Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

No to super, bo ja właśnie złego samopoczucia bałabym się najbardziej. Z Vincentem było koszmarnie , mdłości, zgaga itp. więc jakbym teraz była w ciązy , tak się czuła i musiała się zajmować dzieckiem to chyba bym nie dała rady. Dużo zdrówka dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale dzisiaj dzien; a jutro będzie jeszcze gorszy; jak już pisałam przedpołudnie w przychodni; potem zadzwonił z nienacka jakiś Pan w sprawie naszego autka, które chcieliśmy sprzeadać; no i sprawa jest na ostrzu noża, bo on jedzie w tym momencie prawie z Helu do nas pociągiem i będzie w nocy; jak kupi moja krowinkę kochana to ja od jutra jestem totalnie uziemiona; a na dodatek jutro jest Dzień Babci i miałam obie babcie na imprezkę transportować; jak ja to przeżyję? a tęsknota mnie zniszczy ;-D no a widzę dzisiaj dzień bajkowy; na kafe trolle a u mnie po domu latały skrzaty (szczegóły na poczcie jak wyślę zdjęcia) :-) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa rewolucja: Oświadczam, że nigdy nie pisałam na tym topiku na pomarańczowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oświadczam że raz pisałam na tym topiku na pomarańczowo pod nickiem Aalex (bo mi się pomyliło-taki miałam za starych dobrych panieńskich czasów;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Oświadczam wszem i wobec że nigdy ale to przenigdy nie pisałam na tym topicu na pomarańczowo. Zapytam męża o ten adres IP (wkońcu nie informatyk ale w internetach pracuje:D ) może coś doradzi:) A gdzie jest Ania _śl??? pewnie nie ma czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to juz bywa,ze jak kasuja trolla to po całości...czerwone i czarne nicki...czasami człowiek bywa zaskoczony,że właśnie na czarno kogoś skasowali a okazuje się,że tak pod pomarańczowym psocił,że nawet cierpliwe moderie miały dosyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie zniknęły, ale na szczęście nowe się nie pojawiają... Dziewczyny, czy wasze pociechy też kaszlą przez sen gdy ząbkują? Wydaje mi się że Antek ma teraz taki ślinotok, że przez sen zachłystuje się śliną, bo zdrowy jest, nie wiem skąd ten kaszel... W ogóle to śpi straszniew ostatnio, wystarczy że przekręcam się na drugi bok, a już się wierci... No i wstaje mi o 5,30.:( Dziś już o 6 była butla... No ale to chyba dlatego że chodzi spać o 19,30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie pisałam nigdy na pomarańczowo!!! Olu, mój też ma ślinotok z powodu zębów i czasem przez to kaszle. Tylko, że ja nie wiem co mu wychodzi bo wydaje mi się, ze wszystkie przepisowe już ma - 4 u góry, 2 na dole, a on wciąż palce pcha w głąb buzi i marudzi:( Uwaga! Moje dziecko zrobiło mi wczoraj megaaa niespodzinakę i SAMO zasnęło!!! Normalnie byłam w szoku!!! Po kąpieli wsadziłam go do łóżeczka a sama położyłam się obok niego na łóżku, ale nie zwracałam na niego uwagi. Gadal do misia, gadał, aż zasnął:) Co więcej w nocy obudził się tylko raz. Jakis Dzień Matki jest dziś czy co???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!Ola-moja tez czasem kaszle przez sen Suzanka-pisalalm Ci wczesniej o tych zaslonach do pokoju dzieciecego ale nie cztalas to Ci apisze jeszcze raz zobacz w uwaga nie wiem jak to sie pisze lerla merle chyba wiesz o jaki sklep mi chodzi:).Moja Oliwia czesto tak zasypia jak Ty piszesz wierci sie wierci i pada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi - patrzyłam w Leroy Merlin - dzięki:) U nas są piękne ale uszyte już na wymiar, który całkowicie nie pasuje do mojego okna:( A materiały z metra są średnio ładne:( Szukam dalej... Moze na allegro coś się trafi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane zapomniałam Wam podziękować za zaproszenie nie umiem sie tam odnaleź ale Stasia widziałam jest młodszy o jeden dzień a takie postępy szok gratulacje agoosia,jeszcze musze nauczyć sie umieszczać swoje zdjęcia i innych dzieciaczków odszukać ja to w sprawach komputerowych to noga jestem ale poradze sobie .Kuba na dywanie raczkuje po troszku ,gorzej na parkiecie jużdwa razy czołowe zaliczył z matką ziemią a co zAnią sie dzieje dawno jej nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mój starszy dzisiaj podążyła na spotkanie kółka ornitologicznego; mam juz dość! ile można jakieś paskudztwa mieć; no i rozwolnionko do tego; Olo na razie dzielny 😭 😭 nie mam autka 😭 😭 sprzedałam o 7 rano; a nawet nie myślałam, ze ise tak przywiążę; a przy okazji: nie sprzedajecie jakiegoś 7-osobowego autobusiku? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida gratuluję w sumie :) nasze jest 7-osobowe..ale nie sprzedajemy :) może rozejrzyj sie za takim? fajne jest :) Ja pisałam na pomarańczowo pierwsze kilka postów pod tym samym nickiem zanim zacziłam jak się zaczernić :) Marysiu wysyłasz normalnie na maila tego co tam jest podany i tyle :) suzanke zazdroszcze zdrowia..u mnie odwrtonie:P ja bym juz chciała do Poznania..zobaczyć Vica..ale może i lepiej ze jeszcze troche bo teraz Denim Ania nie miałaby szans sie z nami spotkać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeny!!!!!!!! ponad tydzien mnie nie było i znowu tyle sie działo. hehe na początek na wszelki wypadek napiszę oświadczenie, co by nie było, że się migam :) NIE PISAŁAM NA POMARAŃCZOWO od czasu, jak mi zwróciłyście uwagę, że się trzeba zaczernic, bo to były moje debiuty na kafe :) ale ktoś ma popaprane, że mu się tak chce..... noo ja byłam u Mamy tydzień, potem miałam gości w domu i bez szans na komputer. Adaśko przez ten krótki czas narobił postępów w poruszaniu się, ale jeszcze nie chodzi sam :) (za moment jak mi da, to obejrzę wszystkie wyczyny Waszych dzieciaczków) miałam parę przerypanych nocy między czasie. raz nie spał do 3, wczoraj nie spał w ogóle w dzień mimo przespanych 5 godzin w nocy...ja nie wiem, czy on cierpi na bezsenność?? dzisiaj trochę nadrabia, bo zasnął na drugą już drzemkę. do tego u Mamy w pierwszą noc miałam taaaaaaaki dziwny koszmar, że nie mogłam o nim zapomnieć przez kilka następnych dni. mialam złe sny, ale przy tym ostatnim to pikusie. tryskałam krwią na wszystkie strony z ust na ściany, nikt na to nie reagował i mówili \"tak to bywa\"..., potem same mi ręce chodziły z nożyczkami w dłoni i chciałam zadźgać szwagierkę i też nikt nie reagował jak krzyczałam, żeby mi zabrali te nożyczki, aż w końcu Marcin mnie obudził, bo podobno płakałam przez sen i krzyczałam...jezu, jakiś horror!!!!!! chaos ostatnio u mnie, bo ostatnie podrygi i w poniedziałek idę już do pracy. fajnie się dogadałam i w zasadzie się cieszę. cztery godzinki od 9:30 do 13:30. będę miała urozmaicenie, a równocześnie jeszcze dużo czasu na zabawy z Adaśkiem. przepraszam, że nie nawiązuje do postów, ale jeszcze nie zdążyłam doczytać, a chciałam zdążyć cokolwiek napisać. normalnie stęskniłam sie! pozdrawiam i lecę na pocztę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak wciagnela Nas ta kafe chyba wszystkie i to na calego:) Ja tez Oswiadczam ze nie pisalam na pomaranczowo. A tak wogole to przyszlysmy sie pochwalic ze Niunka ma 3 zeba widocznego juz myslalam ze nigdy jej nie wjdzie.Iwona a Lusia ile ma bo jakos razem im wyszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amialam Wam cos polecic ja lubie jak Oliwia w domu chodzi w dresowych spodniach i jesli ktoras z Was tez lubi to polecam spodnie z kappala kosztuja 24zl.rewelacyjnie sie nosza i rewelacyjnie sie piora i sa rozne kolory my juz mamy 4 pary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak moja Oliwia mowi na mnie ede .:)Czy Wasze maluchy tez lubia reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję ząbka :) Brzuchata to wklejaj fotki nowe :) i nie zazdroszcze snu..ja mam zawsze koszmary po jakichś filmach...nie dość że się czasem boję sama do toalety pójść a mam...6 kroków może :P potem w nocy się budzę i muszę tv sobie włączać... Co do tv to u nas w dzień raczej wyłączony..czasem na dzien dobry tvn ale to Stasia nie kusi...dziś puściłam mu tę Lilly bo sama ją lubie..to jedną piosenke wysiedział a potem...sobie poszedł :D i oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie moge ogladac juz waszych maluchow, bo nadal nie dostalam zaproszenia? czy to ja jestem podejrzana jesli chodzi o szczera az do bolu, czy jak to dziewcze sie zwie? widze, ze niezle zamieszanie tutaj, ale niestety nie mam czasu porzadnie doczytac. dziewczyny, bardzo bym chciala miec dostep do waszej grupy dyskusyjnej:( chcialam wam sie tylko pochwalic, ze niepotrzebnie spanikowalam i tosiek od niedzieli mowi mama i baba. pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no i jeszcze widze, ze w temacie oswiadczenia lustracyjne:) ja trez nigdy nie pisalam na pomaranczowo p.s. co w ogole trollica wypisywala, bo nawet przeczytac nie zdazylam, bo widze, ze piszecie, ze juz cos zostalo skasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty Denim :P:P Ty...nie...przecież na odległość czuć że jesteś autentyczna :) :) a co pisała?? nic ciekawego jak zwykle...ale że będzie szczera :P My matki chyba za szybko wszystkim się stresujemy... Moją mame czeka zabieg..to jednak miażdzyca :( ale podobno ta "lepsza wersja"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wczoraj wróciliśmy. Dziś młody ma już katar prawdziwy - pierwszy raz nie \"od zębów\". Nawet zakupiłam ten \"gilociąg\" i w 2 osoby da się tego użyć. Mam nadzieję, że mu szybko przejdzie. Swoją drogą też się ślini... to może więcej zębów na raz rośnie ;). To ja też: Oświadczam, że nie piszę tu głupot na pomarańczowo. Jestem na tyle złośliwa, że piszę nawet wrednie na czarno! Bardzo udany ten tydzień poza domem. Tylko dlaczego mieszkanie się samo nie posprzątało :( normalnie jak zrobiłam tornado przy pakowaniu to tak jest :(. Rufin marudny to na razie nie dam rady tego ogarnąć. Idę latać na miotle puki młody śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi - ja nie ogladam raczej tv z Adaskiem, wiec on nie za bardzo ma okazje ogladac reklamy. z reszta do jakiegos tam czasu chcialabym mu ograniczyc ta forme rozrywki. nie chcialabym zeby wysiadywal godzinami przed tv ogladajac bajki czy cos tam. agoosia - foty wyslalam :)tyle ostatnio dziewczyny poprzesylaly, to ja tez musialam sie pochwalic, tudziez zaprezentowac potomka :) denim - gratulacje dla Tosi! adasko tez dlugo nic nie gadal, a teraz nagle jak mu sie wlaczylo to ciagle cos tam mruczy pod nosem jeny jak mnie ugryzl w palca to az krwiaka mam. cos go wzielo dzisiaj na gryzienie matki...hilfe!!!!!!!!!!!!! chyba mu rosna czworki bo jakies opuchniete ma tam dziasla.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie Oliwia tylko uslyszy ze sie zaczynaja reklamy to malo co sie nie wyrwie jak siedzi na rekach albo jak raczkuje to leci czym predzej zeby zdazyc.No dziecki nie powinny ogladac telewizora do 3roku zycia ale to chyba bym musiala nie miec tv.a tak u nas sie nie da. Brzuchata mialas sen jak z horroru tylko zapomnialam teraz tytulu. Ale mnie brzuch boli szok.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi ale znowu tak jak wtedy???? Brzuchata mój też gryzie.,.w co się da..potrafi np w piętę :P ale dziś mnie przy karmieniu ugryzł...ale w ogóle zrobił się taki wymuszacz piersi że się boję co będzie dalej..normalnie łapie mnie za bluzke a jak nie chce mu dać to wrzask..i ryk...nie wiem co z tym robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry witam wszystki \"czarnulki\" dzisiaj mam super plan! dzieciaki śpią juz od pół godziny a ja czekam tylko na koniec aukcji i tez planuję uderzyć w kimonko; może wreszcie odeśpię moje dwudniowe stresy; a co do TV ja przy Bubu byłam pełna postanowień; nie udało się chociaż nie jest maniakiem telewizyjnym, no i repertuar ma też mocno okrojony; woli sobie od czasu do czasu obejrzeć np. Mikrokosmos niż bajkę; ale na przyszłość proponuję jako pierwszy etap wtajemniczenia ;-) BABY TV; teraz Bubu juz awansowal na JIMJAM; nie potępiam przyzwalania na oglądanie ale zmroziło mnie jak latem znajoma (posiadaczka rówieśnika Ola) szepnęła mi na ucho: ale \"kastę\" juz lubi oglądać, więc leżaczek i mam spokój narka dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×