Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Cześć. Czy można się dołączyć? Ja też jestem kwietniówka Termin mam na 12 kwietnia. To już mój 7 tydzień. w 6 tygodniu byłam na USG i widziałam bijące serduszko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piekne! moje gratulacje! ja urodzilam w 1 czerwca pieknego synka :) jakbyscie mialy jakies pytania na temat ciazy to chetnie pomoge. Pierwsza i najwazniejsza rada : uwazajcie na siebie BAAARDZO. Pierwszy trym jest szalenie istotny. chanel 5 niby nie stwierdzono, ale ginekolodzy odradzaja. Ja tez sie przerzucilam na szampon. Lepiej nie kusic losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) oj, rzeczywiście ten weekend chyba wszystkie miałyśmy bardzo zajęty:) chyba,że jesteście w takiej samej sytuacji jak ja. mam internet tylko w pracy.... byłam dziś na drugim usg. serduszko bije, dzieciak urósł. ma już cały centymetr!! :) ohoho! poryczałam się ze wzruszenia, bo jednak strasznie bałam się ,że będzie jak kiedyś.. ale wszystko na szczęście ok! pozdrowionka dla was wszystkich i buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ev-oczywiscie ze mozesz sie dolonczyc czym wiecej nas tym razniej na forum Ale wam dobrze ze juz mogliscie zobaczyc bijace serduszko,ja dopiero ide w czwartek do lekarza,ostatnio bylam na usg to byl 5 tydzien prawie szosty ale jeszcze nic niebylo to znaczy serduszka jeszcze niebylo widac. Co do farby,ja to mam przerabane,bo naturalne wlosy mam b.ciemny braz,i mam rozjasniane,strasznie to glupio wyglada z tym odrostem a co dopiero bedzie za 12 czy 14 tygodni,ale oczywiscie ciaza jest teraz najwazniejsza,nawet paznokci juz niemaluje.Mam dowas pytanie,co myslicie o balsamach przeciw rozstepom,kiedy trzeba je zaczac uzywac??? Przeczytalam gdzies ze najlepiej zaczac odrazu,a mi sie wydaje ze lepiej w drugim trymestrze,a moze juz uzywalyscie przy wczesniejszej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze nie wiem tego
kobietki powiedzcie mi czy mogłam zajsc w ciąze podczas ''ocierania sie ' 'gdy chłopak miał wytrysk ale oboje bylismy w majtkach, i jakos po tym 2 czy 3 dni dostałam okres, proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze nie wiem tego
kobitki proszę Was powiedzcie mi czy ciąza może byc możliwa ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada197708
witam przyszle mamy dzis bylam na usg i termin mam na 13 kwietnia dołączam z wielką radością do kwietniówek a swoja droga to będzie nasza szósta rocznica ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka24
Witam!! Gratuluję wszystkim przyszłym mamusią. Ja też jestem kwietnióweczką 2008. Od tygodznia przeczuwałam że jestem w ciąży bo okresik się spóźniał 2 tygodnie..testy 3krotnie wyszły pozytywnie a wcz lekarz potwierdził i nawet zdjęcie mojej malutkiej fasolki dostałam..hehe...Jestem taka szczęśliwa. Z mężem 2 września bedziemy mieli 1 rocznice ślubu i juz bardzo pragneliśmy tego dzidziusia i po wielu próbach udało się zajść w ciąże. JUPI!! Mam nadz że na tym forum będziemy taką istną grupą wsparcia :) Podziwiam że nie niektóre z nas nie macie objawów...mnie starsznie mdli..nawet na ten tydzien poszłam na L4 by w pracy jeszcze się nie skapnęli ze jestem w ciąży...co sie odwlecze to nie uciecze ale nie muszą wiedziec od razu..tymbardziej ze w przyszłym tyg kończy mi sie umowa i podpisuje drugą :D Trzeba się zabezpieczyć..hehe Buziaczki..miłego dnia i do uklikania :):) Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Wróciłam po przerwie urlopowej, kilka dni nad morzem dobrze mi zrobiło:) Piszecie o mdłościach, mnie również męczą, rzadziej zwracam, a jeśli już to wieczorem. Nie jem już prawie nic, odrzuciło mnie od ulubionego nabiału, mięska, słodyczy, kawy... Jem tylko chleb z masłem, pomidory (w duuużych ilościach), winogrona i kleiki ryżowe:) Do lekarza po raz drugi wybieram się na początku września, już się nie mogę doczekać jak usłyszę serduszko mojego maleństwa:) Dopisuję się do listy: pseudo.......wiek.....skad......termin fressia......27.......wlkp......1 kwietnia Ola31........31......Namysłów...11 kwietnia Pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka24
gregia : a ja znów kapustke kiszoną i ogóreczki wcinam..hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słodziaki!!! a mnie męczą mdłośći i to jest takie wyczerpujące ale przynajmniej wiem że jestem w ciąży no i te bolące ciężkie piersi któe mężowi wpadły w oko ;) ....tyle napisałyście o tych poronieniach że sama dostałam pietra....USG mam w czwartek to się uspokoje jak zobaczę swojego szkraba i jego bijące serduszko.....mąż przeprosił mnie i jestem przeszczęsliwa teraz naprawdę widzę swoje szczęście!!! spodobały mu się imiona Alicja i Jakub...byłam już nawet na pierwszych zakupach......nie mogłam się oprzeć.....tyle napisałyście o tych poronaieniach że jestem przerażaona.... Deli 25 wiem że to bardzo przykre ale widać ten Aniołek był przeznaczony dla kogoś innego.....wiem że w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny...moja