Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Ola31 czemu nie poszłas na L4 do internisty tak jak ja?! mi taki sposób podpwoiedziała położna....szkoda macierzyńskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam już Aniu kombinowac, tym bardziej że w tym tygodniu idę rodzić tak czy inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a wiec jestem po wizycie także wygląda to tak rozwarcie3cm bóli brak wód wystarczająco mały ok3800 jeśli nic mnie nie weźmie to 16rano nadczo na oddział moj gino ma dyżur to podziałamy .A tak poza tym ide sprzątać wyżyje sie na kiblu bo kurwicy dostane mnie nie było a moja teściówka polazla na3 h a chata otwarta dzwoniłam a nikt nie odbierał dlatego wiem miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex ja myślałam o majtkach z takim gorsetem na brzuch i na pewno kupie ale dopiero ze 2 miesiące po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu a dlaczego już na pewno rodzisz? u Ciebie tak szybko po terminie wywołują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia, takie mam wskazanie od mojej lekarki, a jak będzie nie wiem, bo będę rodziła nie w swoim szpitalu. Przy gabarytach mojego synka chyba i tak nie ma już na co czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś pytałam kiedy mozna liczyc na cc ze względu na wielkosc a ona mi powiedziała ze nie ma zadnych...ze to zalezy i decydują w szpitalu i w ogole:( na oko oceniła go dziś na 3.5...ale jak poczekam do 21 to juz ponad 4 zapewne...ehhh dziś marudna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex-ale slodziak ten Twoj Oskarek:) moze nie stosuj tak odrazu tego pasa poczekaj przeciez Ty nie dawno urodzilas a jak sie karmi to tez waga tak szybko nie wraca do normy moja siostra chudla przez pol roku nic na sile . Ja jak bede miala czekac to do 26.04 jak bedzie po terminie :(. Ale u nas zimno malo co glowy nie urwie a sie najadlam boczku ale on tak patrzylyl na mnie w sklepie i mowil do mnie wez mnie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia- nie smutkuj sie ja pytałam mojego ginekologa to też mi mówił, że nie ma czegos takiego jak ograniczenia wagowe. Jak Cię wymierza i stwierdzą, że przejdzie to sn. Ale on mówił że to bez sensu, bo mozna i 5kg dziecko urodzić, ale konsekwencje dla matki sa potem straszne ( nie trzymanie moczu, wypadanie macicy) dlatego on jest za cc powyżej 4kg. A słyszałyście w tv mówili, że za duzo jest cc i od lipca mają je wykonywać w nagłych przypadkach tylko. Kuźwa u mnie juz zwlekali z cc a jak dalej bedą wprowadzać ograniczenia to nie wiem jak to bedzie. Podobno co 3 poród to cc, zresztą u nas to widać, tylko, że u nas nie było cesarki na zyczenie tylko same nagłe przypadki! Dziękuje za słowa uznania dla Oskarka;) hmm jakos nas mało na forum. Pigi znikneła, Ali-cja dzis cicho. co do pasa to Liliankas i Ania dały mi do myslenia. W szpitalu tez nam odradzano, ale ja jakiegoś doła załapałam patrząc na brzuch. Ja też przed ciążą byłam plaska, aerobik robił swoje. Ale teraz KAŻDY się mnie pyta czy mi jakiś dzidziuś tam nie został. Ludzie nie mają taktu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex olej to..ludzie są dziwni..myślą ze od razu po porodzie stracisz brzuch?? ale tak jest jak ja marudzę ze kiedy ja sobie coś kupie to wszyscy ze przeciez zaraz urodzę i bedzie ok, nie biorą pod uwagę że jeszcze ze 2 m-ce nie ma sensu nic kupować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) piękna dziś pogoda! mała spędziłą kilka godzin w ogrodzie. pięknie po tym śpi.. karmię ją dziś co 3 godziny, bo szkoda aż jej budzić, ale czuję już co dziś w nocy