Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Nieważne Pigi, nie było go na 1000% :) 1967 masz rację, ale nie chodziło mi o to, o czym piszesz, a o fakt dobierania nieodpowiednich słów... wiem że Ania nie chciała nas urazić, gdybym miała gorszy dzień pewnie tak bym się poczuła.. Alex:) praca daje mi w pewnym sensie mobilizację, bo leń jestem niesamowity;) ale jest też trochę odskocznią od pewnych problemów... Poza tym od zawsze broniłam się jak mogłam przed stereotypem bycia \"Matką Polką\", lepiej spełniam się w pracy niż przy przysłowiowych \"garach\" i nic na to nie poradzę:) a i jedno i drugie to praca, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak wiem Pigi15 o co ci chodzi, że to tak jakbyś nawiązała jakiś kontakt z maluszkiem w brzuszku. Wyobrażam sobie, że to niesamowite;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie macie zamiar zostac z maluszkiem na wychowaczym ? czy do pracy? ja mam zamiar zostac na wychowawczym chce spedzic z moim dzieckiem ten czas a tak powiem Wam ze za 3 latka chcialabym drugie mysle ze nadszedl u mnie czas matczyny chce zalozyc swoja rodzinke.ALE U MNIE DZISIAJ POGODA do niczego pada deszcz ze sniegiem i wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę was nie kłóćmy się !!!!! każdy kupuje dla swojgo dziecka to co chce i to czego potrzebuje. Nie mówmy tak, że za 2000 mamy wszystko bo można to kupić dużo taniej np. ja za to WSZYSTKO zapłaciłam łącznie 600 zł i umówmy się te wózki czasem niczym szczególnym się nie wyróżniają i płacisz tylko za modę i za markę !!! a gdzie reszta wyprawki dla dziecka ?? ciuszki+butelki+kocyki.................. i masa innych rzeczy niedawno to przerabiałam i wiem że to sporo kosztuje ale proszę jeszcze raz to forum niech będzie miejscem gdzie każda może pokazać co kupuje, co jej się podoba i gdzie można podzielić się swoimi spostrzeżeniami nie róbmy tutaj wyścigów alex ta miękka gondola to chyba taki wkład do wóżka widziałam to kilka razy na allegro jak jakiś znajdę to dam linka, Aniu mam racje ?? Pigi15 to cudowne uczucie a twój maluszek to niezły madrala mój tak niestety nie robił jak mu pukałam to ....uciekał hihiihihihi chyba bał się mamy ale teraz tego nie widać Ja po urodzeniu napewno zosatje przez 1,5 roku na wychowawczym a potem wracam do pracy córeczka będzie miała 17m a synek 3 latka A u mnie biało i sypie coraz mocniej szkoda, że nie mam sanek :) Ola 31 super że masz taka pracę w pierwszej ciąży pracowałam do 7m i jedynym problemem było to że musiałam wejsć na 4 pietro a to była masakra teraz korzystam z L4 bo jednocześnie zajmuję sie starszym synkiem i tak mi wygodnie ale jak się chodzi do pracy jest zupełnie inaczej ... fajnie tak wśród ludzi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimisiu, kto się klóci? Dzielę się z Wami tym, co każda z Was, a słyszę że mój wybór to głupota... No to na chwilę ręce mi opadły... ale już chcę zakończyć temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zła...taki długi miałam wpis i się skaoswał!!!! Ehh...to teraz w większym skrócie. Myślę że decyzja czy kupujemy wózek za 500 czy 2000zł zależy od kryteriów jakie sobie stawiamy i tego czego od niego oczekujemy. Ja kiedys zawsze kupowałam all jak najtaniej choc nie do przesady a za to mój tata się wściekał że to szajs i po 3 m-cach sie popsuje i często miał racje, nie jest to jednak pewne i zapewne są przypadki ze i taki tanszy i taki droższy po pół roku się rozpadnie a pewnie częśc z nas chciałaby zeby posłuzyl do konca a moze i dla kolejnego malucha i sądzę że często tym się kierujemy kupując droższy. Ja chciałam taki w przecietnej cenie, ale jak szukam takich co mają i gondolę i fotelik to niesttey poniżej 1500 niewiele jest ale NA PEWNO nikomu tutaj nie zalezy na tym zeby kogoś urazić a to zupełnie inaczej brzmi jak się coś napisze nić jak sie powie twarzą w twarz..ja miałam juz kilka nieporozumień przez smsy na przykład..zupełnie bez sensu!! Więc proszę o uśmiech i nie wymyslajmy sobie