Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Suzanke- ja sobie wczoraj kupiłam z Korala takie duze- truskawka-czekolada-smietanka mniami!!! ja mam ceratke pod przescieradlem, uwazam, ze sie przyda u nas majtek nie mozna miec na sobie, ale wiem, ze dziewczyny nosza, sciagaja tylko jak jest obchod, ale podobno wlasnie najlepsze sa te jednorazowe. podkłady trzeba miec swoje. Ola gratuluje wygranego procesu, ciesze sie z Wami, wreszcie w pelni mozecie cieszyc sie z ciazy i z powiekszenia rodzinki:) I nie mozna sobie wymarzyc lepszego prezentu na swieta. ja wlasnie jem jajeczniczke, mniam taka dobra ze szczypiorkiem i szyneczka:):) i do tego kakao:P minimisia- super ten link!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Synek śpi no to teraz czas dla mamy :D Wczoraj złapał mnei taki ból brzucha ze myślałam ze nei wytrzymam trwało to ok 30 min i nagle przeszło jak ręka odjął ale byłam tak słaba ze już miałam dzwonic po męża nawet mój mały sie wystraszył i całę popołudnie był grzeczny :) podejrzewam że mała sie przekręcała bo potem miała pupę z drugiej strony ale ból koszmarny Podkładów za duzo nei kupujcie przydają sie najbardzije na poczatku a potem wystarczy zwykła podpaska ja miałam trzy opakownia za pierwszym razem i \" na teraz\" zostało mi 1,5 paczki :) ale za to bardzo przydają sie majtki jednorazowe i to warto zakupić. A jesli nie wiecie czy w danym szpitalu daja podkłady, pieluchy itd to najlepiej zadzwonić i spytać bo co szpital to inny obyczaj Suzanke zdecydowałaś już gdzie chcesz rodzić ?? Spotkanie może być w Poznaniu hehheehe zapraszam na kawkę herbatkę i co tylko chcecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze..;-( Ja dziś byłam na kontroli, i mała sie już na świat pcha.. i pani doktor kazała mi leżeć i brać nospę 3x dziennie, żeby wytrzymać jeszcze ze 4 tygodnie. Tylko ja sie czuję bardzo dobrze fakt że brzuch taki twardawy miałam ale nie czułam żadnych skurczy... A mam dopiero zakończony 33 tydzień..;-( Mam nadzieję że jednak jeszcze troszke poczeka to nasze maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLA - gratulacje wielkie! wszystkie wasze wysiłki zostały nagrodzone a sprawiedliwość jednak zatryumfowała :) teraz odpocznijcie i się odstresujcie trochę ;) AGNIESULEK - jak tam dzisiaj? weselej troche? mniejmy nadzieję , głowa do góry ;) LILIANAKS - nie martw się , napewno macie jeszcze trochę czasu, mnie też brzuch twardnieje bardzo często i nospę mam brać wg uznania...ale po wczorajszym postanowiłam ze jak tylko zaboli mnie jak na @ to zaraz biore bo mam już dość stresu. że dobrze się czujesz to najważniejsze ..dzidzia pewnie tak samo więc się oszczędzaj i leniuchuj ;) Dziewczyny dzięki za linki o becikowym! Co do prania to myślę że należy wyprac wszystko co rzeczywiście ma styczność z maluchem. myslę że jednak rożek czy kocyk to napewno. i pamiętajcie żeby wszystko to w proszku dla dzieci, żeby potem nie martwić się wysypkami. Loooody :P my kupiliśmy duże pudło i ja zajadam się codziennie :P Dziś na szkole rodzenia była \"pani od chust\" i tak się nakręciłam. myślę że to naprawdę super sprawa takiej bliskości i powrót do natury w tym codziennym zabieganym życiu ;) tym bardziej ze taką prawdziwą chustę prosto można zrobić sobie samemu! W każdym razie będziemy próbować ;) pozdrawiam znad jogurtu :) ps. dzięki za komentarze do zdjęcia Ignasia !! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo chust, to zaraz na poczcie umieszczę plik worda z roznymi linkami o chustach, ktory jakis czas temu sobie skopiowalam. nie pamietam skad, dlatego wysyłam plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Dziewczyny! ali-cja gratuluję zdrowej córci! życzę wszystkiego dobrego i szybkiego powrostu do formy! duża buzka!!! Ola31 widzisz kochana wszystkie Ci powtarzałysmy ze bedzie dobrze...i będziesz miała rodzinne spokojne swieta! buzka dziewczyny nie jestem w stanie sie odnieśc do kazdej z osobna bo miałam biedę was przeczytać a co dopiero spamietać każdą....ale dla każdej mam duzego buziaka! no i pozdrowienia... ja juz po wizycie i usg...Kubuś się grzecznie odwrócił,nadgonił z wagą! ciśnienie po Dopegyt-cie unormowało i moge rodzić siłami