Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

iska mi sie wydaje, ze przez te lekarstwa, przesunela ci sie owulacja, czasem sie tak zdarza, ze w czasie okresu moze wystapic owulacja, i troche mozesz krwawic, tez bo to jakby data @. ale to tylko moje przypuszczenia. straszne to wszystko przykre, ze tyle dziewczyn ma problemy z zajsciem, nam jak sie udalo za pierwszym razem to nawet nie zdazylam sie nacieszyc i poronilam, i od tamtego czasu nic a nic, nie udaje sie wogole, szkoda ale widocznie tak musi byc. a ja glupia marzylam, ze bede miala 3 dzieci:( a tu nawet jednego mi sie nie udaje:( mika-nie przyszedl do mnie zaden mail, ze moge pisac na blogu, tylko 3 razy przypominalas mi haslo:), bo sie mijalysmy chyba z pisaniem na blogu i twoim wysylaniem:) zuzia u mnie przynajmniej slonce wyszlo, to moze humor bedize lepszy, bo wczoraj to raz padoalo raz swiecilo, popieprzona ta pogoda jak lato z radiem. nie nadazam za nia. niestety odnosze wrazenie, ze i w tym miesiacu sie nie udalo, nie wiem skad to sie bierze. moze rzeczywiscie musze poprosic meza o pieska, ehhh. a i jeszcze sie z nim posprzeczalam, bo mysli ze ja jasnowidz jestem i on nie musi mi wszystkiego mowic, bo ja juz to wiem, glupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ Kochane!!!!!!! Doczytałam Was właśWItam nowe koleżanki. No i od razu powiem,że zrobiłam przedwczoraj test i bardzo mi przykro ale wyszedł negatywny,robiłam go w ciągu dnia.Pobeczałam sie,byłam wsciekła i przespałam resztę dnia.Wczoraj już było lepiej,mąż wział nas na przejażdżkę i na spacerek. Jestem zła i przykro mi a okresu dalej nie ma i temperatura ponad 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikusiu ostatnią miałam 22 lipca i teoretycznie zawsze miałam co 23 dni @......ja już nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
Pola pisz kochana ile spoznia sie okres! ta tempka sie utrzymuje!!!! wiec wiec wiec.... zycze zeby to byla ciaza! zrob jutro ponownie ale rano tescik i melduj !!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana @ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....7..........24.08.07 Louisa.............30......3miasto.............2....... ...31.08.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............2............26.08.07 Mika23.............23......lubelskie............1....... ....26.08.07 misia/27/........27.........lubuskie...........8........ . .26.08.07 Pola25............25........sląskie.............1....... ....15.08 .07 OlaPL.............26.....Irlandia/Laois........7........ ...31.08.07 Iska bb...........29.........slaskie.............1...........11.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC ..........PLEC fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- to niemozliwe. Na 100% jestes w ciazy, zrob drugi test ale rano, napewno bedzie pozytywny!! Mika- serdecznie ci dziekuje za tak mila niespodzianke 🌻 bardzo mile z twojej strony te zyczenia przesle ci moje fotki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Mika - dziekuje za haselko do bloga - zajrze dzis jak sie w pracy bede nudzic :) A pewnie sie bede :) Pola - glowka do gory!!! Wszystkie niestety wiemy jak to jest widziec jedna kreche na tescie. ale coz... kiedys sie uda!!! I wszystkie bedziemy sie cieszyc z naszych maluszkow! U mnie slonce wyszlo... nie wiem na jak dlugo, wiec sie cieszyc z tego trzeba. poza tym - od ostatniego weekendu mialam podly humor (problemy) wiec dzis z rana stwierdzilam - dosc! i zalozylam czerwone spodnie! Niech mnie kolory energia napelnia! I wiecie co - to chyba dziala :) Wszystkie nowe kobietki witam (choc sama tez nowa jestem) :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze bardzo milego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iska-straciłam juz Kochana nadzieję,bo robiłam przedwczoraj i guzik,temperatura niby się utrzymuje ale to jakbym była w ciąży to już by pewno test wykazał. cholera normalnie zła jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiiiuuuuu mój choc wspaniały (mąż) to mnie też wnerwia czasami wczoraj myśłałam że mu nakopie do dupska ale potem mi przeszło,oni są z innej planety. Mówicie ze moze jednak to ciąża????Hmmm,chyba wezmę kredyt na testy ciążowe hihihihjihihi :-) Isuniu-skad jesteś dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - tak jak mowia dziewczynki - nie stresuj sie tylko zrob jeszcze jeden test. Nie raz sie zdarza, ze test nie wykr#ywa ciazy bo hormon w ciele kobiety uwalnia sie zbyt wolno. To wszystko sprawa indywidualna jest! :) Trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
Mika wyslalam Ci meila! mozesz mnie umiescic! fajne haslo! Pola kochanie zrob jutro test a ja ide zaraz do kibelka zmienic tampona i mam pytanko czy jak ten okres bedzie nadal plamieniem to robic jutro test? przypominam ze okres mialam dostac 14 sierpnia a tempka do dzis sie utrzymuje wiec wpisalam sie do tabelki - ale nie wiem nadal czy liczyc to jako okres????? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