problemów których nie ma...nie po to tu się spotykamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz odnośnie reszty:) Pigi...cudowne uczucie..aż sobie nie moge wyobrazić..taki kontakt z maluszkiem już, kiedy jest w brzuszku, jakby sie bawił z Tobą...mmm cudowne..ja uwielbiam jak mój \"sie odzywa\" coraz częściej cos do niego mówię a myslałam ze nie będę umiała:) I przyszły tatuś też go czasem czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola 31 może źle to określiłam :) ale chcę, żeby była tu dobra atmosfera agoosiaa masz 100% racji często tak jest, że jak się kupuje coś tanio to nadaje się to na .... śmietnik i dotyczy to praktycznie wszystkiego :) i czasem lepiej kupić coś droższego i być zadowolonym w 100% a jeśli planuje się kolejnego malucha to czasem bardziej się to opłaca Dziewczyny dbajmy o to żeby było fajnie :) lubię tutaj zaglądać i coś napisać A może planujecie urządzać pokoik dla dziecka bo ja własnie zaczęłam i znalazłam fajne firanki i ..... szukam pomysłu na resztę :) Suzanke mieszkasz gdzieś niedaleko Poznania?? ja również widziałam ten wózek w St. Browarze super wyglada ale cena też powalająca :) Kiedyś widziałam piękny wózek właśnei taki \" stary\" ale góra zrobiona z wikliny i do tego cała obudowa czerwona piękny!!!!!!!!! poprostu cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam na razie pokoik dla dziecka odpada, choc bardzo bym chciała:( Mieszkamy z teściową, mamy dla siebie dwa pokoje, z czego jeden będzie prawdopodobnie na razie dla synka mojego męża, choć sprawy się komplikują i na dzień dzisiejszy nie wiadomo co z nim będzie. Nasze Dzieciątko dopóki nie podrośnie, będzie z nami w sypialni... Ale przez ten czas wiele może się zmienić, może i warunki mieszkaniowe, a może wygramy w Lotto;) Z doświadczenia wiem, że tak dalekosiężnych planów nie ma co snuć... więc żyje dniem dzisiejszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokoik narazie mamy pomalowany i załozone rolety. W najbliższych dniach ruszamy na poszukiwania dywanu. Stoi tam tez szafa która czeka na odświeżenie i przyciemnienie. a potem jeszcze łóżeczko ale to pewnie w marcu..jeszcze chciałam jakies obrazki, narazie wiszą tam nasze zdjęcia:) no i misie na parapecie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......20.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......22.........02. 04........+2kg..N adamisia........Asia............26.......22.........03.0 4... ...+6 kg..CH ali-cja...........Ala.............36.......22.........04 .04...... ..+6,2kg..N Ola31............Ola.............31......21..........07. 04....... +5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......22.........09.04.. ..... .+2kg CH Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......21........09.0 4.........+5kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......17........ 10.04.........-2,5 kg echo1978.......Aneta..........29.......18.........11.04. . .....+4kg chanel 5.........Marlena.......22.......18....... 13.04.........+2kg Motka...........Ania............28.......20....... 14.04.........+4kg..CH Renia905........Renata........26.......21....... 14.04.........+4,5kg CH rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......18....... 18.04.........+3kg córunia 1967.............Iwona.........40 ......18.........18.04........+2kg mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26.......19.......20.04.........+5kg DZ viki444...........Wiolka.........29.......19......20.04 ........+4kg to ja CC.........Anka...........25.......19.......22.04.........+/ - 0kg CH a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......16....... 24.04.........+2 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......18 ....... 27.04.........+0,5 kg pikpik........Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........15.......30.04. .... .. .+4 kg polina80.........Ola..............27........18.......20 .04..........+5kg pigi15...........Dorota.......28........20.......22.04. .......+3kg a ważyć się nie ważę...baardzo nie lubie:) dowiem się 20.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anny sl.
