Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Hejka..ja nie mam do żadnej z Was Sad Daję sobie czas do niedzieli jesli chodzi o karmienie...poprawy brak a z małym coraz gorzej..placz i walka przy kazdym karmieniu pomimo ze w piersi jeszcze jest..nie wiem o co mu chodzi ale ja jestem coraz bardziej zmęczona... trudno... My dzis 3h w galerii..troche maly chciał nam popsuc plany ale w koncu dał sie uspic i moja mama z nim spacerowała...a my prawie cale becikowe wydalismy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie pomylily dni i to jutro mamy to przeswietlenie a ja babce wpieram ze dzis tej z okienka oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis za rosja moze dlatego ze blisko mieszkam przejscia granicznego bo mam tylko do przejscia 5km.i mam nadzieje ze wygraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aGOOSIA ODPISALAM cI NA TAMTEJ POCZCIE. ale mamy basen szok ogromny tylko ciekawe kiedy woda sie nagrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia-trzymam kciuki:) pamietaj że Stasiowi potrzebna przedewszystkim szczęśliwa mama a nie jej biust....więc nie zadręczaj się nawet jeśli zostaniesz butelkowa mamą-to bedziesz najlepszą mamą pod słońcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki dzieciaczki przecudne !!!!!!!!!!!! jak rosną o matko czas leci nieubłagalnie agosiaa mój tez cos na cyce marudzi nie poddawaj sie nie walcz jak zgłodnieje podawaj bo tak na siłe nic z tego nie będzie wiem jak u mnie jest nie wiem czemu sie taki zrobił widzi cyca krzyk dopiero jak głód go dopada to sie z cycem przepraszaja same problemy i tak w kółko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach a co do butli na cyca krzyczy ale na butle to jest krzyk nie z tego swiata wiec u mnie przejsice na butelke graniczyłoby z cudem wiec trzeba sie męczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA MOJA JUZ SIE WYSPALA po kapielia kapiel byla o1845 bo taka spiaca byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!!!!! a tu pusto. Mialo byc o 18.45ale juz spi mam nadzieje ze na dobre.kurcze dzis mi spadla z lezaczka zadna wysokosc ale splakala sie ale jak dalam cyca to sie uspokoila mam nadzieje ze nic sie jej nie stalo i nikomu nie powiedzialm bo bym dostala opieprz ze ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi a co, nie przypięlaś jej?? no trzeba juz uwazac bardzo..ja czasem malego na przewijaku zostawiam...i juz mi nie powinnam...absolutnie...ale przyzwyczajenie... Mały zasnął, my meczujemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA juz wlasnie zaczynam sie odstresowywać jeśli chodzi o to karmienie..trudno..najwyżej..za bardzo mnie to stresuje a maly nie potrzebuje nerwowej matki która jęczy co chwila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia Vicek ma widok przez szczebelki na nasze łóżko, jego łóżeczko wręcz styka się z naszym więc mogę go trzymać za rękę ale mu to nie wystarcza:( A w naszym łóżku potrafi eżeć sam tylko rano jak sie obudzi i gaworzy sobie, jak go próbowałam położyć w dzień to krzyk od razu. Ja w ogóle mam wrażenie, że on nie lubi pozycji leżącej. Nie lubi leżeć w wannie a ostatnio też w wózku, więc na spacery chodzimy na rękach albo w chuście... Nie wiem czy to normalne że dziecko nie lubi leżeć na plecach?! Może ja też powinnam iść do neurologa? ola00 Mój synul w foteliku na początku też marudzi, ale z czasem się uspokaja, to jest jedyna sytuacja w której bierze smoczek do buzi, chyba ten smoczek właśnie go tak uspokaja bo po chwili zasypia. Pigi ma rację, może jakaś zabawka na foteli go uspokoi, żebyś nie musiała go z niego wyciągać bo to przecież niebezpieczne:( Trzymam kciuki, żebyście szybko zwalczyli te bakterie! Wspieram! Namówiłyście mnie na tą zabawkę Duo Chicco, właśnie szukam jej na allegro:) Dziewczyny wszyskie Wasze dzieciaczki sa piękna, uwielbiam je oglądać więc przysyłajcie jak najwięcej zdjęć:) Idę na mecz mecz - ja jestem za Hiszpanią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanke nie wydaje mi sie żeby to byl problem medyczny...po prostu nie lubi i tyle..skoro śpi jednak na płasko to znaczy ze nic go nie boli ani takie tam..moze z czasem polubi bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzeciaczki booskie :) Pigi a Ty laseczka jestes - jakie odchudzanie - nawet mnie nie denerwuj brzuch mi został uuuuuuuuuu :( i 5 na + uuuuuuuuuuuuuuu :( hehe ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa tak to to...fajne jest...mój juz sie bawi, w sensie kopie w te stópki i patrzy sie na te swiatełka i reszte..podoba mu sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane! ja