Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

lida, ja sie wlasnie zastanawilam gdzie jest ta miejscowosc, bo mi sie juz obilo o uszy i dzis pokazywali w tv, ze to w wielkopolsce, no i wlasciwie calkiem blisko. bo ja do ciebie mam 35 km, ty do mnie tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a to ode mnie jakieś 12km w strone Wrocławia; dodajmy do tego dwa morderstwa w moim mieście w ciągu 3 ostatnich miesięcy; o matko! San Francisco prawie buziaczki dla maluchów; oby dorastały w bezpiecznych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Agoosia, ja wczoraj wkleiłam jeden. Ja dziś na wagarach:) Antek kiepsko spał w nocy (pochwaliłam go wczoraj...) i jestem totalnie niewyspana... Zadzwoniłam do pracy, że mnie nie będzie, posiedzę z małym trzy dni w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Stał się CUD - Vincent dziś pierwszy raz przespał całą noc - od 20 do 9.... :):):) Co za fantastyczny dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! A mnie ktos wylogowal z tamtego konta i nie moge tam sie zalogowac ktos tzn.ktorys z siostrzencow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! zlamalam sie i poszlam do lekarza. mam antybiotyk i zalecenie, zeby odpuscic sobie wysilek fizyczny przez tydzien. ale ja jeszcze dzis musze poprowadzic te zajecia. od jutra sie oszczedzam. pozdrawiam wszystkie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia piszesz ze bys owiesila babke to nie jestes sama bo ja tez mowie jej juz chyba 10000000raz zeby nie prowadzala Oliwii ze przyjdzie czas to sama bedzie chodzila ale do niej sie mowi jak do slupa i ona sie obraza a mam to w nosie ja musze patrzec zeby blo dobrze dla dziecka a nie zeby babka byla zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pigi tylko że moja zgupiała przez chorobe tylko najgorsze jest tgo że nam nic nigdy nie pomogła a nawet stawiała kłody a teraz musze się nią zajmować ubieranie pampersy.Dzisiaj mój M zapomniał zakluczyć drzwi i nam spieprzyła.A moja marudera w nocy sie częściej budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Cos Ty Marysia ale znalezliscie ja??Moja tzn.to jest mojego M babka i najmadrzejsza na swiecie a a 91 lat:) A my mamy juz dowod osobisty dla Oliwii i moze wybierzemy sie na majowke do mojej siostry do londynu kurcze jak nam jej brakuje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko siedzi na podłodze tyłem do okna, widzi swój ruszający się cień na podłodze i cieszy się do niego:D Sam się nakręca:)))) Zaraz mykamy na spacerek, dziś wiosna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas wiosny nie uświadczysz:( Mgła, zimno i ponuro:( Za to mój synuś znów mnie zaskoczył, przed chwilą zasnął sam w łóżeczku:) Dojrzewa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Twój to maly inteligencik..już powtarza to co Ty zrobisz?? mój to z rzadka..w sensie w ogóle jakieś edukacyjne zabawy ma w nosie..choć nauczył się już gdzie nos, oko ale to było takie szybkie pokazanie moje przed jego ucieczką:P i teraz sam pokazuje ale nie ma szans żeby się tym komuś oficjalnie pochwalił :D wtedy to on nic a nic nie umie... Marysiu współczuję..ale co zrobić to choroba..taka kolej rzeczy najpierw my sie dziećmi zajmujemy, potem one nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie agoosiu tak jest ale nie w jej przypadku ona tylko urodziła syna i poszła sobie 20lat pracy bez dnia urlopu i chorobowego a mojego M wychowała babcia i ojciec no cóż nie ma więzi matka syn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne...ja nie wyobrażam sobie urodzić dziecka i go olac....ehh :( A moje dziecko nauczylo się robić halo-halo..i gada do telefonu:tatattattat :D (wiem Pigi to mało zdrowe..ale czasami....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Agoosia czasmi zagryzalam zeby ale teraz mam to gdzies ze babka sie obrazi. Ja tez nie wyibrazam sobie urodzic dziecko i olac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! padam na pysk! jestem zmeczona!! chce gdzieś wyjechać!!!!!!!!!!!!!!! jutro znów do pracy!!!!!!!! Brawa dla -Adasia za popołudniowe drzemki i dla sprzatajacej niani:): -Stasia za to ze mamusia się cieszy z kolejnej nowości:) -Vica, bo wreszcie dał pospać mamusi -Antosia, że znalazł wiernego przyjaciela-cienia Wspólczucia dla LIDY- nie dość, że tyle się dzieje u Ciebie w mieście, to Kryminalnych juz nie kręcą i nie będziesz mogła zagrać w jednym z odcinków, to jeszcze Syn - akwizytor:) bidulek:):) skąd ja to znam:D denim- trzymaj się! lepiej sie uczyc historii niz planowac zamach na babcie ( pigi, marysia - wspolczucia :D) Ania, jak zmiany?? Ali-cja- Gosialek trzymaj się dzielnie i dbaj