Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

hej..... ale dziś akcje zaliczyłam.... idziemy na szkołę rodzenia i ja jeszcze przed do łazienki na siusiu, a tu ciemne plamienie jakieś. normalnie słabo mi się lekko od stresu zrobiło (panikara od małego :P) i dobrze że akurat na tej szkole bo położna była i kazała zaraz do szpitala na ktg. no to jedziemy. ktg 20 minut potem czekamy na badanie lekarza. leżę tak sobie na tym ktg...mały się wierci że hej, i myślę sobie że ja wogóle i ani troszkę na poród teraz gotowa nie jestem! (wczoraj byłam u gi i powiedziała że szyjka trzyma i wogóle spoko wiec naprawde odetchęłam ) a tu dziś takie rewelacje :( Gin mnie zbadała i mówi że nie wie od czego to ale on nie widzi niczego niepokojącego...poza tym że na tym etapie sytuacja może się zmieniać bardzo szybko.Stress maksymalny aż się spociłam bo już w głowie miałam szpital albo wywoływanie porodu dziś wieczór :( ale wróciliśmy do domu i boję się ruszać normalnie. niby ok....ale wolę poleżeć. 3majcie za mnie kciuki dziewczyny....to dopiero 35 tc więc baardzo bym chciała jeszcze z małym pochodzić....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc mama: 3mam mocno..jestem w stanie wyobrazić sobie co czułaś ....mi się tak gorąco zrobiło jak zobaczyłam na samym początku ciąży KROPELKE:O zapewnie zarodek się wszczepil i jakieś naczynko pękło, co jest normalne, ale spanikowałam na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec mama ja tez trzymam kciuki, oby jeszcze 2 tyg i na spokojnie mozesz rodzic. 1967 mam identyczny kocyk-potwierdzam-jest przepiękny, bardzo milutki, to \"futerko\" sie tak ladnie mieni :) i zapewniam ze identyczny jest po praniu bo juz mi wysechł:) A jaki masz kolor? ja niebieski:) I tez mam te pampresy Newborn, tylko kurcze na tym allegro jakos drogo widze, bo ja zaplacilam 22 zl za taka paczke,no ale fakt w Realu byla niegdyś promocja. Lubie patrzec i czytac co kupujecie dla swoich malenstw,bo jak mam cos podobnego to sie utwierdzam, ze dobrze zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jestem ciekawa ile takich paczek Newborn sie zuzywa, kiedy mniej wiecej malenstwo z nich wyrasta? bo taka paczuszka 44 sztuki to chyba tylko na jakies 3 dni wystarcza, tak...? Ja mam tylko jedną na razie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z belli te z wycięciem na pępek...potem myślę ze przejdę do pampersów, ale własnie uważajcie z ilością bo jak się spory urodzi to szybko przejdzie w następne... ja byłam na kebabie..mniam, nie dziwie sie ze mały już ponad 3kg na takim papu:) no wiec mama trzymaj się...będzie dobrze, tak czy siak mały już na świecie sobie poradzi...ja już bym chciała szczerze mówiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIULEK81
no wiec mama the real - 3mam kciuki. Musisz teraz dużo odpoczywać, leż jak najwięcej i zobaczysz będzie wszystko dobrze. Twojaj dzidzia się jeszcze pogrzeje w piekarniczku :). Ja mam dzisiaj mega doła :( ja już nie chcę być u Was pomarańczowa :/ , jak mam zmienić tę sukienkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny! podniosłyście mnie na duchu ;) kurcze, najgorzej że takie coś z nienacka się zdarza. aha uważajcie na ciasne spodnie!! ja dziś założyłam dzinsy( byłam dumna że się jeszcze w swoje normalne biodrówki mieszcze)i dopiełam je mocno żeby się nie zsuwały. było mi ciasno bardzo ale nie zwracałam uwagi...i to całkiem możliwe że od tego taka akcja...tzn tak sobie myślę że to może być od tego. także nie warto szpanować lepiej ubierać się wygodnie. pozdrawiam cieplutko i dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc mama - ja też bym nieźle spanikowała .... Uważaj na siebie !!!! Co do spodni, to już mogę tylko pomarzyć o ich zapięciu (choć niby ciążowe były) , zostały mi dwie pary dresów i spódnica jedna - no i szkoda mi kupować nowych gaci na te parę tyg. .... Asiulek - ja jak mam gorszy nastrój, to idę pooglądać ciuszki dla Dzidziusia i mi przechodzi chandra :) W ogóle to jakaś rozregulowana jestem, bo nawet na reklamie potrafię się poryczeć - a raczej do