego męża :-) no i jedziemy sobie wszyscy autkiem w piątkę, jedziemy... i nagle mąż pyta, czy może nie podjedziemy do marketu; a ja mu na to od razu bez zająknięcia: chyba kpisz, przecież teraz to będziemy wyglądać jak patologia :-D z całym szacunkiem dla mojej rodziny i syna męża oraz rodzin wielodzietnych oczywiście! ale wierz mi, że ja też musze się oswoić z nową objętością mojej rodzinki :-) aha... z pewna taka nieśmiałością.... wiem, że nie byłam z Wami przez miesiące ciąży, ale ciekawość babska jest ogromna; nie muszę Was zarzucać fotkami mojego skarbka ale dajcie choć popatrzeć ;-) Plizzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja mogę rozpoznać biegunke u małego? od kilku dni robi dużo luźniejsze kupki, nic w swojej diecie nie zmieniłam ale juz zaczynam sie martwić...kolor ten sam tylko konsystencja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia-u nas to samo kupki luźniejsze niż zwykle choć częstotliwość ta sama.W szpitalu mówili nam ze na piersi może się tak zdażyć...ale sama nie wiem....my mamy skazę białkową więc to może od tego??? Hop Hop!!!!dziewczyny wstawać spadłysmy na 3 stronę:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ale mój skazy nie ma bo z tego co wiem objawia się to wysypką, prawda?? dziś rano była już lepsza...zastanawiałam się czy to nie wina herbatki ale przecież daję ją już od dawna...czy to może być kwestia upałów?? Motka a Twoj Niko ma takie kupki ostatnio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny umnie od 2 dni ciągle maruderstwo i płacz powoli wymiekam siedze sama a i jak jest mąż to nie wiele mi pomaga a ja mam już powoli dość .Koniec marudzenia ja pokarm mam ale mały czasem drze sie na cycka widok.Jak dalej tak pójdzie to też wprowadze mieszanke i może będzie lżej.Trzymcie sie kochane cierpliwosci Wam życze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry kochne! my już po szczepieniu, szczepiłam Infanrix Hexa 6w1 za 229zł i obawiałam się jak Kubuś to zniesie... zapłakał tylko przy wkłuciu a po zasnął przy maminym cycku ;).Bałam sie jak zniesie noc ale przespał calutką bez gorączki, troszkę pomarudził między 2 a 4 ale to i tak nic w porównaniu do tego co pisza inne dziewczyny o swoich przebojach... Ma 60cm i waży 4840gram, potem poprawię tabelkę... nie pisalam wam ale bylismy u lekarki znajomej która z \"kilometra\" wyczuła u małego alergię, przepisała Hydrocortizon i Kubusiowi po dniu smarowania zeszło to paskudzctwo z buzi...jak napisała Motka u nas też chyba wystapiło AZS i wysępiłam skierowanie do ALERGOLOGA, idziemy jutro prywatnie bo państwowo to za trzy miesiace kutwa!!! zobaczymy co powie... kochane życzę WAM miłego dnia! p.s Kubuś też robi lużniejsze kupki ale kolor i zapach idealny zatem chyba nie ma powodu do paniki...spytam o to panią alergolog jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie:) Wpadłam tylko podpisać listę, u nas bez zmian, wszystko super:) Antoś silny, zdrowy i radosny! Uwielbiam z nim gadać:) W przyszłą środę jedziemy już do Ustki, ale ten czas zleciał... Już się nie mogę doczekać... zobaczę po roku brata, siostrę, bratanicę... Tak się złożyło, ze oboje mieszkają na Wyspach, mój brat już od 8 lat i tam zostanie... Moj siostra wraca może za rok... Chociaż szczerze w to wątpię. Dobrze, że potrafimy się zgrać i już od kilku lat spotykamy się co roku w wakacje wszyscy u rodziców:) Agoosia, pytałaś, czy lekarka mierzyła Antosia. Nie, ale ja sama zdziwiona z jak wielu ciuszków wyrósł go zmierzyłam. Może nie zrobiłam tego prawidłowo, ale Antek nie mieści się w żadne z ubranek sprzed miesiaca, a bodziaki na 62 są tak naciągnięte, że Antoś ma całą \"klatę\" na wierzchu:) Zresztą jak byliśmy w przychodni to miałam porównanie, chłopczyk miesiąc starszy od Antosia byl dużo od niego mniejszy... Co do naszej alergii na oliwkę, ja Antosiowi smarowałam tylko główkę, usiłując zwalczyć ciemieniuchę... i tym mu tylko zaszkodziłam. Jednak po maści i Nanobase wszystko ślicznie schodzi i główka czyściutka:) Nanobase jest rewelacyjne, spróbujcie na ciemieniuszkę. Uciekam poprasować, póki Antoś śpi. Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! my po wizycie kuzynki mojej..byla ze swoją dwuletnią córeczka..Stasiu się niezbyt popisał..a ona stwierdziła e bardzo drobniutki...no ale skoro lekarz powiedział że przybiera akurat to nie mam sie chyba o co martwić??? Olu a jak Jaś?? Aniu zapytaj proszę...może i mnie to pomoże..dziś zjadłam 2 kostki czekolady na te luźne kupki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłałam zdjęcia Kubusia....stare bo stare ale jako internetowa blondynka i tak jestem zdolna :) nie obrazając nikogo... jest tam też 12 przykazań dobrej zony...kochane ostatnie jest idealne....sprawdzcie same...hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłałam zdjęcia Kubusia....stare bo stare ale jako internetowa blondynka i tak jestem zdolna :) nie obrazając nikogo... jest tam też 12 przykazań dobrej zony...kochane ostatnie jest idealne....sprawdzcie same...hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu jak będziesz miała czkawkę w Ustce to pomyśl o mnie;) Ja Ci baaardzo zazdroszczę tego wyjazdu! My nad Bałtyk dopiero za rok! u nas takie kupki były jak były upały i z tym je wiązałam! a u nas Oskar nie chce jeść:( Wczoraj mamlał cycki, butle wypluwał, makabra! Macie też tak czasami?? Nic nie spal, a za to dzisiaj non stop śpi, bo u nas burzowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajcie mamusie Czytam was ale z odpisywaniem gorzej My nadal na samym cycu ;) bez dopajania czymkolwiek 1967-........Luka.......05.04.......2600/2460......10tyd z ... ..5000...5 1cm/? pigi...........Oliwia......18.04......2900/3250....7tydz ...4900... 54... ? alex81........Oskar.....17.03.......3930.........9tydz.. ...6000......58cm/ 63cm agoosiaa.....Staś.......17.04.....4010/3840....7tyd..... .5160......60 cm/67cm no wiec mama.......11.04....3029/3235....8tydz..5320....56cm...60cm< br /> isa-22......................02.05.....3640..........2tyd z..... 4200....58 ....? Motka........Niko........03.04....3200/3080....9tydz.... ..5420.....5 3/? Anna_śl......Kubuś.......12.04....3100/2980...8tyg...... ..4840......53/ 60cm Lida74.....-Aleksander--11.04...2550/2450.....7tydz..... .4600.....5 1cm..? marysia78...Kubuś......16.04......4640/4450...5tydz..... .6800.....5 9/65 Brzuchata...Adaś.......01.04......2900/2730...8 tydz..5000...52cm/62cm denim........ Tosia......06.04......3510/3200.....8tydz......5380.....56 cm/60 cm Liliankas.....Laura.....15-04.......3240/3060.....7tydz. ......5120.....53 cm/60 cm ali-cja........alicja......11.03.......3200/2800.....12t ydz....4900......56cm/? minimisia......Wiktoria....3870/3590.....6tydz....5600.. ..62cm Ola31....Antoś......4100/3850........7 tydz. .......5090.....68cm Polina80...Michał...4000/3760....6tydz...........4725... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC! w daszym ciagu nie mam dossteu do kkomputera zeby posiedziec i poczytac ale melduje sie ze jestesmy. Rehabilitacje odwolalismy wczoraj bo Oliwja miala wczoraj dopiero szczepionki jedna ta podstawawa a druga na rota teraz mamy szczepienie 24 .07 jeszcze jedno na rota i drugie podstawowe .Bidulka splakala sie wczoraj ale na szczescie nie goroczkowala i byla pogodna .Pozdrawiam laseczki my jutro na bioderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka tak zerknelam szybko ze pytasz o neurologa moje zdanie juz jest takie Ze im wiecej masz skierowan na badania tym jestes bardziej spokojna o swojego malucha my bylismy u neurologa i wlasne dostalismy sierowanie na usg.przez ciemieniuche czy jakos tak .A i szybciej mozna wykryc czy dzidzia nie ma jakis problemow i wrazie co szybciej zaczas dzialac jesli jest taka potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pigi i wreszcie widze prawidłowe podejście :-) nie martwimy sie bieganiem po lekarzach tylko cieszymy, ze sa \"prześwietlone\" od stóp do głów!! Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja ala jak zrobi kupe to nie wiem czy mozna powiedziec, ze zrobila kupke, ...bo zasrywa sie po pachy! doslownie. wszystko trzeba przebierac i uwazac, zeby jej przy okazji nie pobrudzic:) na poczatku zaniepokoilam sie ta iloscia, ale lekarz powiedzial, ze to normalne. za miesiac jedziemy na urlop za granice i dowiedzialam sie, ze ala musi miec dowod osobisty.... wiec dzis bylysmy u fotografa i zlozylysmy wniosek. mowie w liczbie mnogiej, bo aby zlozyc taki wniosek o dowod to trzeba przyjsc z dzieckiem.... no i w rubryce : wzrost , napisalam 60 cm:) a oczy...to jeszcze nie sa okreslone, ale napisalam,ze piwne. oboje mamy piwne, wiec ona pewnie tez bedzie miec...no chyba,ze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze musze wam napisac,ze dzis alicja konczy 3 miesiace!!!!!!!! alez to zlecialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któraś z Was jest jeszcze na etqpie kolek ??? Ja już wymiękam, ale dziś wyła - a ja po jakims czasie razem z nią a już pomad tydzień był spokój i nagle nie wiadomo czemu wróciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja Alicji wszystkiego naj:):) a u nas Oskar dalej nie chce jeść! Czy Wasze dzieci też mniej jedzą?? Ani butli, ani cycka, nie wiem co jest!! Jutro mamy szczepienia, to sie spytam lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu naj naj dla Alicji:) Alex..mój odwrotnie..mógłby jeść i jeść, a ja mam mało pokarmu...więc jak widzisz każdy ma jakieś swoje..a u Was upał?? bo wtedy to faktycznie może nie miec apetytu..a pije??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalala19
alicjo-poniewaz przestalas karmic piersia,to nie znaczy ze musisz odrazu prac glowy innym ze wcale to niejest takie zle.Zalosna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla Ali!!!, Ignasia!! i Olka!!! ;-) My dziś byłyśmy na usg bioderek i u ortopedy- dysplazji nie ma ale nie jest też dobrze tak na 100% Mamy zalecone pieluchowanie i odwodzenie nóżek i leżenie na brzuszku A w poniedziałek do neurologa, musimy iść na konsultacje przez tego naczyniaka co ma na czółku... Miłych snów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc mama wyprzedziłaś mnie chciałam sie pochwalić, że wczoraj Olek skończył 2 miechy!!!! a najlepsze, że dopiero wieczorem na to wpadłam; a jak godzine wcześniej lekarka mnie pytała ile on ma to odpowiedziałam: w piątek skończył 8 tygodni!! ale mi sie mózg zlasował :-P no a poza tym myślałam że już tego nie doczekam, byłam z moją \"pareczką\" u tego lekarza i usłyszalam, że: DZIECI ZDROWE !! pigi ja dogadałam z moją neonat. ze na \"rehabilitacje\" i tak pójdziemy pisze w cudzysłowiu, bo usg wyszły ok, a ona twierdzi, że jak na 37 t.c. to on sie rewela rozwija; ale my naprawdę lubiliśmy korzystac z tych usług; aaa... a mój smok waży 4920!!!!! :-) i dziękuję w jego imieniu za życzonka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967-........Luka.......05.04.......2600/2460......10tyd z ... ..5000...5 1cm/? pigi...........Oliwia......18.04......2900/3250....7tydz ...4900... 54... ? alex81........Oskar.....17.03.......3930.........9tydz.. ...6000......58cm/ 63cm agoosiaa.....Staś.......17.04.....4010/3840....7tyd..... .5160......60 cm/67cm no wiec mama.......11.04....3029/3235....8tydz..5320....56cm...60cm< br /> isa-22......................02.05.....3640..........2tyd z..... 4200....58 ....? Motka........Niko........03.04....3200/3080....9tydz.... ..5420.....5 3/? Anna_śl......Kubuś.......12.04....3100/2980...8tyg...... ..4840......53/ 60cm Lida74.....-Aleksander--11.04...2550/2450.....7tydz..... .4920.....5 1cm..? marysia78...Kubuś......16.04......4640/4450...5tydz..... .6800.....5 9/65 Brzuchata...Adaś.......01.04......2900/2730...8 tydz..5000...52cm/62cm denim........ Tosia......06.04......3510/3200.....8tydz......5380.....56 cm/60 cm Liliankas.....Laura.....15-04.......3240/3060.....7tydz. ......5120.....53 cm/60 cm ali-cja........alicja......11.03.......3200/2800.....12t ydz....4900......56cm/? minimisia......Wiktoria....3870/3590.....6tydz....5600.. ..62cm Ola31....Antoś......4100/3850........7 tydz. .......5090.....68cm Polina80...Michał...4000/3760....6tydz...........4725... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki:) Antoś też właśnie skończył 2 miesiące:) Doisłownie 2 minuty temu:) Wstawiam zdjęcia na pocztę, robiliśmy wczoraj przed i po kąpieli:) Aniu, buźka dla Kubusia! I dla wszystkich dwumiesięczniaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×