tylko na minutkę by życzyć wszystkim miłego dnia! bużka p.s wczoraj mało nie pobiłam policjanta ;) dla mnie to też taki sam człowiek a nie PAN WŁADZA... agoosia wiesz o co poszło... Policja w tym kraju broni nie ofiary a oprawców!kutwa kutwa kutwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki !!! bylismy na usg mały zdrowy jak młody byczek :) musimy tylko pobrac antybiotyk na te bakterie boże jaka jestem szczęsliwa agosiaa nic na siłe mówie ci !!!!!!!!!! mam dla ciebie taką rade weź sobie wolny dzien od zajec wszelkich od samego ranka rozbierz sie do majteczek i małego do pieluchy weź mnustwo zabawek których mozesz go zainteresowac rozwalcie sie na łózeczku tak zeby miał cycusie w zasięgu ust bawcie sie zabawkami gilgotaniem gadaniem i delikatnie bez siły proponuj mu cycuszka bedzie chciał potrzymac sekunde niech tyle trzyma minutke jeszcze lepiej nic na siłe jak przy niej zaśnie niech spi i tak cały dzionek ile dacie rad leżec niech wie ze cycus to najfajniejsza zabawka i jedzenie nie musi byc tortura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki zdjecia moje z adaskiem na naszej poczcie tak patrząc przydałaby sie siłownia !!!!!!!! ale nie ma kiedy adsiek za bardzo absorbujący no i to karmienie piersiątkami ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia pomysł znany z autopsji?? pewnie spróbuje..nic mi nie szkodzi...a z ta siłownia to rozumiem chcesz w kompleksy mnie wpędzic?? :P Adas słodki a jaka rewelacyjna bluza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Wlasnie poogladalam galerie. jeny jak te dzieciaczki rosna! tak im sie buzie pozmienialy :) sliczne bobaski. no i Mamy! super wygladacie! ja zaraz tez dorzuce najnowsze zdjecia Adasia, bo chyba sie przestraszyl wizji rehabilitanta i w 3 dni załapal sam o co chodzi z podnoszeniem sie na raczkach. Dzisiaj juz sam obserwowal swiat z nowej perspektywy. Ale to fajnie wyglada. podniecam sie, bo on za pare dni konczy juz 3 miesiace, a dopiero teraz zaczela podobac mu sie pozycja na brzuszku. ja wczesniej pracowalam w ksiegowosci i kadrach. skonczylam bankowosc i finanse miedzynarodowe, a potem jeszcze podyplomowe z rachunkowosci. i tak pewnie zostane w tej branzy, mimo, ze nie czuje jakiegos super powolania. po prostu najwiecje bylo w tym ofert pracy jak szukalam i sie z tej bankowosci na rachunkowosc przekwalifikowalam. denim, ten Twoj kierunek to nei jest zbyt popularny, wiec nie powinnas miec problemow z praca z takimi jezykami :) nawet nie wiem jak brzmia te jezyki...tak gardlowo? ciezka gramatyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 - oligofrenopedagogikę? jeny co to jest? :)) hehe ledwo to mozna wymowic za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedagogika specjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agosiaa dokładnie tak robiłam to kilka razy kochana jak mi sie pokarm kończył to najlepsza metoda dziecko ssie kiedy chce i napędza mleczko na drugi dzień miałam juz nawał :) po drugie przez te kolki antybiotyki mały zniechęcał sie do cyca bo w trakcie trzeba mu było dawac to świństwo wiec sobie wyobraź jak wrzeszczał i później to kojarzyło mu sie z cycusiem niestety i niedobrą mamą :( wiec spróbuj naprawde leżcie sobie na golaska akurat sa upały i bawcie sie cycuszkami do woli .... kochane napiszcie jak wasze dzieciaczki reagowały na szcepionki mój przed szczepienim nie miał juz bóli brzuszka 3 tygodnie świetnie sie czuł a po szczepieniu wszystko wraca na drugi dzień strasznie krzyczał był taki smutny nieobecny .... az sie zaczełam martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu-u mnie Oliwia po szcze pionce dobrze sie czula a z brzuszkiem nie mialaysmy problebow . Isa-tak to ta zabawka widze ze zabawka zrobila kariere u nas Agoosia szukaj wiecej fajnych zabawek:) Isa-jaka tam laseczka fakt kiedys wazylam wiecej aleudalo i sie pozbyc tych kilogramow ciekawe kiedy wroce do tej wagi co sprzed ciazy bo dobrz sie tak czulam My bylysmy dzis tez na usg.itez wszystko ok.Olu tez sie ciesze ze u Ciebie dobrze . Ale mnie glowa boli caly dzien dzs na zakupach. Moja niunia jak cignie za sliniak malo co szyji nie urwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ciesze sie ze na USG też u ciebie oki :) duża bużka !!!!!! oczywiście też kupiłam tą zabawke niech sobie adaś pokopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka byłam dzisiaj na naszej poczcie i zatkało mnie przykro mi że po tak długim czasie spędzonym razem takie rzeczy sie dzieja musze to przetrawić papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×