płaczków nigdy nie należałam ;) pewnie hormony .. Czytałam dziś jakieś gazetki o pielęgnacji niemowląt i ogarnął mnie jakiś dziwny lęk, że ja nic tak naprawdę nie umiem - czy będę je umiała dobrze trzymać, podnosić, przebierać i ta cała reszta, żeby nie zrobić krzywdy - mam nadzieję, że tu instynkt trochę pomaga. Jakos takie dziwne wątpilowści mnie dopadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek: kliknij na górze strony w PREFERENCJE i już dalej w/g instrukcji adamisia: kocyk mam zielony,też lubię patrzeć co wybieracie,bo jakoś łatwiej potem podjąć decyzję,wiadomo,że rzeczy na allegro i w sklepach internetowych są różnej jakości..z tymi pieluchami to mam na razie taki plan,żeby w szpitalu używać pampersów ale w domu w ciągu dnia zakładać tetrę,tak przez miesiąc,dopóki się nie unormuja te kupy..nie wiem jak będzie teraz ale pamiętam wcześniej,że każde sikanie było z załącznikiem,boję się żeby nie było podrażnień..ale zobaczę jak wyjdzie,może skóra zareaguje dobrze na te pampersy? często czytałam,że zanim dziewczyny dobrały dobry dla danego malca rodzaj pieluch jednorazowych to już była masakra na dupinie:O agoosia: ja ostatnio jem jak chłop przerzucający węgiel na bocznicy kolejowej..najlepiej wchodzi mi mięsko i mleko.. isa22: każda ma takie momenty gdy dopadają wątpliwości,powiedziałabym,że ich brak swiadczy,że coś z potencjalną mamą nie tak:) w sumie dziecko potrzebuje tylko tego,by być nakarmionym,czystym i kochanym..reszta jest tak naprawdę potrzebna nam:D i z pełną premedytacją cały ten baby-przemysł to wykorzystuje.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie dzisiaj pogoda beznadziejna nic sie nie chce tylko spać wypiłam kawe i jakos mi nie jest lepiej też mam te pampersy ale2 do 6kg 96szt,a płaciłam 52zł.Aczkolwiek też mam w planie najpierw tetrowe używać zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądać .Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967-całe szczęście że ze mnie taki mały słonik:) przynajmniej sie nie martwię że mnie wiatr porwie hihi....chociaż jeden + Wracając do tematu spojenia łonowego-byłam wczoraj u ortopedy zrobił mi usg i stwierdził rozejście na 10 mm-jest to teoretycznie wskazanie do CC i tak napisał mi na świstku,ale decyzja należy do mojego lekarza prowadzącego....oprócz spojenia które boli cały czas, przedwczoraj zaatakowała mnie rwa kulszowa,mały uciska jakiś nerw i przy chodzeniu odczuwam b.silny ból w okolicy lewego pośladka:) jakby ktos przy kazdym kroku wbijał mi wielką szpilę w tyłek:) ehhhhh.....jak nie urok to s....a hihi.... Jeszcze tylko 4 tygodnie DAM RADĘ!!!!! Kupiłam Nikosiowi wczoraj na allegro trampki: http://www.allegro.pl/item322453259_cherokee_super_trampki_dla_malucha_z_canady_jedyne.html nie wiem czy wogóle kiedykolwiek je włoży:) ale nie mogłam sie oprzec hihi.... pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 wysłałam na poczte nasza moj nr tel i zdjęcie ale nie ma mojego emaila dziwne a sprawdzałam i był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia: jest--kliknij folder:to my a telefon jest w adresach;kliknij -edytuj - obok swojego imienia i w ustawieniach wpisz nick motka: trampki rewelacyjne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!Faktycznie dzisiaj mozna latac Agoosia -pszesz o baldachimach ja nawet jeszcze nie mam pokoju pomalowanego dla niuni co mnie bardzo denerwuje i nie pokoi ale wiadomo dlaczego nie jest to zrobione bo praca,praca i jeszcze raz praca mojego meza ojciec mysli ze nie ma innego zycia oprocz pracy. Piszecie o kawie ja to od kiedy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy nie pilam kawy tylko zbozowke Caro albo inke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec mama: uwazaj na siebie a wszystko bedzie dobrze :) 1967: kocyk prze....sliczny. tez lubie patrzec co kupujecie, dzieki temu zdecydowalam sie na posciel mamo-tato i wybor uwazam za trafiony, wczoraj przyszla:) Motka: dobrze ze powiedzialas ze to rwa kulszowa, przynajmniej wiem, co meczy od 3 miesiaca ciazy. to klucie jest nie do zniesienia przy chodzeniu, a na poczatku mialam nawet problemy zeby podniesc sie z krzesla, zreszta kazde napiecie nerwu bylo bolesne jak diabli, teraz \"tylko\" nie moge chodzic. czy z tym trzeba sie zglosci do specjalisty? informowalam mojego gina o czyms takim, ale powiedzial ze to urok ciazy, a tak na marginesie moja mama tez tak miala jak byla w ciazy i potem minelo co do pampersow, to szczerze wam powiem, ze sie jeszcze nie interesowalam, bo siostra kupila dla malej kilka paczek (ciocia ma drogerie i sobie zalatwila u niej) i mysle ze na pierwszy tydzien wystarczy,a pozniej to na biezaco. 