Faktycznie twoj wpis o glupocie byl naprawde bezdenny,zanim cos napiszesz kobieto przemysl sobie czy to jest madre,to tak samo jakbys wyzwala Ole od glupich,kazdy stara sie dla swojego dziecka jak najlepiej,niekazdy oszczedza na dziecku,oczywiscie niewszystko co drogie jest super ,ale zeby tak odrazu nazywac to glupota............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosh jak ja nielubie osób podszywających sie pod kolorem pomarańczowym!! a moze byś tak spróbował/spróbowała pomyslec co Ania miała na mysli? moze Ty masz w zwyczaju obrażać ludzi i dlatego wydaje ci się ze każdy tak robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczynki, ze u Was przygotowania na przyjście dzidzi są bardzo zaawansowane:) Ja mam tylko wymalowany pokój:) O zakupach pomyślę jakoś w lutym/ marcu. Tzn. myślę o nich już teraz ale zrealizuję je nieco później. Zamierzam skorzystać z zimowych wyprzedaży na ciuszki dziecięce:) minimisia Mieszkam w Poznaniu:) Ty też? Ale u mnie dziś pięknie, za oknem wszystko jest białe. Normalnie jak na Święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszperałam po allegro i efekt taki ,że mam mętlik w głowie:( jestem pewna jednego:kupię kolejkę elektryczną niezależnie od płci dziecka..mam nadzieję,że da mi się też pobawić:D co sądzicie o kupowaniu tzw. mega-paczek ?? to są w większości ubranka ze szmateksów? qrcze--niektóre te zestawy wyglądają na całkiem niezłą jakość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladałam własnie takie mega paczki..takie slodkie rzeczy:) tylko złapałam się na tym ze zaraz bym kupiła a tam jest pełno na zimę kombinezonow itd a my przecież rodzimy na wiosnę!! zobacze może kupię jakąś ale pewnie bliżej połowy marca..żeby jeszcze zdążyć wyprać..no a od stycznia ruszam w ciuchlandy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczny skonczmy juz ten temat kto ile ma wydac ja wychodze z tego zalozenia ze kazdy wydaje na swoja kieszen mnie tez wkurzyla wypowiedz Ani bo nie powinna tak pisac ze to glupota dla niej glupota dla innych nie.Ja tak jak pisalam juz wczesniej wole wydac raz i wiecej nie dokladac i koniec. A teraz cos z innej beczki slyszalyscie zeby nie zajadac sie za bardzo mandarynkami bo jakas seria jest bardzo sprykana a ja sie tak zajadalam jeszcze przed chwila zjadlam ale juz koniec Alicja nie wiem czy dobrze zrozumialm ty bierzesz 6 tab.magnezu? ja biore jedna a mialam to samo co ty moj gin.powiedzial gora 2 tabletki. a jesli chodzi o sklepy z zachodia odzieza to ja nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz na myśli z uzywaną odzieżą? ja je lubię od dawna...wiekszośc moich rzeczy jest stamtąd, więszkość firmowe h&m, zara, M&S...a Ty nie kupujesz bo nie lubisz czy inne powody? Co do mandarynek..wlasnie zjadłam 4 i mam straszny apetyt na nie!! a skąd masz takie info? mnie kiedyś juz zlapało straszne uczulenie od mandarynek ale podobno wystarczy myc ręce po obraniu a przed jedzeniem..choć nie powiem zebym to robiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba jestem strasznie rozkojarzona..... napisałam do was i chciałam otworzyć nowe okno, żeby jeszcze raz zerknąć na wasze wpisy i ewentualnie coś dodać, i ...skasowałam wszystko...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie lubie jakos kupowac na ciuchach ubran wiem ze mozna znalesc fajne kaski:)nie mam nic do ludzi ktorzy tam sie ubieraja ich sprawa. A co do mandaynek to slyszala moja siostra w radiu ja tez objadam sie mandarynkami ale juz wystopuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi -----wycofali jakąś partię mandarynek z Niemiec,bo skażone pestycydami...lepiej sobie na razie darować a na pewno myć dokładnie wszystkie owoce...są pryskane bardzo mocno,by wytrzymały transport.... agoosiaa ----tak się zastanawiałam,że na wiosnę skuszę się na coś z tych ciuszków bo będą bardziej pasowały sezonem