Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Dziewczyny wróciłam. No ja się za Wami stęskniłam!!!! Zajrzałam dzisiaj do Was, poczytałam co u Was słychać i jakoś mi weselej... Sama kiedyś pisałam, żeby nie przejmować się tymi pomarańczkami a sama się wkurzyłam. Ale to te hormony chyba;) Aniu-śl- też jestem ze śląska;) więc mam w Tobie bratnią duszę;) Widzę, że wizyta u lekarza też Cię zdołowała, ale podobno takie braki witamin u ciężarnych to naturalna sprawa. Ja się bardzo zdrowo odżywiałam w ciąży- mięska nietłuste, dużo nabiału, warzyw i owoców, a wyskoczyła mi ta anemia i ciśnienie było za niskie. Na szczęście podczas ostatniej wizyty u ginekologa usłyszałam wiele dobrego, że szyjka przestała się skracać, ciśnienie wspaniałe, Dzidzia o 3 tygodnie za duża, dlatego mam te problemy z szyjką. Położna kazała mi jeść dużo buraków, sałaty zielonej, pietruszki, pić soki z marchwi, bo to podobno ma wszystko dużo żelaza. Piszę, że podobno, żeby mi znów ktoś nie napisał, że się wymądrzam:) Pigi15- ja w sobotę miałam doła, bo Dzidzia prawie w ogóle się nie ruszała, w dodatku miałam twardy brzuch. Chciałam nawet jechać do szpitala, ale intuicja mówiła, żeby poczekać i wieczorem poczułam kilka ruchów, a w niedziele rano obudziło mnie kopanie mojego Aniołka. Ale rozumie Cię, że czułaś się zaniepokojona. I proszę jak kogoś zdenerwuję niech nie ukrywa się pod kolorem pomarańczowym tylko napisze mi to wprost. buziale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex-nie przejmuj sie juz tym gadaniem pomaranczowych my tu jestesmy i kazda z nas wyslucha i pozytywnej jak i negatywnej wypowiedzi po to jestesmy zeby sobie doradzac prawda? ja tez juz mam ochote na zakupy dla malenstwa ale najpierw to kupie sobie potrzebne rzeczy do szpitala a pozniej maluszkowi chociaz domyslam sie ze to bedzie trudno sie powstrzymac bo juz wczoraj rozmawialismy o zakupie wanienki ,przewijaka i innych rzeczy . dziewczyny jeszcze tyle samo i dzidziusie beda z nami ja mam 6.12 wizyte na usg. jakie rzeczy zabieracie ze soba do szpitala dla siebie bo ja mam zamiar przygotowac torbe a w niej;majtki jednorazowe. reczniki papierowe. no wiadomo koszula, podpaski recznik,stanik,woda przybory czystosci a wy napiszcie co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Jestem już w domu, z dzidzią dobrze, jestem szczęśliwa:) Muszę tylko przez jakiś czas brać duphaston. Przepraszam, ale w tej chwili nie jestem w stanie dokładnie przeczytać wszystkich wpisów i ustosunkować się do nich , bo czuję się osłabiona i mykam do łóżeczka. Muszę odespać nieprzespane noce w szpitalu. Bardzo Wam dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, wzruszyłam się, jesteście kochane. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ja też nic nie kupuję. mam parę ciuszków na start i na razie wystarczy. wózek kupimy w marcu,tak samo paczkę pampersów, fotelik samochodowy i coś do prania. łóżeczko mąż obiecał wystrugać ( to ma być łóżeczko- kołyska). myślę, że na początku niewiele będzie potrzebne. ( to tak z doświadczenia). na pewno przyjdzie potem rodzina, znajomi i dużo rzeczy przyniosą ze sobą, więc nie ma co kupować na wyrost. moja córka w wielu rzeczach nie zdążyła nawet raz być ubrana, bo tyle tego nakupiliśmy + podostawaliśmy. dlatego teraz \"spokojnie wodzu\". kupiłam wczoraj body dla maluszka koleżanki, który właśnie przyszedł na świat. i miałam okazję po raz pierwszy zobaczyć, jakie są chore ceny! jedno body kosztuje od 10 zł do 35 zł!! dlatego też tym bardziej się wstrzymam z zakupami;) ależ to słońce pięknie świeci:) wiecie, że wczoraj mój dzidziuś miał czkawkę? :) ale śmieszne uczucie! córka przyłożyła rękę do brzucha i czuła takie rytmiczne wstrząsy:) Isa, to dobrze, że zaczęłaś tyć:) niedługo pojawi się śliczny okrągły brzuszek:) ola, mieszkasz gdzieś w okolicach wałbrzycha, a ja niedaleko , bo w świebodzicach mam rodzinę.:) syn mojego męża też podobno ma ten bezdech, ale bardzo rzadko i jak był młodszy to się to zdarzało częściej. przy mnie na szczęście ani razu, boję się, że spanikowałabym. :( dobrze, że umiesz zachować zimną krew i radzisz sobie w takich sytuacjach. jeśli chodzi o wyprawki to podam wam link fajnej strony. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3560393 na drugiej stronie tematu jest rada, co można kupić, jako wyprawkę.może coś z tego się wam przyda:) pozdrowionka:) mysiczka!!! halo, halo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka możesz na próbe kupic kilka kaftaników bo mi osobiscie się nie przydały ale moja koleżanka używała tylko tego a dla mnie były nieporęczne i stale używałam body, pajacyki najczęściej do spania My do dzisiaj niestety nei mamy typowo dzieciecego pokoju niestety ale nasza sypialnia jest w dzieciecym pokoju i tak niestety zostanei az drugi maluszek bedize miał ok roku :( nawet nic tam specjalnie nei zmieniam ale jak wstawi się łóżeczko to już będzie bardzo ciasno musimy to jakos rozwiązać ale póki co nie mamy pomysłu :( teraz synek śpi na małym tapczanie takim dl adzieci bo niestety w łozeczku się nie mieści mimo, że ma prawie 15 miesięcy wszyscy mówią, że wyglada na dwa latka. Kiedyś będzie to pokój dla maluchów ale póki dzieci będą małe to musimy spać blisko bo jesli w nocy się obudzi to muszę to usłyszeć :) ale marzę o pięknym dziecięcym pokoju :D W ciąży wyniki często niestety sie pogarszają ja co prawda mam dobre ale to zawsze może sie zmienić. Staram sie zdrowo odżywiać i piję dużo soków z czarnej porzeczki - masa witamin i podobno pomaga na problemy z ukł moczowym w pierwszej ciąży też piłam chyba od 5m i nic mi się nie przypelętało. Alex81 cieszę się, że z szyjką już lepiej :) oby tak dalej U mnei dzidzia na ostatnim usg była wieksza o tydzień a synek zawsze był większy o 2 tygodnie :) Jeśli dobrze pamietam to kiedyś moja szefowa mówiła że ona jak miała anemię w ciąży to bardzo pomogły jej takie herbatki z pietruszki tzn ona to gotowała a potem piła ten wywar nie chcę cię wprowadzić w błąd ale to chyba było na anemię albo na problemy z ukł. moczowym :) Pigi 15 jak pomyślę to cos dorzucę do spisu rzeczy potrzebnych do szpitala :) aha napewno dokumenty :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanke bardzo się cieszę, że wszytsko dobrze odpoczywaj i wyśpij się. Cały czas myślałam co u ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Suzan ciesze sie juz jest dobrze odpoczyawj ja tez bralam duphaston przez dlugi czas i dzieki temu mam swoja dzidzie w brzuszku pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja już po rozmowie z profesorem, ale sie denerwowałam, potem az mnie zemdliło i słabo mi sie zrobiło i czuje taki napiety brzuch, czy ja sie musze tak stresować?? Miałam iść dzis na pierwszy aerobik ale chyba w związku z bólem brzucha sobie poleżę. Wieczorem idziemy do teatru. Ja narazie tez nic nie mam kupionego, ale też myślę ze raczej po Nowym roku..buziaki Suzanke-dobrze ze już jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam wlaśnie na allegro wózeczki i nosidełka...pomimo ze kupować chcę dopiero później to chociaż sobie popatrze:) fajne sa takie nosiedełka dla maluchów tylko nie jestem pewna czy pozycja wisząca jest dla niemowlaka najlepsza....a te chusty nie sprawiają wrażenia wygodnych, a moja bratanica kompletnie nie chciała w takiej funkcjonować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ogladalam przed chwila i tez mam zamiar kupic pozniej ja juz mam upatrzony od dawna teraz jest on w gazecie ZOSTANE MAMA na obrazku jest pokazany na 3 mozliwosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://dino.sklep.pl/nowy/nomad-formula-matrixcup-stelazspacerowgondolafotel-matrix-p-1502.html?zenid=091d02074eda376e46153b5312938375 My polujemy na taki, w kolorze marine... Jest realna szansa że na wiosnę cena spadnie.... Poleciła go nam znajoma która od lat handluje wózkami:) Głównie dzięki temu, że spacerówka waży jedynie 6,5kg. Suzanke, cieszę się że jesteś i że wszystko dobrze... Ściskam Cię mocno! Laski... ja zaczynam mieć zachcianki;) Dziś na kolację (!) zjadłam kawałek żeberka z duszoną kapuchą:) Szok... po tym nie mam zgagi a po zwykłym chlebie męczy mnie koszmarnie... Na szczęście kubek mleka wieczorem mi pomaga jak nic innego:) Oki, zmykam poleniuchować... Dobranoc laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanke witaj!!! Cieszymy się, że już wszystko dobrze!! Wracaj do sił! Pigi15, agoosiaa, ja też oglądałam wózki. My dostaliśmy po kuzynce Peg Perego, ale troszke mi się nie podoba, bo ze zwykłego materiału, więc myślimy czy nie kupić nowego, lepszego. W sumie grubsza powłoka za długo się nie przyda, bo rodzimy na wiosnę i wystarczy chyba grubszy kocyk pod spiworek, ale nie jestem tego jeszcze pewna. A Wy z jakich firm chcecie kupić wózki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......20.