Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

marysia zaciekawiła mnie ta naszą pocztą, więc weszłam zobaczyć o co chodzi - ja już od dawna podejrzewałam, że niestety to chyba ktoś z nas pisze te komentarze, bo trudno, aby obca osoba śledziła na bieżąco to forum _ mnie by się np nie chciało .... a widać, ktoś jest na bieżąco i ciągle obecny ..... cóż, rożnie ludzie odreagowują frustracje .... szkoda byłoby tego forum, bo fajnie się pisało i wiele rzeczy można się tu dowiedzieć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dopiero teraz mam czas poczytać - goście pojechali, chłopaki śpią a ja jak zwykle nie umiem spać w dzień :(. W Ustroni Morskim było fajnie, domki ok i gość co ma ten ośrodek to dobry człowiek (nie wiem jakie ma ceny bo pobyt wylicytowałam na WOŚP). Młody rośnie na bezproblemowego podróżnika. Ma już 2 miesiące, waży jakoś 5,5kg. Zaczyna wyrastać z bodziaków 62 :). W dzień jest cudnowny, w nocy cudowny i żarłoczny (je co 2h). Do tabelki nie będę nic wpisywać bo nie mam pociągu do jej aktualizowania. Olu, współczuję, bądź dzielna. Myślę, że twoja babcia jednak cieszyła by się z udanego wesela i zdrowego prawnuka :). Nie jestem wierząca ale jakoś tak bliskie jest mi myślenie ludów pierwotnych o tym że przodkowie są zadowoleni z naszego szczęścia. Suzanke, Rufinowi na zachłystywanie się pomaga przystawienie go do piersi zanim zacznie się z głodu wściekać. Jak nie jest super głodny to je spokojnie a nie rzuca się na cyc. Ale i tak średnio raz dziennie mi się zachłyśnie bo nie wyczuję momentu kiedy zaczyna się robić głodny. No i tak jak mówią dziewczyny odbekiwać w trakcie jedzenia jak zaczyna się denerwować. Pigi, dużo zdrówka dla męża. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje. Gosiek, ja tam czekam aż młody skoordynuje ręce i zacznie je ssać a nie smoka. Większość dzieci się od ssania paluchów samo odzwyczaja jak mają inne zajęcia i dobrze sobie ze stresem radzą. Denim, gratuluję :) udanych wakacji. A co do nieteściowej to niech ją Tosia oleje ciepłym moczem :P. mgr Rudamaxi, to gratuluję i kwiaty wysyłam Motka, też raz wstawiłam Rufina z leżaczkiem do wanny :) widzę że podobne rzeczy nam do głowy przychodzą (tyle że ja to zrobiłam żeby był ze mną jak pranie robiłam). Też mam receptę na to antykoncepcyjne świństwo i też się zastanawiam... Nadal bolą mnie mięśnie brzucha i kurcze nie mogę za dużo się wysilać. Próbowałam coś biegać ale z porywanymi więzadłami i mięśniami w stopie to jakoś mi nie idzie. Jazda konna też kiepsko (tym razem boli mnie kręgosłup bo staram się nie napinać mięśni brzucha). Jak sprawdziłam nad morzem to i podczas pływania brzuch boli :( głupia cesarka. A wy dzielne o siłowni i aerobiku gadacie. Ale nie jest źle, mam niecały 1kg na + (o chyba ten biust o ponad 3 rozmiary większ ;), tylko wkurza mnie \"wypięty\" brzuch). Jak po karmieniu odkładam Rufina to się czasem obudzi popatrzy na mnie i zasypia lub zaczyna się śmiać... Jak się śmieje to go do spania nie zmuszam. Gadamy sobie aż zacznie ziewać, wtedy daję mu zasnąć :). Ale i tak śpi z nami w łóżku bo ja leniwa jestem a on ciężki i boję sie że byśmy się pozabijali na śpiąco łażąc po pokoju. Anna Trzymaj się dzielnie! Kobieto, uwielbiam Cię za twoją siłę, trzymanie wszystkiego w garści i pozostawanie przy tym fantastyczną, pogodną (nawet przez łzy) osobą! A z tym że boga nie ma to może dzięki bogu bo jak by był to niech nas ręka boska broni ;). Ja na razie mojej teściowej nigdzie nie wysyłam ale tez mam nadzieję ze mojej mamy do takiego obozu kochany mi nie wyśle (bo czasem ona się kwalifikuje). Przed chwilą przeczytałam wierszyk o cycu i mi łzy ciekną (hmm a zwykle ostatnio to cieknie mi mleko!). Oj ja tez bym sobie tą hodowlę postudiowała albo poczytała choć twoje notatki. Może też jakiś wierszyk wyślę ale to na pocztę jak poszukam :). Dzieciaki wszystkie nasze są śliczne i z tego co widzę to mamy też... ech a ja ciągle wyglądam jak dzieciak. Ostatnio usłyszałam, że wyglądam na 16 lat... za patologię