Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Gość olcia00
cześć leseczki moje !!!!!! A ja czekam sobie na USG spokojnie Gratulacje dziewczyny i przyszłe mamusie ... bliźniaczki fajna sprawa !!!!! mój mąż też sobie marzy ale zobaczymy co pokaże USG jestem po odstawieniu pigułek a podobnieżto wzmaża bliźniaczki :) \] Kochane jak samopoczucie ?? U mnie ok troszke rozpulchnia mi się brzuszek i czasem cośtam jakby ciągneło ale rzadko natomiast męczy mnie siusianie i wieczne zbieranie gazów !!!!!! piersi bolą jak cholera ale do tego juz przywykłam mdłości brak ale to początek 5 tygodnia wszystko nadrobie ;) \ Kochane napiszcie mi proszę czy robiłyscie badania na cytomegalię różyczkę i toxoplazmoze ja niestety nie zdążyłam .... a teraz się denerwuje :( Buziaki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale hamka
ale nas ktos obsrywa na topiku planowanie i starania po stracie. wejdzcie i spojrzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się nią... To co pisze świadczy tylko o niej... A jak jej \"drętwo\" to niech nie czyta. My się dopiero poznajemy i wierzę, że z każdym miesiącem ciąży będzie ciekawiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chciałam Was podpytać, bo się tak zastanawiam czy to co mam to normalne Mam wydzieline typu jak śluz płodny.ma któraś tak? Może głupie to pytanie, ale tak się troszkę denerwuję a do lekarza idę dopiero za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
hej ew nie przejmuj sie ja mam tego mnustwo i to chyba normalne zjawisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny na mdlosci szczerze polecam herbatke imbirowa. Baaardzo pomaga :) a witaminy dla Ciezarnych od II trymestru. W I tylko folik. Gratuluje Wam z calego serca 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Jestem po usg w 6t 6d i mojemu maluszkowi bije serduszko:) i ma 7mm:) Rosar serdecznie gratujluję blizniaków:) To był cykl naturalny czy jakas stymulacja?:) pozdrawiam kwietnióweczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) wczoraj zrobiłam test wyszły dwie krechy... wciąż nie mogę w to uwierzyć... mam w domku 14 m-cznego Łukaszka...byłam jeszcze niedawno \"rodzimy w czerwcu 2006\" a teraz kwiecień 2008 ??!! no zobaczymy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o leki we wczesnej ciąży... to brałam tylko folik, dopiero w czwartym m-cy zaleca się witaminy... i urodziłam zdrowego ślicznego synka :) rosar super że będziesz miała bliżniaki...ja jakbym miała to chyba bym zwariowała 3 małych dzieci w domu szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o pierwszą ciążę to zniosłam ją rewelacyjnie...żadnych mdłości, wymiotów...nic ale za to rodziłam 18 godz. :( narazie nie mam mdłości i mam nadzieje że nie będę mieć... jedyna z czym mam problem to noszenie mojego dziecka na rękach...nie moge dzwigać, a on ciągle chce na rączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie!!! Ja tez juz dzis bylam na usg,widzialam male serduszko oh jaki slodki widok cos niesamowitego.Ja robilam wiekszosc badan,na toxmoplazmoze robilam bo mam dwa koty,wiec mialam szczegolna obawe.Dzis czulam sie najgorzej,niby nie ciagle ale byly male mdlosci,oslabienie bardziej mnie meczy,dzis kupilam sobie sucharki,bende musiala sprobowac tej herbatki z imbiru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka-1
Matko dziewczyny jak mi niedobrze z rana :/ Normalnie co chwile tak mnie mdli..juz nawet sucharki jakoś nie pomagają..musze cos wymyślec bo jak tak dalej pójdzie tow pracy sie skapną a lepiej jak narazie nie będą wiedzieli bo szefa nie mam za bardzo przychylnego..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też tak męczy od samego rana...w zasadzie to nie wiem jak sobie pomóc...na dodatek w ogóle nie mogę sobie pogadać z porcelaną tylko tak mnie szarpie i mi niedobrze...nie wiem co gorsze, kilka pawi w ciągu dnia czy ciągłe mdłości... pozdrawiam:) pocieszające jest to, że jeszcze miesiąc z hakiem i mdłości powinny minąć:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Najpierw chciałam powitać nowe kwietnióweczki:) Zauważyłam że zdania na temat brania witamin od początku ciąży są podzielone. Czytałam jednak sporo na ten temat i wiem, że branie ich na początku nie może zaszkodzić jednak pewne zawarte w nich związki sa na początku ciąży nieprzydatne. Ja już biorę i czuję się z dnia na dzień coraz lepiej... Mdłości powoli ustępują, a rano gdy tylko otworzę oczy myślę o jedzieniu:) W