będzie..... . alex, ja kupiłam pas poporodowy i miałam go tylko raz .. nie polecam. tak mi ścisnął biedne jelita, że dostałam jakiejś fatalnej kolki. też mam brzuch jeszcze wielki, ale wiem, że go zgubię. za tydzień zaczynam ćwiczyć:) dziewczyny, biedne jesteście z tymi brzuchami.. jeszcze trochę!! trzymam kciuki za was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALICJA A GDZIE Ty masz ta piekna pogode ?w warszawie malo co glowy nie urwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja tak Ci zazdroszczę tego ogrodu....moje marzenie....jak się czujesz? Alicja daje się we znaki czy jest grzeczna jak Oskar od alex81.... pigi15 Dorota u mnie też piekna wiosenna pogoda była cały dzień, chodziłam w samym polarze a dzieci jeżdziły dzis na rowerach...przeprowadż sie na Śląsk... miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękną pogodę mam w krakowie. zapraszam:) alicja jest dziś jak aniołek, je i śpi:) weszłam w końcu na naszą pocztę. ależ te dzieciaczki są słodkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to tylko Wam pozazdroscic tej pieknej pogody bo u nas zimno ,szaro i pochmurno ale mam nadzieje ze to juz ostatniej dni takiej kiepskiej pogody ja narzekam tu a moi rodzice mieszkaja pod sama ruska granica to tam juz wogole w czasie wiosny syberia.Ja juz po kapieli i zaraz leze mleko grzac i ogladac swoje seriale:)ale moja dzidzia smiesznie sie przelewa w brzuszku jak ja leze w wannie tylko gorki widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zazdroszczę pogody ładnej...u nas ohydnie...może jutro będzie lepiej...:) ja od jutra nie mam ciepłej wody..więc dzisiaj kąpiel dłuuuga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa - ale cie zrobili z ta woda ;) Ja caly czas unikam kapieli, tylko prysznic. Ale to do czwartku, wtedy powinno sie okazac, co nas czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja unikałam do 37 tygodnia...a potem już z rozmarzeniem wlazłam do wody..mmm uwielbiam:) i teraz tak 2 razy w tyg się pławię...a moje koty znów szaleją i chodzą wokół, moczą ogony i chlapią na całą łazienkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuję się pod zachwytami - Oskarek to naprawdę Słodziaczek :) !! oj Ci to już w ogóle ze wszystkim łachę robią, jak trzeba cesarkę to trzeba a nie będą na 10 stron rozważać ... wkurza mnie to ! takie już jest to nasze pokolenie i tyle ... A słyszałyście o tych porodach w Niemczech w Schwed ? Dziwią się, że laski wolą tam jechać - sama bym pojechała, gdybym mieszkała blisko granicy - standardów nawet nie ma co porównywać, a oni wielce zdziwieni, że tyle tam rodzi - niech stworzą w Polsce takie warunki, to nikt nie będzie uciekał Dostałam dziś tą karuzelę na łózeczko, mówię Wam jest super !!!- piękne, kojące melodyjki no i te wzorki świetlne wyświetlane na ścianach i suficie - może też służyć jako lampka, nie trzeba w sumie światła w nocy zapalać i Maluszka rozbudzać super atmosferka się robi wieczorem w pokoju Maluszka - piękna kolorowa zabawka - szczerze polecam (aa i ma pilota, więc nawet z daleka można włączyć bez wstawania ) Dziś znów kupiłam na allegro dwie grające grzechotki z Fisher Price- mąż mówi, że na baterie nie wyrobimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaga77
