Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Dziewczyny zwrocilyscie uwage ze jak tylko ktos napisze jakies slowo nie tak albo sie pomyli to juz pomaranczka jest i krytykuje(ja mysle ze to jest jedna z nas poprostu beszczelna z niej osoba i tyle) Ja bylam dzis w szpitalu bo mialam wrazenie ze wody mi sie sacza i lekarz kazal przyjechac powiedzial ze jest ok.ale jesli cos mnie bedzie nie pokoilo albo cos bedzie sie dzialo z wodami to jechac do szpitala(powiedzial mi gdzie),gdzie jest przystosowny dla wczesniakow. A teraz z innej beczki pamietacie jak wam pisalam jaka to moja szefowa malpa i jakie robila mi problemy,moja kolezanka a jej pupilek tez jest w ciazy ciekawe jak ona to przyjmie:) Bylam dzisiaj w zusie -pzryznali mi ten zasilek ale teraz mam czekac na decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze u mnie w szpitalu zzo 700zl.i ubranek dla dzidziusia nie trzeba brac bo szpital ma za dwa tg.ide na wizyte i bede miala dokladne usg.jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi: pomarańcza jest nie tylko u nas,ona lub one się pałęta /pałętają na wszystkich topikach .. taka natura,lubią się czepiać,nie mają zajęcia,często są to po prostu chore osoby.. nie uwierzę,że kobieta oczekująca narodzin zaprzątałaby sobie głowę wypisywaniem głupot dla podkręcenia atmosfery a taki pomarańczowy troll rozwalił już nie jeden topik,niejedna dziewczyna prze niego płakała lub przestała pisać więc lepiej omijać,nie czytać,zgłaszać na śmietnik i się nie przejmować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) teraz to zniczulenie naprawde wygląda lepiej ;) po pierwsze jest dzielone na dawki więc ryzyka strasznego bólu głowy raczej nie ma bo ono naprawde szybko schodzi. podaje się je rzeczywiście tylko do 4, 5 cm! wiec wszedzie ostrzegają żeby się szybko decydowac jeśli się chce. paradoks polega na tym że do tych 5cm aż tak zazwyczaj nie boli jak później a po tym okresie już naprawde ponoć nie chcą dawać. Nie chce mi się wierzyć jak mówicie że u was w szpitalach się nie podaje...kazda pacjentka ma do tego prawo a [rzynjamniej tak powinno być. Podają w razie czego napewno jakieś środki przeciwbolowe ale zzo jest lepsze z tego co wiem. Są też naturalne sposoby łagodzenia bólu i warto najpierw spórbowac który działa ;) Ja jestem nastawiona na znieczul. bo moja koleżanka ostatnio tak rodziła i była niemal zachwycona(a miała skierowanie z powodu wady wzroku). Prawdą jest niestety że to zwykle spowalnia poród i tego się najbardziej boję :( Położna dziś nam mówiła, że jak się policzy to wychodzi że przez dłuższy czas podczas porodu cierpi się tylko przez około 6-12 minut na godzinę i że jak tak się na to spojrzy to jest to do zniesienia jak njabrdziej ;)pocieszjące?? Mimo wszystko mam mieszane uczucia po szkole rodzenia i momentmai myślę że naprawde wolałabym się wycofać. ja mam dac radę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie co szpital, to inną praktykę uprawia A rodzi któraś z Was w wodzie ? Położne zachwalały, ale w moim szpitalu jest takich porodów jak na lekarstwo, bo niby kobiety w ostatniej chwili rezygnują, bo jednak to coś innego i się boją. Ponoć o wieleee mniej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety przy porodach prowokowanych oxytocyną ból jest ciągły:(:( to nie są tylko skurcze co jakiś czas,bo to chemiczne świnstwo non-stop nakłania macicę do kurczenia się..przeżyłam 2x po kilkanaście godzin i wam życzę porodów wywołanych przez naturę... dlatego zzo może okazać się zbawieniem jak leży się kilkanaście godzin na łóżku,przypięta do KTG,bo muszą wtedy mieć cię na oku i monitorować te skurcze,wiec na inne metody łagodzenia bólu np. zwykłe chodzenie--nie ma co liczyć ale mam nadzieję,że żadnej z nas to nie spotka...sobie najbardziej tego nie życzę..egoistka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc mama: jak na dyżurze jest tylko jeden anestezjolog,to nie ma mowy o zzo na życzenie..on ma być przygotowany do pracy gdy coś się dzieje a nie do asystowania przy prawidłowo przebiegającym porodzie--taka jest niestety praktyka małych szpitali isa22: nie każdy szpital ma taki luksus jak wanna:D śmieszne lecz prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pisałam ta wiadomość na komórce w dzień a teraz ctrl+C, ctrl+v Od soboty jestem u rodziców w dzień a do domu wracam się wyspać. Wysterylizowaliśmy nasza suczkę i żeby jej nie nosić po schodach to pojechała do rodziców. Jutro chyba biorę ją spowrotem, bo już ładnie chodzi po schodach. Ściągnięcie szwów w poniedziałek. Z zakupów to mam już: - fotelik samochodowy, - leżaczek z wibracjami, odgłosami natury i moskitiera na zamek błyskawiczny - chustę Hoppendiz 4,6m. Wszystko z allegro. Już mi się skończyły wielkie zakupy, teraz zostały drobiazgi. Dziś miałam przedostatnie zajęcia w szkole rodzenia, ech jak mi będzie brakowało tych ludzi. Muszę się z nimi wymienić mailami. Faceci już chcą zakładać sobie "grupę wsparcia" co by się spotykać dalej. Jeden gość piecze chleb na za tydzień i będzie impreza. Ja będę mówiła trochę o noszeniu w chustach. Muszę zrobić prezentację w power-point, to mi się będzie lepiej mówić. W sumie to cały czas was czytam bo mi na mail posty przychodzą a odbieranie maili telefonem wychodzi dobrze. Jak znajdę trochę czasu to podpisuję, na to co piszecie. Co do zzo to ja nie mam do tego zaufania. Ale ja ogólnie bardziej patrzę co każda interwencja psuje w naturze. Jak znajdę siłę to też popiszę o co mi chodzi. Dużo zdrówka, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na Szkole Rodzenia mieliśmy spotkanie z anestezjologiem.Generalnie powiedział, że wkłucie jest przy ok 4ch rozwarcia u pierworódek a przy 3 cm u wieloródek. jeśli chodzi o efekt utrzymania to około 90 minut. Jak stwierdził, w tym czasie powinno się wyrobić z porodem. Jeśli chodzi o powikłania lub następstwa to tak naprawdę zależy to od wielu czynników jak to w medycynie. zależy od tego jak kobieta współpracuje, czy się rusza i krzyczy przy wkłuwaniu, czy nie. Poza tym bardzo ciężko jest mieć 100% pewności że wkłucie jest we właściwe miejsce i rzeczywiście są powikłania jeśli znieczulenie pójcie po płynu mózgowo-rdzeniowego i inne tam. ale podobno, przynajmniej w naszym szpitalu gdzie chodzimy rzadko sie takie powikłania zdarzają. A jeśli chodzi o to czy sie decydować czy nie, to jak to anestezjolog powiedział, \"jesli ktoś wyrywa zęba bez znieczulenia to i poród da radę, a jak nie bardzo to lepiej sobie zafundować\" Znieczulenie Zewnątrz oponowe jest bezpłatne w przypadku kiedy jest wskazanie: np choroby serca, astma, nadciśnienie, cukrzyca itp.. Bądź w razie pojawienia się potrzeby w trakcie porodu również jest bezpłatne.. Płatne jest tylko na nasze życzenie.. A w kwestii pobrania krwi pępowinowej to mam mieszane uczucia.. Generalnie to nawet nie chodzi o finanse, bo z tym byśmy sobie bez problemu dali radę, ale nie ma żadnej gwarancji, że jest sens jej pobierania. Wyczytałam tez dodatkowo, że pobrana krew jest \"wystarczająca\" do pomocy np przy białaczce, do której się najczęściej tę krew stosuje, wystarczy pod warunkiem że osoba ratowana ma poniżej 30 kg. Poza tym nie wiadomo tak do końca czy naprawdę pomoże taki zabieg, bo zbyt krótko jest znany .. poza tym nie ma gwarancji skuteczności, bo nie wiadomo co sie po kilku czy kilkunastu latach nie zmutuje z tej krwi komórek macierzystych... baza jest ta sama jeśli raz zmutowała sie białaczka lub coś takiego.. nie wiadomo czy problem sie nie powtórzy.. I tu sie u nas pojawiła zasadność pobrania ... płacić np około 10 tyś w ciągu 10 lat (biorąc pod uwagę pobranie, przechowywanie itd..) i mieć tylko nadzieje to trochę za mało... Ale oczywiście ja nie jestem żadnym ekspertem i każda