Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

O prosze czlowiek nerwa tylko zlapie to i dociera do kadego:) Dzieki dziewczyny:) 1967-wkleilam tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0
pigi pojebana jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaluje, ze nie robia tutaj USG pod koniec ciazy. Przynajmniej orientacyjnie mozecie sie spodziewac wielkosci i wagi maluszka. Mi zrobia USG, jezeli mala sie nie odwroci. Na przedostatniej wizycie u poloznej byla glowka do dolu, a teraz odwrocila sie znowu do gory, ale wierci sie caly czas i ma jeszcze kawalek drogi, zeby sie odwrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi...ja już też:) HEHE charakterna jesteś:P Mag no fakt dziwne że nie robią...z tego co wiem to w PL nawet na kasę chorych są chyba 2 albo 3 usg i jedno właśnie pod koniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mO-a co ci do tego pytala sie ciebie ktos o zdanie sama jestes pojebana bo ja sie tak nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mi się nic nie chce, muszę zabrać sie za jedną z ostatnich rzeczy na studiach i już wymiękam, ależ mnie leń wziął....na serio ostatnio dni mijają mi na niczym...aż nudą wieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane widziałam Was na poczcie i jestem zachwycona :) ślicznie wyglądacie. Wysłałam Wam moje zdjęcia. POzdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dziękuję za odpowiedzi.Pomogło mi to.Zadzwoniłam do lekarza-radził kontynuować zastrzyki,ale dodał też,że jeśli lączę te objawy z ich braniem i się boję,to moge przestac i przyjść do niego.Nie chciał mówić,jaki one mogą miec wpływ na dziecko,bo stwierdził,że to nie rozmowa na telefon i poza tym miał pacjentkę. Chyba jutro udam się na zastrzyk i zobaczę,jak sie będe czuć. A co do przygotowań-jestem do bani,bo nie tylko nie mam nic popranego i poprasowanego,to nawet nie wszystko mam zakupione i miejsce w szafkach nie zrobione. Wszystko jakoś tak mi się ostatnio nie klei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, tyle piszecie ze nie mozna za wami nadazyc... ja tylko na chwilke Aniu_śl ja biore zelazo dwa razy dziennie:biofer od samego poczatku ciazy, bo mam anemie ciazowa, wyniki mi spadly do 9,0 TPM: wlasnie z powodu anemii lezalam 2 tygdonie w spzitalu i dostalam w tym czasie 10 zastrzykow w tylek z ferrum, nie bylo to nic przyjemnego, zreszta sama wiesz, dostawalam ponad meisiac temu a nadal mam wielkie siniaki na posladkach, ale nic mi niewiadomo o takich dolegliwosciach po tych zastrzykach, wiec msyle ze pwoinnas poinformowac swojego lekarza. a tak poza tym to mi za bardzo wyniki sie nie poprawily, bo mialam 9,0 a w dniu wypisu 9,5, wiec niewiele, ale lekarz mowil ze jak na moj niedobor zelaza to mozna powiedziec ze odnieslismy sukces pozdrawiam was i juz uciekam. musze czytac sagi staroislandzkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki sprawdzcie tamta poczte bo tu jakies nie proszone goscie sie kreca i odpiszcie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tylko na sekunde wpadlam i chcialam sie przywitac i Wam cybernetycznie pomachac :)) PIGI15 - az mnie ciary przeszly od tych Twoich nerwow i tez zaglosowalam :))) Pozdrawiam wszystkie babeczki! Oby Wam sie wszystkim na weekend poprawiły humorki i samopoczucia (mimo tej cholernej pogody - u mnie zaczelo lac i sie szaro i oblesnie zrobilo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura nie mam zadnych bakteri zdwonilam do gina powiedzial ze wyniki sa najlepsze jakie moga byc a ja sie katowalam ta zurawina i pozniej meczylam z ta zgaga.Wizyte ma na 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo znowu mam jakies opoznienia :) no ale to najwyzej moze ktos jeszcze skorzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie, wpadlam zobaczyc jak sobie radzicie bo to juz polowa marca.. kwiecien sie zbliza :) no ale jeszcze u nas sie nie skonczylo :) pozdrawiam goraco 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska_serowa my takie nie jestesmy:) my grzecznie czekamy na swoją kolejkę:) nikomu nie bedziemy sie wpychac na siłę hihi...no Ali-cja sie trochę wyłamała ale reszta jest grzeczna:) najpierw Wy a potem My🌻 Pigi zagłosowałam na tego aniołeczka:) Ola31 bardzo sie ciesze że sprawy ułozyły sie tak pomyslnie👄 Ja po wczorajszej wizycie wiem juz na 100% że bedę miała CC, 25 marca mam wizyte na której ustalimy konkretna datę...zaczynam się troche bac....Mam tylko mały dylemat: okazało sie że mój lekarz ma dyżur w szpitalu w którym chciałam rodzic tylko raz w miesiącu:(wiec napewno nie bedzie mógł mi zrobic CC tam gdzie ja bym chciała...może natomiast zrobic mi cięcie w szpitalu w którym ma dyżury częściej(szpital jest w innym mieście-choc nie daleko) szpital ma b.dobre opinie...ale co u siebie to u siebie....nie wiem coo mam robic doradżcie coś forumowe koleżanki:)rodzic w szptalu na który sie nastawiałam,czy rodzic tam gdzie mój lekarz prowadzący??Dodam jeszcze tylko że mój lekarz jest super specjalistą,a w tym wypadku nie wiem na kogo trafię u siebie ufff......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi- tez grzecznie zagłosowałam:) motka- ja też bedę rodzic w innym szpitalu niz moj lekarz prowadzacy przyjmuje. moim zdaniem powinnas rodzic tam gdzie sie nastawilas, chyba ze ten drugi szpital tez jest ci znajomy i jest tam dobra opieka i przyjazna atmosfera? ja robie kolacyjke- paste jajeczna, moze ktoras sie tez skusi:) zolty zer+jajko na twardo zetrzec na tarce dodac mozna szczypiorek, doprawic do smaku sola i pieprzem dodac majonez ( albo jogurt natur.) smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi- fajna ta strona z kalkulatorami, nie widzialam, zebys ja wczesniej podawala. u mnie wymiary wskazuja na 40-41tydzien, a usg mialam robione w 36:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam do was jeszcze pytanie. czy po ciazy a w czasie karmienia piersia mozna stosowac juz normalne kosmetyki czy dalej nie wolno z wit a i retinolem?? ja mam straszny cellulit przez to lezenie i dzis zamowilam z avonu ten nowy trilaser;/ a nie wiem czy mozna je potem stosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm powiem Ci Motka że trudno mi coś doradzić, sama nie wiem co zrobię jak zacznę rodzić w dniu kiedy anestezjolog ma dyzur w Chełmży, nastawiłam się już na Toruń i w ogole...ale wtedy by nie bolało..no zobaczę, nie ma co gdybać, ale Ty musisz sprawę przemyśleć, ile jest km do tamtego? Alex co do kosmetyków to nie mam pojęcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj ale bezsens...w przyszłym tygodniu ma padać śnieg.....no to chyba żart jakiś...na Boże Narodzenie było szaro i bez śniegu a na Wielkanoc śnieg będzie padał...porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEX-to pikpik podala ta strone nie wiem czy o tej samej mowimy tam sie wpisuje pomiary dziecka tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×