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......22.........02. 04........+2kg..N adamisia........Asia............26.......21.........03.0 4... ....+5,5kg..ch ali-cja...........Ala.............36.......21.........04 .04...... ..+6,2kg..N Ola31............Ola.............31......21..........07. 04....... +5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......20.........09.04.. ..... .+2kg CH Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......20........09.0 4.........+4kg Mysiczka30.....Ola.............30......17........ 10.04.........-2,5 kg echo1978.......Aneta..........29.......18.........11.04. . .....+4kg chanel 5.........Marlena.......22.......18....... 13.04.........+2kg Motka...........Ania............28.......20....... 14.04.........+4kg..CH Renia905........Renata........26.......20....... 14.04.........+4,5kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......18....... 18.04.........+1kg 1967.............Iwona.........40 ......18.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26.......15.......20.04.........+3kg viki444...........Wiolka.........29.......13......20.04 ........+3kg to ja CC.........Anka...........25.......14.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......16....... 24.04.........+2 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......18 ....... 27.04.........+0,5 kg pikpik........Kinga...............23.......16 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........15.......30.04. .... .. .+4 kg polina80.........Ola..............27........18.......20 .04..........+5kg pigi15...........Dorota.......28........18........22.04. .......+3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co myślicie o zrobieniu porządku w tabelce tzn usunąć dziewczyny, które od dawna nie zaglądały na to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLA-ladny moj cenowo wyglada tak samo alex-wozek ktory mi sie podoba jest z firmy MAXI-COSI ale nie znam tej firmy przyznam szczerze a wyznacie? a mialam sie zapytac czy macie jakis srodek suteczny na zgage i ktory mozna zazywac bez konsultacji lekarskiej bo wieczorami mnie meczy u nas mowia ze jak zgaga smali to wlosy dziecku rosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Pigi:) a cos w tym jest bo teraz podobno własnie maluchy zaczynaja włoskami obrastać:) mnie pomagało mleko ale tez z tego co wiem i korzystałam mozna brać Manti i to w zawiesinie jest dobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu a powiedz ten wózek też ma wersję spacerową bo tam na zdjęciach nie widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! ratunku!!! tak mnie bolą krzyże, że nie mogłam zejść po schodach. córka mnie podtrzymywała, a każdy krok to jęk. jak rozchodzę to troche jest lepiej. pojechałam do apteki, a tam sie dowiedziałam, że nic nie wolno:( nawet maści:( chodzę, a właściwie toczę się.. :( czy to możliwe, żeby tak bolało?? co poradzić na to...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl o ciepłym prysznicu i polewaj te miejsca...i spróbuj polozyc sie w pozycji embrionalnej bez poduszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Byłam wczoraj u gina i mam dwie wiadomości :) dobra : będziemy mieli córeczke, przeczucie mnie nie myliło !!! maluch zdrowy waży ok 400 g ( powinien ok 230) także duże dzieciątko ale z pewnością przystopuje później :) z dzieckiem wszystko dobrze ale zła wiadomosć to taka, że wyszła mi fatalna cytologia III a i strasznie sie boje nigdy nie miałam tak złej cytologii a do tego ciąża :(:( jestem załamana lekarz narazie kazał nic nie brać zrobimy cytologie za miesiac i wtedy zobaczymy co dalej poszukałam wczoraj troche na ten temat w google i znalazłam mase przypadków takich jak ja ale też dużo kobiet miało stan rakowy w takich sytuacjach :( jestem zdołowana na maxa mam nadzieje, że jakos sie to wszytsko ułoży najgorsze że w sumie prze najbliźsze 5 m nic oprócz brania globułek nei można zrobić. Pół nocy przez to wszystko nie spałam Wogółe troche sie zezłościłąm na gina a nei mogę iść do innego bo w poniedziałek mąż wyjeżdża w