z nas musi sama przeanalizować ten problem.. tak czy inaczej musimy się nastawiać pozytywnie, bo przecież nie warto zamartwiać sie na zapas.. ;-) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja się wypowiem co do przechowywania krwi pępowinowej. Nie wiadomo do czego się tak naprawdę będzie nadawała po latach przechowywania i czy stać was będzie na "możliwe że odpłatne" jej wykorzystanie. Może lepiej te pieniądze odkładać na wypadek mniej strasznych konieczności niż te wymagające użycia krwi pępowinowej? Moim zdaniem dużo lepszą inwestycją w zdrowie dziecka jest jego rodzeństwo. Duże prawdopodobieństwo zgodności tkankowej a do tego jeszcze dobrze wpływa na rozwój i ogólnie psychikę. Jednak np. posiadanie zgodnego tkankowo dawcy szpiku nie gwarantuje przezwyciężenia białaczki. Coś o tym wiem, moja mama szykowała się by dać szpik bratu. Niestety wujek nie przetrwał chemioterapii niezbędnej przed przeszczepem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciepło brzuchate Walentynki! chciałam WAM życzyć miłego dnia, zajrzę do was popołudniu bo teraz mam troszkę załatwiania...duża bużka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Koszmarnie dziś spałam, cały czas jakaś niespokojna jestem. Nie umiem sobie już znaleźć wygodnej pozycji. Brzuch wydaje sie jakiś ciężki, boję się że przygniotę dzieciątko... Ogólnie czekam juz jak urodzę, żeby ptrzekonac się że Antoś jest zdrowy i wszystko z nim dobrze... Pojutrze mąż jedzie do szpitala, smutno mi bo odkąd mieszkamy razem nie mieliśmy tak dlugiej przerwy:( Chcialabym do niego pojechać ale boję się w tym stanie jechać autem, a pociągiem to ok. 5 godzin z dwoma przesiadkami (150 km:) ) Ehhh... ogólna chandra, chyba przez ta pogodę za oknem... Udanych Walentynek Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha... -1967- dziękuję za linka, szczerze mówiąc ta animacja trochę rozjaśniła mi w głowie, to co napisałaś o porodach również. Jestem bliższa niż kiedykolwiek podjęcia decyzji o poddaniu zię zzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kupiłam łóżeczko z firmy Stolar,tego jasnego Delfinka..poczytałam komentarze ale wcześniej pooglądałam to co w sklepach i doszłam do wniosku,że musiałabym za tą jakośc zapłacić co najmniej z 1200zł szkoda,że czas realizacji to 20 dni ,bo robione na zamówienie ale mam nadzieję,że się wyrobią do kwietnia ola31: daj sobie spokój z podróżami,będziesz tęskniła ale lepiej tak daleko się nie wybierać,mężowi życzę by wrócił pełen sił minimisia--gdzie ty się nam podziewasz dziewczyno!!daj znać czy wszystko z wami ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego Dnia Okazywania Uczuć :) Może i dobrze, że taka okazja to ktoś się dowie czegoś miłego co na codzień jakoś umyka? ;) My wieczorem do knajpki ,gdzie wybraliśmy się razem pierwszy raz ;) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej!!! Kwietnióweczki!!! Miłych Walentynek wszystkim życzę❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Nie było mnie pare dni uffff....a tu pisanie na całego ledwo odrobiłam zaległości:) U nas w szkole rodzenia była przedstawicielka Polskiego Banku Komorek Macierzystych S.A i powiem Wam że gdybym miała zbędne 2500 zł( a w tej chwili niestety nie mam) to pewnie bym sie zdecydowała,ale z drugiej strony cieżko mi myslec o tym że moje dzieciątko mogło by byc chore(nie dopuszczam do siebie wogóle takiej mysli)...Pozatym panii z Banku mówiła że komórki macierzyste jednego dziecka zdecydowanie lepiej przyjmują się u innego biorcy niż u ich właściciela....sama nie wiem...nie rozmyslam bo wydatek jest duży.... Jeśli chodzi o znieczulenie przy porodzie jestem jak najbardziej za:) tyle że w moim szpitalu nie robią bo za mało jest anestezjologów:( Muszę się Wam jeszcze pochwalić kupiłam wczoraj wózek🌻 i łóżeczko dla mojego synusia ❤️ chciałam zaczekać z wózkiem jeszcze troche