mnie biorą! To wszystko przez te sportowe ubrania :( ale jakoś nie widzę siebie w ładnych \"dorosłych\" ubrankach. Też się zastanawiam co ja będę robiła po \"macierzyńskim\" bo do pracy nie wrócę (byłam na stażu). Do poważnej roboty mnie nikt nie chce właśnie przez ten szczeniacki wygląd... nie wiem może zainwestuję w fryzjera (jak ja nie cierpię postarzających fryzur które trzeba układać co rano, farbować też się nie chcę co by wyglądać poważniej). Nie wiem co więcej pisać bo u nas z małym jest super. Ogólnie to gratulacje dla tych co przeczytają te moje wypociny i coś jeszcze z tego zrozumieją bo piszę to 3 dni na raty :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski co za noc ... takiej nie miałam od urodzenia zbója...zasnął o 20.30...bardzo ładnie...my kladliśmy się ok 24 i co?? obudził się...przez godzine usypianie.. a potem co 1h a potem i co 30min pobudka...o 4 i 6 Staś był pełen werwy do zabawy, pelen uśmiech..nawet raz zaczął chichrać i wtedy ok 1h przerwy do kolejnej drzemki no i od 7.30 koniec, nie wiem o co mu chodziło...ciekawe jak ten dzień przechodzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się porobiło. smutno jakoś, aż mi się nie chce nic pisać, musi to do mnie dotrzeć. czytałam marcówki przez jakiś czas i u nich się rozwinęła bardzo nieprzyjemna sytuacja, myślałam, że u nas tak nie będzie. szkoda, że nie będziecie już pisać, bo świetnie mi się czytało wasze wpisy. były takie ciepłe. no ale trudno. buziaki dla was i waszych dzieciaczków. mam nadzieję, że pozostałe mamusie będą nadal zaglądać na nasze forum, bo naprawdę się z wami zżyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane! aż mnie zatkało, byłam na poczcie...nie wypoiwdam się gdyż ja sama doświadczyłam żenujacych uwag pomarańczy na swój temat, pamietacie? jestem zdania że trzeba po prostu te posty ignorować choć z drugiej strony wiem jak to boli i jakie to trudne gdy grono \"przyjaciół\" forumowych jest zatrute taką mendą. Gosiu proszę pisz dalej choć uszanuję każdą twoją decyzję, i tak mam z Tobą kontakt :) i cenię to bardzo! kochane poczytam was popołudniu, teraz idę szaleć z porządkami bo muszę gdzieś się rozładować...dostanę szału a najbardziej ucierpi na tym moja rodzinka :( zatem miotły i scierki w ruch bo chałupa i bajzel woła o pomste do nieba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, no przez jednego trola??? Agoosia, ja też chciałam na wyjazd miało być fanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja jak zwykle nie w temacie co to sie tam porobiło !!!!!! troszke byłam do tyłu przez ciągłe kłopoty z adaśkiem więc napiszcie w skrócie co sie stało bo szukałam wątku ale nie znalazłam mam nadzieje ze to nie jakas głupia pomarańczka znowu nam natruła pis jej morde lizał jak to mówi mój tatuś ja sie ciesze kochane że mam was i tyle całą ciąże miałam wsparcie u Was i teraz też i nie zamierzam rezygnować !!!!!!!!!!!!!! Lidia coś sie nie odzywała do nas ale już wiem popsuł jej sie laptop więc jak tylko naprawi napewno sie odezwie :) oj byłam na poczcie jak te szkraby rosną piękne piekne !!!!!!!!!! Oliwcia superowska w sam raz na kobitke dla mojego Adaśka heheh Buziole kochane miłego dnia !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja,daj spokój,przegapiłam chyba tego trolla i nie wiem co napisał ale jakiś miesiac temu rozpadl sie przez taką mendę topik kwietniówek 2007..przecież tylko o to chodzi takim debilom,siedzi caly dzień na kafe i czyta co popadnie wklejając obrażliwe wypowiedzi na każde możliwe tematy.. śmieci zgłaszać trzeba na śmietnik i tyle..jakoś nie chce mi się wierzyć ,że mając trzymiesięczne dziecko któraś z nas siedzi i pisze obrażliwe bzdury,są wakacje i trolle nie chodzą do szkoły tylko przed kompami wylewają żółć... buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam tą stronę 155 i dalej nic nie widzę..jedno wiem na pewno TROLLE MAM W DUPIE i pisać ,czytać będę :P pigi: dzięki za linka,zestaw gimnastyczny oczywiście kupiłam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia dzięki za głos i komentsa :) :) i innym dziewczynom jeśli glosowały też :) fajna zabawa co? ;) To jA CC- nieźle poszaleliście nad tym morzem :P ja mam je na codzień ale jakoś nie zajrzeliśmy jeszcze na plażę ;) Gosiu -wysłałam Ci maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy siak niech pomarańczki sobie piszą co chcą ja sie nie poddaje za dużo mi to forum daje wsparcia jak już mam totalnego doła PIGI też kupilam zobaczymy czy adsiek będzie umiał kopać ;) a imiennik pieknie główke trzyma mój jeszcze nie umie tak moze antybiotykami osłabiony albo cos za to gaworzy ze ho ho !!!!! opowieści nie z tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Dziewczyny nie dajmy się!!!! Co ja biedna bez Was zrobię?? musimy sie trzymac razem! Zaden trol nie moze nam zepsuć tego co osiągnęłysmy do tej pory...ja pamietam wpis ze strony 155(pewnie moderatorka go usunęła) żeczywiście był wstrętny i chamski ale myśle że to nie była jedna z nas tylko był to zwykły blef....ale trolowi sie udało jak widać forum sie rozpada....Ja będę czytać i pisać dalej nie zmienimy tego że trole nas odwiedzają i nam zazdroszczą-musimy je ignorować(choć wiem że czasmi te komentarze bolą) olewka to najlepsze rozwiązanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja CC super wygladasz!!!Naprawdę kącik poetycki nam sie tu zrobił-wiersze piekne:) Ja jeszcze mam do zrzucenia jakieś 5 kg conajmniej-w sumie z tego co mówią to wyglądam dobrze ale jakos nie pasuje mi ten rozmiar który mam obecnie,no i ten brzuch:( No więc mama-głosowałam:) fajna zabawa-ja nie wklejam bo mój Niko to ksero tatusia i nikt by na mnie nie zagłosował:) Ja zaraz zamawiam tą zabaweczkę dla Nikosia-wyglada na to że wszystkie kwietniowe dzieciaczki bawią sie tym samym hihi.... My jutro sie chrzcimy już sie boje że Nikoś bedzie się darł:) jakby go ze skóry obdzierali:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest dalej na 255 stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!Ja tez poszlam na tamta poczte i az mnie zatkalo co Alicja napisala . Alusia -WRACAJ DO NA S I MIEJ W DUPIE TEGO TROLA nie ma co sie denerwowac ja tez nie wiem o co chodzi bo wtedy jak czytalam Was to juz to bylo wylasowane .Kurcze dziewczyny nie dajmy sie jestemy zgrane i fajnie nam sie pisze Olewajmy to. Moja niunka sie podziebila i dzis przychodzi lekarz wieczorem kurcze mysle ze do piatku wyzdrowieje bo chce juz jechac,Baka zlosliwa jak zawszwe i glucha jak pien mowie do niej wczesniej ze Oliwia chora i dzis lekarz przychodzi i babka kiwa glowa ze slyszy .Ja chce ja zniesc na dol zeby w jej pokoiku sie wywietrzylo i prosze zeby pozamylaka drzwi bo sa przeciagi to ona po zlosci otwiera moj Mmowi ze OLIWIA PRZEZIEBIONA a babka a co kaszle ?.O ludzie nerwy mna szarpia i ja przez to sie poklocilam z m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...skonczmy ten temat...mam nadzieję że dziewczyny choć czasem tu zajrzą..mają pełne prawo do takiej decyzji..nie wiem czy na miejscu Gosi nie zrobiłabym tak samo...wiadmo dla każdej matki jej dziecko najcudowniejsze i każda nawwt minimalna uwaga boli..ale też nie chce mi sie wierzyc...dla mnie każde Wasze dzieciątko śliczne i każde inne...niewazne... Ja po fryzjerze...mam KROTKIE włosy...boję się patrzeć w lustro :P nie wiem jeszcze nawet czy mi sie podoba..póki co szok :P a mówiłam fryzjerowi: nie krótko i bez ucha na zewnątrz..i co? mam krótkie z lewym uchem odsłoniętym :P Iwona a Ty coś osttanio milczysz....jak tam Luka..i w ogóle ciągle zapominam pogratulować jej obrotu :) ja tez czekam ale mój narazie na boczek umie głównie jak jest wściekly albo buzie mu przemywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia: pisać nie mam jak ,bo cały ten miesiąc mam kogos w domu z rodziny..dopiero pozwoliłam na odwiedziny :P..moja mama myślałam ,ze się obrazi ale racjonalne argumenty,że kolka i zobaczy tylko rozwrzeszczaną żabę a teraz cudnie kumatą i uśmiechniętą królewnę ją przekonały..700kilometrów jechac i