Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

no i stało sie... zawsze chciałam mieć ttoje dzieci...i dalej chcę :) planowałam drugie na przyszły rok...zaszłam teraz, był to trochę szok z początku, ale cieszę się :) wiem że będzie ciężko ale dam radę...ty też dasz... głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zróbmy tabelkę...będziemy widziały ile tak naprawdę nas jest :) nick........imię......lat....tc .....termin......kg na plusie..... aniawd.....Ania.....29.....6......25.04..........+ 0 kg.......... dopisujemy sie babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. Jak się liczy tygodnie ciąży? Czy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, czy też od dnia zapłodnienia (co przecież daje mniej o jakieś dwa tygodnie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniawd=> maaam Cięęęęęę!!!!! :P :P :D ❤️ 😘 🌻 Buziaki dla wszysykich Kwietnióweczek!! 😘 Dbajcie o swoje Fasoleczki ❤️ ...troche Wam zazdroszczę... :) ... No dooobra.... STRASZNIE WAM ZAZDROSZCZĘ! :P ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! MAm pytanie. Czy którąś z was też cały czas pobolewa podbrzusze? JA mam tak od kilku dni, cały czas czyję pobolewanie jajników. Zupełnie jak przed miesiączką, jedynie czymś nowym jest uczucie jakiegoś jakby ciągnięcia w brzuchu. Czy takie pobolewanie jest czymś niepokojącym? Czy powinnam odwiedzić gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobitki:)jak dzisiejsze wasze samopoczucie?ja mam lenia i troszke mnie mdlilo jak mama smarzyla pieczen,ale juz mi przeszlo:)bogdanka pytalas sie o bole w podbrzuszu?tez sie tym martwilam ale siostra mnie uspokoila ze to normalne bo robi sie miejsce dla dzidziusia.jutro bede juz w 7 tc a boli juz nie mam od tygodnia.a ty w ktorym tygodniu jestes? aniawd:juz wczesniej ktos proponowal tabele ale nie wiem co sie stalo.trzeba ustalic kto bedzie nowe kwietnioweczki wpisywal.ja sie wpisuje jak najbardziej.DZIEWCZYNY ZGLASZAJCIE SIE!jak cos to moje dane masz ponizej.pozdrawiam was wszytkie i odwiedzajcie nasz topik czesciej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo!!co sie z wami dzieje?allllllllllllle mi sie nudzi:(a co to dopiero bedzie jak moj maz wyjedzie?zanudze sie na smierc.jak ja niecierpie niedzieli:(jest taka cisza malo aut i ludzi tylko siedziec i telewizje ogladac w ktorej i tak nic nie ma.zajze wieczorkiem moze juz ktos tu bedzie?milego dnia pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosar... to cię wpisuję :) nick........imię......lat....tc .....termin......kg na plusie..... aniawd.....Ania.....29.....6......25.04..........+ 0 kg.......... rosar.......Ania.....26.....6......16.04...........+0kg.......... za jakiś czas dopiszemy do tabelki płeć dziecka :) Brzusia...😘 {kwiat] kochana ty moja rosar... nudzi ci się :/ wpadnij do mnie :) mam przeprowadzkę, małe dziecko...nuda to mało używane przeze mnie słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc i ja się dopiszę nick........imię......lat....tc .....termin......kg na plusie..... aniawd.....Ania.....29.....6......25.04..........+ 0 kg.......... rosar.......Ania.....26.....6......16.04...........+0kg. ......... Bogdanka..Ania.....26.....6......25.04...........+0kg........ Czyżby w kwietniu rodziły same Anie? aniawd - coś podobnie to u nas wygląda ;) rosar525 - dzięki za uspokojenie moich obaw co do pobolewania podbrzusza O dziwo mdłości jakoś niespecjalnie mnie męczyłu od czasu powrotu z weekendu w górach, jednak od wczoraj znowu wróciły, ale zaczynają się około 16-tej! TAk było i wczoraj i dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczka 26
ja jestem prawdopodobnie w 12 stym tygodniu ciazy,ale niestety nie mialam jeszcze zadnych badan!!!! mieszkam w szkocji i nie moge sie doczekac na pierwsza wizyte u lekarza...czekam i czekam na list z data wizyty u lekarza ale to trwa tygodniami! skonczylam 26 lat i najwyzszy czas w moim wielku na dziec ko:) ciesze sie bardzo bo staralismy sie o nie ponad rok!!!!!!!!!! i mam nadzieje ze wszytso bedzie dobrze,choc naczytaam sie o tych poronieniach i moje kolezanki takze poranialy jedna za druga!! a slubu jeszcze nie mam...ale we wrzesniu sie szykuje..