a jak sie zaczernic ??? Pola moze ciaza jest ciut mlodsza? ja stawiam na ciaze! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola dla ciebie ja widze dwa rozwiazania. pierwsze malo pozytywne, ale moze to po prostu nerwy i podswiadomosc dziala, ale drugi powod moze bardziej prawdopodobny, to to ze mas krotkie cykle, i hormon ktory jest produkowany przez kobiety w ciazy, nie jest go jeszcze wystarczajaco duzo w twoim organizmie zeby wykryl test. poczkaj kilka dni i na pewno wtedy bedziesz miala pewnosc, to ktory to dzien cyklu juz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam znowu czasu w pracy zawrót głowy witam nowe dziewczyny Pola moim zdaniem na test było jeszcze za wcześnie ze względu na krótkie cykle to też jest jeszcze małe stężenie żeby test wykrył już nie pamiętam na którym ale na teście było napisane że jeśli wynik jest negatywny to należy go zrobić za tydzień gdy @ nie przyszła Także Pola nie ma co się zamartwiać bo jeszcze nic nie jest przesądzone życze powodzenia i 3mam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu dziś jest 26 dzień cyklu :-( Posłucham Waszej rady i zrobię test jutro rano,ale powiem Wam ze liczyłam że wyjdą dwie kreski byłam prawie pewna a tu dupa blada,jedna krecha jak fiks. Isa skad jesteś ,bo piszesz że ze ślaska a ja też ze ślaska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Wszystkie jesteście Kochane,jak dobrze że Was poznałam,samemu jest ciężej a tak to podzielimy sie smutkami tutaj a jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
Polus ja z Bielska! a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze się z Wami podzielę tym,ze przy córce mi wyszedł test pozytywny po 10 dniach od braku miesiączki,wtedy zaczeły mnie bolec piersi i pomysłałam ze zrobię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isuniu no to BOSSSSSKKKKKOOOOOOO-BO JA TEŻ,to znaczy ja dokładnie z Czechowic-Dziedzic,tu zamieszkałam po ślubie ale od urodzenia mieszkałam w Bielsku i tam mieszka cała moja rodzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika ja właśnie przegladam zdjęcia to też Ci dziś wyślę,a blog jest super!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie wiem jaka muzyka na blogu bo w pracy nie moge glosnikow urzywac:( dzis mam strasznego doal ja tym razem. zla i jakos plakac mi sie chce, nie wiem czemu, jakas taka przybita znowu jestem, nie wiem co mi jest i sama siebie mam dosyc:( i jeszcze wiem ze wyzywam sie pewnie na mezu i sprzeczam sie znim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane - Blog jest sliczny!!!! Podesle Wam nasze zdiecia kiedy - jak je ze soba bede miala :) Pola - skoro poprzednim razem test wyszedl pozytywny dopiero po 10 dniach - moze teraz bedzie tak samo :) Zeby nie myslec i sie nie zamartwiac - zrob cos dla siebie-cos co lubisz :) idz na spacer, basen, na zakupy ;) cokolwiek - byle sie zajac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu.Co się dzieje? skad taki nastrój? Ola-tak właśnie zrobie ;-) Mika-wysłałam Ci już pierwsze zdjęcia.od razu mówie że teraz jestem już ciemnowłosa ale potem wyślę aktualne zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
Dziewczyny pytam tak ostatni raz, robic ten test jutro jak sie tempka utrzyma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosyc mam juz jakos tego wszystkiego, tych staran, myslenia i wogole. kupilabym sobie psa najchetniej, ale niestety czesto wyjezdzamy i calymi dniami nikogo w domu nie ma wiec to sie tez mija z celem. taki podly humor mnie dopadl i trzyma od okilku dni, ide dzis na basen, poplywa, pojde na 5 min do sauny nie lubie dluzej siedziec tam, moze na solarium. nie wiem, chyba ostatnio nic nie jest mi w stanie poprawic humoru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iska zrob tes, dla pewnosci, zeby uspokoic sie. a jesli jakies problemy to najlepiej idzi do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- to napewno tylko taki chwilowy nastroj. Trzeba myslec pozytywnie. Tak jak piszesz, zrob cos co cie odprezy, cos milego a bedzie lepiej, mosi byc lepiej!!! i nie mysc ciagle tylko o dzidzi bo nam tu jeszcze zwariujesz :D :D co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu Zuzia ma racje nie przejmuj się musisz poprostu się czymś zająć żeby nie myśleć tylko o tym samym bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-zobaczysz że się uda,musi się udac nam wszystkim,zobaczysz jeszcze sobie zrobimy na blogu galerię brzuszków,całuski dla Ciebie Słońce! Iska-zrób teścik jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki będzie efekt moich starań w tym miesiącu niestety nie zrobiłam sobie testu owulac.niby miałam spadek temperatury a teraz utrzymuje mi się 37,2 ale nie zauważyłam śluzu płodnego 😭 😡 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×