Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Jak macie w mieście sklep Kappahl i potrzebujecie jakieś ciuszki to zajrzyjcie bo od dziś mają akcję 50/50 czyli 50 % obnizki od już obniżonych cen. Obkupiłam młodego za grosze. Za cała siatkę ciuchów dałam 100zł, ech - uwielbiam takie zakupy:) Min. są welurowe dresiki po 20zł dla dziewczynek i chłopcow, kombinezony wiosenne tudzież jesienne pluszowe po 30 zł, welurowe pajacyki z kapturkiem (cudo) za 20 zł, bluzeczki z długim rękawkiem w paseczki po 12zł, dla dziewczynek kompleciki tunika + leginsy za 15 zł, body od 4 do 10 zł, dżinsy dla dziewczynek po 15. http://www.allegro.pl/item474361606_kappahl_nowy_przesliczny_dresik_z_sowka_80_86.html - np. takie dresiki są po 19;) Aga, Ania - zazdroszczę spotkania - zdjęcie Rufin + Stasio czadowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanke dzięki za info ;-) pojedziemy bo lubię ubranka z Kappala ;-) Dorotka a co Oliwka je w ciągu dnia?? i czy "proponujesz" jej pierś w ciągu dnia a ona nie chce czy się po prostu nie dopomina no i co pije??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!No sloneczko piekne zaglada przez okno SuZANKA -ja tez jutro sie wypieram do kappala na zakupy bo wczoraj dostalam smsa od nich i juro ciagne meza . LilJANKAS -Oliwia jak wstaje to o 9 dostaje mleko bebiko po jakimsczasie chce jej wcisnac troszke cycuszka ale ona juz nie chce pozniej je obiadek ,pozniej owoc i pozniej znowu chce jej wcisnac cycuszka ale ona nie chce .Tak mnie boli jedna piers ze juz sama nie wiem odciagam mleko ale ona nadal boli nie wiem moze przeziebilam ale boli mnie az pod reka mysle ze to nic powaznego ale troszke sie boje wiadomo czlowiek nakreca sie zawsze na najgorsze .Oliwia wczoraj na szczepieniu spisala sie dzielnie . Ale mnie tesciowa dzis wkurzyla rano ja rozcielilam Oliwii 2koce na podloge a ona do nie dlaczego nie stawiam jej tego kojca a ja mowie ze ograniczam jej ruch przez to niech najpierw sie nauczy raczkowac a pozniej jak bedzie juz stawala i nie bedzie mozna jej upilnowac to wtedy czasem rozstawie.A ona na to to kolejny beznadziejny wydatek .Az mnie zatrzeslo jak to powiedziala przezciez ona tego nie kupila bo szkoa jej bylo pare groszy jakby zaplacila karta a na gotowke moj maz miala rabat ,tylko ze jak ona kupuje cos beznadziejnie to ja nic nie mowie np.kupila kamere kolejna ale to z zazdrosci bo moj maz kupil a ona nie mogla wytrzymac ze my mamy lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! pigi cóż powiedzieć.... olej to; a ja powiem: tylko PODŁOGA!!!! ostatnio w ośrodku rozmawiałam z paniami od rehabilitacji i powiedziały, że one od razu widzą, które dzieci sa kładzone na podłodze, a które nie; oczywiście na korzyść tych pierwszych :-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem za podloga moze to i byl nie wypal z tym kojcem ale coz jej do tego nie za jej pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja :) dzieki za przepis, czyli na trzy tygdonie przezd swietami upieke :) a tzryma sie je potem w metalwoej puszce czy moze byc jakas plastikowa? to ma znaczenie? ja szukam jakiegos prezentu dla mlodej na gwiazdke. mam kilka ksiazeczek, ale chcialabym cos jeszcze czym ona moglaby sie pobawic i co by sprawilo jej radosc:) wiem ze dla niej najwazniejsza jest nasza obecnosc, ale jakis mily prezent pod choinka bylby fajna niespodzianka :) ...jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie wlasnie zastanawiam nad hustawka taka do zawieszenia gdzies pod sufitem, wzglednie w futrynie albo o bąku do zabawy. co mowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denim: też myślę o hustawce takiej do futryny ale na allegro jest mnóstwo stacjonarnych :( chyba najszybciej znajdę w sklepie z zabawkami ale poczekam do \"gwiazdki\" lida: podłoga,podłoga:D..tempo w jakim muszę zbierać doniczki jest zastraszające..już nie wspomnę o totalnym kontrolowaniu tego co pod fotelami,frędzlami dywanu itd....wczoraj znalazłam ziarnko pieprzu i wykałaczkę..te moje starsze to jednak bałaganiary potworne pigi: ja nie daje już wcale sztucznego mleka..sprawdziłam,że nie ma alergii,mam pewnosc,że jak mnie nie będzie to z głodu nie umrze i daje jej tylko kilka łyżek kaszki dla przypominania,że to sie jada...jednak gorzej spała napakowana kaszką z Hippa..chciało jej się bardziej pić i chyba ceżko trawiła ja w nocy więc tylko cycek..tak zasadniczo to całkiem odbiła od jakiegokolwiek picia oprócz piersi...pociągnie kilka łyczków z buteki jakiegos soku i koniec..więc owoce je ze słoiczków i skrobane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim, mój bujal się u znajomej w takiej bujaczce, bardzo mu sie podobalo...tylko on jeszcze koślawo siedzi, tzn sam jak siada to tak bokiem smiesznie jedna ręką sie podpiera ale jak go sama posadze to potrafi jeszcze sie wywalic...aha i mam pytanie moj malec czesto siada na kolanach w sensie ze probuje stawac ale tez podziwia swiat z pozycji kolan zastanawiam sie czy to zdrowe, tzn wiem ze nie i ze starszym dzieciom ni wolno tak siadac ale czy teraz tez nie powinien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taka bujawke stojaca dzis wyciagnelam ja z piwnicy bujawka zostala po siostrzencu dzis Oliwie do niej wsadzilam ale byla ucieszona zreszta wstawilam fotke w tej bujawce.A y szkamy jakiegis taniego wozka bo jeszcze nie chce Oliwii wozic w spacerowce bo za zimno aleto ja tak uwarzam.dzis zobaczlam ze moja Oliwia w gondoli siega od poczatku do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi marzy sie taki domek o ogrodka na lato ale taki porzadny ciekawe czy nakrece meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, tę ostatnią, jak to nazwlaas \"przyszlosciowa\" pokazywalam mojej mamie i obie jestesmy na tak, wiec podejrzewam ze ją Tosi sprawimy. taka hustawka na lata :) a ja jutro jade pozalatwiac z czescia wykladowcow, ze sie na arzie nie pojawie w szkole, trzymajcie kciuki zeby byli wyrozumiali :P p.s. Tochna spi od pol godziny a mama buszuje w necie p.s.2 czwarty ząb! druga gorna jedynka, to niesamowite ale od dwoch tygdoni po prostu wychodza jak grzyby po deszczu, jeden po drugim. niedlugo bedzie ich miala wiecej niz ja, bo ja juz mam usunieta osemke:P i bylam w sobote na plombowaniu... 120 zlotych/20 minut pracy.... Tosiu, zostań dentysta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, nie było mnie kilka dni, bo przez weekend nadrabiałam zaległości domowe i maksymalnie dużo czasu starałam się spędzić z Antosiem. Doczytałam o tej podłodze, ja niestety małego nie kładłam do tej pory, może to mój błąd, ale on cały czas tak gwałtownie opuszczał główkę jak się zmęczył, że bałam się że sobie coś zrobi. Durnowata:( Teraz zaczęłam go kłaść, stawiając przed nim stojaczek z wiszącymi zabawkami a