1967 tak jak ty mam zamiar uzywac tetry, ale przyznam sie szczerze ze nie umiem za bardzo tego zwinac, zapytam w szpitalu polozna, moze mi pokaze co do spotkania, to ja chetnie, no i preferuje poznan :-) ale moge sie dostosowac p.s. czy ktoras z was wie, jaki pensjonacik nad morzem ma otwarte w wielkanoc? chcielismy urlop zrobic, a tu wiekszosc pozamykana (rozumiem, bo tez bym chciala miec wolne), pozostaly same SPA i inne wille, a na to nas niestety nie bardzo stac. pozdrawiam cieplo, bo pogoda okropna, trzymajcie sie, zeby was nie zwialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim-no własnie-takie uroki bycia w ciąży:) to samo usłyszałam wczoraj....po porodzie przejdzie:) w razie b.dużego bólu mozna wziąc cos przeciwbólowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w sprawie rwy kulszowej was nie pocieszę :( tak to jest w ciązy ,że \"kości się luzują\" a,że to wpływ hormonów,to dotyczy całego ciała czyli kregosłupa też ,jak się dołoży długotrwały i ciężki poród,to ma się tak jak ja powysuwane dyski..potem był płacz i mój bo boli i dziecka,bo podnieść nie można i nakarmić:) ja zawsze po roku od porodu lądowałam na ortopedii i jest to jedyny powód mojego strachu przed tym porodem,nawet najdłuższy traw dobę a ta cholerna rwa jak jeszcze zrobil mi się stan zapany,to rok..nie życzę nikomu..nie można leżeć,oddychać,kichać,kasłać,siedzieć..masz wrażenie,że w biodro wbijają ci się zardzewiałe gwoździe..potem rozłazi się jeszcze na całą nogę i kręgosłupa poruszasz się jak inwalida,bo nawet ubrać się trudno...na samo wspomnienie mam dreszcze..br....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem cos na temat rwy kuszowej bo mnie tez bolalo na poczatku ciazy ale teraz jest ok narazie. Motka ale dobrze ze to tylko rwa kulszowa a nie cos gorszego ale lekarze zawsze zrobia tak zebye sie wymigac od wszystkiego. Dziewzyny -jak sie urodzi to jakie papiery sklada sie o macierzynskie i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie mam inną kiecę -czarną ;) U mnie dzisiaj też potwornie wieje. Ja też podglądam, co wy kupujecie, a jak pisałyście o spakowanych torbach to sobie robiłam listy z zakupami. Ale powiem szczerze, że za wiele to nie mam, tylko koszule, klapki, ręczniki, ale z apteczki to jeszcze nic. U mnie w szpitalu maluszka nie można w swoje ciuszki ubierać, tylko muszę kupić gotową wyprawkę do przywiezienia do domu. Rożek już mam, bo dostałam w komplecie do pościeli, ale i tak się zastanawiam czy go użyję, czy nie kombinezoniku. Kombinezon też kupiłam na allegro, ale chyba będzie za wielki i za gruby, bo 27 kwietnia to może być całkiem ciepło. A w czym wy będziecie przywozić do domku swoje skarby?? A jeszcze jedno w nosidełku czy w foteliku. Ja chyba będę miała profilaktycznie fotelik w samochodzie, a maluszka i tak przywieziemy w nosidełku. Pozdrawiam, buźka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wałasnie też jestem ciekawa jak to się załatwia z macieżyńskim. A becikowe gdzie się odbiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki 1967 ale jak ktoś jest fujarą to tak jest i cały czas zastanawiałam sie gdzie sa Wasze zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie nadążam z czytaniem Was, a co dopiero z pisaniem... Ech... Przede wszystkim ali-cja GRATULUJĘ Ci z całego serducha! Cudownie, że masz już swoje maleństwo:) no więc mama the real Trzymam kciuki za Ciebie i wspieram! :) Motka Trampki cudne:) Ja też kupiłam maluszkowi malutkie trampeczki, ale z H&M, są tak maleńkie, że mąż się śmieje, że możemy je zawiesić nad lusterkiem samochodu jako maskotkę. :) Ja tez nie wiem czy maluch je założy, ale nie mogłam się oprzeć... 