o siebie! teraz jak będziesz odpoczywać to zaglądaj i pisz do nas częściej! właśnie Oskar się przebudził, podnoszę Go a on chwycił mnie rączkami za szyje i tak przytulał się;) uwielbiam jak to robi!! tak od kilku dni się wtula a jak Go odkladam to się tak słodko usmiecha i zamyka oczka majac usmiech na ustach;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się : Gummy Bear - zielony troll :-P u nas głównie repertuar Fasolek; Olowi chyba najbardziej podobają się takie z wyrażnym jednostajnym rytmem np. Panie Janie, Jadą jadą misie albo Ja jestem pan tik tak u nas dzisiaj osiągnięcie (pewnie To ja CC pod nosem się uśmiecha czytając to) Olo zrobił pierwsze siusiu na nocnik; w południe tylko posiedział na tronie a wieczorem uwieńczył to sukcesem :-) ali-cja zdróweczka; przepraszam, że do wieczora nie wlazłam na to GG marysia78 możesz sie na mnie śmiertelnie obrazić, ale przyznam, ze troszke niezręcznie czytać mi to co piszesz; nie oceniam, bo nie siedzę w sytuacji; ale tyle mojej refleksji... No a Ol wreszcie załapał co znaczy robic papa; wczoraj jadł jabłko w całości i oczywiście obwódki oczu czerwone od przełykania kawałów; tłumaczę mu jak swojemu ;-) Olek - trzeba gryżć gapciu; a on spojrzał na mnie ponętnie i użarł mnie z lubościa w kolano!! :-D A w niedzielę wraca tatuńcio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej! teraz się czytam! marysia oczywiście chodziło mi o to, żebyś właśnie sie nie obrażała :-P Alex no wiadomo, ze przytulactwo i słodkie oczy to jestich tajna broń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie obrażam sie na nikogo ale nikomu nie życze przeżyć tego.Tym bardziej ,że przed ślubem próbowała notorycznie nas rozdzielić ale owoc zakazany najlepiej smakuje i jej sie nie udało.Ale mniejsza z wiekszym to jest mój problem i nie będe Was zanudzać ,jednak czasami trzeba sie wygadać.Za to powiedzcie jak z waszą wagą ja zauważyłam że troche przytyłam i nie wiem co robić bo ciągle rośnie waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Ola ten fotelik co link wysłałaś, bardzo nam się podoba..czytałaś coś więcej na jego temat?? tylko kurcze u nas w trn chyba nie mają takich a chcialam choc malego przymierzyc do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alzheimer to potwornie ciężka choroba ( o ile pamiętam na to choruje teściowa prawda)...i w zaawansowanej formie doskwiera głównie opiekunom...ale dasz rade...a że czasem są gorsze dni..trzeba sobie powtarzać że to cierpiący człowiek...takie jest moje zdanie... Alex...mmm to takie słodkie..jak moje dziecko się cieszy jak wracam skądś..jak teraz do taty chodzę i wracam to jest taka radocha...dziś z radośi 2 razy ugryzł mnie w policzek :D to miał być chyba mega buziak:P Lida gratuluje zapełnienia nocnika :P my jeszcze czekamy..do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia ja chyba na razie sie nie łudze, ze Olowi nocnik w najbliższym czasie pieluchy zastąpi, ale mówie Ci, jaką miał ważna minę jak na tym tronie siedział; gorszą mine miał Bubu jak widząc, ze przynoszę jego stary nocnik zapytal dla kogo a ja odpowiedzialam mu, że dla niego; przerażenie totalne :-D marysia wiem, że to ciężko, szczególnie jak nie żywi się do osoby głębszych uczuć; życze Ci siły psychicznej i wytrwałości 👄 a waga?? ehhh... lepiej nie mówić spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Agoosia, wiem o tym foteliku tyle, co w necie, też mam zamiar pojechać do Wrocławia, może w którymś slkepie mają, żeby choć go obejrzeć, dotknąć itp:) A co do uczenia się Antka... on jest trudno powiedzieć że spokojny, bo nie ma chwili, żeby się nie wiercił, ale potrafi np długo leżeć i oglądać jakiś przedmiot ze wszystkich stron po kilka razy, albo siedzieć bawiąc się sznurówką w bucie... Ale to nie jest tak że on od razu powiela moje ruchy, muszę go najpierw zainteresować, bo wokół tyle ciekawych rzeczy i co chwila go coś rozprasza, ale jak już zaciekawi się zabawą, to jak wrzucę pięć klocków to jest szansa że Antek wrzuci też, ale to nie jest na zawołanie:) No i muszę się pochwalić:) Mamy trzeciego zębola:D Górna prawa dwójka... Nie wiem czy dziś w nocy wyszła, czy dziś dopiero zobaczyłam:) Ale jest! O wadze nie mówię, bo stanęła pół roku temu, brzuch dalej mam jak w czwartym m-cu, dobrze że tyłek został bez szwanku:p Uciekam się szykować na spacer, u mnie już 10 stopni i słonko!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecej ruchu dziewczyny, a waga wroci do normy:) wiem, co mowie.... koliban, jak sie czujesz tak w ogole? jakies nudnosci, czy inne dolegliwosci wczesnociazowe? no i co u ciebie z praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×