ostatnim miesiącu trochę mi się przytyło, brzuszek się lekko zaokrąglił i trochę mnie to dziwi, bo w pierwszym trymestrze podobno wcale nie widać ciąży. Może to tylko tłuszczyk?;) Generalnie na razie ciąża mi służy:) Odstawiłam kawę, papierosy (paliłam niestety i jakoś wcale nie odczuwam ich braku), przeszłam na bardzo lekkostrawna dietę i więcej śpię:) I dobrze że pracuję, mam przynajmniej motywację by rano wstać i wyjść do ludzi;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! JA również zostanę mamusią pod koniec kwietnia albo na początku maja 2008! TEst zrobiłam sobie 18.08. Potem powtórzyłam przez kolejne dni jeszcze dwa razy. Za każdym razem były dwie kreseczki!!! Do ginekologa wybrałąm się teraz we wtorek. Zrobił mi USG i potwierdził, że jestem w bardzo wczesnej ciązy. JEstem taka szczęśliwa!!! Staraliśmy sie o dziecko juz prawie od roku!!! To będzie nasze pierwsze dziecko. MAm 26 lat, mąż 30. W listopadzie będzemy obchodzić drugą rocznicę ślubu. JEsteśmy ze Śląska. inekolog kazał mi pojawić się na ponowne USG za 2 lub 3 tygodnie. MAm brać folik i duphaston. NA ekranie pokazał mi jedynie małą kropę, ale stwierdził, że z całą pewnością jest to ciąża. :))) Nie mam jeszcze dokładnie określonego terminy porodu. Z objawów to występuje u mnie obecnie jedynie straszna bolesność piersi, za to przez cały ubiegły weekend męczyły mnie ogromne mdłości. Akurat na ten weekend wyjechałam w góry. Może to zasługa zmiany klimatu, bo odkąd wróciłam na Śląsk już nie mam mdłości. Strasznie chce mi sie spać. Często kręci mi się też w głowie. MAm pytanie, czy chodzicie do lekarza przywatnie? JA tak i zastanawiam się teraz, czy powinnam również zapisać się do \"normalnego\". czy prywatny może bez problemu wystawiać L4? Pracuję w podstawówce i zdaję sobie sprawę, że zapewne już około 6 m-ca będę musiała odpuścić sobie pracę z powodu zbyt dużego ryzyka. Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriana1977
witam wszystkie kobietki okazało sie ze bede nie miała dzidziusia juz w kwietniu go zobaczę widziałam juz malutkie serduszko ja przeżywam już to po raz drugi bo mam juz 5 letniego synka Kube JESTEM SZCZESLIWA pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki.nie wiem jak wasze samopoczucie ale moje jest swietne:)ciekawe czy mnie dopadna te mdlosci?enigmaa jesli chodzi jak zrobilismy blizniaki to nie wiem:)?dwa tygodnie maz nie dawal mi spokoju i dzien w dzien mnie meczyl.mialam rozregulowane miesiaczki odkad w zeszlym roku w listopadzie mialam kuracje antybiotykowa.od stycznia staralismy sie i nic a tu w lipcu dwa tygodnie staran i mam.moze to glupio zabrzmi ale nigdy nie chcialam blizniakow zawsze chcialam miec dwoje ale z osobnej ciazy.i chyba mnie pokaralo za to ze nie moge docenic tego co mam.ale zaczynam dochodzic do siebie i trzezwiec.a jak mi sie chce paliiiiiiiiiiic:(ale nie moge dla dobra maluszkow. a jesli chodzi o prywatne wizyty jestem za.przejechalam sie na lekarzach ze szpitala i nie moge o nich mowic w samych superlatywach.dzisiaj ide prywatnie do ordynatora ginekologii w naszym szpitalu i wtedy pokaze mi czy serduszka juz bija a napewno bo to juz 6 tc i 4 dzien.juz nie moge sie doczekac:) uciekam dziewczyny zycze wszystkim udanego dnia i do zobaczenia wieczorkiem🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosar525 ale nowina!!!! Gratulacje ❤️ podwójne szczęście:) pomysl o tym w ten sposób że ty to odbębnisz za jednym razem a te mamuski które będą chciały drugiego bobaska beda przechodzily przez mdlości zawroty głowy i takie tam atrakcje ciążowe po raz drugi:)U mnie nic nowego do lekarza idę dopiero w czwartek zobaczymy czy bije serducho:) Czy któras z Was bierze progesteron w jakiejś formie? bo ja biorę i zastanawiam się czy to przez ten duphaston mam taki apetyt??czy po prostu taka moja uroda:)bo jak tak dalej pójdzie to będę wyglądała jak wieloryb hihi...a do tego siedzę ciągle na l-4 więc tyję w postępie geometrycznym:) dobra już nie nudzę ,pozdrawiam mamuśki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuśki ja czuje sie nawet dobrze, dzisiaj rano troche mi sie \"podniosło\" ale przeszło :) u mnie najwięjszy problem to dzwiganie Łukaszek ciągle chce na rączki...czuję się jakbym go odrzucała :( tulę go ale dla niego to nie to samo... we wtorek idę do lekarza, już sie nie moge doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umnie to z witaminami jest tak,od dluzszego czasu codziennie zazywalam multiwitamine