Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

lida u mnie tez brak wiadomosci na naszej poczcie sie pokazuje. co sie stalo? kto sie na tym zna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne:( tyle naszych zdjec i wiadomosci poznikalo... kurcze no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, a ja miałam nadzieję, że to tylko coś u mnie 😭 trudno stwierdzić co sie stało; ja myślę, że to jednak coś z serwerem pocztowym, bo jakby skasować listy i wiadomości rozmyslnie to te starsze by też padły... chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknijcie http://poczta.bloog.pl/kat,381623,index.html może da to do myślenia, ja outlooka nie używam, ale może któraś z Was.... a jeśli nie, to nie wiem kto zakładał to konto, bo ja nie czuję się do tego upoważniona ale niech wysle formularz błędów (mało stylistycznie ale gorączkowo szukam rozwiązania pomiędzy atakami dzieciaków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ten outlook
lida jak masz mozliwosc to zrób cos,bo nie mam jak.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ten outlook
to ja --iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czytam że się coś z pocztą porobiło. No ja tej poczcie nie ufam bo mam u nich jedno konto to wiem jak działa. Jakby co to ja mam większość rzeczy z poczty u siebie bo miałam przekierowanie na gmaila ustawione (ale tylko kopie pobierało i miała tak od początku ustawione więc to nie moja wina :P). Aniu, super że wróciłaś na forum! Z tym karmieniem to zawsze jakieś trzaski wychodzą w rozmowach. Ja tam nie uważam żeby istniało coś takiego jak \"terror laktacyjny\", jak dla mnie taki sam to terror jak \"terror radia z Torunia\" :P. Jest tylko złe przekazywanie wiadomości o karminu piersią i o wierze :P. Biologiem jestem to mi żadna położna, ciocia dobra rada ani niedouczony lekarz kitu nie wciśnie. Jak to mówią w la leche ligue: przeciwwskazaniem do karmienia piersią jest śmierć matki lub brak piersi ;) (i jeszcze HIV i kilka innych chorób przy których gotuje się mleko oraz b. ostra nietolerancja laktozy). Z drugiej strony karmienie własnym mlekiem jest jednocześnie b. proste i b. trudne. Wymaga dobrej techniki karmienia i dużo, dużo czasu i cierpliwości. Nie każdego stać na taki luksus. Ja miałam swoich kilka ciężkich dni w karmieniu. Po tym jak mi w szpitalu młodego butlą z glukozą uraczyli (mimo mojego protestu!) i musiałam go uczyć ssać poprawnie po raz drugi. I wiem, że nie jedna mama by się poddała po takim początku w szpitalu.. A pierwsze karmienie to cudowne było mimo, że 2h po jego urodzeniu. No i jak będę miała drugie dziecko to chyba pobiję kogoś jak mi dziecka nie da od razu albo jak mi glukozą napasie (nawet jeśli będę leżeć tak jak tym razem po znieczuleniu do CC to znajdę coś czym da się rzucić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz rano zobaczylam ze cos jest nie tak z poczta ale nic nie mowiam bo myslalm ze to chwilowe i zaraz wszystko bedzie ok.:( Agoosia -czy ty dostalas @bo mnie dzis tak boli brzuch. Jutro jade do mojej siostry poleniuchowac no i moze jakies zakupki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi no coś Ty????? dostałam :P:P:P nieźle....... dziewczyny ja odbieram zawsze przez outlooka i mam wszystko z tego co widzę... To ja CC jasne, ale jest kwestia jeszcze jedna...komfort matki...stąd moim zdaniem każda kobieta ma prawo sama zadecydować czy chce karmić piersią..a tego często nie dostaje..moim zdaniem w szpitalu powinni udzielić wszystkich informacji o korzyściach dla matki i dziecka karmienia piersią..ale wybór zawsze powinien należeć do matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja mam tak jak To ja CC przekierowanie więc też mam wszystko jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal monotematycznie; to ja cc to moze miałabyś jakąś propozycję; może byłabyś w stanie ( w wolnym czasie :-P ) przepchnąć chociaż część z powrotem? bo jakoś mi się wydaje, że administratorzy raczej oleją problem jak wyjdzie w praniu ile osób w tym koncie \"palcemacza\"; poza tym nie wiem czy byliby w stanie przywrócic stan naszej skrzynki na chociażby dzień 11 stycznia; globalnie to pewnie tak ale tak wybiórczo tylko nasze ... wątpię; jeśli nie wesprzesz nas (to szantaż ;-) ) to i tak musiałabym Cie Iwona prosić o wypełnienie tej ankiety, bo ja nie znam danych https://profil.wp.pl/awaria.html?serwis=wp.pl no i ew. prosic w uwagach o przywrócenie danych na dzień; może warto spróbować kurcze jestem z wami w sumie od połowy, bo zaczęłyście na początku ciąży a teraz maluchy mają 9 miesiąc ale wiecie, przykro mi jak cholera! poza tym u nas troche zmian; wróciłam z dziećmi na \"matczyne łono\"; tzn. zawsze po wyjeździe małż\'a przeprowadzam sie z trutniami do mojej mamy, która mieszka sama, ale teraz zatęskniłam za samotnym matkowaniem; juz drugi tydzień sama się nimi zajmowałam i udowadniałam światu, ze potrafię (co poniektórzy pewnie w to wątpią); i wiecie co? nawet mi sie podobało; ale niestety moja mama sama a tak to jej raźniej; no a my dziś na walizkach :-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to aggosia do Ciebie też ta prośba; a możeby to "władować" gdzie indziej? jakieś propozycje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno to nie jest problem, musimy tylko nowe konto z nowym hasłem załozyć i wysłać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucam na stare konto :P sprawdzcie swoje outlooki i inne diabelstwa bo to kupa roboty 306 mailowych konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to jednak nie robimy nowego konta z nowym hasłem?? mnie to tam wszystko jedno..Wy decydujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, decydujcie co chcecie zrobić. Doszłam do zabójczych fotek Niko Motki w roli Pata albo Mata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dostosuję cokolwiek wymyslicie; nie uzywam żadnego innego programu pocztowego loguję sie tylko przez wp; myślę, ze jeśli ktoś wyprostuje swoje ustawienia to spokojnie można korzystać ze starego, chyba, ze faktycznie było wplanie nowe i z ogr. dostępem; Anno C. jeśli będziesz tak dużo wysyłac na skrzynkę potraktuja Cię jako SPAM!! :-D nie, nie; to żart oczywiście; 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładamy nową pocztę polecam gmail bo pierun mnie strzeli: Od: nieznany nadawca [Dodaj do białej/czarnej listy] Do: brak adresatów [Pobierz treść wiadomości w formacie PDF] [Zapisz wiadomość na dysk] Data: nieznana data wysyłki [Zmień powiększenie treści listu] Temat: (brak tematu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co oni tam mają ale chyba wczorajszym zabawom na gazecie.pl pozazdroscili :P Po otwarciu Pdf'a ukazuje się b. interesująca data: 1970-01-01, 01:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykra sprawa z ta poczta:( moze za duzo osob znalo haslo??:( nie jest to glupi pomysl z nowa skrzynka. jest nas teraz staly sklad. chyba jakies 14-15 osob. od lat uzywam skrzynki na wp, ale nigdy cos takiego sie nie zdarzylo, zeby nagle zniknal chocby jeden post. dobrze, ze nie napisalam dzis do was, bo chcialam cos zaproponowac w sprawie naszego zlotu , ale wlasnie na poczcie i mialo byc troche pisania..... gdybym teraz miala wpuscic ale do piaskownicy to szybko jej cala zawartosc wyladowalaby w ali brzuchu... ale mam nadzieje, ze do wakacji ala przestanie wpychac wszystko co mozliwe do buzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to zakładamy nową...jak dla mnie luz..Aniu masz czas się tym zająć?? hasła w takim razie na maile do "bywających"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to nie badzmy głupie pipy i sobie załóżmy grupę dyskusyjną/listę mailingową a nie wspólne konto pocztowe :P Nigdy tego nie robiłam ale jakoś dam chyba radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi cofam sie do tematu domku; fajny ten w linku, ładniutki ale powiem Ci, ze my tego lata własnymi łapkami zbudowaliśmy domek dla chłopaków; nie zeby z oszczędności bo okazało się, ze złotówka do złotówki i uzbierała się taka suma, że... ale fakt jest taki, że patrząc na niego wspominamy jak go budowalismy; ile byo numerów i smiechu przy tym; no i jak na końcu musial przyjść DEKARZ bo za boga nie wiedzieliśmy jak się zabrac za dach; takie wspomnienia sa bezcenne jak karta maestro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to założyłam tę grupę dyskusyjną. Zobaczymy jak to będzie działało. Wysłałam 8 zaproszeń do tych z was których maile miałam pod ręką resztę proszę o kontakt :). Dobranoc bo ja już nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mogę pisać bo mam swojego kompa..na tamtym nie chciałam sie logować :P laski---już dawno chodziło mi po głowie coś w rodzaju bloga ze zdjęciami i komentarzami..albo \"cuś\"..taki pamietnik dla nas wszystkich ale jakiejś sprecyzowanej koncepcji nie miałam...poczta-pocztą..zawsze dobrze napisać do wszystkich jednocześnie ale oprócz tego fajnie byłoby mieć taki album wiec ja proponuję taką normalną zwykłą pocztę tylko na listy i to co wyżej ale pomyslcie co i jak..poczta może być na g-mailu... a tak swoja drogą to ta usterka ze znikajacymi wiadom i zdj. zdaża się podobno gdy skrzynka robi się już pełna.... także nie podejrzewajmy nikogo a nowa poczte zróbmy z dostepem j/w czyli---znamy bo piszemy i wiemy jak wyglada narciarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się narobiło z tą naszą pocztą:( nawet dziś wchodziłam i zauważyłam że coś jest \"nie halo\" ale zaraz przylazł do mnie Nikodem i musiałam odejśc od kompa więc nie zagłębiałam się w ten temat... To ja CC wysłałam e-meil z prośbą o namiary na nową poczę:) Iwona pomysł z blogiem-pamiętnikiem rewelacyjny tylko potrzeba kogos kto sie zna na takich cudach:D bo ja na ten przykład jestem ciemna jak tabaka w rogu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut zajęło mi wpisywanie różnych: ndhfyertrwdi kghydreur kgdvnbhyerc ja pierdziele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam rybka jaka forma dostosuję się ;-) Próbowałam się dostać do tej grupy dyskusyjnej ale mam info że nie jestem jej członkiem ;-) No cóż pewnie potrzebna jakaś akceptacja to ja CC ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motka:dobrze sie stało,bo nas zmobilizowało do działania..już była ta skrzynka przeładowana ..w sumie załozona tak na próbę i trzeba isć naprzód,bo jak widac sprawdziła się i okazało się,że potrzebujemy kontaktu poza kafe ide już,idę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×