delegację i bedize tylko na weekendy no i tak do konca ciąży rodziny żadnej tutaj nie mam i jeśli cos to musze prosic znajomych o opiekę nad dzieckiem na tą godzinke do tej pory jakoś się udawało i był mąż w domu ale od stycznia już muszę prosić znajomych. Nie wiem sama co mam teraz zrobić .......... ali-cjo przykro mi nie wiem jak ci pomóc mnie krzyże akurat nie bolały, dopiero przy porodzie :( i wtedy mi pomagało masowanie moze poproś córkę nich ci mocno wymasuje powinno pomóc innych środków niestety nie znam :( Pigi15 z tego co sie orientuję maxi-cosi to dobra firma ja mam wózek graco i też sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......20.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......22.........02. 04........+2kg..N adamisia........Asia............26.......21.........03.0 4... ....+5,5kg..ch ali-cja...........Ala.............36.......21.........04 .04...... ..+6,2kg..N Ola31............Ola.............31......21..........07. 04....... +5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......20.........09.04.. ..... .+2kg CH Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......20........09.0 4.........+4kg Mysiczka30.....Ola.............30......17........ 10.04.........-2,5 kg echo1978.......Aneta..........29.......18.........11.04. . .....+4kg chanel 5.........Marlena.......22.......18....... 13.04.........+2kg Motka...........Ania............28.......20....... 14.04.........+4kg..CH Renia905........Renata........26.......20....... 14.04.........+4,5kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......18....... 18.04.........+1kg 1967.............Iwona.........40 ......18.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26.......19.......20.04.........+5kg viki444...........Wiolka.........29.......13......20.04 ........+3kg to ja CC.........Anka...........25.......14.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......16....... 24.04.........+2 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......18 ....... 27.04.........+0,5 kg pikpik........Kinga...............23.......16 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........15.......30.04. .... .. .+4 kg polina80.........Ola..............27........18.......20 .04..........+5kg pigi15...........Dorota.......28........18........22.04. .......+3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......20.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......22.........02. 04........+2kg..N adamisia........Asia............26.......21.........03.0 4... ....+5,5kg..ch ali-cja...........Ala.............36.......21.........04 .04...... ..+6,2kg..N Ola31............Ola.............31......21..........07. 04....... +5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......20.........09.04.. ..... .+2kg CH Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......20........09.0 4.........+4kg Mysiczka30.....Ola.............30......17........ 10.04.........-2,5 kg echo1978.......Aneta..........29.......18.........11.04. . .....+4kg chanel 5.........Marlena.......22.......18....... 13.04.........+2kg Motka...........Ania............28.......20....... 14.04.........+4kg..CH Renia905........Renata........26.......20....... 14.04.........+4,5kg rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......18....... 18.04.........+1kg 1967.............Iwona.........40 ......18.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26.......19.......20.04.........+5kg DZ viki444...........Wiolka.........29.......13......20.04 ........+3kg to ja CC.........Anka...........25.......14.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......16....... 24.04.........+2 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......18 ....... 27.04.........+0,5 kg pikpik........Kinga...............23.......16 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........15.......30.04. .... .. .+4 kg polina80.........Ola..............27........18.......20 .04..........+5kg pigi15...........Dorota.......28........18........22.04. .......