natury!!! juuupppiiii no ale reszta nieciekawa...mam infekcje nerek (antybiotyk Monural za którego 1 saszetkę zapłaciłam 47,51 a wziełam 3! bo nie pomagało no i uroespt 3x2 do końca ciązy) no i silna anemia sie przypałetała, franca jedna! żelazo 2x1 Tardyferon Tol...ale czuję sie dobrze..przynajmniej wiem już z jakiego powodu \'poszły\' mi paznokcie, makabra... ciekawa jestem która z nas bedzie następna w kolejności po ali-cji... zmykam gotować obiad, zajrzę do WAS słodziaki potem... alex81 chcesz jeszcze ten przepis na ciasto z budyniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamusie ja czuje sie znowu do niczego czy jest to normalne że podbrzusze boli 2 dzien non stop. Wstałam i dalej tempy bol w zasadzie jak na okres.Jest to takie nie przyjemne a małego czuje jak leże w połowie pecherza czyli jest już nisko a do wizyty jeszcze 5 dni.Wczoraj przeleżałąm prawie nic nie robiąć ale dzisiaj jużnie dam rady wkurza mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołki rozmawiałam z ali-cją.......macie wszystkie pozdrowienia..jeżuuu jak ja jej zazdroszczę..dopiero teraz, jak usłuszałam w słuchawce to kwilace maleństwo:) ali-cja czuje się już dobrze,głosik radosny,pytala czy już ktoś ruszył w jej ślady..nie ma mowy,jeszcze długo ponosi koszulkę lidera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona to ma dobrze to najtrudniejsze ma za sobą a my jeszcze sie pomęczymy troche.A co myślicie o tych nakładkach na kibelek papierowych żeby wziąść do szpitala ostatnio w Mamo to ja takie pokazywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim!! Gratuluje Olu wygranej -jednak sluszna sprawa zwyciezyla!to bardzo optymistyczne! Anna_śl ja juz kiedys pisalam o tym- wiesz ten drogi Monural tez mi nie pomógł na bakterie w moczu, malo tego pojawilo sie jeszcze bialko, co juz zupelnie swiadczylo o infekcji. Wtedy lekarz dal mi amoksycykline (lek sie nazywal Ospamox, gdzies ok 10 zł) i jak reką odjął, bialka brak,bakterie pojedyncze.I bralam urinal (zurawine).Ale pomogł Ci w koncu ten Monural..?Bo juz sie zastanawiam po co takie drogie nieskuteczne leki sprzedawac.. marysia78 jesli chodzi o ten nakladaki na kibelek :) to ja spakowalam dwie-mialam to gdzies w domu-pozostalosc z zestawu hotelowego :) a nóz sie przyda :) Dzis zaczynam 38 tc, ale alicji raczej szybko nie dogonie:) czuje ze jeszcze ze 3 tygodnie z Karolkiem w brzuszku..Ale tez bardzo bym chciala JUZ. gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......38.......02. 04........+11kg..N adamisia........Asia......... .26.......38.....03.0 4.....+14 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........36......03.04. .. .....+5kgChKępno Anna_śl...........Ania............29.......36........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......37..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......37........09.04. . ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .36....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....36.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..36........19.04.. .......+15kgDZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..34..…...22.04...... ... +8,3 kg CH Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........34 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......35.........15.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 * 11,03 21.40 * 3200 * * cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie:) Mnie wczoraj wieczorem złapały takie silne skurcze podbrzusza połączone z bólem krzyża, nie mogłam się ruszyć, a moja teściowa już mało zawału nie dostała:) Wiem, że to na razie przepowiadające, poza tym mieliśmy nerwowy dzień, ja caly dzień ani na chwilę się nie położyłam, więc gdy tylko to zrobiłam odczułam dość boleśnie. Ale wiem, że jeszcze długa droga przede mną i Antosiem, a wczoraj z nim \"pogadałam\", żeby poczekał aż braciszek wróci:) Wczoraj mój mąż, jak już wiedzieliśmy, że sprawa się zakończyła mógł wreszcie spróbować zadzwonić do synka (obawialiśmy się, że mamusia znów nie odbierze, ale udało się), to wiecie jaki tekst zasoliła na dzień dobry? \"Tatuś sobie wreszcie o tobie przypomniał\" - tak powiedziała dziecku