czesc kobitki!czytam Was systematycznie, ale za pozno Was odkrylam wiec sie nie udzielam.termin mam na 19.04 synek Michalek, a jestem z gdyni.ciekawa jestem gdzie mozna popatrzec na te Wasze narodzone cudenka.czy moglabym tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry DWUPAKI I MAMUŚKI!!! ja nadal 2w1, nic się nie zmieniło przez noc choć dziś mam termin z usg...dzieci się już niecierpliwią, kiedy bedzie Kubuś na swiecie i robią zakłady kto go pierwszy weżmie na ręce...ach te moje cudaki...mąż skończył wczoraj dodtakowe zlecenie i w sumie po jutrzejszym zebraniu u Olci mogłabym rodzić no ale poczekam aż sam Kubuś zdecyduje, jutro miałam stawić sie już w szpitalu ale poproszę o wizytę u ginekologa to spytam ją czy mogłabym jeszcze przez weekend posiedzieć w domu i iść od poniedziałku do szpitala no ale zobaczymy co powie, kurczaki dla mnie szpital to nic przyjemnego...Dominika przenosiłam 10 dni i urodził się cały i zdrowy to i po co poganiać tego srajtka? niech sam zdecyduje prawda?! co do pomarańczki mam nadzieje, że reszta dziewczyn się ze mna zgodzi i uchroni naszą prywatność... ŻADNEGO PODAWANIA HASŁA!!! pomarańczko chcesz to sie gniewaj, nie to nie ale my sie znamy wszystkie od prawie 9miesięcy i dzielimy się naszymi smutkami i radościami nacodzień, sa to nasze prywatne sprawy a poczta jest założona po to by nikt postronny nie miał do niej dostępu...nie znamy Cię zatem wybacz, nie wystarczy napisac posta z prosba o hasło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki Dwupaki ;-) Brzuch mnie dziś bolał w nocy jak na okres, i się zastanawiam czy jeszcze powinnam brać nospe czy nie, bo właściwie mam juz zakończony 37 tydzień,więc właściwie nie ma sensu juz chyba eliminować skurczy. Dobrze że jutro idę do gin to może mi coś więcej powie jak to wygląda. A Wy jak tam? Spicie jeszcze? Tylko Ania nasz ranny ptaszek już fruwa Buźka..;-) Szaga- niestety nie możemy Ci udostępnić zdjęć wspólnych, bo tym samym dostałabyś dostęp do naszych danych. Co chcemy chronić. jeśli chcesz pooglądać zdjęcia dzieci są w galerii na stronie www.pampers.pl, Jeśli nas podczytywałaś,wystarczyło sie przedstawić i popisać z nami przez jakiś czas. W ten sposób stałabyś sie częścią naszej społeczności a nie tylko obserwatorem, czego w żaden sposób nie możemy potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas chyba wszystkie pojechały na porodówkę....o tej godzinie już wstawałyście śpiochy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też się zastanawiam.. Nawet jak nie pisały to po"upomnieniu" się odzywały a tu nic.. Ania a Ty jak dalej obstawiasz 13 ? bo to już niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamusie ja dzisiaj o wiele pozytywniej nastawiona do życia pobolewania to ja mam ciągle ale żadnych skurczy wiec spokojnie wyjaśniłam wszyskim że jest za zimno mały nie chce wyjść bo bociany jeszcze nie przyleciały i a innego sposobu pojawienia sie jego na tym świecie nie widze.Aniu widze że też masz za sobą przenoszoną ciążę ja poprzednim razem 8dni przed porodem a6 po.Wiec ciesze sie teraz ogromnie w środe nadczo ide i odrazu bedą działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja dziś znów z moją Zośką, póki co szaleje w komputerze:) a ja dziś mam termin...zobaczymy, może mały chce byc punktualny?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie że chociaz Was położą i podziałają coś...ja będę musiała do 21 czekać:( wiec jeszcze może się okazać że w maju urodzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal w dwupaku i nic nie zapowiada zmiany a może to i dobrze bo pochorowałam się razem z synkiem w nocy bidulek nie śpi bo kaszle aż chce płuca wypluć no i ma katar a ja oczywiscie mam to samo co on :D jak ja to mówie my chorujemy rodzinnie Gratulacje dla wszystkich mamuś a tym oczekującym życzę cierpliwości. Ja raczej zaciskam nóżki żeby jeszcze nie rodzić chociaż termin za 1,5 tyg :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×