Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

-1967-..Luka.....05.04....2600/2460...8..tydz...4500...5 1cm...?. pigi...Oliwia......18.04....2900/3250....5tydz...4400... 54... ? alex81..Oskar....17.03....3930....9tydz..6000....58cm... 63cm agoosiaa..Staś...17.04....4010/3840....5tyd...4440....60 cm... ? no wiec mama.....11.04....3029....6tydz..4690....56cm....?cm isa-22...............02.05.....3640...2tydz.. 4200....58 ....? Motka..Niko......03.04....3200/3080....9tydz....5420...53/? Anna_śl...Kubuś...12.04....3100/2980...5tyg...4150...53/ 59cm Lida74--Aleksander--11.04...2550/2450...6tydz...4180...5 1cm..? marysia78...Kubuś...16.04...4640/4450...5tydz...6300...5 9/63 Brzuchata...Adaś....01.04...2900/2730...8 tydz..5000...52cm/62cm denim... Tosia....06.04....3510/3200...8 tydz...5380...56 cm/60 cm Liliankas...Laura...15-04...3240/3060...7 tydz..5120....53 cm/60 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim-GRATULACJE!!!!!Zdolniach z Ciebie JA wlasnie wrocilam od neurologa musze wziac kilka rehabilitacji juz sie umowilam na wizyte z rehabilitantka na wtorek kurcze tak mi jej szkoda jak ja zaczela sprawdzac ta neurolog za nogi z rece do gory glowa az myslalm ze jej cos zrobi.Ale nie rozumiem jednego kazala zrobic przeswietlenie glowy ale po co ?jak powiedziala ze tylko kilka jest potrzebnych cwiczen .Dziewczyny waszym maluszkom tez lata czasami brodka i czy sie slinia? a jesli chodzi o jesyczek to moja nie ma problemu z wystawianiem go.I sie poplakalam tak mi jej szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka kiedys ogladalm program o przyrosnietym jezyczku taki zabieg trwa chwile bo to przecinaja nozyczkami i czasem dzidzia nawet nie zauwazy ze mu cos robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi bródka się trzesie jak maluszkowi zimno...np tez czasem jak sie zsiusia i ma mokro a co do ślinienia to jak najbardziej :) ślini się na potęgę, głównie jak go nosimy tak jak lubi na przedramieniu...:P co do prześwietlenia..hmm ciekawe po co, ale nic nie szkodzi zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-1967-..Luka.....05.04....2600/2460...8..tydz...4500...5 1cm...?. pigi...Oliwia......18.04....2900/3250....5tydz...4400... 54... ? alex81..Oskar....17.03....3930....9tydz..6000....58cm... 63cm agoosiaa..Staś...17.04....4010/3840....5tyd...4440....60 cm... ? no wiec mama.....11.04....3029/3235....7tydz..5320....56cm....?cm isa-22...............02.05.....3640...2tydz.. 4200....58 ....? Motka..Niko......03.04....3200/3080....9tydz....5420...5 3/? Anna_śl...Kubuś...12.04....3100/2980...5tyg...4150...53/ 59cm Lida74--Aleksander--11.04...2550/2450...6tydz...4180...5 1cm..? marysia78...Kubuś...16.04...4640/4450...5tydz...6300...5 9/63 Brzuchata...Adaś....01.04...2900/2730...8 tydz..5000...52cm/62cm denim... Tosia....06.04....3510/3200...8 tydz...5380...56 cm/60 cm Liliankas...Laura...15-04...3240/3060...7 tydz..5120....53 cm/60 cm a my własnie wróciliśmy ze szczepienia...z pocałowaniem klamki :( bo panie nam powiedizały że jest opóźnienie w szczepieniach i w efekcie przyszliśmy za późno :( ech...przełożone na czwarek . ale mały ma farta :P Ignaś znów pięknie przybrał i znów pani doktor mi gratulowała ..ech od razu mi się humorek poprawił po niezbyt dobrym dziś ;)... uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigusiu głowa do góry. malutka napewno szybko nadrobi "zaległości" skoro tylko kilka ćwiczeń trzeba.;) Bródka lata dzieciakom własnie jak zimno albo np jak za szybko zmieniasz ich pozycje ...to jest objaw niedojrzałego układu nerwowego.ale wygląda to żałośnie prawda? co tu dziś taki mały "ruch" ? popiszcie coś bo nie ma co czytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie splakala przy ubieraniu po kapieli, Nie zabardzo z tym przeswietleniem bo to jest pomieniowanie a ona jest taka malutka No ja mam 5.szczepienie ciekawe jak u mnie bedzie a no wiec mam przeciez 5 to we czwartek rany tak mi szybko te dni leca ze czlowiek nie wie jaki dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi - może tej