dając mu słuchawkę... Aż się boję pomyśleć, co też nawkładała do główki temu dziecku... Jeszcze długa droga przed nami, zanim będzie normalnie... Ale najgorsza próba już na szczęście za nami, skoro to przetrwaliśmy, to nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! A Alicji zazdroszczę jak diabli:) I Bogu dzięki że obie są zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki. a ja mam już dziś totalne wrażenie że mi sie brzuch opuścił a małą to czuję tak nisko jak jeszcze nigdy. Teraz kolejna wizyta za 2 tygodnie mam nadzieję że wszystko będzie dobrze do tego czasu.. :-( Nie chciałabym żeby poród był za szybko bo sie boje komplikacji. Mam leżeć plackiem, nie wiem jak ja wytrzymam, bo nie znoszę bezczynności.. Cały czas mi się wydawało, ze jeszcze mam dużo czasu żeby się spakować ale teraz widzę, że lepiej sie przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dziewczyny-pocieszcie mnie,bo zwariuję.Siedzę sama z Natalką i płaczę.Chodzi o te zastrzyki z żelaza.Wczoraj po jego wzięciu-czułam się fatalnie.Jeszcze nigdy się tak nie czułam,ani w pierwszej,ani w tej ciąży.Bolały mnie stawy,kołatało serce,bolał brzuch i plecy w części lędźwiowej,dostałam biegunkę i byłam(zreszta dziś też jestem)strasznie słaba.Najgorsze jest to,że dziś przeczytałam inrormację dla pacjenta.I tam jest napisane,że tych zastrzyków nie podaje się w I trymestrze ciąży,a w II i III tylko w razie zdecydowanej konieczności,gdy ryzyko dla mtki przewyższa ryzyko dla płodu. Boże,tak się boję,że zaszkodziłąm mojemu dziecku.Nie wiem nawet , na czym to zagrożenie mogłoby polegać-wyobraźnia podsuwa mi okropne wizje.Jeszcze raz ponawiam pytanie,czy któraś z Was miała te zastrzyki lub coś więcej wie o ich wpływie na dziecko. Zrozpaczona Asia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero doczytałam-Gratulacje dla Alicji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, chciałabym Ci pomóc, ale wiem niewiele... To co wiem, to że żelazo może zaszkodzić jedynie gdy zostanie przedawkowane, a że mogą wystąpić mało przyjemne dolegliwości jest dość częste. Ja przyjmuję żelazo doustnie i tylko pół dawki (tabletka na noc) bo po tej rano zwracałam. Nie przejmuj się, może lepiej zadzwoń do swojego lekarza i mu o tym powiedz... Ale skoro zalecił Ci żelazo w zastrzykach, oznacza, że tylko w taki sposób możesz szybko uzupelnić jego braki. Trzymaj się dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu-ja niestety nie bralam tych zastrzyow ale przeciez lekarze wiedza co robia nie martw sie bedzie dobrze.Wiem ze mozna pocieszaci mowic a czarne mysli i tak beda w glowie. Mnie dzis tez bolal brzuszek i coraz czesciej mam te bole wczoraj wieczorem mialam dwa i akorat spojrzalam na zegarek i byl odstep miedzynimi 20min.DZis zaczynam 37 tydz.takze jeszcze troszke ale boje sie ze urodze przed terminem bo nawet jak mi twardnieje brzuch to mnie boli a za tydz.wizyta bo czekam na wynik z posiewu wyszlo ze niemam bakteri a teraz czekam na wymaz Wy tez macie mdlosci?ja nie moge jezdzic samochodem bo mi ie cofa wszystko Ola -zobacz co za wyrodna matka skoro sad jej odebral dziecko szkoda dzieciaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tpm..spokojnie...jesli zapisał Ci to lekarz to wie co robi, na lekach czesto piszą przesadzone info \"na wszelkie wypadek\" i tym się nie martw...walcz może żeby dodać sobie żelazo naturalnie też, może jakieś czerwone mięso, chyba papryka czerwona ma też dużo.... Lilinkas...leż, czytaj, odpoczywaj, zakupy rób na allegro a poza tym się nie martw..wiem bo też sie bałam ze mały nie dotrwa ale pamiętaj że teraz ratują bez komplikacji duuuuzo młodsze dzieci...mojej znajomej córka urodziłą sie na początku 7 m-ca ważąc 1 kg...teraz ma kilkanaście lat i nie miała żadnych komplikacji.... Olu a macie może kontakt z dobrym psychologiem dziecięcym?? może małemu się przyda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola31: agoosiaa ma rację,że trzeba będzie Jaśka zapisać na wizyty do psychologa...niestety takie odrywanie od najblizszych i ciągłe zmiany osób sprawujących opiekę,miejsca pobytu + głupoty plecione przez matkę,mogą owocować trudnościami w nawiązywaniu głębszych relacji