ale x-lander wypuścił na rynek nową kolekcję i bardzo ciężko było dostac wózek ze starej który bardziej mi sie podobał...ale bo długich poszukiwaniach i wielu kombinacjach wkońcu mam i ...jeżdżę po domu pięknym zielonym x-landrem XA. Do kompletnej wyprawki brakuje mi jeszcze tylko paru aptecznych drobiazgów,proszku do prania i laktatora(nie wiem czy kupic przed czy dopiero po bo może okazac sie zbedny) W sobote zaczynamy remont pokoju Nikosia...Jejku dziewczyny to juz tak niedługo..już nie mogę sie doczekać🌻 O 15.30 mam wizytę u lekarza jak wrócę uzupełnie tablkę:) Ale sie rozpisałam...uciekam już bo zaśniecie przy tym długasnym poście:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo !hallo!A ja dzis kupilam sobie dwie fajowe sukienki nie ciazowe ale wcisne sie w nie spokojnie jedna na lato a druga to jest tunika ktora mozna nalozyc jako sukienke na lato i na teraz .Dostalam pieniazki od meza na Walentynki wiec pojechalam poszalec:)nie umiem bez zakupow zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamisia - masz może jakieś namiary, typu el. czy adres sklepu (o ile pamiętam był z Częstochowy) gdzie kupiłaś tą pościel. Ja dziś kupiłam łóżeczko i chce kupić pościel a ona już zniknęła z allegro i chciałabym się jakoś skontaktować ze sprzedawcą z góry dzięki Byłam dziś na zakupach w hurtowni. Nakupiłam mnóstwo rzeczy, mam już chyba wszystko, łącznie z wózkiem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka..masz mój wymarzony wózeczek:P my ostatnio go oglądaliśmy w całości, z każdą częście i jesteśmy pewni że go chcemy..liczę poki co na komis lub allegro ale jak nie to kupujemy nowy...mnie sie podoba pomarańczowy albo taki niebieski..czy turkusowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam zielony (z dodatkiem szarego i czarnego) Chicco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja ostatnio wogóle mam straszna fazę na zielony hihi..... do tej pory wszystko było błekitne i turkusowe a teraz wszystko kupuje zielone:) nawet łóżeczko mam turkusowo-zielone... Mnie tez podoba sie pomarańczowy x-lander ale na zywo zielony zrobił na mnie wieksze wrazenie,a co do turkusowego to jest fajniutki ale ten kolor jest tylko w nowej kolekcji ja chciałam jeszcze starą(w sumie o chodziło mi o te wkładki spłycajace w tegorocznej kolekcji są czarne a ja wolałam te poprzednie szare) więc szukałam wózka zeszłorocznego i owszem znalazłam czerwony i pomarańczowy ale oczywiście w cenie tegorocznej kolekcji(bagatela 1940 zł) wkońcu udało mi sie dostać wózek ze stara ceną 1740 zł z nowej kolekcji ale pan w sklepie był tak uprzejmy że wymienił mi te wkładki na szare,trochę było kłopotu ze zdobyciem mojego wymarzonego wózeczka ale wkońcu mam co chciałam:) Byłam dziś u lekarza,niestety moja szyjka nadal sie skraca:( dostałam oprócz dopochwowej luteiny jeszcze fenoterol aby powstrzymać skurcze...Tak wiec moje twardnienie brzuszka na poczatku niegroźne teraz okazało sie już niestety skurczami które skracaja szyjkę:( tak więc dziewczynki lepiej sprawdzać każde twardnienie brzuszka u lekarza.... pozdrawiam buziaki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam na kontroli, ale jak na razie wszystko ok, tylko p.doktor mówiła ze ciężko sie maleństwo ogląda bo mam zbita tkankę ;-) nie wiem czy to dobrze czy źle ale dla mnie chyba dobrze, bo mi się przynajmniej rozstępy nie robią wcale ;-) Dzidzia waży już 1560 gram, i widzieliśmy jak sie bawiła nóżkami, jakby je zjeść chciała ;-) słodkie to było... Trzeba tylko niestety tabelkę uzupełnić też o kg :-( bo tych to sporo przybywa.. gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......32.......02. 04........+8,5kg..N adamisia........Asia.......... .26.......33......03.0 4.....+12 kg Karolek marysia78......Justyna........29........32......03.04. .. .....+3kgCh ali-cja............Ala.............36...