+3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj Mamusie:) Alicjo, podobno na takie bóle pomaga leżenie plackiem z nogami w górze... i teraz coraz więcej powinnyśmy tak leżeć... no i duzo odpoczywać, co w Twoim przypadku jest chyba niewykonalne... Ale postaraj się znaleźć chwilkę dla siebie i Maleństwa, a na wszelki wypadek idź do lekarza... Agoosia, ten wózek to głównie spacerówka, z kilkoma możliwościami rozbudowy. Ten w wersji Matrix Pro to spacerówka + foteik który rozkłada się zupełnie na płasko i spełnia funkcję gondolki + pozostałe akcesoria:) Ja już sie uparłam na ten wózek i innego nie chcę:) Minimisiu🌻, nie martw się na zapas, poczekaj do nastepnego badania... No i gratuluję dziewczynki:) Zazdroszczę tym z Was które juz znają płeć swojego brzdąca... Oki, zmykam do pracki, dziś sporo do zrobienia, a chcę się urwać koło 13-tej:) Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Byłam wczoraj na USG genetycznym i wiem już, że mój Skarb jest zdrowy jak rybka :-) Waży 366 gramów no i jest chłopcem!!! Wszystkie parametry są w normie, ale może znacie jakieś stronki z intrpretacją wyników USG, bo chciałabym też sama posprawdzać? gosiek69........Gośka..........38.......20.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......22.........02. 04........+2kg..N adamisia........Asia............26.......21.........03.0 4... ....+5,5kg..ch ali-cja...........Ala.............36.......21.........04 .04...... ..+6,2kg..N Ola31............Ola.............31......21..........07. 04....... +5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......20.........09.04.. ..... .+2kg CH Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......20........09.0 4.........+4kg Mysiczka30.....Ola.............30......17........ 10.04.........-2,5 kg echo1978.......Aneta..........29.......18.........11.04. . .....+4kg chanel 5.........Marlena.......22.......18....... 13.04.........+2kg Motka...........Ania............28.......20....... 14.04.........+4kg..CH Renia905........Renata........26.......21....... 14.04.........+4,5kg CH rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......18....... 18.04.........+1kg 1967.............Iwona.........40 ......18.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26.......19.......20.04.........+5kg DZ viki444...........Wiolka.........29.......13......20.04 ........+3kg to ja CC.........Anka...........25.......14.......22.04.........- 1kg a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......16....... 24.04.........+2 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......18 ....... 27.04.........+0,5 kg pikpik........Kinga...............23.......16 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........15.......30.04. .... .. .+4 kg polina80.........Ola..............27........18.......20 .04..........+5kg pigi15...........Dorota.......28........18........22.04. .......+3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia gratuluję synka !!!!! Ja korzystam z tej strony ale tutaj tylko mozesz sprawdzic jak duży powinien być maluszek i ile waży w danym tc http://twoja-ciaza.com.pl/czlowiek.html#czesc19 Widze ze coraz więcej z nas dowiaduje sie płci dziecka to oczekiwanie jest super wczoraj mała nie chciałą pokazać co ma miedzy nóżkami ale przycisnął ją głowica i zmieniła pozycję zrobił ogromne przybliżenie i wszytsko było widać także raczej nic się nie zmieni. Super !!! staraliśmy się o córeczke i się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Fajnie że już niektóre z was wiedzą kto mieszka w brzuszku, dla mnie niestety do ??? Czuję że to dziewczynka, mąż bardzo chce ja też, ale chlopczyk też mógłyby być obojętnie tylko by zdrów. Suzanke dobrze ze u was ok, Nikt nie lubi szpitali ale lepiej juz tam się wybrać niż coś miało by się pogorszyć. A co do zakupów to wczoraj zamówiłam kompl. taki słodki uniwersalny dla chłopczyka i dziwczynki i kocyczek. Mama mów ze to za szybko ale nie mogłam się powstrzymać Ostatnio strasznie dużo piszecie nawet nie mam czasu czystać, a do tego w pracy mały młyn, już chyba chce isc naL4 ale cos mam wyrzuty sumienia bo pracuję dopiero od maja Pozdrowienia cieplutie dla wszystkich brzuchatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy tez macie problemy ze snem ja dzis spałam 3 godz. chyba mnie dizdzia w nocy budzi :-) kopniakami A na zgagę też mi pomaga mleko ale lekarz przepisał mi takie mleczko ochydne musze tylko sprawdzic nazwe to dam znać też mi pomaga odrazu ale jest paskudne to wole narazie pic mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×