on od razu na wyprostowane ręce i zaczyna obracać się wokół własnej osi. A ja sobie w brodę pluję, że coś zaniedbałam. Ale z drugiej strony ile się muszę namęczyć żeby go coś zainteresowało... teraz żadna zabawka, pilot od tv, telefon, zwykle dzwoneczki na sznurku - to są ulubione zabawki mojego synka:) I naprawdę jest leń do kwadratu.... Oglądałam maluszki na poczcie - Staś jest prześliczny, normalnie rozbraja mnie swoimi minami:) I wygląda bardzo poważnie, w życiu bym nie powiedziała że niedawno skończył pół roczku. Oliwka słodziuitka, taka kruchutka dziewczyneczka:) Kubuś ma fajny łobuzerski wyraz twarzy:) Vic śmieszek:) No dzieciaczki rozkoszne po prostu. Acha, gratki dla 7 miesięczniaków (tych którzy już i tych którzy wkrótce), a szczególnie dla Kubusia Ani, bo dziś razem z moim Antkiem obchodzą 7 miesięcy:) 👄 dla niego! Uciekam w papiery, buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kachane buziaki dla Waszych maluszkow. Ja dzis jade na zakupy i przyokazji zobaczymy jakis tani wozek a Wy juz wszystkie wozicie w spacerowkach czy moze jeszcze ktoras wozi w gondoli Suzanka i Isa troszke lipowate te nasze wozki ze takie male gondole maja nie?Chyba to ja bardziej panikuje bo jak sobie mysle ze niunka nie bedzie jezdzila juz twarza do mnie tylko do swiata to az mnie serducho sciska Mi tez sie podobaja nasze dzieciaczki sa KAPITALNE wszystkie a rozwalil mnie widok Motki z tymi rajstopami po szyje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY!!! Olu ubiegłaś mnie tym razem z zyczeniami ;) ogromniasty kissiak dla Antosia od \"przyszywanej ciotki\" i piątka od starszego kolegi... pogoda za oknem sie popsuła szaro, mglisto czyli jesiennie ale dla mnie myśl że z Olą dziś lecę do Kaphal\'a na wyprzedaż jest jak słońce na niebie... ciekawe co uda mi sie upolować;) z SIEDMIOMIĘSIĘCZNYCH nowości Kubuś sam siada! i już wie do czego służą szczebelki w łóżku czytaj do wstawania, zębów jak nie było tak nie ma... gaduła jest niemiłosierna chyba po mamusi no i charakterek też bo broń boze cos mu daj i potem zabierz to takie larmo jak by go ze skóry obdzierali a gdy to dostanie to w momencie banan na buzi...no i usiedzieć/polezeć w jednym miejscu nie da rady, robi kołowrotki, staje na głowie dupa w górze, zaczyna raczkować choć niezgrabnie chyba że ma od czego się odpychać... no i posmakowła mu GERBER a od jutra w TESCO promocja obiadków gerbera 3w cenie 2 i deserki hippa 3 w cenie 2...kupię troszkę na zapas choć deserków mu nie podaje wolę sama zrobić...zmykam do garów, buziaki i miłego dnia!!! denim Aniu u nas też z mamą na spółkę inwestujemy w hustawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam dzis Oliwii ten garnuszek fajny podoba jej sie jak wklada klocki to on spiewa i najtanszy wozek Idziemy na jakis owoc bo puchy tu u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi Ja już mojego urwisa od kilku tygodni w spacerówce wożę bo do gondoli nie chce dać się włożyć;) Zmykam bo mały się wydziera... Noc znów zarwana, wstawał 10 razy i ja też, oczywiście... Chyba zęby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, jeny wydaje mi sie, jakby wieki mnie nie bylo. tyle naprodukowalyscie, ze jest to nie do nadrobienia :) przeczytania, tak, ale pokomentowania nie ma szans :) u nas dalej remont. ciagnie sie to na maxa, bo nasz \"fachowiec\" przychodzi tylko na kilka godzin. w domu burdel