i kwas foliowy,gdy zaszlam w ciaze przynioslam opakowanie witamin ktore biore (a dokladnie to centrum) i on powiedzial zeby nieprzerywac zazywania witamin i foliku,mowil ze bardzo dobrze ze biore bo teraz zapotrzebowanie wzroslo kilku krotnie. Wspominala ktoras z was tez o ciazy w pracy,ze jeszcze niechcesz mowic o ciazy,polecam ci a moze juz kupilas gazete BEDZIEMY RODZICAMI to jest wydanie specjalne gazety ,dziecko´tam sa dwa spore artykuly o ciazy w pracy,jak rozmawiac z szefem otym i mysle ze moze by cie zainteresowalo,wogole bardzo duzo ciekawych i waznych tematow jest,fajne sa tez ilustracje plodu tydzien po tygodniu,gazetka kosztuje 5,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy wiedzą o ciąży ,tak samo jak wiedzieli że mam problemy z zajściem w ciążę więc mój szef nie robił żadnych problemów.Szefowi powiedziałm zaraz po wizycie u lekarza dostałam na wizycie odrazu l-4 więc nie bardzo miałam wyjście i musiałam powiedzieć:)Mój szef zachował się bardzo fajnie powiedział że nie ma żadnego problemu i jeśli muszę to mam leżeć w domu i nie zawracać sobie głowy pracą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanel 5 : dzięki za info jutro kupię gazetke..zapewne się przyda.. Z tego co wiem najlepiej powiedzieć w pracy w 3 miesiacu bo wtedy nie mogą już tknąć pracownika..a mój szefo to młody karierowicz a ja nie zamierzam odejść z pracy bo teraz tymbardziej kaska się przyda :) Nie dam się tak łatwo . hehe Jeśli chodzi o witaminki to jak narazie biorę tylko folik i duphaston. No i pije dużo soków. Ponoć w pierwszym trymestrze można brać witaminki bo nie zaszkodzą ale nie jest to konieczne bo w drugim trymestrze dopiero zaczyna się epizod z witaminami:) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriana1977
witam kobietki zastanawiam sie czy wy tez macie juz zachcianki na ogórki kiszone lub cos podobnego bo ja juz dzis dwa słoiki pochłonełam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i się stało .
Cześć aniuwd czy planowałaś kolejną ciąże czy tak po prostu wyszło .Pytam bo też jestem w bardzo podobnej sytuacji do twojej . Jestem przerażona tym faktem. Dwoje takich maluchów w domu :(.Planowałam drugie dziecko ale tak żeby różnica była przynajmniej trzy lata a tu taka wpadka .Jednym słowem jestem zdołowana przerażona i nie wiem co zrobić z tym faktem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry przyszle mamusie:).ale piekna mamy pogoda!u was tez tak sloneczko swieci?wczoraj bylam u lekarza.nareszcie zobaczylam dwa bijace serduszka❤️myslalam ze ostatnim razem zaszla pomylka bo czasem bywa ze jeden pecherzyk jest z zarodkiem a drugi pusty.ale definitywnie sa to blizniaki.pierwszy ma 5,1mm a drugi 4.6mm.dostalam zdjecia z usg a moj maz wycial gdzie najwiecej widac malenstwa i wlozyl do portfela a moje schowal :(zaczynam byc zazdrosna! jak zdjecia zobaczyl to dopiero sie ucieszyl:). a tesciowa z tesciem jeszcze nie moga dojsc do siebie wkoncu pierworodne wnuki a jak bedzie parka to bedzie cudownie nie bede musiala sie wiecej starac o chlopca czy dziewczynke.a co do witamin to kazal mi odstawic falvit m i brac podwojna dawke foliku.zycze milego dnia 🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mozzarella plan.po.str.ciaz
chcem tylko powiedziec ze jesli ci sie nudzi na naszym topiku to nie musisz tu siedziec.ty masz inne przejscia od nas wiec zajmij sie swoimi sprawami i nie musisz wszystkim mowic jak jest u nas.jeszcze sie rozkrecimy wiec nie martw sie o to.narazie sie poznajemy i mam nadzieje ze nawet po rozwiazaniach bedziemy utrzymywac kontakt.prawda dziewczyny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASZ RACJE PRAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulka1-tak trzymaj prace,masz racje wydatki niedlugo benda niekonczaca sie studnia,tylko sie nieprzemeczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... niesmialo pytam czy moge sie przylaczyc... o ciazy wiem juz od paru tygodni ale dopiero dzis bylam u lekarza... a wiec jestem w 8 tygodniu ciazy a termin mam na 06.04.2008... to bedzie juz moje drugie dziecko... mam synka 4,5 roku... no i moze ktoras ma jakis skuteczny sposob na mdlosci bo na mnie jedzenie przed wstaniem kawalka bulki, herbatka z imbirem i migdaly nie dzialaja a jezdzi mi po zoladku strasznie... juz bym chyba wymiotowac wolala niz takie jezdzenie... dodam ze mdlosci nie sa poranne tylko calodobowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×