…...32.... . .04 .04.......+13 kg..Alicja Ola31............Ola..........31..….......33..... .. 07. 04........+13kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......33........09.04. . ......+4kg Staś..Toruń Anna_śl...........Ania............29.......33........09.0 4......+9kg Kubuś Ruda Śl. Evika87..........Ewa.............20.......29........09.04 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........30..........10.04.........+10kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......31........14.04.. ..…+12kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .32....... 14.04.......+9kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....31.......16.04... . ..+10kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04......+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............26........28.......23. 04........+7 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............30......30 ....... 27.04.........+10 kg DZ pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......28.......30.04. .... .. ....+10kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......30........30 .04.........+14 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata......Baśka.........26........31........20.04.. ......+ 10kg CH . Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten mrożny aczkolwiek u mnie słoneczny poranek... jak tylko człowiek zobaczy troszkę słońca od razu nabiera chęci do życia...choć moja migrena skutecznie mnie unicestwia na polu działania... mam nadzieję, że miło spędziłyście wczorajsze popołudnie i wieczór...razem z dziećmi kupiłam mamie na Allegro takie \"korale\" z bursztynu wplecione na 5 czarnych sznureczków (kiedyś mamie bardzo się podobały!) i poprosiłam sprzedawcę aby wysłał je na adres mamy i dostała je wczoraj, miała miłą niespodziankę spytała z jakiej to okazji a my na to że Walentynki... to nie tylko Dzień Zakochanych ale także kolejny powód by komuś okazać swoje uczucia prawda? mój mąż niestety nie wykazał się inwencją twórczą i same z córcią wybrałyśmy sobie \"prezenty\" na walentynki z katalogu Oriflame a moja młodsza waletnynka (syn) dostał zegarek tak by nie miał już wymówek jak spóżnia się gdy idzie na dwór... a mąż dostał pyszny obiad i wreszcie udało nam się zjeść wspólną, rodzinną kolację...też był zadowlony...najbardziej chyba z deseru, zrobiłam zwyczajne wafle przekładane Pischinger...haha rozmawiałam też z moją bratową i obie doszłyśmy do wniosku, że tak naprawdę brat jest cały czas przy nas dając różne znaki, być może to nasza podświadomość ale nie jestem tego w sposób racjonalny wytułmaczyć...właśnie słucham płyty z nagraniami piosenek z jego wesela... tak mi go brakuje! miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisalyscie na temat zzo ja sie nie wypowiadam, nie bede go brac chce rodzic sama.. nie ja pierwsza i nie ostatnia. sluchajcie wczoraj bylam u lekarza, bo w poniedzialek maz pracuje na popoludnie i nie mialabym z kim jechac. okazalo sie, ze szyjka mi sie juz prawie zgladzila!! ZOSTALO JEJ 0,5CM! rozwarcie dopiero na opuszek lekarz mnie uspokoil, powiedzial, ze tak to moze juz byc, bo Dzidzia duza- stala gadka. Pytalam sie czy moge rodzic wczesniej, a on ze moze byc taka mozliwosc, ale na razie mam byc spokojna, duzo lezec, ale.. w tych tygodniach wody juz moga zaczac odchodzic;/ tyaaa PANIKA!! z Dzidzia ok, PUNKTY KOSTNIENIA SIE POJAWILY ufff, nie wazyl mi jej, bo przeciez dopiero 10 dni temu to robil. nastepna wizyta 3marca, mam nadzieje, ze nie urodze do tego czasu, bo to dopiero 34tc:( we wtorek mam wizyte u znajomej poloznej, zobaczymy co ona mi powie. buziale dla Was papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex to może będziesz pierwszą mamą na tym forum :) Motka - uważaj na siebie. Teraz to już trzeba ostrożnie, mi też się kazał już oszczędzać Cieszmy się dziewczyny, że całą