Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Lepiej zrobić wpłatę na konto bo część z sms\'a dostaje operator... U nas dziś w dzień było 38C ale tak ryczał, że dostał panadol i na noc też dostanie. To trzeci dzień tego przeziębienia więc mam nadzieję, że od jutra będzie się robiło lepiej. Ja mam też temperaturę podniesioną i czuję się kiepsko. Ale to nic, przejdzie nam (tylko to niewyspanie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex a sprawdź, przy starcie komputera (jak leca te białę cyferki i literki:P) to tam jest taka opcja odzyskiwania (recovery) i to się zaczyna jak jakiś klawisz się wciska cały czas (tam powinno być jakie to F) Biedny Oskar :( a ja dziś chyba Stacha nastraszyłam..bo michał wynosił śmieci i Stachu to widział że on wychodzi..a ja chciałam się pobawić i mu się schowałam..i po cichu wołałam co jakiś czas a on to słyszał (sprawdzilam mu sluch przy okazji:P) ale w pewnym momencie (trwało to łacznie pewnie z 3 min) zaczął płakać...zaraz wybiegłam do niego i od razu radocha :D no ale potem nie chciał się kąpać...(baaardzo dziwne..) i musiałam cały czas być obok a najlepiej u mnie na rękach...albo przypadek albo się wystraszył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja CC ja małemu na noc smaruję Pulmexem (chyba Motka polecała) jeśli mały ma kaszel to polecam, rozgrzewa i chyba małemu pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia dzieki, powiem G jak wroci zeby to zrobil, bo ja sie boje:) Agoosia a może Staś teraz wchodzi w ten okres co Oskar jakiś czas temu ( ale w sumie różnica między nimi jest miesiąca), że chce być non stop przy Tobie? Oskar też wyje jak tylko wyjdę z pokoju i zaraz za mną leci. Może się akurat tak nalożyło, a może rzeczywiście się wystraszył. to ja CC- buziale dla Was, dużo zdrówka! i spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na grupie. Oglądałam zdjęcia. Wy tam się wypowiadacie na bieżąco, obiecuję, że też będę się starać. Ogladałam zdjęcia, ale te Wasze dzieciaczki są boskie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex a Twój maż zna się trochę na kompie? bo mój M mówi że tego nie da się ot tak usunąć... A co do Stasia to on ten okres już ma z miesiąc :P jest tylko mama :) choć w sumie..to miłe :P ale jak wisi mi non stop na nodze to czasem ciężko..ale kąpiel akurat jest absolutnie "męska" ja tylko przychodzę z ręcznikiem..no i staś szaleje zwykle w wannie...więc nie wiem..okaże się jutro pewnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, buziaki dla Rufina, ten pulmex też kupiłam, bo to jedyny preparat rozgrzewający i inhalujący dla niemowląt i naprawdę jest fajny. Alex, ja kupowałam naklejki z kubusiem w intermarshe, ale było tylko kilka kompletów i tuż przed świętami chciałam jeszcze jeden dla Jasia kupić, to już nie było... ale na 100% można dostać na allegro. A co do pracy, to fajny układ, ja zresztą też nie narzekam, rok przed porodem zmieniłam pracę na budżet (całkiem świadomie), wiedząc że po urodzeniu małego będę mogła pogodzić pracę z wychowywaniem dziecka... I tak się stało, a że to dodatkowo szkoła, to w ferie i wakacje pracujemy 5-6 godzin dziennie, luzik:) Agoosia, trzymam kciukasy za tatę, napewno wszystko będzie dobrze. Lida, pewnie oglądasz mecza? Mam nadzieję że nasi znów wygrają, choć dziś coś im nie idzie.... Antoś dziś zasnął w naszym łóżku, musiałam go zabrać z łóżeczka, bo prawie spał, a cały czas podciągał się o szczebelki i wściekał się przy tym... Normalnie wyglądało to tak, jakby coś mu kazało mimo zmęczenia cały czas się podciągać... Normalnie przypomniałąm sobie opis Iwony, jak Luśkę ukłądała, gdy ta nauczyła się siadać:) Biźka dla Luśki:) Ok, uciekam się myć, może zdążę jeszcze na końcówkę meczu... Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może rzeczywiście się wystraszył. Zasnął bez problemu? napiszę do Ciebie na gg, to nie będziemy w sprawie kompa zaśmiecac kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola marzy mi się taka praca jaka Ty masz!!! chce byc ksiegowa ot tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, kurzę same choróbska wokól, ponoć jakaś czeska odmiana grypy do nas dociera jakaś czeska odmiana grypy. Kurczę tak sie boję o tą moją Majkę. Na razie zdrowa, na początku roku miała 3 -dniówkę Dziewczyny, widzę, że macie jakieś nowe forum czy coś, jeśli chcecie to dajecie mi dostęp - chciałabym zobaczyć Wasze robaczki i wyślę fotki mojej Majki. Nie piszę często i trochę wypadłam z forum, wiec jak chcecie Naklejki na ścianę fajne ą na allegro , ja kupiłam safari Iwona - kawały ekstra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoossia dzięki za pomoc.. przelewy w całości idą a sms trochę zabiera operator ale łatwiej zrobić i szybko i w ogóle. Maleńka jest w ciężkim stanie i zostało jakieś 60 tyś do zebrania, to dane z rana więc jest nadzieja że niedługo pojedzie do tej kliniki w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ola31 oglądałam; smutny mecz a w zasadzie jego koniec; ale żenada z