Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

U nas nie ma Baby tv :( ale mamy Minimini :) myślę że to będzie pierwsza tv Stasia..ale póki co nie ma takiej potrzeby bo mam czas i daję rade ze wszystkim z czym musze, mam M w domu :) a potem nie dziwie się że czasem rodzice włączają dziecku bajkę..wiem to po bratanicach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia my mamy minimini na \"drugiej chacie\" i powiem Ci szczerze, choć może to ja wyolbrzymiam, ale tam nie wszystkie bajki są \"akuratne\" np. nagminne nadużywanie slowa \"głupi\"; potem słyszę u mojego syna raz po raz jakie cos jest głupie; no i reklamy; i nie chodzi mi o to o czym pisze pigi, bo u naszych maluszków ewidentnie chodzi o kolor muzyczkę i krótkie bloki; u starszaków wyzwalają niestety (ale w końcu taki maja cel) chęć posiadania :-( na BABY i JIMJAM nie ma reklam a to naprawdę duży plus no i wyszło: nie poszłam spać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja podobnie jak większość z Was pisalam na pomarańczowo aż mi chyba Ola31 nie napisała jak się zaczernić:) Agoosia ja też wszystko tłumaczę na zęby hehehe, ale na serio ma znów spuchnięte dziąsła na dole... witam wszystkie zagubione forumowiczki, dobrze, że wróciłyście:D pigi- Oskar lubi reklamy, a najbardziej z Bebilonu czy Bebiko nie wiem teraz, ale tą gdzie się śmieją dzieci. U nas tv leci, ale jak Oskar się bawi przy nim to go wyłączam i też jak u Lidy leci u nas glównie Baby Tv. Ania, Gosia, gdzie zniknełyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kolega zadzwonił, że jego żona urodziła Julię:D Dziewczyny pamiętacie jak to bylo??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tu masz rację Lida..niektóre bajki są dla starszych..zresztą to jest program niby dla przedszkolaków..i te reklamy..spory minus..choć przed Gwiazdką się przydają (bratanice zaraz wiedzą co chcą :P) ale poza tym kanałem mamy Jetix, Cartoon Network i chyba tyle...więc tamte to już w ogóle dla duuużych dzieci jeśli w ogóle...są jeszcze filmy ściągnae ja lubię teletubbisie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju..ja dziś byłam z tatą w szpitalu i pamiętam tę trasę z parkingu na porodówkę....ojj i jak patrzę na zdjęciach na te maluszki..albo ostatnio filmiki stare oglądałam..jak Staś próbował trafić rączką do buzi..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetix powinien być ustawowo zabroniony A jazdy do szpitala tak bardzo nie pamiętam, bo była mało ważna; tydzień tam jeszcze leżałam :-P za to pamiętam poranek przed CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ;-) Oświadczam że nie pisałam głupot jako pomarańcza, tylko zanim się zaczerniłam ale zawsze pod tym samym nickiem i teraz od razu też nowym czarnym ;-)) A moja teściowa wczoraj poszła do szpitala na operację kręgosłupa, mieli jej usunąć przepuklinę i implant włożyć no i się okazało że jednak jej nie będą robić. tylko zalecają rehabilitację...zobaczymy co dalej jutro będzie ostateczna odpowiedź. normalnie ja też się dziś zdecydowałam wysłać jakieś zdjęcie Laury, bo już pewnie nie wiecie jak wygląda ;-)))) a mi normalnie zaczyna być widać brzuszek, ale strasznie wcześnie jakoś... niby jeszcze normalnie w swoich ubraniach chodzę i dżinsy zapinam ale... już chyba niedługo... hmm druga ciąża rzeczywiście szybciej widoczna jest...;-) Denim nie przesadzaj, Ciebie się nie da podejrzewać ;-)) Agoossia jak ta koleżanka powiedziałaś jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wszystko jej przekazałam..napisała że póki co znalazła obok siebie jakąś przychodnię z jakim neurologiem i rehabilitantem i gdzieś w necie mają dobre opinie...zobaczymy..ale dzięki wielkie :) a brzuszek...oj jak to fajnie było mieć brzuszek..mam zdjęcia jak pod koniec stawiałam sobie na nim szklankę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyfer w koncu padł :O 10 minut relaxu z czerwonym wytrawnym i biała sala :D jesooo...skąd te dzieci maja takiego pawer-a?😭 u mnie nagminnie MTV,Vh1 lub VIVA wiec cały czas ogladam trzachajacą sie pieluche na tych maleńkicg]=h nozkach... a juz jak jest motyw \"ma..ma..ma..\" to nie oderwiesz od telewizora.. Kate Perry i Lady Gaga np. to numer 1 i generalnie to ma \"wsiowy \" :Pgust spadam bo mi się literki na klaw.mieszają od tego dobrodziejstwa z winogron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i my dołączamy do grona guzowatych...leżeliśmy sobie rano we trójkę..i nie spaliśmy...ale jak się okazało jednak :( ehh...koniec z moim karmieniem na leżąco i kimką jak mój M na niego \"patrzy\", zasypia nawet stojąc...ale ja taka zmęczona dziś byłam :( ehh nieważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Iwona, to tak jak u mnie:) muza na okrągło i gust podobny:) do tego dopiszę jeszcze Feel, Britney, Christinę, i nr 1 - DODA!!!!! Lilka, super mamusiu:) Choć szczerze mówiąc nie tęskni mi się za brzuchem... pamiętam zgagę, ból pleców i zadyszkę po wypowiedzeniu jednego zdania:D Pozdrawiam Was znad filizanki ciepłej kawy (w pracy można;) ) i zmykam w papiery!