nie zobaczyć uśmiechu wnusi jest argumentem powalającym.. reszta znajomych i rodziny też się dała przekonać i teraz głupio mi klikać jak mam chwilę ,bo ktoś mi łazi za plecami :O staram się czytać ale też ostatnio jakoś mniej możliwości..chyba wrócę do lektury o 5-tej rano :D no nic--jakoś to przeżyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam za czesto tez sie nie wpisuje, bo nie zawsze mam jak, ale staram sie sledzic forum i mimo ze mniej uczestnicze, to jakos sie tak przyzwyczailam ze mam tu Was zawsze tak wirtualnie. dziewczyny, moze mialyscie zle dni i za szybko podjelyscie decyzje o pozegnaniu...przemyslcie jeszcze, bo szkoda opuszczac te 264 strony naszych zapiskow (juz niebawem rok bedzie!!!) przez pare durnych wpisow! Pozdrawiam wszystkie Mamy i Dzieciaczki serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka Nikodem śmieszny strasznie i ten jego irokez:P cudny :) i faktycznie w wannie chłopak siedzi :P a macie taki sam fotelik jak my tylko nasz pomaranczowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona a ten zestaw gimnastyczny to dla mamy czy dzidzi bo cos nie w temacie jestem wrzuć linka a ja jestem ztytrana brak sił na wszysko a roboty wciaz dużo .Gosiu olej wszysko i pisz z nami na złość trolowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia dziękujemy:) niestety wanna juz nie działa:( hihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u NAS WLASNIE BYL LEKARZ OLiwia troszke podziebiona zapisal kropelki ,syropi wit.C.kurcze i to z mojej glupoty zachialo mi sie jechac wczoraj na zakupy a w sklepach byla klimatyzacja i tak ja zalatwilam .a DLA m powiedzialm ze to od niego zalapala bo on tez przeziebiony musialam sklamac bo inaczej by mnie juz nie puscil z Oliwia do sklepu a ja mam taka potzrebe polatac po sklepach tymbARDZIEJ ZE sa juz przeceny wczoraj w smyku kupilam fajne ciuszki Dziewczyny ja sobie ne wyobrazam zeby nas nie bylo Marysiu ten zestaw to dla dzidziusiow wpisz w wyszukiwarke DUO CHICCO i szukaj zestaw gimnastyczny i tam bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi: ja swoją też chyba podziębiłam klimą w aucie:O całe szczęscie,że skonczyło się na katarze u mnie hitem zabawkowym jest ostatnio takie słoneczko z łapkami na sprężynce..wieszam po żyrandolach gdy np. muszę ją połozyć w wózeczku,bo wietrzę jej pokój ..pociągnę ,zakręcę i to tak skacze i się buja a maluch śledzi wzrokiem..numer dwa to pałąk do wózka z misiami,który da się też zamontować na łóżeczku i foteliku samochodowym.. położyc na brzuszku już się jej nie da bo od razu się przewraca na plecy więc na razie wszystkie zabawki muszą wisieć nad jej głową.. za kilka dni Luka skończy 3 miesiące i zaczęła się jazda z jedzeniem czyli jest co 2 godziny lub częściej a w nocy też nie ma jakiejs dłuższej przerwy..mam w domu megażarłoka..pewnie to też wina tego wcześniejszego kataru,bo mniej jadła podczas tej infekcji i laktacja się zmniejszyła..tak wiec mamy karmiace piersią--przygotowujcie się znowu do karmienia jak u miesięcznego niemowlaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa:dobrze,że włosy odrastają..każda z nas ma na pewno taką wpadkę fryzjerską za sobą... aniu__właśnie się zorientowałam,że jestem rodziną wielodzietną i najmłodszej należy się z tego tytułu co miesiąc 80 zł..to chyba ma wynagrodzić szkody wyrządzone przez starsze rodzeństwo :D:D pamiętaj o tym przy składaniu wniosku o zasiłek rodzinny,bo masz tak samo..kiedyś wielodzietnosc kojarzyła mi się z co najmniej piatką :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! no wlasnie tez mi codzilo o ten palag co kiedys pisalam chyba Oli . Ja mialam kiedys taka wpadke fryzjerska jak moja siostrzenica miala komunie to mnie fryzjerka tak obciela ze wygladalam jakbym wyszla z wiezienia.:) Iwona prosze nie zalamuj z tym jedzeniem. Ja tez sie podziebilam bo boli mnie bardzo gardlo taze chorujemy cala rodzinka najbadziej to sie martwie o Oliwie zeby wyzdrowiala do piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×