Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Halo Laseczki🌻 Dziękuję Wam wszystkim za słowa wsparcia. Ja nawet nie mam czasu Was poczytać, ani na pocztę zajrzeć, u nas totalne zamieszanie, dziś werdykt w angielskim sądzie.... ale pojawiło się światełko w tunelu, prawdopodobnie matka dziecka ma bardzo słabe papiery na swoją obronę i dziś już pani adwokat mojego męża zapytała, jak szybko mógłby przylecieć po dziecko, jeśli sąd dziś zdecyduje o deportacji małego bez matki:) Jest nadzieja, że na Święta będziemy już wszyscy razem! Na szczęście ja czuję się dobrze, tylko puchnę już od rana (stopy i kostki jak u słonia), przytyłam kolejne 2 kg od poprzedniej wizyty, tak więc wklejam tabelkę:) gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......38.......02. 04........+11kg..N adamisia........Asia......... .26.......37.....03.0 4.....+13,5 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........36......03.04. .. .....+5kgChKępno Anna_śl...........Ania............29.......36........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......37..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......37........09.04. . ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........33..........10.04.........+14kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .36....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....36.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..36........19.04.. .......+15kgDZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..34..…...22.04...... ... +8,3 kg CH Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........34 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......35.........15.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica Uciekam teraz do Pit-ów, bo muszę zdążyć rozliczyć siebie i męża, a u niego sporo roboty, bo nie chciało mi się prowadzić jego pod. księgi PiR... Miłego dzionka Kochane!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do karmienia to położna na szkole rodzenia mówiła żeby nie dać się zwariować i tak naprawdę można jeść wszystko tylko żeby te nowe produkty, mogące uczulać wprowadzać pojedynczo zeby w razie czego wiedzieć co odstawić..ale jeśli dziecko miałoby mieć alergie na coś, np na truskawki(mniam) to i tak będzie miało i nasze ich zjedzenie niczego nie zmieni oprócz tego że będziemy już wiedzieć ze ma i nie możemy w przyszłości tego jeść...co do rozdymających to też mówiła że kwestia też ilości i wiadomo że nie można wsunąć talerza bigosu ale jak najdzie nas ochota to spokojnie troche można i oczywiście znów obserwować..ogólnie jedzenie przechodzi do mleka po ok 10-12h więc tez nie jest tak ze zjesz i od razu maluch to poczuje...ale w związku z tym uwaga na kawe np bo ja wypijesz rano to dziecko wieczorem..no i może być kłopot ze snem...to tyle od położnej...a mnie się osobiście wydaje że pierwszy tydzień, dwa to warto ostrożnie bo to przecież dla niego coś zupełnie nowego, przewód pokarmowy nie pracował do tej pory...a potem może faktycznie pomału wprowadzać nowe rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agosia - ja czytałam, że nie powinno się pić mocnej herbaty i kawy no i starać się nie jeść potraw, bo których dziecko może rozdymać i będzie mieć kolkę : kapusta, fasola, groch, kiedyś czytałam że nie wolno przesadzać z owocami cytrusowymi jak np. pomarańcze. Ale przyznam, że nie za wiele wiem w tym temacie ... Dziewczyny, które mają pościel mamo-tato - prałyście już ochraniacze - jeśli tak to na tych 40 stopniach, jaki program nastawiać -ręczne ? nic się z tym potem nie stało ? I mam też problem co z kocykami - nie mam pojęcia jak je prać - boję się, żeby nie zepsuć - jeden mam taki podobny gruby jak 1967, dwa normalne cieńsze i rożek jeden też mam taki kocykowy - kurde, nie wiem jak to zrobić, żeby nie zniszczyć - Może tylko wywietrzyć ? Poratujcie . Ja w ciąży mam w ogóle tendencję do psucia wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś to sobie skopiowałam, może się przyda :) Wpływ sposobu odżywiania kobiety na skład pokarmu nie został dokładnie wyjaśniony. Zawartość niektórych składników odżywczych, np. białek, nie zależy od sposobu odżywiania się matki. Natomiast skład tłuszczu (proporcje nasyconych, jednonienasyconych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych) w dużym stopniu zależy od jakości i ilości tłuszczu w diecie matki. Podobna zależność istnieje w przypadku witamin rozpuszczalnych w wodzie i witamin rozpuszczalnych w tłuszczu. W odniesieniu do tej drugiej grupy zawartość witamin w mleku zależy też od stanu zapasów w organizmie matki. Okres karmienia piersią wymaga więc od kobiety zdrowego odżywiania ze względu na dobro i zdrowie dziecka. Jest ono również