lekarce chodziło o prześwietlenie w sensie usg przez ciemiączko a to nie jest jakieś szkodliwe badanie - po prostu jeździ usg po główce. Moja znajoma to robiła synkowi Mojej bródka też lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma któras pomysł o co mojemu dziecku chodzi?? kompletnie nie mógł zasnąć wczoraj...ani łózeczko, ani wózek..przy cycku przysypiał ale na sekunde...w koncu spał z nami w łózku i jakos noc minęła, ale tak juz od dawna nie bylo..on u nas bywał najwyzej od 4 nie wiem..juz go w same body ubrałam, bo moze mu ciepło, pokój wywietrzylismy...on pcha łapy do buzi ale to raczej ze zmeczenia bo pokarm mam i on najadł sie po kapieli a potem za kazdym razem dosysał...juz sie boje wieczora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia: moja też pcha łapki do buzi pomimo tego,że jest najedzona... na dwór chodzimy teraz o 9-tej w samym bodziaku i bez czapki..glowa od razu elegancka:D bez tych kurewskich łusek i przestały się robić potówki na szyjce.. viburcol daj bez problemu..tam jest wyciag z rumianku,sasanki,wilczej jagody i czegos tam jeszcze wiec nie może zaszkodzić..co najwyżej lekko czerwony tyłeczek może się zrobić jeśli Staś jest uczulony na któryś z tych składników... cholera,znowu czkawka:( okna pootwierana na przestrzał i oto efekty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu przelotem... kochane byłam u \"mojego\" pediatry (koleżanka mamy która jest pediatrą, homeopata) a z jej polecenia trafiłam do Alergologa z Kubusiem prywatnie, mamy ALERGIE!!! pokarmową, na co to musimy poczekac jak na razie wszystko co alergizujace odstawiamy.. Motka jest nas teraz dwie, to ten cholerny Śląsk tak na nasze dzieci działa, dobrze że za dwa tygodnie wyjeżdzam z dziecmi na wieś na mazury do babci! już mi się gęba cieszy na samą mysl! Iwona jaka jest pojemna skrzynka poczty? posłałam 10zdjęć w jednym mailu i nie ma tam jej! przyjechała juz do nas moja bratowa i nie mam na nic czasu, teraz pojechała z moja Olą do chorzowskiego zoo, Olcia jechała ze swoja klasą...jutro zawiozę Ewę do mamy niech sobie pogadaja same, wieczorem ją zabiore... no a w niedziele mamy chrzciny i mam gacie pełne strachu! bedzie dobrze! Ok kochane zmykam! życzę wszystkim miłego spokojnego dnia, duża bużka dla wszystkich dużych i małych słodziaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie czasu brak padam kubus juz druga noc co godzine obłed wczoraj szczepienie ale jakos poszło .Ja tez ubieram samego bodziaka bez czapki ale uszka zatykam bo sie boje.A u nas też skaza białkowa ponoc bo mały był wysypany moja rodzinna zabroniła mi prawie wszyskiego jesc ale ja powoli dodaje jedzonko i obserwuje buziunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was. idziemmy dzis do lekarza zxwazyc sie. mysle,ze ala w koncu przytyla! wtedy wpisze sie d tabelki. wczoraj byl taki upal, a my caly dzien w aucie. mloda pocila sie jak mops. kilka razy musialam ja przebierac. cale plecki mokre.. i maalo spala przez ten upal. ale w nocy...jak zwykle 7 godzin! ja to mam szczescie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! My też jutro na szczepienie, trochę się denerwuję, bo ten węzeł chłonny pod paszką nic się nie zmniejszył:( Chciałabym jednak te szczepienia już załatwić, bo za 2 tyg. jedziemy do Ustki. Mój mały od wczorajszej nocy jest tylko na Bebilonie, zatrułam się czymś przedwczoraj i całą noc i wczorajszy dzień się męczyłam. Bałam się że to jakiś wirus, ale Antek na szczęście nie ma żadnych niepokojących objawów. Dziewczyny, jeśli mały jest na butli to powinnam go dopajać, prawda? Tak też robię, ale nie wiem ile tego podawać na raz i czy po, czy przed jedzeniem? Na razie podaję 20-30ml co drugie karmienie wody z kropelkami albo herbatki. Aniu, czy Ty na te Mazury jedziesz z mężem, czy sama? Bo z takim maleństwem chyba trochę ciężko? Jezu, Antek w sobotę 8 tygodni... jak ten czas leci. Ale już jest taki fajny, macha nogami na wszystkie strony, czasem boję się że się stoczy z łożka, przezornie zabezpieczam brzeg poduszką:) Fajnie już gada, agu, agi, abu, apu, ak:) A