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!asiczka26 nie mysl o tych poronieniach.mysle ze co ma byc to bedzie.wiem ze to okrutne stwierdzenie ale myslenie tylko pogorszy ta sprawe.u mnie mama tez stracila pierwsze dziecko mialo rozszczep kregoslupa i wodoglowie a moja siostra poronila w pierwszym miesiacu ,i jakbym nad tym tak namietnie myslala to tez bym sie zle czula.myslec tzeba pozytywnie ze wszystko bedzie dobrze.aniawd dzieki za wpisanie mnie do tabeli.jakbym mieszkala w tym samym miescie co ty pomoglabym ci z mila checia:)niestety nie mam w domu dzieci.siostra wyjechala ze swoim 6-miesiecznym malenstwem i sie nudze.ale za kilka miesiecy nie bede miala czasu na nude wkoncu bede podwojnie zajeta:)uciekam dziewczyny,czas na kakao.cos odeszly mi wedliny i jem sam nabial i dzemy,a dzisiaj popoludniu zjadlam cale opakowanie drazy.jak tak dalej pojdzie to zamiast chodzic to bede sie turlac:)to do jutra milego wieczorku wam zycze papa🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki.Również jestem kwietnióweczką 2008 i chciałabym przyłączyć się do waszego grona. Do tej pory tylko czytałam wasz topik, ale nie wpisywałam się. Termin mam wg ostatniego dnia @ na 9.04 tylko niepokoi mnie, że na usg moje maleństwo ma tylko 4,4mm - a to przecież 8 tydzień od ostatniego dnia @, a 6 tydz od zapłodnienia. Jeszcze nie było w piątek widać tętna płodu, a jest to ciąża wysokiego ryzyka ze względu na moją chorobę i leki jakie przyjmowałam - odstawiłam część w srodę a resztę powolutku zmniejszam dawki. Zaszłam w ciążę biorąc pigułki anty - więc nie przypuszczałam, że jestem w stanie odmienionym i barłam swoje leki. Teraz żyję w stresie bo boję się o maleństwo - mimo że nie planowane to już je kocham całą sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostane babcia w kwietniu:D A ślub moje dzieci maja 5 wrzesnia:) I jestem bardzo szczesliwa.Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poweekendowo:) Wolne dni upłynęły mi pod znakiem totalnego lenistwa:) Tylko jem i śpię i znów jem.... Codziennie czuję sie dobrze gdzieś do 16-tej, a potem żołądek jakby spowalniał i zaczyna się... Niby nie zwracam, ale kładę się wieczorem z fatalnym samopoczuciem, bliska łez z bezsilności... Powtarzam sobie wciąż, że jeszcze tylko miesiąc i będzie lepiej... I to mnie jakoś trzyma w pionie. No ale dość narzekania:) Teraz dopisuję się do tabelki, kilogramy pominę, bo nie ważyłam się ani przed ciążą, ani teraz. Wirm tylko że przed miałam rozmiar 38 a teraz jest na bank 40tka;) nick........imię......lat....tc .....termin......kg na plusie..... aniawd.....Ania.....29.....6......25.04..........+ 0 kg.......... rosar.......Ania.....26.....6......16.04...........+0kg. ......... Bogdanka..Ania.....26.....6......25.04...........+0kg... ..... Ola31.......Ola......31.....7......11.04........... ..kg........ Pozdrawiam Was cieplutko i miłego poniedziałku życzę!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się wpiszę na listę. nick........imię......lat....tc .....termin......kg na plusie..... aniawd.....Ania.....29.....6......25.04..........+ 0 kg.......... rosar.......Ania.....26.....6......16.04...........+0kg. ......... Bogdanka..Ania.....26.....6......25.04...........+0kg... ..... Ola31.......Ola......31.....7......11.04........... ..kg........ Kaśka31....Kasia...31.....8.......9.04............+0kg........ Kobietki, powiedzcie mi czy to możliwe, żeby jeszcze nie było widać bicia serduszka mojego maleństwa na usg dopochwowym. Wg lekrza jego wielkość to 4,4mm? czy nie jest za małe? Na razie kazał mi czekać na kolejne usg - ale za miesiąc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy mnie dzisiaj denerwują mam focha od rana jak cholera... denerwuję sie też bo jakis tydzień temu bolało mnie gardło, teraz mam katar... w pierwszej ciąży jak byłam przeziębiona, to lekarz powiedział że katar nie szkodzi dziecku, ale to był koniec drugiego trymestru, a wiadomo ze w pierwszym jest najważniejszy....kurde nie doczekam sie jutrzejszej wizyty...ciągły stras... Bogdanka...no rzeczywiście :) tylko ja troszku starsza jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuję się choć z terminem to jeszcze do końca nie ma pewności:) w czwartek ide do lekarza to będzie wiadomo na 100% nick........imię......lat....tc .....termin......kg na plusie..... aniawd.....Ania.....29.....6......25.04..........+ 0 kg.......... rosar.......Ania.....26.....6......16.04...........+0kg. ......... Bogdanka..Ania.....26.....6......25.04...........+0kg... ..... Ola31.......Ola......31.....7......11.04........... ..kg........ Kaśka31....Kasia...31.....8.......9.04............+0kg.. ...... Motka......Ania.....28.....8.......13.04...........+0kg......... jadę własnie na badania; krewi mocz brrr........mam nadzieję że tam nie zemdleję z głodu:)nigdy nie mdlałam przy pobieraniu krwi ale teraz w ciąży kto wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś po wakacjach wróciłam do pracy, jestem nauczycielem i dziś miałam pierwszą czterogodzinną konferencję. Przez cały czas mdliło mnie po prostu strasznie. Chyba jest ze mną tak, że im wcześniej wstanę tym gorzej się czuję. Do tej pory poranne mdłości jakoś przesypiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555
dziewczyny dajcie spokoj poco wpisywac do tabeli prawdziwe imiona????Wlasnie poto jest nick,niekazdy chce byc az tak nieanonimowy w internecie,prosze zmience to dla wlasnego i innych dobra.Ten pomysl z plcia dziecka w tabelce puzniej tez jest niedokonca dobry ,kazdy juz chyba dobrze wie ze lekarze czesto jeszcze robia pomylki w ustaleniu plci dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 555555 Nikt nikogo nie zmusza do wpisywania imienia do tabelki, ale z doświadczenia wiem ze po jakimś czasie dziewczyny zżywają sie bardzo i mówią do siebie po imieniu...przeciez to tylko imię... a płeć dziecka... może i lekarze się mylą... uczestniczyłam w forum rodzimy w czerwcu 2006 i na ok.30 dziewczyn była tylko jedna pomyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki.aniawd tez mam nerwowy dzien.wszystko by bylo super gdyby nie moj maz ktory gra w playstation albo oglada sport i niedaje mi nic obejrzec.wyszlam dzisiaj z fochem z domu komputer wzielam pod pache i pojechalam do rodzicow przynajmniej tutaj mam chwile wytchnienia.kaska31 troszke dziwne ze nie bylo widac u ciebie serduszka jak bije u mnie w 6tc bylo widac u jednego i drugiego serduszko bilo gdzie sa wielkosci 4,6mm i 5,1mm.apropo witam nowe kwietnioweczki i z calego serca wam gratuluje smialo sie wpisujcie do tabeli.555555 to jest kazdej z nas idywidualna sprawa czy chcemy podawac swoje imniona czy nie.ja nie mam nic przeciwko temu zeby moje dane byly widoczne nie mam nic do ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje sie dobrze żadnych mdłości...na szczęście z Łukaszkiem miałam ciążę rewelacyjną...mam nadzieje ze ta też taka bedzie... chociaz już dzisiaj wiem że teraz będę miała dużo większy brzuch, bo już teraz go powoli widać...a to dopiero 1,5 m-ca... jutro idę do gina i denerwuje się strasznie w środę zdam wam relację :) oby wszystko bylo dobrze :) fajnie że jest nas coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........imię......lat....tc .....termin......kg na plusie..... aniawd.....Ania.....29.....6......25.04..........+ 0 kg.......... rosar.......Ania.....26.....6......16.04...........+0kg. ......... Bogdanka..Ania.....26.....6......25.04...........+0kg... ..... Ola31.......Ola......31.....7......11.04........... ..kg........ Kaśka31....Kasia...31.....8.......9.04............+0kg.. ...... chanel 5..marlena..21....8.......8.04.............+0kg....... I jeszcze ja sie dopisuje. Ja to mam takie bardziej zawroty glowy i ciagle mi slabo. Ale tak poza tym to fajnie,ciesze sie bardzo,ciagle przegladam katalog z ciuszkami mebelkami i wozkami dla dzidzi,jakie to wszystko slodkie. Co do sucharow to jednak jednemu pomoga a drugiemu nie,mi np. sie jeszcze bardziej niedobrze zrobilo ponich Czytam tez ksiazke o ciazy,i mam pytanie do was dziewczyny ktore maja juz dzieci,jak to uwas bylo z porodami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanel 5 przez przypadek wywaliłaś mnie z tabelki hihi:) dopisuję się więc jeszcze raz:) nick........imię......lat....tc .....termin......kg na plusie..... aniawd.....Ania.....29.....6......25.04..........+ 0 kg.......... rosar.......Ania.....26.....6......16.04...........+0kg. ......... Bogdanka..Ania.....26.....6......25.04...........+0kg... ..... Ola31.......Ola......31.....7......11.04........... ..kg........ Kaśka31....Kasia...31.....8.......9.04............+0kg.. ...... chanel 5..marlena..21....8.......8.04.............+0kg....... Motka......Ania.....28....8.......13.04............+0kg...... Imię Ania jest b.mało popularne:) już jesteśmy 4 a to dopiero poczatak tabelki pozdrawiam wszystkie mamuśki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×