do naszych dzieci....na razie też oglądam i widzę dużo z kombinezonami,jeśli kupiłabym teraz to mogą okazać się za małe...tak jak mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali-cja ja właśnie zrobiłam to samo hihi:) .... to jest straszne, ja odkąd jestem w ciąży to jestem strasznie rozkojarzona:) Nic nie słyszałam o mandarynkach-a dziś zjadłam już prawie kilogram:( cóż jeśli są w jakikolwiek sposób niebezpieczne to ograniczę do minimum....choć wydaje mi się że umyte nie powinny nam zaszkodzić,pozatym dziewczyny to nasz ostatnia szansa aby je jeść w najbliższym czasie bo jak dzidzia się urodzi i będziemy karmić to możemy zapomnieć o owocach cytrusowych na jakiś czas no i niestety w ptrzyszłym roku ominie nas sezon truskawkowy bo truskawki bardzo uczulaja... POMARAŃCZKU nie mam najmniejszego zamiaru wchodzić z tobą w dyskusję bo nie rozmawiam z kimś kto sie nie ujawnia,dziewczyny z naszego topicu piszą pod swoimi czarnymi nickami i żadna z nas nie obraża się bo każda jest inna i każda z nas ma swoje zdanie. Moja najbliższa koleżanka ma 1,5 roczna córeczkę którą ubiera po prostu pięknie a 90% jej ciuszków pochodzi z lumpexu:) choć nie powiem ja nie jestem zwolenniczką lumpexów ale to ze względu na to że ja po prostu nigdy nie mogę tam nic ciekawego znależć nie wiem sama czemu tak jest ale byłam kilka razy i zawsze wychodzę z pustymi rękami.... Znowu mam jakiś słowotok:) kończę już uciekam pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jeszcze raz.... nie mam nic do rzeczy używanych. często ubieram się w takowych. można znaleźć naprawdę oryginalne ciuchy. dlatego też wózek i fotelik kupię używane. to inwestycja na miesiące, nie na lata, więc nie chcę wydać więcej niż mogę. ten wózek http://www.allegro.pl/item273026770_piekny_wozek_gleboki_inglesina_duze_kola_.html już wam o nim pisałam, strasznie mi się podoba, ale nie wiem, czy mogę go kupić w najbliższych dniach. (brak kasy), a z drugiej strony może taka okazja się już nie trafić... jestem w rozterce. pigi, to super uczucie z tymi ruchami. ja też jestem zawsze szczęsliwa, kiedy czuję mojego dzidziusia. a słuchajcie, czujecie czasem takie rytmiczne wstrząsy? czyli czkawkę u dzidzi? bo ja prawie codziennie. nie wiem, czy tylko mój tak łapczywie pije te wody płodowe;) alex, pigi, naprawdę biorę 6 magnezów dziennie. oczywiście to zalecenie lekarza. pisałam wam coś niecoś o dobrodziejstwach magnezu:) a jeszcze napiszę wam, że w ostatnich dniach kilka osób zaproponowało mi trochę ciuszków po swoich dzieciach. a więc nie muszę myśleć już o ciuchach. dziś miałam kilka telefonów od znajomych , któzy dowiedzieli się o tym moim złym samopoczuciu, że mogę na nich liczyć, jeśli będę czegoś potrzebować i żebym wiedziała, że nie jestem sama. popłakałam się ze wzruszenia, bo ja naprawdę myślałam sobie, że oprócz mojej córki nie mam w tej chwili nikogo, kto mógłby mi pomóc , gdyby coś się działo. a teraz wiem, że nawet ktoś z nich może zaopiekować się córką przez kilka dni, jeśli będzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie odrzuca od owoców..:( nawet na siłe nie potrafię siebie wmusić choćby kawałeczka.. za to zajadam się i pomidorami i sałatą i białym serem i jajkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach slodziaki slodziaki
agoosia,daruj sobie te lizanie dupy innym,punktow sobie tym nienalapiesz jezeli to starasz sie tu osiagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja smieszne ma kola ten wozek ale ladny taki orginalny badzo duzo tych tabletek bierzesz wiem ze sa zalety magnezu aleprzeciez jest duzo w naturalnych poduktach ale to zaleccenia lkarza wies trzeba sie do nich dostosowac . Pisalas o tej pomocy znajomych wiem cos o tym bo jak lezalam na poczatku ciazy to tez moi znajomi mnie odwiedzali i pomagali to naprawde sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, mimo, że nie lubię brać leków, jeśli nie ma takiej potrzeby. no ale mus to mus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×