ile się przy tym min nastroi. Sam się sobą pięknie zajmuje, gada do miśkow z karuzelki i słonika z pozytywką;) Ja latam tylko i zdjęcia robię albo nagrywam. Będzie miał cudną pamiątkę:) Do tabelki się dopiszę po jutrzejszej wizycie, bo ostatnio mały był ważony jak miał 17 dni... To normalne, że lekarka mi nie wyznaczyła w międzyczasie żadnej wizyty? Oki, znikam posprzątać trochę, póki Antoś usnął. Miłego dzionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-1967-........Luka.......05.04.......2600/2460......8tydz......4500....5 1cm/? pigi...........Oliwia......18.04......2900/3250....5tydz...4400... 54... ? alex81........Oskar.....17.03.......3930.........9tydz.....6000......58cm/ 63cm agoosiaa.....Staś.......17.04.....4010/3840....5tyd......4440......60 cm... ? no wiec mama.........11.04....3029/3235....7tydz..5320....56cm....?cm isa-22......................02.05.....3640..........2tydz..... 4200....58 ....? Motka........Niko........03.04....3200/3080....9tydz......5420.....5 3/? Anna_śl......Kubuś.......12.04....3100/2980...5tyg........4150......53/ 59cm Lida74.....-Aleksander--11.04...2550/2450.....6tydz......4180.....5 1cm..? marysia78...Kubuś......16.04......4640/4450...5tydz......6300.....5 9/63 Brzuchata...Adaś.......01.04......2900/2730...8 tydz..5000...52cm/62cm denim........ Tosia......06.04......3510/3200.....8tydz......5380.....56 cm/60 cm Liliankas.....Laura.....15-04.......3240/3060.....7tydz.......5120.....53 cm/60 cm ali-cja........alicja......11.03.......3200/2800.....12tydz....4900......56cm/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w ciagu 2 tyg mala przytyla prawie 1 kg!! czyli ...bebiko dziala... pozdrowienia dla wszystkich! czy u was tez dzis wyjatkowo parno? tu nie da sie wytrzymac. slonce zamglone i zar leje sie z nieba. mloda spi nazarta, a ja zaraz zmykam robic obiad. dzis w menu ryz z truskawkami. mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! Olu jesli nic nie dolega maluszkowi to po co wizyta . U mnie dzis zimny wiaterek wieje az wrocilam do domu . Szkoda mi tej Agaty Mroz jechalam w samochodzie jak o tym uslyszalam az mi tez sie ryczec zachcialo szkoda bidulki i tego malenstwa ze zostalo bez mamusi :( Dziewczyny ? Oliwcia byla szczepiona w szpitalu i na raczce zrobil jej sie taki strupek w tym miejscu co byla ta szczepionka i dzis jej to odpadlo czy to cos powarznego? Ja jeszcze nie jadlam truskawek a mam ogromna ochote ale jak sobie pomysle ze to moje malenstwo mialoby byc obsypane krostkami (chociaz nie koniecznie)to mi sie odechciewa poczekam jeszcze troszke.Ja mam dzis nalesniki i tez sie obawiam zjesc ale zjem .Idziecie moze na wychowawczy?bo ja tak chce widziec jak moja niunia sie rozwija jestem zakochana w niej do szlenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie smutne...ja byłam pewna że wszystko będzie dobrze..na to się zanosiło...wiecie że ona od 22 maja juz nie mogła zobaczyć swojej córeczki?? masakra.. A niech ten mój mały nawet bedzie już taki płaczek i marudnik bylebyśmy mogli być razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany dziewczyny Ona zostawila takie malenstwo jak nasze ,przeciez ta Jej niunia tak potrzebuje mamusi ,dlaczego los jest taki niesprawdiliwy? U mnie jest tak czasami ze jak M ja bawi to placze a jak ja wezme to sie uspakaja a co teraz z jej niunia bedzie nikt jej nie zastapi mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, upały straszne młody leży w rozpiętym kaftaniku i pieluszce a w domu już prawie 26C :(. Właśnie była u nas położna bo przechodziła obok i wpadła. W sumie to sympatycznie tylko zobaczyła mnie rozczochraną ale ubraną, pokój zawalony rozbebeszonymi rzeczami do prania i stertę upranych rzeczy. Jutro idziemy sprawdzać bioderka :). 