1967 - kocyk śliczny Ja kupiłam z Drewexu, taki jak na tej aukcji, wzór 3 i 4, ale u nas w sklepie bo są tańsze:) http://www.allegro.pl/item328613944_mieciutki_pled_kocyk_100x135_drewex_super_nowy.html Co do pieluszek to ja kupiłam Bella z wycięciem na pępek i Pampers New born, na razie po jednym opakowaniu bo nie wiem jak szybko dzidzia z nich wyrośnie. Chusty do noszenia bejbika jeszcze nie kupiłam, ale chcę Nati http://www.allegro.pl/item321341395_chusta_nati_kilkanascie_sposobow_noszenia.html Chyba w kolorze safarii, ale jeszcze sie nie zdecydowałam , muszę to skonsultować z mężulem, bo on też chce w chuście chodzić, więc trzeba wybrać taką coby i mi i jemu pasowała:) Miłego popołudnia Mamcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzanke: nad tym kocykiem też się zastanawiałam i kto wie czy jeszcze jednego nie kupię chusta wymiata,chyba też kupię taką samą i teraz wyobrażcie sobie,że mieszkamy na tym samym osiedlu:podobne kocyki,pościel,chusty...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! u nas zamieszanie, jedna mała ma obustronne zapalenie płuc, druga własnie na rentgen pojechała, dobrze że mały jeszcze siedzi bo oni nie mieli by jak sobie radzić, dziś mój brat powiedział ze nie wie co bedzie jak się Staś urodzi... Co do mnie to mnie w sumie spojenie boleć przestało i teraz boli w podobnym miejscu ale jakoś inaczej, nie jak kości tylko jakby warga sromowa...ja już nie wiem teraz to chyba już wszystko może boleć...ale nadal chodzę jak kaczka...jakby mnie stado dzikich kaczorów przeleciało:P no ale wczoraj na wizycie było wszystko ok więc chyba takie uroki ostatniego miesiąca...nie mam czasu przynajmniej marudzić bo ciągle coś....buziaki aha a co do przywożenia ze szpitala to już chyba mówiłysmy o tym..warto dowiedzieć się u siebie jakie są zasady bo u mnie nie wypuszczają bez fotelika jak autem, jest obowiązek i już..zresztą szczerze mówiąc chyba na serio nie ma co ryzykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka- to masz tak jak ja- 10mm i dobrze, ze napisalas, ze to sa wskazania do cc, bo fajnie, ze inny lekarz tez tak mowi. umowilas sie juz na termin cc? no wiec mama- uwazaj na siebie, a nie byl to juz czop?? lez wiecej teraz widzisz mi zagrazal porod juz od dawna, a poki co dzis wchodze w 38tc i jest cisza:) ja chyba na cc pojde po swietach, chyba ze wczesniej mnie skurcze wezma. trampki, kocyki super!!! a ja mam pytanie wybiegajace w przyszlosc. czy orientowalyscie sie co moze jesc kobieta karmiaca piersia a czego nie, bo moze uczulac, wydymacitp? macie jakies fajne stronki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......38.......02. 04........+11kg..N adamisia........Asia......... .26.......37.....03.0 4.....+13,5 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........36......03.04. .. .....+5kgChKępno Anna_śl...........Ania............29.......36........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......37..... .. 07. 04........+15kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......37........09.04. . ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........33..........10.04.........+14kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .36....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....36.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..36........19.04.. .......+15kgDZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..34..…...22.04...... ... +8,3 kg CH Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........34 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......35.........15.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica wyrzuciłam Ali-cje z tej tabelki zakladamy nowa o dzieciaczkach:) jak chcecie cos dopisac to prosze bardzo:) Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 * 11,03 21.40 * 3200 * * cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×