bratowa poroniła w maju, tak pragneli dziecka a rodzina oszalała na samą wieść .....a potem smutek żal pretensje....boziu co oni przeszli....a teraz o złośliwośc losu to ja nosze pod serduchem tą kochaną istotę a ich wezmę na rodziców chrzestnych tak postanowiliśmy z mężem!!! i będą mieli też wspólne dzieciątko.... motka hej Aniu to miło że jesteś \"swoja\" być może wspólne spacer z naszymi szkrabami w przyszłości? duża bużka sodziaki!!! dziś mam wolne i odpoczywam cały dzień bo te zmęczenie i chęc notorycznego spania są męczące i do mnie niepodobne....rodzinie nic nie mówiliśmy o ciąży i jeszcze poczekamy....na USG idę w czwartek to zobaczę moją kruszynkę i usłysze serduszko....to niesamowite.... miłego bezobjawowego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna śl 29 Katowice 6 tc wg mnie a lekarza 8tc termin mój 19kwiecień a lekarza 5kwiecień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anny śl
Nie zyczę Ci poronienia. Sam to przeszłam w grudniu zeszłego roku. teraz jestem w 5tc-więc mam termin na kwiecien jak Ty. Ale, na Boga, dziewczyno, zastanow się co Ty robisz: chcesz zaprosić brata i bratową na chrzestnych swojego dziecka??????!!!!!!???? Nawet nie wiesz jak wielką krzywdę im tym wyrządzisz! Może się zgodzą z grzeczności, ale znienawidzą Cię. Chyba, że do tego czasu zajdą znowu w ciążę. A poza tym piszesz, że to do Ciebie nie podobne, że spać Ci się chce. Kobieto!!! Chryste Panie!!!! Jak jest się w ciąży, to różne dziwne zachowania się ma! I jeszcze raz Cię proszę: zastanow się nad tymi chrzcinami. U mnie od poronienia minęło pół roku z małym haczykiem, ale gdyby mnie ktoś poprosił na chrzestną, to wpadłabym w depresję i na pewno unikałabym kontaktu z Tobą. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, ale zastanow się czasem nad swoim zachowaniem. W tym momencie ból Twojej bratowej jest ważniejszy niż Twoja ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anny
wiesz ja tez tak mysle,jak ja poronilam to tez bylam zla jak widzialam na ulicy male dzieci kobiety z wozkami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anny
wiesz ja tez tak mysle,jak ja poronilam to tez bylam zla jak widzialam na ulicy male dzieci kobiety z wozkami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anny
ja tez tak mysle wiesz ja tez poronilam i potym bylam wsciekla wrecz jak widzialam male dzieci na ulicy albo kobiety z wozkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,mnie to drecza zapachy,dzis niemoglam dokoczyc kanapki bo strasznie mi smierdziala,juz niepowiem o swierzym praniu ,musialam sobie przykryc poduszke recznikiem zeby nieczuc lenoru.Teraz nawet jak jade samochodem dwa kilometry to mi niedobrze,ale tak pozatym to ok naszczescie Anna s-ja tez ide w czwartek na usg,to pewnie bedziemy przezywac to samo w tym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Po pierwsze gratulacje dla wszytkich kwietniowych przyszłych mam. :) Po drugie dziewczyny nie nakręcajcie się na najgorsze. Trzeba myśleć pozytywnie -że wszystko będzie dobrze. Trzymajcie sie ciepło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregia - ja byłam wczoraj u lekarza i było widać bijące serduszko, a jestem właśnie w 6 tc. I dostałam pierwsze zdjęcia mojego maluszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dlugo przed zazywalam kwas foliowy,lekarze polecaja go trzy miesiace przed,i prawdopodobnie przez cala ciaze sie juz go bierze,ale zawsze dla rezerwy pytaj lekarza terz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie! Jeśli pozwolicie to dołączę się do Was! Ja jestem w 7tc. Mam za sobą ciążę obumarłą!Nie chcę psuć wam nastawienia więc nie będe pisała na ten przykry dla mnie temat! Jeśli chodzi o kwas to ja też go łykałam przed zajściem ale po 1 wizycie gin. przepisał mi na receptę większa dawke 15mg oraz LUTEINE 50 tak zapobiegawczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m-a-r-t-a---a dlaczego luteine??Przepisuje sie ja jak ma sie cos nie tak z hormonami????Dawno temu mialas tamta ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czerwcu 2005 roku!Powód przepisania był raczej zapobiegawczo!Dodam że to ciąża mnoga wiec potrzebuję po2-ójnej ochrony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo noto gratulacje,fajnie ze mamy na topicu ciaze blizniacza,masz jakies obawy ze to blizniaczki??Ja bym sie troche bala ,ale bedziesz miala wesoly domek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawy tradycyjnie wszystkigo po troszku: mdłości, czkanie, zgaga,zawdroty głowy,zmiana na gorsze cery ,wydatniejszy biust...itdMy się bardzo cieszymy że może nas dotknąc takie szczęście!Jak narazie muszę czekaćx na wizyte do przyszłego tygodnia!Jestem pełna obaw czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno wszystko jest ok,kazda z nas ma takie obawy albo przynajmniej prawie kazda,ja np.ide tez w czwartek na usg i juz sie niemoge doczekac i tez caly czas mysle czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×