tym \"parkietem, nie? Olik budzi sie też co chwilę, siada; na szczęście zaraz po położeniu zasypia, ale to kłopotliwe; a ze zdrówkiem to nie chcę zapeszać, ale starszemu już się włączył tasiemiec i wciąga co mu podejdzie pod rękę, Aleksander też zdecydowanie mniej marudny tylko jeszcze te kupska... ale daję nifuroksazyd i zobaczymy a ja siedzę w tym necie i szukam fury; pierwszy krok juz uczyniłam i zamówiłam chłopakom nowe nalepki na tylna szybę; jest okazja przy zmianie auta na uaktualnienie fotek :-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida.... nasi dali d.... za przeproszeniem:( A organizatorzy podwójnie:p Alex, ja nie narzekam, lubię to co robię, ale odkąd jest Antoś trudniej usiedzieć mi tyle czasu na tyłku, mam o wiele więcej energii.... Stąd jak tylko wracam z pracy, lecę do domu po wózek, po małego do niani i w długą:) A w sumie to co robię to już tradycja, moze Antoś pójdzie w moje ślady, tak jak ja poszłam w ślady mojej mamy:) A może dorobię się własnego biura i ..... za daleko marzę;) Koliban, pomogłam... Biedna niunia... Miłęgo dnia Mamusie i Dzieciaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym podłożem niezła jazda..(moje dziecko właśnie zbiło kubek...stąd moja przerwa w pisaniu..teraz M go przebiera..) a co do meczu to muszę powiedzieć że Chorwaci jakoś rewelacyjnie to nie grali...no ale co zrobić..może brąz będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, a ja sie wylamuje. pilka nozna to dla mnie kosmos. 1967 :D az dostalam ataku kaszlu. po prostu bomba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!! Alex - ja naklejki kupowalam w zabawkowym u mnie brakue mi osla i tygryska ale maja dowiesc i dzis moze juz beda wisiec na naszej scianie:)Ale tak ja dziewczyny pisza sa na alegro O rany co ja mialam za noc postanowilam ze od wczoraj nie bede karmila w nocy wstawalam ze trzy razy zeby odciagnac rano bol piersi straszny do tego patrze ze Oliwia taka jak by nie wziela rutinoskorbinu :)i mysle sobie co mi strzelilo do tej glowy zeby teraz ja odstawic gdzie jest najwiecej wirusow i tak jak Isa pisze te cholerne grypy nas atakuja dalam niunce tego cycka niunka zadowolona i ja tez zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Pigi...tak to jest...moj brat zaczął uczyć Zosie na nocnik jak zaczynała się zima :P a całe lato nic:P ale nieźle że tyle mleka masz..ja karmiłam o 19 a potem przed 7 i juz mnie nic nie boli..ale pierwsza noc to też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TZN.Agoosia jak bym ja karmia normalnie to nie mam tyle mleka jak sie sciaga zeby pokarm sie przepalil to nie sciaga sie do konca tylko troche (chyba tak mi sie wydaje ,chyba ze ja cos zle robilam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D agoosia, kazda toczaca sie czy fruwajaca pilka to kosmos...:) za to uwielbiam ogladac turnieje tanca towarzyskiego, czy jazde figurowa na lodzie. (choc przyznam sie, ze w \"mlodosci\" trenowalam pilke reczna w klubie sportowym) ala od kilku dni taka niewyrazna. w dzien jest ok, a w nocy ma zatkany nos i bardzo kaszle. bylam u lekarza, ale powiedzial, ze nic jej nie jest. a w nocy dzis np. wstawalam chyba ze 20 razy do niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z tego wyhodzi ze wszystkie nasze maluchy nie wyrazne:)Moja tez niby dobry ma humorek ale w nosku cos jej tam siedzi i do tego nie ma apetytu na sniadanko zrobilam jej lane kluseczki i a ona nie chciala :(a ja tak sie staram . Denim jak tam Tosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, zaproszenia może wysłać tylko Ania (To ja CC), jako administrator grupy... Cierpliwości:) Napewno Ci wyśle jak przeczyta.... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stas też ma katar...ale nic poza tym, czasem odkaszlnie...zastanawiałam się czy iść dziś na basen z nim..ale chyba pójdziemy...u nas dziś ohydnie, byliśmy na spacerze bo wczoraj nam nie wyszło-więc dziś wyrzuty:P ale bleh..lekko nawet prószył śnieg..małemu założyliśmy osłone to mu nie wialo i nie sypało...ja chcę WIOSNE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Isa jeśli nie wysłałam jeszcze zaproszenia tzn. że nie mam twojego maila. Proszę. podaj to wyślę. Dzięki za wsparcie w zdrowieniu. Chyba jest poprawa ale w nocy masakra była. Wył przez sen i takie tam... aż zauważyłam ze obie nogi ma w jednej nogawce od pajaca. Więc za duże ubranka są niebezpieczne. :) Łeb mnie jeszcze boli i w ogóle chcę już wiosnę (i to ciepłą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wstawałam 12 razy.... do 2 nie spałam... aż podałam znow Nurofen i pospał do rana, ale marudny dziś jak cholera i pojawil się też katar, więc już prawie na 100% jestem pewna, że to zęby:( MASAKRA!!!!! jutro sobie jednak odpuscimy na basen i konczy nam sie kurs, pojdziemy na wyzszy poziom jak sie cieplej zrobi, teraz w zime to nie byl dobry pomysl. na allegro sa te nakleji ale kosztuja ponad 100zl! strasznie drogo I TO ZA KILKA SZTUK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×