uczuciowych,poczucie braku stabilizacji i bezpieczństwa..niechęć do angażowania się w relacje z innymi :O i to wylazłoby około wieku dojrzewania..lepiej mu teraz zrobić porzadek w łepetynce..na pewno mu się tam przemeblowało..szkoda mi tego szkraba,bo nie ma nic gorszego niż krzywda wyrządzona przez matkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisia ja miałam krwiomocz nie bakterie.....i mi pomógł Monural ale swoje wypłakałam w toalecie.... Ola popieram rady agoosi i 1967 musiała mu zrobic sieczke ....menda jedna nie matka! poszukaj sprawdzonego, doswiadczonego psychologa dzieciecego....kto wie co ona mu jeszcze tak poprzekładała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......38.......02. 04........+11kg..N adamisia........Asia......... .26.......38.....03.0 4.....+14 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........37......03.04. .. .....+6kgChKępno Anna_śl...........Ania............29.......36........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......37..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......37........09.04. . ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .36....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....36.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..36........19.04.. .......+15kgDZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..34..…...22.04...... ... +8,3 kg CH Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........34 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......35.........15.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 * 11,03 21.40 * 3200 * * cc Czy Wy też macie taki wilczy apetyt,ja ciągle jestem głodna.Mam pytanko czy Wy kupujecie coś na ściąganie brzuszka po porodzie jakieś majtki wyszczuplające albo cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TMP! jeśli lekarz zalecił Ci te leki to napewno maluchowi nie szkodzą więc tym się nie przejmuj!! ale szkodzić mu moze roche twoje złe samopoczucie więc dla waszego spokoju koniecznie zadzwoń do lekarza (jak nie do swojego to do innego!) i powiedz że średnio to tolerujesz! może np dawka jest za duża i można ją zmiejszyć? a może po prostu na początku zawsze tak organizm reaguje a potem się przyzwyczaja?? ale to powie Ci tylko lekarz! a czemu je bierzesz? masz ostrą anemię tak? no to żelazo jest napewno konieczne ale nie powinnaś się przy tym wykańczać! zadzwoń i skonsultuj i daj znać co ustaliłaś. trzymaj się dzielnie i nie zamartwiaj (!) pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzięki za linka o chuście! MARYSIU- a póbowałas brac coś rozkurczowego? np nospę? nie zalecił ci jej lekarz? może się skonsultuj . wiem że to jest męczące strasznie taki ból ...bo jak mnie tak boli przez pół godziny to mam dość...tym bardziej że miałam maxymalnie bolesne miesiączki i mam bardzo złe wspomnienia z takim bólem związane? apropo czy słyszałyście może czy jest jakiś związek właśnie z bolesnym okresem a bólami porodowymi? bo ja się naprawę boję że skoro bolało mnie tak przy zwykłym okresie, i mam tak mocno kurczliwą macicę to poód to będzie hardcore na maxa :( :( wiecie coś o tym?? ps. ja też mam apetyt jak nigdy. przez całą ciąże nie byłam takim jamohłonem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Lilijankas- mnie juz od 16tyg zagrazal porod przedwczesny i widzisz leze i nic sie nie dzieje, jeszcze przenosze ta ciaze! nic sie nie martw! ja mialam caly czas twardy brzuch, skurcze i dzieki Bogu donosilam do tego 38tyg. Ja nospy nie bralam... nie ufam jej, lepiej sie czulam jak wzielam wieksza dawke magnezu ( czyli max 6 tabletek magne b6) widze ze u Was juz coraz wiecej skurczy:):) to nam sie cos zaczyna dziać na forum:) ale jak widze po sobie skurcze to nie wszystko:) ja ostatnio mialam takie wrazenie jakby dzidzia mnie chciala rozerwac i \"wypłynać\" z brzuszka, bałam się, ze mi wody odejda, tak mnie rwalo w dol. Aniu- oczywiście ze chce przepis, uwielbiam ciasta z budyniami, ostanio sama sobie wymyslilam i wyszlo pyszne- budyn z jablkami:) tardyferon biore tez od polowy ciazy i lekarz powiedzial, ze mimo, ze wyleczylam anemie ( hemglobina z 11.0 podskoczyla mi do 12,2!!) mam dalej je