1967, ja nawet kołyski nie próbowałam bo małemu dobrze w 2x lub w kieszonce. W pozycji leżącej noszę w chuście kółkowej i to też nie często. Suzanke, słyszałam że takie zupełnie małe to do 2h w ciągu dnia można nosić i stopniowo zwiększać czas noszenia. Ścierpnąć raczej nie ścierpnie bo jest cały czas \"masowane\" jak chodzisz. Dla Agaty Mróz . Szczęście takie że zdążyła być mamą. To że jej córka będzie wychowana bez mamy nie jest najgorszym złem. Dużo lepsza kochająca mama \"w niebie\" i kochająca rodzina na ziemi niż byle jaka matka i rodzina z marginesu lub dom dziecka. P. Agata zostawiła po sobie ślad na ziemi i w pewnym sensie \"szansę na swoją nieśmiertelność\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia -oczywiście zrobisz jak chcesz .. ale ja np korzystam z doświadczenia Trecy Hogg -książka \"język niemowląt - moja mama mnie rozumie\" i tam jest napisane, że jak dziecko przewraca języczkiem to albo jest głodne albo zmęczone i chce spać. Ja rozróżniam u mojej córci te 2 gesty -jak jest głodna to robi rynienkę z języczka a potem go wystawia taki jakby półokrągły. Jak jest zmęczona to języczek wystawia jakby w kształcie trójkąta. Poza tym jak dziecko jest już za bardzo zmęczone, to ma problem z zaśnięciem i często się budzi - chyba ze uda się maleństwu uspokoić i zapaść w 2 fazę snu. Ja moją w takiej sytuacji kładę na łóżku albo w łóżeczku, w domu cisza tylko ja trzymam za rączkę albo rękę na główce i zasypia im bardziej zmęczona tym dłużej zasypia. Czasem troszkę popiszczy ale to nie jest jakiś wielki płacz tylko raczej jak kociak mały ze 3 albo 4 razy i jest ok ale za to pośpi mi zawsze po takim usypianiu około 1-2 godziny i jak sie budzi to jest przesłodka i grzeczniutka. Jak chcesz to popróbuj a jak ja polecam ta książkę bo naprawdę wszystkie wskazówki działają i ja z ręka na sercu mogę powiedzieć że ją według niej prowadzę i nie płakała mi nigdy dłużej niż parę minut i ogólnie dużo łatwiej mi się odnaleźć jak porównuje i rozmawiam z koleżankami które tez mają dzieci a nie stosują żadnej konkretnej metody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas-dzieki za doradzenie z ksiazka jak dobrze Was miec zawsze mozna sie czegos dobrego dowiedziec. Moja to chyba cigle wystawia jezyk na to ze jest glodna bo caly czas nieki tym jezyczkiem az mi sie smiac chce czasmize lezy i patrzy na mnie i tym jezyczkiem przewraca wyglada to tak jakb chciala zjesc mamusie:) isa-masz racje lepsza matka w niebie niz zla matka ja jak lezalam w szpitalu to lezala ze mna dziewczyna ktora miala24lata i w tym 5ciaz poronionyh ta byla jej szosta i nie bylo najlepiej a byla w 24tyg.ciazy ale papierochy jarala tabletki brala sama na swoje zyczenie oj duzo by o niej pisac a ja ja podkablowalam do pielegniarek bo szkoda mi tego dzidziusia bylo wogole jakas patologia.Tak sobie w duchu myslslm ze lepiej jakby poronila niz to dziecko ma miec taka matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie teraz dowiedziałam o Agacie i sie rozryczałam jak pomyślałam o tym nieszczęściu. Biedna córeczka:-( od razu wtuliłam się w Oskarka. Ali-cja gratuluję kilograma:) To ja cc- my jutro też mamy bioderka- po raz drugi, mam nadzieje, że nie trzeba juz pieluchować, bo nam sie pupcia odparza. A u nas masakra- Oskar nie chce leżeć w wózku! Drze się na spacerze, trzeba go nosić i wtedy jest kochany, rozgląda się za wszystkim i jest ciekaw świata. RATUNKU co zrobić? pozwolić żeby się darł? ludzie wtedy się na mnie patrza jak na wredną matkę, a mi się serce kroi, że on tak płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex, powies mu jakies zabawki. moze go zainteresuja... bardzo to przykre z ta agata. 2miesieczne dziecko zostalo bez mamy:( ... kurcze, pomyslalam od razu o mojej ali, dziekuje bogu, ze ja mam i ze ja jestem dla niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakao22
alicja-Bogu z duzej litery sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Oliwia przespi sie po kapieli jakies 20min a pozniej nie spi do 22 dlaczego?moze ktos mi powiedziec wogole to ona nie spi od 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi, moze sprobuj ja kapac pozniej. ja tak zrobilam z ala. kapie ja ok 22 i potem spi do rana. po kapieli ponoc najlepszy sen! pani pouczalska , ali-cja pisze sie ze spacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×