Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sexi 40-tka

Zaczynam masturbację, kto się przyłaczy?

Polecane posty

Gość też chce
już mnie też bierze :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolinna
Napisz mi tez wierszyk prosze to mnie rozkreci na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska grzesznica
to masz podzielną uwage ja nie potrafie dogadzać sobie ,myślec o róznych ostrych sytuacjach do tego skupić się na pisaniu ,a na sam koniec przeżywac orgazm pisząc o tym na forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chce
a robiłyście to kiedyś z drugą kobietą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolinna
Juz po.... Odplynelam na daleka wodę a przed oczami zobaczylam gwiazdy. Bylo przecudownie. Szkoda ze nie w ramionach meskiego osobnika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolinna
W chwili najwiekszej kulminacji nic nie pisalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolinna
Bystry Julek na prawde lubisz sok kobiety? Kazda inaczej smakuje :O Moj jest akurat slodki bo wcinam duzo owockow, ale wiem ze niektore dziewczyny smakuja niczym ser wędzony :O Bystry Julek jest jak ocean nigdy nie zwiódl go nawet kapelan Ma w glowie wiele- to juz wiecie i umie nadzwyczaajnie dogodzic kazdej kobiecie Ot moja poezja poorgazmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSTRY JULEK to jest gosc zawsze daje w cos choc nie zawsze jest to ktos ale daje rade choc ma mala fujare troszke nie wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy glupi jestescie
O Rany Julek - westchnął seler Na to Bystry Julek mowi- coz takiego mi stworzyla natura Seler na to niemozliwe :D hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
bystry julek jak ogórek tam wsadzi tu zasadzi niczym nie kadzi jak potrąci to zamąci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy glupi jestescie
hahahhahahahah Co prawda rączki mam jak pączki ale moj paluszek swintuszek umie zgdzialac cuda nie grozi nikomu nuda szczegolnie kobiecie co ze mną terefere- sami wiecie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolinna
BUahahahahahhaha :D Niezli jestescie. Pora na mnie: Mam wielkie auto i psa też Nie mam wymagan, sam wiesz lecz jednego nie zdzierżę na pewno przestań flirtować z moją krewną Mam tego dość, dostalam już w kość A w gardle mam wielką ość przez tą dzisiejszą rybkę zjadlam jej tyle że aż mi się nie śniło aż mnie do klopa pogonilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
a wy glupi jestescie jestem sobie kurna felek mam na nodze supełek w głowie dwa orzeszki takie ze mnie dziwne meszki ,kiedy skończy się bajeczka wskocze do woreczka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLaczego mam tak zjebane ze musze walic w banie nie mam dziweczki ktora pociegnie ze swieczki wiec przejebane dalej daje w banie byle do rana to skocze do sasiada bedzie zajebiscie tylko pomyslcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy glupi jestescie
hahahahahahaa Mam na sobie bluzeczke moja dziołcha kicha w chusteczke moja babcia na sedesie w calym tym kretesie puszcza gaza potężnego uderza to w moje ego niestety moja siostra Ola kupila sobie Jabola Z tego morał taki że na swiecie same nieboraki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_miss
Patrze w lusterko o kurdee ktos na mnie zerko daje na calego neiwiem co bedzie z tego sasiad zerka ale bedzie ucieszka co ja teraz zrobie chyba w pory narobie a co z tego wynika ze mam fiuta odrzutnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
mała dziwka szła przez las sama nocą z swa mocą tam przystala tu przytupła no i dupe wypła za nią krasnoludek goły drepcze no i pyta gdzie mój wikt i opierunek dzifka krzyczy mały zaciągnij mi te wary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy glupi jestescie
Slucham Dody Na moje klopoty Khatharsis włączam i widze tam jak Dodzia wywija tu i tam swymi silikonowymi melonikami Ah, wszystko jest do bani. Moj piesek Ziutek czasem odskoczy czasem podskoczy Ogólem lubie go fajny przyjaciel z niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
dobre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_miss
Pomyslow mi brak a niech to szag i co to teraz bedzie chyba skrece na zakrecie i co mi z tego ze mam krzywego? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_miss
szlag* :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
ale wy glupi jestescie myśle o niebieskich migdałach zasranych koralach co by elka chciała porzuć mojego dzydzenelka mala moja psita zwariowała z goła od rana weszła wyszła no i trysła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre te wiersze daja wiecej leszcze do bialego rana pisac o waleniu frania no to zajebiscie idziemy po polszczyznie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
ale wy glupi jestescie nim narobie w gacie zawsze obsram klacie jak pomyje to wymyje czystą drache mą czasem palcem zliże i wyliże po omacku jak na zafajdanym placku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
:D pomysla mi brak chyba walne we frak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
mialiscie sie manstrubowac a nie wierszykowac no czekam na jakies gorace rozpalajace opisy bo tez mam ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy glupi jestescie
hahahahahhahaha Mam w szafie laczki stare, nikt ich nie nosi są na nich małe kłaczki chyba mojej kocicy Dosi No cóż takie zycie chyba skoncze na speedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×