brac, szczegolnie po porodzie, ale nie wiadomo czy po dalej nie bede musiala. TPM-Co do zastrzykow, to pisalam wczesniej, ze kolezanka w szpitalu je brala, bo tabletek nie tolerowala, tez sie czula po nich nie najlepiej, ale brala, bo ja straszyli konsekwencjami podczas porodu, wiec lepiej je wziasc. marysia- ja mam takie nakladki na kibelek, bo jak zaplikuja lewatywke, to w powietrzu nie chce siedziec;) Ola- mialo byc bez stresu!! teraz sie ciesz, niczym nie przejmuj, wszystko bedzie dobrze! ja tez mam bole miesiaczkowe- nie takie skurcze tylko cos co trwa tez jakis 20-30min i niby to juz na tym etapie normalne,jak bardzo boli warto wziasc no-spe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam sie do pytania no więc mamy the real : \"czy słyszałyście może czy jest jakiś związek właśnie z bolesnym okresem a bólami porodowymi?\" Z ust i mysli mi wyjelas to pytanie, zastanawialam sie nad tym jeszcze dzisiaj :) po tym jak uslyszalam ze te najgorszse bóle porodowe-krzyzowe maja czesciej te dziewczyny które mialy mega bolesne okresy...ale czy to w ogole prawda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM - Asiu, dziewczyny dobrze radzą zadzwoń do swojego lekarza i poinformuj go o swoim stanie, on napewno wszystko ci wytłumaczy. Nie martw się na zapas, ale rozumie Cię zawsze najgorsze myśli go głowy przychodzą. Zobaczysz wszystko będzie dobrze :) Olu musicie małego zaangażować w przygotowania do przyjęcia rodzeństwa, a nalewno specjalista Wam w tym pomoże. Wytłumaczy jak Wy macie z małym postępować, a jemu przedstawi sprawy w profesjonalny sposób. Ja uważam, że dzieci tak jak pieski podświadomie wyczuwają dobrych ludzi. Zobaczysz szybko zapomni o tych wszystkich przykrych sprawach. Dziewczynki czy i ja mogę dołączyć do Waszej poczty, chętnie bym Was wszystkie zobaczyła no i pokazała siebie, chociaż w kadrze się nie mieszczę ;) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpik
hej tez chcialabym wiedziec jak z tymi bolami przy bolesnym okresie bo zawsze mialam taki ze ledwo zylam znalazlam cos takiego tylko. Każda kobieta jest inna, z tego względu może inaczej, na swój indywidualny sposób odczuwać bóle. Przedstawię Ci kilka scenariuszy: Jeżeli miałaś bolesne miesiączki, to ból będzie przede wszystkim odczuwany w dole brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamisia ja słyszałam, że jak kobieta w trakcie miesiączek miała bóle krzyża, to poród będzie wraz z bólami krzyżowymi, a jak brzucha to odwrotnie. Ale wiesz to są tylko opowiadania starszych kobiet, nie wiem czy jest to potwierdzone naukowo. Też mnie to ciekawi, ponieważ ja zawsze cierpiałam w trakcie miesiączki na bóle krzyża, a te w trakcie porodu są ponoć dużo gorsze, O zgrozo. :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się wydaje że macie lepiej, bo znacie już ten bol i radziłyście z nim sobie a podobno ten cały pierwszy etap to właśnie silne bóle jak przy okresie...no te krzyżowe podobno najgorsze ale teraz o tyle jest lepiej że nie trzeba leżeć, można siedzieć, chodzić, prysznic i to ulge przynosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przerażajcie! ja po godzinie takich bóli byłam wykończona jak robotnik na budowie :( a co jeśli boli również pomiedzy skurczami? zdarza się tak? więcej informacji prosimy!! (no mamusie doświadczone mówicie coś ...please ;) ) ps.już nie wiem co gorsze...w sumie to kręgosłup jeszcze można pouciskac i wymasować, a brzucha chyba nikt mi gnieść nie będzie? ps2. Asia daj znać co z tym żelazem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie boje porodu jak diabli ale powiem wam tak szczerze nie boje sie bolu co zeby nic nie zrobili z dzidzia w tamtym tyg.poszlam do kosciola i modlilam sie za szczesliwy porod. Ale sie najadlam zrobilam paste rybna i pozniej zjadlam kubek lodow czekoladowych a terazmi nie dobrze gdybym nie byla w ciazy to w zyciu bym nie zjadla takiej mieszanki a teraz mam wyzuty sumienia. Chyba Ty A NIU PISALAS O TYCH PASACH JA naszczescie nie musze ich stosowac bo mam silownie w domu takze po pologu zamierzam z niej korzystac bo chyba po pologu juz mozna czy trzeba odczekac dluzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×