ciążę nie musiałyśmy leżakować, jak to czasem bywa ..... JA też idę dziś na USG i jestem bardzo ciekawa, co tam u mojej Dzidzi Mam pytanie do Dziewczyn, kótre kupiły pościel Mamo-Tato, teraz widzę, że ona jest do łózeczka 140/70, czy któraś z Was ma go jednak do 120/60 czy to jednak zdecydowanie za dużo (bo jestem teraz na etapie szukania tej pościeli) teraz to już mi nic chyba nie zostało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Isa22 rzeczywiscie ten sprzedawca u którego kupilam ta posciel juz nie ma wystawionych przedmiotów ale udalo mi sie znalezc na allegro co nieco o nim i do niego kontakt: FIRMA EL-AN Firma powstała w 2002 r., zajmuje się produkcją wyrobów dla niemowląt. Najważniejsza dla nas jest jakość naszych produktów, a tym samym zadowolenie naszych odbiorców. Do produkcji używamy tkanin i dzianin najwyższej jakości (posiadających atesty i certyfikaty), takich producentów jak: Bieltex, Bielbaw, Teofilów. WYSYŁKI Wszystkie zakupione towary są realizowane w ciągu 24 godzin od momentu przelania na konto. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Cena przesyłki zależy od jej wagi i cennika Poczty Polskiej. Dane dotyczące wpłaty otrzymacie Państwo w e-mailu zaraz po dokonaniu zakupu. REKLAMACJE Wszystkie nasze towary posiadają gwarancje i podlegają reklamacji. W przypadku wady towaru, koszty przesyłki związane z ewentualną wymianą na towar bez wad ponosi sprzedający. Zakupiony towar można również zwrócić, jednak w tym przypadku koszty zwrotu ponosi kupujący. KONTAKT tel. 606479901 e-mail: f.w.elan@gmail.com na szczescie nie mam juz tego bialka w moczu a bakterie \"pojedyncze\" a nie \"liczne\"- antybiotyk i zurawinka widac pomogły:) Nie moge sie juz doczekac konca no ale jeszcze troszke. Tez mam czesto twardnienia brzucha..a co z moja szyjką to nie mam pojecia a wizyta dopiero za 2 tyg.. Uzupelnie jeszcze tabeleczke: gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......32.......02. 04........+8,5kg..N adamisia........Asia.......... .26.......34......03.0 4.....+12 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........32......03.04. .. .....+3kgCh ali-cja............Ala.............36...…...32.... . .04 .04.......+13 kg..Alicja Ola31............Ola..........31..….......33..... .. 07. 04........+13kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......33........09.04. . ......+4kg Staś..Toruń Anna_śl...........Ania............29.......33........09. 0 4......+9kg Kubuś Ruda Śl. Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........30..........10.04.........+10kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......31........14. 04.. ..…+12kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .32....... 14.04.......+9kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....31.......16.04... . ..+10kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04... ...+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............26........28.......23. 04........+7 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............30......30 ....... 27.04.........+10 kg DZ pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......28.......30.04. .... .. ....+10kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......30........30 .04.........+14 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata......Baśka.........26........31........20.04.. ......+ 10kg CH . Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisia: urodziłam się w woj. lubelskim ziomku:D:D napiszę dokładniej na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa- mam nadzieje, ze jednak jeszcze Wam potowarzysze i nieurodze za wczesnie. Co do poscieli to ja kupilam z mamo-tato na 100/135 bo na dluzej starczy- tak poradzila mi mama. oni tez sprzedaja 120/90, ale to zalezy od Ciebie jaka wolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×