totalny, wszedzie pyl, brud i na razie nie moge nic z tym zrobic. ale jeszcze podobno ze 2 dni. do tego od jakiegos czasu Adas daje tak czadu, ze juz nie wiem co sie dzieje. czy to az tak zęby daja sie we znaki? dzisiaj to bylo jakies apogeum. darl sie dwie godziny non stop, ale tak bardzo jakby go ktos kroil. zbieglo sie to tez akurat z tym, ze dalam mu pierwszy raz cala porcje kaszy manny. czy to mozliwe ze brzuch go tak bolal od wiekszej ilosci glutenu? nie skrecal sie tak, jak kiedys przy kolkach. slini sie tez bardzo, to moze jednak te zeby. przy pierwszych czterech nie było takich jazd. padam nic nie pomagalo. dalam mu czopek - viburcol i w koncu po jakims czasie zasnal - pewnie tez ze zmeczenia. co do kladzenia na podlodze, to troche go klade codziennie, ale za wiele czasu on tak nie spedza, bo nie chce. Len jest niesamowity. tylko by wyciagal rece zeby go podniesc do stania. pokazuje nerwy jak go nie chce podniesc i sie drze i rzuca zabawkami. oj ten moj synek to ostatnio sie zepsul i jest czasami nie do zniesienia! chyba, ze robi swoja mine bidy (jak ten kotek ze shreka :)) to wtedy wymiekam :) albo szczerzy te swoje cztery zeby w usmiechu. ale ostatnio czesciej jeczy. ogladalam zdjecia. jeny jak juz duzo dzieciaczkow raczkuje! a ten moj nawet pupy do gory nie podnosi! ale moze dlatego, ze jest z niego taki pulpet to dluzej to trwa. i podobno wczesniaki wolniej wszystko lapia... no zobaczymy. jutro ide na druga porcje szczepionki na pneumokoki to sie popytam lekarki. bo do tego jeszcze nie gaworzy!!!! a juz ponad 7 miesiecy ma! no nic, lece szorowac kaloryfery, bo na razie tyle moge zrobic w tej chalupie rozwalonej.... pozdrawiam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata, Adas odjazdowy!!!! Normalnie poryczałam się ze smiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, nic sie nie martw, moja tez sie nie pdoniesie, sama nie usiadzie, ni9e raczkuje i nie gaworzy. to normalne, rozne tempo rozwoju. ja dopiero mloda tez od niedawna klade na podloge, wielki ryk przy tym, ale widze, ze im czesciej to robie, tym ona dluzej \"wytrzymuje\" w tej pozycji. ale generalnie cudow nie ma :P no oprocz tego, ze dzis kupilam nocnik, posadzilam mala na probe, dalam jej zabawke i tak sie bawila ze zrobila kupe i siusiu do nocnika:P hehe... i tak na razie tego nie rozumie, ale jaka satysfakcja dla mnie zalatwilam dzis w szkole dwa przedmioty, pwoiedzieli, ze w takim razie mam przyjsc tylko na kolokwium zaliczeniowe na koniec semsetru, ale cala reszta przezde mna, mam nadzieje, ze z pozostalymi tez pojdzie gladko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata -Denim ma racje ze kazde dziecko inaczej sie rozwija a my bylismy dzis na wizycie u kolego Oliwii ktory ma dopiero 2miesiace ale kruszynka z niego ale wazy 4kg.to nie jest tak zle bo moja ma prawie siedem i wazy 8200kg.a Twoj Ola ile wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój 3 tyg temu wazyl 9kg:) A dziś mu kupiłam w tesco bodziaki na 9-12 m-cy i są akurat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no macie racje z tym rozwojem. wiem. tylko jestem troche niecierpliwa :) jutro ide na druga dawke szczepionki na pneumokoki, to popytam jeszcze lekarki, zeby mnie uspokoila. i moze jest cos mocniejszego na te bole zebowe? bo ten Viburcol to tak srednio daje rade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×