konieczne, aby ustabilizować laktację i utrzymać odpowiednią ilość pokarmu (mleka). Nieprawidłowe odżywianie wpływa niekorzystnie także na stan zdrowia matki, ponieważ wyczerpywane są w tym okresie rezerwy składników odżywczych w organizmie matki, aby pokarm miał odpowiedni skład i wartość odżywczą (a więc właściwą ilość energii i składników odżywczych). Karmienie piersią wymaga większej ilości energii w diecie kobiety. W stosunku do okresu przed ciążą każda kobieta powinna zwiększyć kaloryczność diety o 500 kcal. Znacznie zwiększa się również zapotrzebowanie na białko - do około 110 g/dzień (dla porównania przed ciążą wynosiło ono 70-90 g/dzień). Kobiety muszą też zwrócić uwagę na źródła tłuszczu w diecie. W czasie karmienia potrzebują bowiem znacznie więcej niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Podobnie przedstawia się zapotrzebowanie w okresie karmienia na pozostałe składniki odżywcze: witaminy i składniki mineralne (normy w tabelce). Dla kobiet karmiących Składniki odżywcze Zalecana norma wit. C 100 (mg/dobę) wit. B1 2,2 (mg/dobę) wit. B2 2,6 (mg/dobę) wit. PP 23 (mg /dobę) wit. B6 2,9 (mg/dobę) folacyna (kwas foliowy)530 (g/dobę) wapń 1200 (mg/dobę) fosfor 900 (mg/dobę) magnez 380 (mg/dobę) żelazo 20 (mg/dobę) cynk 21 (mg/dobę) jod 200 (g/dobę) Najważniejsze zasady diety Aby w pełni zaspokoić tak zwiększone zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze, należy właściwie komponować posiłki, wybierając te produkty, które mają dużą wartość odżywczą, a rezygnując z tych, które są tylko źródłem energii. * Trzeba jeść posiłki regularnie. W ciągu dnia najlepiej spożyć kilka (4-5) posiłków mniejszych objętościowo. * Należy zwiększyć w diecie ilość mleka i produktów mlecznych, aby pokryć dzienne zapotrzebowanie (1200 mg) na wapń. Taka ilość wapnia odpowiada 5 szklankom mleka lub napojów mlecznych albo 3 szklankom mleka, 2 plasterkom sera żółtego i 50 g twarożku. * Powinno się zwiększyć ilość produktów bogatych w węglowodany złożone, które mają stanowić główne źródło energii. Zaleca się tu takie produkty, jak pieczywo, ziemniaki, kasze, ryż. Pieczywo białe lepiej zastąpić pieczywem razowym, które jest zdecydowanie bogatsze w składniki odżywcze: zawiera np. 3-5 razy więcej składników mineralnych. * Wskazane jest wzbogacenie diety w ryby będące nie tylko źródłem pełnowartościowego białka, ale również witaminy A, selenu i fosforu. Ryby morskie ponadto dostarczają wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które są szczególnie ważne dla prawidłowego rozwoju centralnego układu nerwowego dziecka. Ryby zawierają także jod, składnik stosunkowo rzadko występujący w produktach spożywczych. * W każdym posiłku powinny znaleźć się warzywa i owoce, które są źródłem witaminy C, beta-karotenu, błonnika i składników mineralnych. * Przynajmniej 2 posiłki w ciągu dnia muszą zawierać produkty z dużą ilością żelaza: chude mięso, wędliny, ryby, warzywa strączkowe. Jest to szczególnie ważne w okresie po porodzie, gdy organizm regeneruje się po zmniejszeniu zasobów żelaza w czasie ciąży lub po utracie krwi w trakcie porodu. * Zaleca się wzbogacenie diety w oleje roślinne, zwłaszcza dodawane do potraw na surowo. Są one źródłem jedno- i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych oraz witaminy E. * Należy ograniczyć ilość słodyczy w diecie. Dostarczają one praktycznie tylko energii, co jest niekorzystne, gdy organizmowi potrzebne są tak duże ilości składników odżywczych. Utrudniają również stopniowy powrót do masy ciała sprzed porodu. Podobnie utrudnić to mogą tłuste potrawy - pamiętajmy, że 1 g tłuszczu to aż 9 kcal. * Herbatę trzeba zastąpić sokami warzywnymi lub owocowymi, wodą mineralną niegazowaną. Natomiast należy unikać owocowych napojów gazowanych, które są bezwartościowe, a za to bardzo kaloryczne. Nie wolno pić alkoholu i mocnej kawy. Zarówno bowiem kofeina, jak i etanol przechodzą do mleka i mogą mieć niekorzystny wpływ na dziecko. Pamiętajmy, że kofeina jest również zawarta w napojach typu cola oraz w drinkach energetyzujących. * Powinno się unikać jedzenia produktów, które u dziecka wywoływały niekorzystne objawy po karmieniu. Najczęściej niemowlęta mogą reagować wzdęciami na mleko matki, jeśli kobieta jadła wcześniej czosnek, cebulę, kapustę lub czekoladę. Produkty te mogą również zmieniać smak mleka na bardziej intensywny, który dzieciom nie zawsze odpowiada. mam nadzieję, że się Wam przyda :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpik
przegladam sobie tak stronke z wyprawkami co jeszcze mam zapakowac i natrafilam na taki wpis Majtki poporodowe z siateczki - jednorazowego użytku. Zaleca się jednak, żeby pacjentki nie nosiły majtek.Jak to nie nosily? to jak ta podpaska ma sie niby trzymac jak wstac do ubikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprościej,to po prostu na początku jeść tylko to co rośnie w naszej strefie klimatycznej i jest dostępne w danym sezonie+jest lekkostrawne i na co my jako dzieci nie mieliśmy uczulenia ...czyli warto też podpytać mamę czy \"nas głowa od rosołu nie bolała\" :D tam przez miesiąc lepiej zjeść bulion z warzywami i ryżem zamiast kalafiorowej,klopsika zamiast mielonego,potrawkę z kurczaka a nie pieczonego lub schab uduszony z warzywami a nie schabowego zero orzechów,cytrusów,truskawek,pomidorów i innych nowalijek.. a po miesiącu,jak maluch ma już własną florę bakteryjną w jelitach ,to powolutku coraz więcej..poza tym lepiej zjeść twarożek,mleko zsiadłe,jogurt,ser żółty niż wypić litr mleka:) co tam jeszcze....soki najlepiej rozcieńczone i nie egzotyczne.. a potem to już spokojnie wszystko... pieczywo też na początku lekkostrawne lub suchary.. nie wiem co dalej ale schemat tak jak napisałam na początku jest najprostszy i najlepszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikpik: zdziwisz się ale kiedyś nie było majtek jednorazowych i chodziło sie po porodzie,po oddziale krokiem gejszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa22, ja wlasnie weszlam by zapytac o to samo. czy mozna wyprac ten ochraniacz i rozek? czy to sie wszystko tam w srodku nie zroluje i sfilcuje czy cos? no i mam pytanie jeszcze jedno, czy wy na materace do lozeczka kladziecie jakies ceratki, zeby materac sie nie zniszczyl po paru zmoczeniach?, wiem ze z ceratki potem latwo wytrzec a na materacyk nie przejdzie, ale czy cos takiego ktoras z was ma zamiar praktykowac? zglupialam doszczetnie, najchetniej lezalabym caly dzien wtulona w rozek i ciuszki malej, juz nie moge sie doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......38.......02. 04........+11kg..N adamisia........Asia......... .26.......37.....03.0 4.....+13,5 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........36......03.04. .. .....+5kgChKępno Anna_śl...........Ania............29.......36........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......37..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......37........09.04. . ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .36....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....36.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..36........19.04.. .......+15kgDZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..34..…...22.04...... ... +8,3 kg CH Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........34 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......35.........15.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kopiujcie tabelki z ta tabelka o urodzonych dzieciach to sie nam nie zgubi. ja pisałam wczesniej, ze całą posciel z mamo-tato wyprałam w 40st z wirowaniem 1000obrotow i nic sie nie stalo. nie pralam tylko wypelniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......38.......02. 04........+11kg..N adamisia........Asia......... .26.......37.....03.0 4.....+13,5 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........36......03.04. .. .....+5kgChKępno Anna_śl...........Ania............29.......36........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......37..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......37........09.04. . ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .36....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....36.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..36........19.04.. .......+15kgDZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..34..…...22.04...... ... +8,3 kg CH Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........34 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......35.........15.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 * 11,03 21.40 * 3200 * * cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denim-ja kupilam te ceratki na materac i mam zamiar ich uzywac.Moze powtorze pytanie z macierzynskim moze wiecie jakie papiery sie sklada czy tylko akt urodzenia wystarczy?i czy do sie niesie do pracodawcy wiecie cis na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych majtek to fakt że w niektórych szpitalach nie wolno nosić, ale jak dla mnie pomysł dziwny bo przecież jednak dość często trzeba wstać do dziecka czy do łazienki ale potem w domu warto wietrzyć i czasem poleżeć bez i np położyć sobie ręcznik czy tę podpaske...