Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Ajezeli jest blaszka metalowa to wylozyc ja papierem bo bardzo szybko lapie metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak karmel krówka?? i 3% mleko? czy 30?? a budyn w takie co zwykle ilosci mleka nie spływa?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa w sprzedazy takie gotowe w puszce Karmel ,,krowka ,,a mleko 30%zmieszac z bita smietana w proszku.a mleko nie splywa bo budyn wychodzi gesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloe nie gotujesz zadnego mleka osobno ja tam moze nie zrozumiale napisalam gotujesz budyn z tych trzech szklanek mleka a pol szklance mleka rozrabiasz ten proszek budyniowy i wlewasz do mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Pigi skąd ja 30% mleko wezme!!!! i tego mleka 3 szklanki?? jezu ale ja tłumok chyba jestem...ale źle się czuje dziś...po basenie..za dużo chloru... Liliankas..wróciłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosiu-skarbie ze sklepu jest takie mleko do ciast deserow 30% a te 3szk.to zwyklego mleka np.3 3%łaciatego lub innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, Denim :) mój młody właśnie też dziś pierwszego kroka postawił. Tzn wczoraj próbowała ale mu wyszło głową w podłogę a dziś się udało :). tzn od stołka do tego płotka co mam kompa odgrodzonego przelazł. No ale z tego chodzenia to jeszcze nic nie będzie przez jakiś czas (mam nadzieję) bo na razie bez trzymania się to stoi jakieś 10 sekund i siada albo się czegoś chwyta. Teraz bawi się moimi klockami drewnianymi :) przywiozłam od rodziców. Z fajnych rzeczy to dałam mu dziś kaszkę z czerwonymi porzeczkami. Już mu kiedyś dawałam tylko teraz wsypałam 3 łyżki porzeczek i krzywił się i wzdrygał jak licealista przy wódce ale jadł że ho ho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona a Ty myślałaś, ze tylko Was zaniedbałam na kafe? nieeee; na Poznaniu tez mnie nie było :-P ali-cja super, że młoda juz \"nagina\"; ale wiadomo jak to jest: nowe umiejętności- nowe problemy; pisałaś wcześniej, że pomajstrowała w DVD; półtora roku temu jak Bubu zajmował się szafką ze sprzętem napakował w magnetowid płyt DVD, wyciągnęliśmy wtedy 3 sztuki ale coś zepsuł i nie można było włożyć kasety; jakos okazji na naprawe nie było; teraz przed świętami jakoś chwyciłam go w ręce przy porządkach i.... wyciągnęlam jeszcze 3 płyty: 1 w opakowaniu, 1 luzem i 1 w folii; jak on to tam wpakował?? co do House\'a tak jak mówisz; ale to omówimy już na GG ;-) To ja CC do Poznania to mi kawałek brakuje, jakieś 50km ale sie \"podszywam\" :-) Brzuchata ja z chrupaczy to daję tylko te długie chrupy kukurydziane (chociaż one maja więcej soli niestety), biszkopty i buły; na tyle starcza mi odwagi; denim a Ciebie juz kiedys pytałam: może nie doczytałaś; kto prowadzi Wasza grupę na basenie? no i powodzenia z tym telewizyjnym gadem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie..coraz więcej Was się zbiera podszywających się pod Poznań :P tylko jak i gdzie spotkanie zorganizować..ja myślę że my jakoś na początku lutego przyjedziemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida, jeśli te 50km to w stronę Czarnkowa to już w ogóle bym co miesiąc do Ciebie na kawę wpadała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze coś mi się przypomniało co pewnie Iwonę rozśmieszy :) Wczoraj jadłam chleb który mógł zawierać śladowe ilości ŁUBINU!!! Wyobrażasz to sobie ŁUBIN !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja CC no niestety nie w stronę Czarnkowa a w strone Leszna :-) agoosia ja po drodze do Torunia nie mam ale 10 minut temu sprzedałam na allegro nosidło Ola i w poniedziałek wysyłka na Toruń! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, położyłam kluskę spać i padam ;-) Na Usg jak na razie wydaje się ok, widoczny jest tylko pęcherzyk ciążowy, moja gin mówi, że będzie ok i mam się nie martwić. Terminu mi jeszcze nie wyznaczyła, bo za wcześnie na to, następne Usg zrobi mi pewnie 29 stycznia, żeby zobaczyć czy antybiotyki jakiejś kreciej roboty nie zrobiły, tylko to strasznie długo muszę czekać..;-) zapomniałam już jak to jest hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Uff właśnie przeglądałam zdjęcia na poczcie i nazachwycać się nie mogę, toż to istne cuda te Wasze dzieciątka a niektóre już takie \"dorosłe\" jakby już dawno pierwszą świeczkę na torcie zdmuchnęły. Oczywiście jeszcze nie obejrzałam wszystkich ale przecież jeszcze cała noc przede mną:) przesłałam kilka najnowszych zdjęć Wiki agoosia nie wiem czy nie z raczkujących bo próbuje tylko, że się rozjeżdża więc chyba dywan jednak kupię. A dzisiaj Wiki nauczyła się sama siadać i cały czas fik na brzuch, czołganie i siad i tak w koło:)a jak się cieszyła i sama sobie brawo biła. Tak Ali-cja od zawsze mieszkam w Krakowie i jestem chętna na spotkanie:) Wiki też długo miała \"biały pryszcz\" zanim wyszła jej górna jedynka a teraz wychodzą jej zęby parami i ma ich 6. Gratuluję wszystkim zaczynającym chodzić i życzę jak najmniej guzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek: Wiki jest śliczna :)..zdjęcie na taśmie w sklepie mnie rozśmieszyło do łez..jakoś nie boi się,że pójdzie do koszyka :D starsze corki wygladaja na twoje koleżanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria prześliczna...i faktycznie przy tej kasie nieźle jej się podoba..obok melona chyba co? a w tym różowym pajacu na łóżku to normalnie jakby pozowała...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja CC... no to lapiemy nasze maluchy w biegu :) poznan, poznan i jeszcze raz poznań! ja chce spotkanie:) zaczne strajkowac jak sie rozmyslicie i nie przyjedziecie ;) Lida, wiesz co, ja nie wiem, jak sie nazywa ten facet co prowadzi zajecia. prowadza na zmiane z taka babka:) w sumie są bardzo sympatyczni. hm... a w krakowie to bede w kwietniu, bo z krakowa lecimy z kolezanka do kopenhagi i musimy przyjechac dzien wczesniej, zeby nasteponego dnia rano zdazyc na samolot. moze wtedy uda nam sie spotkac w malopolsce? :) ciasto krowka-3bit znam w wersji, ze na spodzie jest jasny biszkopot. moje ulubione ciasto, aczkolwiek ja nie pieke i zeruje jak sep na mamie, jesli robi:) pyyyyycha gosiek, daj namiar na te hiszpanskie mieszkania, znam kogos, kto by chetnie sobie sprawil takie cacko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek, co powiesz na wtorek po poludniu? ale nie najblizszy tylko nastepny? odwoze starsza corke do szkoly muzycznej i mam 2 godz. wolnego. denim, zapraszam do siebie. miejsca do spania mam troche , wiec nie ma problemu:) a my bylismy wczoraj na nartach! pierwszy raz od lat! bylo super, mimo powaznego zaliczenia gleby. mam siniaka na pol uda. w nocy nie moglam spac na tym boku. ale jestem naprawde baardzo zadowolona, bo wreszcie sie wyrwalismy , zeby pouprawiac jakies hobby:) a jak sie ogromnie stesknilam za moim skarbem!a nie widzialam jej zaledwie 4 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Ciasto gotowe zrobione i wyszlo Denim jak Twoja mama je piecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznan chetnie tylko nie teraz w lutym ale jak bedzie cieplej to chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze slaska do Poznania daleko...dobrze ze chociaż mam Anię_śl musze się z nią kiedys na kawkę umówić:) Aniu hop hop-gdzie jesteś!!! Wiktoria przesłodka,śliczna dziewczynka🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my po basenie. Oskar spi a ja wcinam duuzy kawałek sernika i jablecznik;P polecam Wam stronke leomark.pl super zabawki i na serio tanio! Motka a skad Ty jestes???? jakoś nie zakodowałam nigdy, że ze śląska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×