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam chyba z pięć razy, Staś spadł?? Bo naprawdę nie kumam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biduś... Agoosia, nie martw się, nic mu nie będzie. To nie ostatni guz, głowa do góry!! 👄 dla Stasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki..ale sama wiesz..stres jest no i wyrzut że powinnam była wstać... A jak ta nowa opiekunka? sprawdza się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc~!!! Dzieciaczki sliczne !!!Ajak Oliwia zobaczyla Laure to usmiechnela jej sie . Agoosia boli mnie juz drugi dzien bo mam okres ale przed porodem mnie tak nie bolalo Koliban-chyba dobrze napisalam jednak lepiej mi pasowalo Liljankas:)Aja Ci zazdroszcze brzuszka bo tez bym chciala byc w ciazy jeszcze w tym roku a najlepiej zajsc w lipcu wiem powtarzam sie Iwona to ile Luska ma tych zebow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, znam to, ale takich sytuacji nie unikniemy, a z drugiej strony jak się nie uderzy, to się nie nauczy, ze to boli... Życie... Opiekunka (odpukać) super:) No i mam naprawdę bliziutko, przechodzę przez podwórko i już:) Daliśmy jej kojec do domu, bo nam tylko zagracał pokój, Daje Antkowi zabawki i mały się bawi spokojnie. Nie wymagam od niej żeby pracowała nad jego rozwojem, sama się nim w ten sposób zajmuję po pracy. Zależy mi głównie na tym by miał dobrą opiekę, był nakarmiony, przewinięty i wyspany:) Jest tam raptem 6 godzin z czego dwie przesypia, więc na rozwoju nie traci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Agosia, mój dziadek też miał miażdzyce, musiał przestać palić, ograniczyć picie i więcej ruchu mieć. Ale jak chodzi to go boli noga, ale na działke na rowerze śmiga bez problemu:D Była u mnie własnie koleżanka z dzieciakiem 2 rocznym... ło matko... on był wszędzie i w ostatnim momencie złapałam TV... ja chce mieć ciągle małe dziecko:D Ola, ja tez myślę o niani, chciałabym wrócić na cały etat, ale boję się tego.. zwłaszcza jak widzę jakie Ty miałaś przeboje. Znaleźć kogoś godnego zaufania to prawdziwy skarb. Mam nadzieję, że Ty wreszcie znalazłaś. Oskar wstał dziś o 9,10! i dopiero teraz poszedl na kolejna drzemkę, mam trochę spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi hihihi musisz po prostu zajść w kolejną ciążę, wtedy nie będzie Cię tak brzuch bolał...aż do porodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Iwona ale profanację ktoś zrobił... żeby to było jeszcze jakieś ciekaw techno a to rąbanka totalna. Ja ostatnie dni dumam jaki fotelik do auta kupić i chyba będę miała tyłem do kierunku jazdy AKTA Graco Cosmic Comfort (ze Szwecji bo dość tani). Ale jak w instrukcje popatrzyłam to wiem, że chłop będzie montował a nie ja :( jakiś koszmarnie trudny montaż bo nie mamy izofix\'a. Młody ma katar ale temperaturę miał chyba tylko w nocy. Zaczynam się zastanawiać czy to nie jakaś dziwna trzydniówka. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nowa fala chorobsk:( ala tez nie za dobrze sie czuje. dzis w srodku nocy strasznie kaszlala. nos miala totalnie zapchany. w ruch poszla sol fizjologicza, gruszka, syrop na kaszel i picie. potem zasnela i spala az do 8-mej!! nie poszlam z nia w koncu do lekarza, bo przez caly dzien ani razu nie zakaszlala. .. katar taki sobie, troszeczke sie saczy.. czekam d o jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja cc: jak to usłyszałam pierwszy raz to aż usiadłam...masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po spacerze, ale mi tyłek zmarzł.... Antek rozłożył się z misiem i ogląda vivę:) Idę coś szybko na obiad zrobić, bo żołądek już mi przywarł do kręgosłupa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja CC a powiedz mi czy nasze przepisy nie zabraniają wożenia dziecka powyżej tej jakiejś tam wagi tyłem?? bo coś gdzieś czytałam właśnie że to jest bardzo bezpieczne i że szkoda że w PL nie można...ale może to tylko kwestia że ich nie ma....ja też zaczęłam się rozglądać..nawet mi się kilka podoba ale chce małego wsadzić do nich..znalazłam nawet taki bez pasów..z poduszeczką..ale jakoś to do mnie nie przemawia... U nas katar ku końcowi..na szczęście :) Moje dziecko właśnie po dniu w wózku i na rękach w galerii szaleje szczęśliwe po domu...typowy facet..nie lubi zakupów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×