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi nie mam pojecia, mnie też interesuje np becikowe i co trzeba mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIGI15 - wiem, ze potrzebne jest oswiadczenie, czy jest to Twoje pierwsze, czy ktores tam z kolei dziecko i zaswiadczenie o porodzie od lekarza (zwykle wypisuje tam ile bedzie trwał macierzyński) i zanosi się to do pracodawcy. Akt urodzenia dostaje się poźniej, niektórzy chcą żeby ten dokument donieść. najelpiej zapytaj się kadrowej. Z becikowym nie wiem jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A obiecywali, że będą co kwartał sukcesywnie wydłużać macierzyńskie - docelowo do 9 tyg. chyba - i jak to w PL bywa na obiecankach się skończyło a powiem Wam, że miałam nadzieję, że się załapiemy na choć kilka dodatkowych tyg. ..... Tak w ramach spotkania, to może urządzimy jakąś pikietę u Donalda hahahaha Ja mam dziś super humor, znów kupiłam dwie pary spodni dla Małej - ogrodniczki niebieskie i różowe spodnie - mój mąż się tylko cieszy, że nie wychodzę za często na miasto - tylko koło domu buszuję :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!!!! Wygraliśmy w sądzie:D Do 27 marca dziecko ma być spowrotem w Polsce!!!! I matka ma sama je przywieźć, na własny koszt:) I to jest nakaz sądu, nie może go złamać, bo będzie karana wtedy i w Anglii. Ufffff....... Mały będzie z nami już jak Antoś się urodzi, tak bardzo czekał na braciszka.... Kamień spadł nam z serca:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola31: strasznie się cieszę razem z wami..mam nadzieję,że jak najszybciej załatwicie formalnosci i będziecie razem..buziaki w końcu jakieś dobre nowiny dotyczące tej sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie:) Wiele nas to kosztowało, ale opłaciło się... Choć momentami ryczałam z bezsilności, gdy widziałam jak męczy to wszystko mojego męża... Tylko przy nim musiałam się trzymać, żeby jemu było lżej. Bogu dzięki to koniec... wczoraj już myślałam, że dłużej tego nie wytrzymam... I najlepsze jest to że termin przyjazdu małego to też dzień mojej chyba ostatniej wizyty u pani ginekolog przed porodem:) Ehhh.... bredzę już, chyba ze szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu-super ciesze sie razem z WAMI:) dzieki brzuchata za linka zaraz sobie wydrukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLA!! SUPER!! a nie mówiłam>? pamiętasz pisałam kiedyś że na święta będziecie razem!!!!! no to macie już prezent na zająca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Olu teraz tylko czekać i cała rodzinka będzie w komplecie .A mnie dzis cały dzien boli podbrzusze jak na okres wiem że to szyjka sie skraca ale jest to męczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziweczyny ja tylko na sekundę napisze wiecej późneij chciałąm tylko pogratulowac Ali-cji i STRSZANEI jej zazdroszczę :D Ola 🌻 bardzo sie cieszę,że udało sie wsyztsko załatwic sprawiedliwość musi być !!! A teraz coś dla was jeśli chcecie zróbcie sobei skrót do tego linku moze sie przydać ja do dzis wracam bo czesto szybko znajde odpowiedź na samym dole jest też cos o macierzyńskim w razie czego moge pomóc http://www.ginekologia.med.pl/forum/viewtopic.php?t=5185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu to fantastycznie :) Szczerze cieszę się razem z Wami i ściskam gorąco. Teraz przed porodem sobie psychicznie odpoczniecie. Pozdrawiam 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, nooo to wreszcie. Pewnie ulga, jak nie wiem co. Gratulacje! wreszcie odzyjecie z Mezem. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola31 Super! Bardzo się cieszę , że Wasze problemy zakończyły się pomyślnie!!! No to teraz spokojnie możesz czekać na dzidzię i myśleć tylko o niej:) Dziewczyny zaskoczyłyście mnie z tym, że wszystko pierzecie. Czy to jest konieczne? Ja chciałam tylko pościele i ciuszki, no a rożka, kocyków nie, ale teraz już sama nie wiem. Co do majtek po porodzie to ja kupiłam sobie paczkę jednorazowych - chyba 6 szt i jeszcze wielorazowe z siateczki - 3 szt. Mam nadzieję,ze to starczy. A czy u Was w szpitalach dają podkłady czy musicie mieć swoje? Ja na wszelki wypadek kupiłam sobie 3 opakowania. Mam ogromną ochotę na lody ale nie chce mi sie iść do sklepu i nie mam kogo wysłać:( Jeju, jak mi Magnum po głowie chodzi, takie z migdałami.....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, nareszcie koniec zmartwien! Gratuluje! Suzanke, ja wypralam rozek, bo strasznie smierdzial czyms dziwnym, ale ochraniacza nie piore. u nas w szpitalu nie daja podkladow, wiec trzeba miec swoje, ja na te trzy doby mam zamiar wziac trzy paczki, z kolei u nas nie trzeba miec swoich ciuszkow dla malucha i pampersow oraz kosmetykow, o to wszystko dbaja polozne i salowe, by na kazdej sali byly na biezaco wymieniane pozdrawiam was wszystkie i zmykam spac, bo jestem tak strasznie zmeczona..... tylko nie wiem czym... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×