Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Jakbym czytałą o sytuacji u mnie... Mój mąż śpi w weekendy do oporu (tzn. do momentu kiedy na maxa zdenerowana go wyrzucę z łóżka) i sam nie pomyśli ,ze może by wcześniej wstać zebym ja mogła się wyspać. Grrr... Jak poproszę to owszem z bólem, ale wstanie, ale sam z siebie nie. Aguś - wspieram!!! Daj znać jak tata! Ola - buźki dla Antka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faceci chyba w większości tacy są...teraz mój M umiera..ma katar..więc lezy :P:P mały śpi..zasnął dopiero przed 13.. Tata już po, lezy na pooperacyjnej, rozmawiałam z nim...rana duża, trochę będzie się goiła..a najlepszę że po 1h operacji się obudził i potem już wszystko słyszał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ehhh, to chyba nie mam tak źle, mój chociaż kuchci, bo ja nie znoszę stać przy garach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoossia dobrze że z tatą wszystko ok teraz żeby tylko szybko nabierał sił! Ola - ja jakoś nie w temacie, więc proszę o wyjaśnienie jak wygląda "typowa kupka na ząbki" ?? My czekamy na górne jedynki, tylko na razie coś się doczekać nie możemy a Laura nie daje się dotknąć.. w nocy dostaje nurofen żeby jakoś spała a w dzień jakoś walczymy. A w kwestii naszych mężczyzn... ja się zrobiłam wredna.. ;-) ;-) ;-) rano robi mleko a jak już pójdzie to Laura jest u nas w łóżku ja ją karmię a potem tak ją nakieruję "niechcący", że go ciągnie za ucho, wkłada palec do oka albo coś tego typu ;-) ;-) ;-) ;-) więc nie może spać, i wtedy mu mówię że skoro nie śpi to może Laurę wziąć do drugiego pokoju bo ja w nocy do niej wstawałam i padnięta jestem ... działa 2 razy na 3 próby ;-) a dziewczyny.. aktywowałam profil na niania.pl więc jak któraś szuka niani w swojej okolicy to mogę zerknąć i dać namiary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dobrze, ze z Tata ok. Duzo zdrowka dla niego!! Koliban na niania.pl nie trzeba sie aktywowac zeby znalezc nianie:) tylko chyba jak juz chce sie cos napisac czy zalozyc konto to wtedy trzeba. Przynajmniej ja sie nie aktywowalam a znalazlam kilka osob, ale bez komentarza.. a u nas poprawa, w nocy tylko 1 pobudna a zebow nowych brak. Gosia co u Ciebie/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Agoosia - zycze zdrowka dla Taty! zeby szybko doszedl do siebie. po operacji to pewnie troche oslabiony bedzie. ja po pierwszym dniu w pracy! jeny jaki chaos, ile pozapominalam! dzisiaj pare osob przyszlo po pity i zapomnialam nazwisk! ale mi glupio bylo! jakos wybrnelam, ale uczucie beznadziejne. jakas totalna dziure w pamieci mialam. ale fajnie tak skoczyc tam na 4 godziny. Adasko - zdrajca! wrocilam, a ten prawie zero reakcji! wyciagnelam do niego rece, a on olewka! wzielam go od niani, a on patrzyl z powrotem na nia! no ale dobrze. przynajmniej mu przypadla do gustu :) nie bede sie stresowac, jak go bede zostawiac. dobra lece, bo mi Adasko ciagle otwiera sam drzwi do lazienki i otwiera klape od kibelka....znalazl sobie zabawke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, konsystencja rzadsza, ciemnozielona i odparza... Ja dziś po pracy zjadłam obiad, uśpiłam Antka i ległam... spałam prawię godzinę, tyle co moje dziecko:) Ale mi to dobrze zrobiło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja oblalam filozofie w wielkim stylu:P i mam to w.... wlasciwie nie wiem, po co sie w ogole uczylam, skoro na 14 osob 2 zdaly, a reszta byla wlasciwie dosyc dobrze przygotowana, no ale dla mojej pani prof, nie dosc dobrze jutro dunski i norweski:P pewnie znowu z wielka klasa dam ciala, bo po rpostu juz nie mam sily mloda nie spi w nocy, wiec wstajemy z M. na zmiane, i tu mu musze przyznac, ze on czesto gesto wstaje \" kolejki\" za mnie, bo widzi, ze ja rano wczesniej wybywam a on moze jeszcze troche pospac jestem na grupie. nie wiem, co i jak, ale dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, super ze z tata ok ;) Ola, ja tez dzisiaj zafundowalam sobie godzinna drezmke, jak sie obudzilam, to nie wiedzialam, gdzie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auaaaaaaaaaa! z mloda uwielbiamy sie tulic i calowac wlasnie mnie ugrzyla w warge do krwi:( i zaczela sie smiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas jakby lepiej; kup mniej; poza tym nic ciekawego; agoosia zdrowia dla rekonwalescenta; zasmarkańcom i innym chodzącym bakteriom również; a u nas dzisiaj 5 rocznica (wątpliwych) urodzin naszego najstarszego synka i tak mi jakoś... bo przez ten cholerny brak auta nawet na cmentarzu nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida, przykro mi:( Denim, nam serwowali filozofię na pierwszym roku ekonomii... Dodatkowo pisaliśmy na zaliczenie polemikę z wybranym dziełem... Masakra:D A pobudkę miałąm podobną jak Ty, wszedł Jaś, spytał gdzie tatuś, a ja nie wiedziałam o co mu chgodzi?:) Antek już śpi, ależ ja Go kocham!!!!!!! Uciekam w prasowanie.... Acha, może koleżanka Iwona podeśle trochę Luśki, koleżanka Denim trochę Tosi, Ania - Kubusia! Dawno waszych maluszków nie widziałam... Buziaki Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban a są jakieś dodatkowe funkcje po zalogowaniu?? bo nie wiem czy warto.. my się dzisiaj cały czas przytulaliśmy, całuskowaliśmy i turlaliśmy po podlodze, ot takie miłe popołudnie;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denim, po prostu wzorowa studentka z Ciebie:D a i tak Cię podziwiamy za Twój zapał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze ja Lida- wielkie uściski, ważne, że pamiętasz... Brzuchata, mój też na początku olewał czy wróciłam czy nie, ale wierz mi, zmienia się to potem. teraz jak słyszy klucze w drzwiach to jest w 3sekundy i wita mnie z wielkim rogalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida, jestes dzielna Ola, wlasnie wrzucilam tocha i siebie na grupe Alex81 no jasne ze wzorcowa, jak sobie przypomne ze w piatek bylam na zajeciach, a w niedziele urodzilam Tochne, to mi sie smiac chce:) i po 4 tygodniach powrot do szkoly:P za to teraz olew totalny i skrajny tumiwisizm, czego generalnie nie lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim dasz rade...jeszcze troche i bedzie po sesji... Lida❤️ to ten pierwszy aniołek 28tc?? trzymaj się kochana.. Iwona właśnie co z Tobą??? Alex a Oskar już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane agoosia szybkiego powrotu do zdrowia dla taty,mi udało sie wysłać zdjęcie ale tylko jedno nie wiem czemu jak wrzucacie pare fotek na raz może moja poczta cos nie taka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anie, trzymam kciuki!! Marysiu, Kubuś superowy!! Rzeczywiście włosy ma jak młody rockman:) Ja już na dziś wymiękam, spaaać... Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida 🌼 dla najstarszego... Alex - no są dane, telefony, maile jak udostępnione, no i teoretycznie gwarancja znalezienia niani... tyle że ja nie wiem czy chcę tą nianię znaleźć i wracać do pracy.... jednego dnia chcę do pracy drugiego zostać z Laurą i tak w kółko... normalnie zwariuję ;-))) a ja znowu śpiąca ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Jestem tylko nie piszę bo nie mam co:D Już mam co:D przypomniało mi się hihi... Antoś jest po prostu przesłodki-normalnie mały aniołeczek:) Kubuś Marysi cudo-fryzura po prostu powaliła mnie na łopatki:D Agoosia cieszę się że tata już po-niech szybko wraca do zdrowia🌻 tyle miałm jeszcze napisać ale musze lecieć bo Niko wywala wszystko z szyflady w przedpokoju jeszcze sobie czymś krzywdę zrobi....napiszę potem.....jak nie zapomnę:D Iwona hallo!!!!!gdzie jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! u mnie właśnie kawusia, Oskar śpi. Dziś nareszcie znów noc bez pobudki! i tak jak zasnał wczoraj 20.20 to obudził się dziś o 8.30:D ja dzis sprzatam, bo nie poszlam do pracy. ale te okna sa zasyfione, a niedawno były myte blee lece na grupe, buziale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie też nie mam co pisać... wczoraj tez jak Alex i Denim mieliśmy przytulano-całuśny dzionek:) Misia wymęczyłam i ładnie usnął wieczorem, mimo popołudniowej godzinnej dżemki:) Ja dziś jakas apatyczna jestem, podpisuję się pod petycją o WIOSNĘ!!!!!!!!!!! Motka, kochana jesteś... tak w ogóle to udały się nam dzieciaczki bardzo:) wszystkie są śliczne i pocieszne! I tak bym chciała zobaczyć jak się wszystkie razem bawią... Acha, wiem! Baśka, napisz co to za fotelik!!!! Bo ja już na serio muszę kupić i już całkiem nie wiem jaki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!A my od niedzieli do wczoraj wieczorem zesmy sie goscily u mojej siostry dzis oni do Nas przyjedzaja na noc AGOOSia -ciesze sie ze tato ok Aniu śl-tak jak dziewczyny pisza zwolnij bo na takich wysokich obrotach dlugo nie pojedziesz Alex-i co kupilas te naklejki? Ale u Nas dzis zimno szok jaki mrozny wiatr wieje Ja tez juz chce wiosneeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas pogoda do niczego pada a ja chciałam iść na spacer za małym a tak poza tym objadłam sie jak nie wiem robiłam tortille pychotka ale mnie rozrywa ja też chce wiosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×