Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Gosia: Dokładnie Cię rozumiem miałam to samo. Czas oczekiwania na @ potem płacz. Kolejna nadzieja i tak w kółko. Nam pomógł monitoring cyklu i w końcu sie udało. Były dni gdzie tracilismy nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oficjalnie z 7-8 miesiecy sie staramy, ale wczesnie przez 3 lata generalnie nie zabezpieczalismy sie za bardzo i tak troche uwazalismy, wiec nie wiem. w sumie. ale przez te okropna pogode, mam codziennie dola, i juz odechciewa mi sie staran dziecka, nerwow i wyczekiwania. moze po prostu nie przyszla jeszcze na mnie kolej. moze za pare lat i zamiast 3 dzieci, moze kiedys 1 mi sie uda. nie ma to wszystko sensu, te starania itp. czytalam ostatnio, ze pecherzyk jak peknie i uwolni jajeczko, to one czasem moze tylko zyc 8 godzin, no i wez tu traf w te 8 godzin zycia, jak te biedne plemniki maja nadazyc, jak za wolno sie poruszaja, czytalam kiedys srednio jaka predkasc maja ale ulotnilo mi sie z glowy. moze po prostu musze schudnac, doprowadzic sie do zdrowego wygladu. chyba zrezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia- ty chyba niepowazna jestes! przestan sie smucic i wciaz myslec o ciazy, odprezyj sie, zajmij sie czyms (pisalam o plywaniu), zapomnij a zobaczysz ze sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu: Jak czytam Ciebie to jakbym siebie widziała sprzed dwóch lat. My ślub bralismy w 2004 roku i od tego momentu nigdy się nie zabezpieczaliśmy. Uznaliśmy ze co bedzie to bedzie. Niestety nie jest tak łatwo jakby sie nam wydawało. Jak czegos sie bardzo pragnie to wtedy coraz trudniej to przychodzi. Nie poddawaj sie. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny my staramy sie dopeiro 3cykle...ale w pierszym cylku bralam antybiotyki, w drugim cylku mialam owulacje pozniej niz myślalam. w 3 cyklu kochalismy sie ale przyszla małpa byla krotsza niz zwykle bbo 3 dni i byla nie obfita..i wtedy myslalamz e jestemmw ciazy ale zrobilam tes i negatyw:(i dziewczyny od tamtego okresu jakbym nie miala ochoty na seks..tzn wczioraj sie kochalamz mezem bo naszla mnie ochota..i mialam taki ucisk na macice;( nie wiem juz co mam myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jestem ty nowa a może stara bo czytam was z ukrycia juz jakiś czas miałam w tamtym miesiacu dołaczyć i tak jakos zeszło no a teraz już jestem w ciąży. Pola na moje oko jesteś w ciazy ja pierwszy etst zrobiłąm w 33 d i pokazała sie druga bardzo blada kreska a teraz powtórzyłam i mam dwie tłusciotkie krech jestem obecnie w 4 tyg Co do objawów nie mam żadnych ale.... pierwszym symptomem ciazy był swędzacy brzuch ... wiem ze to dziwne ale tak samo miałam z synkiem(za dwa tyg skończy roczek !!) póki co nic mnie nie boli nie jestem senna staralismy się 3 cykle i w ten sie udało ale myślałam że nic z tego nie będze kochalismy się w 8 dc a owulacje miałam (ból brzucha)w 11 tc a w dodatku w 10 tc rozchorowałam sie mąż jest w delegacji i przyjeżdża tylko na weekendy więc bardzo ciężko nam utrafić wg mnie bedziemy mieli córeczke od \"zajścia \" nie bolał mnie brzuch na okres choć zwykle boli a śluzu płodnego miałm tyle co kot napłakał i tak jest do teraz wiec tym sie nie przejmujcie ale to prawda cały czas jest biały. Ja też liczyłam każdy dizeń i jak przychodziła@ to płakałam ze znowu nic ale w tym cyklu powiedziałam dość zajdę to dobrze a nie to przeciez ... nie ma nic lepszego niż seks bez strachu o ewentualna ciaże i u mnie to poskutkowało a co do testowanai to ja zrobiłam w sumei trzy testy :D i jesen zrobiłam w dniu spodziewanego okresu i wyszeł negatywny potem się zdenerwowałam i powiedziałam że przecież w ciaży mam byc kolejne 9 m wiec jeśli jestem w ciąży to sie o tym dowiem Trzymam za was wszystkieikciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimisia-GRATULUJĘ SERDECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ 🌻 👄 Ja pojechac na test dziś nie mogę bo dzis mają awarię maszyny no ale trudno. GOSIU-prosze Cię nie smuc się tak,zobaczysz,że będziecie mieli dzidziusia,wiem że jesteś załamana i masz wszsytkiego dosyc ale zobaczysz,że wszystko będzie dobrze,a po kazdej burzy wychodzi słońce,więc teraz czas na Twoje SŁONECZKO!!!!!!!BUZIACZKI dla Ciebie i jeszcze jedno o jakiej rezygnacji Ty mówisz;JA SIE NIE ZGADZAM I JUŻ 😠 😠 😠 😠 No i mam nadzieję,że się przestraszyłaś mojej groźnej miny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisia: Gratuluje. Nasze dzieci są w tym samym wieku. Nataia 4 sierpnia skończyła roczek. Moim mazenie jest mieć drugie dziecko/ Pisze dzisiaj juz od samego rana. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swego grona. Napisze teraz pare słów o sobie. Mam na imie Monika i jestem z województwa małopolskiego a dokładnie z Krakowa. Od roku jestem szczęsliwą mamą Natali. Powoli zaczynamy starania o nasze drugie szczęscie ,ale u nas nie jest tak łatwo więc pewnie nam znów zejdzie. Oboje z męzem pracujemy a Natalią zajmuje sie moja mama. No ale od września pójdzie do żłobka chyba ze nam sie uda i wtedy ja będe z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błedy, ale pisze szybko bo aktualnie jestem w pracy i zaglądam do Was ukradkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisywać się do tabelki :)) To nam sie jakoś rozjaśni bo ja się zaczynam trochę już gubić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja zaczne STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana @ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....7..........24.08.07 Louisa.............30......3miasto.............2....... ...31.08.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............2............26.08.07 Mika23.............23......lubelskie............1....... ....26.08.07 misia/27/........27.........lubuskie...........8........ . .26.08.07 Pola25............25........sląskie.............1....... ....15.08 .07 OlaPL.............26.....Irlandia/Laois........7........ ...31.08.07 Iska bb...........29.........slaskie.............1...........11.0 9.07 Roswitha.........25..........3miasto..........1......... ...19.08.07 KIKA27............29..........Kraków..........3..............28.08.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC ..........PLEC fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihihi chyba sie zmówiłyście wszystkie z tym okresem,Kika też ma mniej wiecej w tym czasie co większośc ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY witam nowe koleżanki odzywam się dopiero teraz bo pracuje w biurze rachunkowym a to dla nas nie gorący okres ale aż parzy i tak do 25-go Pola chciałabym gratulować ale nie chcę zapeszyć poczekam aż lekarz potwierdzi teraz to tylko tak cichutko hip hip hura Mam pytanie do dziewczyn które już mają dzieci albo sią w ciąży jak długo się starałyście i czy coś wam pomogło jakieś leki albo inne sposoby gosia my staramy się już mniejwięcej tyle samo czasu ja się nie załamuje i tobie nie radze oszczegam !!! w grupie raźniej :) ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia-my nie damy poddac sie Gosi-ja już jej zakazałam,Ty widzę też,heheheheheeheh więc nie radzę Gosi bo.................................... Misia-ja o pierwsze dziecko starałam sie z mężem 6 miesięcy tzn.udało sie za pierwszym razem ale niestety samoistne poronienie a potem po kolejnych 5 miesiacach się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzieczyny, czytam Was i trzymam kciuki wszystkim sie Wasm uda a co do Poli.Pola ja po 3 dniach spozniajacego sie okresu zrobiłdniu test kreska druga była ledwo widoczn a rano troszke mocniejsza ale za tydzien odrazu były dwie krechy a dzis jestem w 12 tc i jestem bardzo szczesliwa i udało sie za 11 razem. Wszystkim wam zycze powodzenia i trzymam kciuki, acha ja nie miałąm rzadnych objawów oprocz bolacych piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas o pierwsze dziecko staraliśmy sie 1 cykl ale to dlatego że ja ZAWSZE wiem keidy mam owulacje u mnie jest gorsza sprawa bo mam tylko jeden jajnik no i działa za dwa póki co ze świetnym skutkiem A teraz tak jak mówiłam to był 3 cykl aha co do metod - nie stosowałam nic ale w pierwszych dwóch cylkach leżałam z nogamiw górze jak widać z marnym skutkiem Kika 27 trzymam kciuki ja ciesze sie na taka małą różnicę między dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziesz Gosia dziewczyny starały się 5, 6, 11 miesięcy i się udało więc jest i dla nas nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy-WITAJ!WITAJ!Pocieszyłaś mnie,ja teraz dzielnie czekam,ale piersi mnie już nie bolą ale przy pierwszym dziecku bolały.Ale myślę że to nie ma reguły choc wszystkie piszą o tych bolących piersiach,mnie chwilę bolały i teraz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze bardziej sie zdolowalam po przeczytniu tego artykulu: http://wiadomosci.onet.pl/1416819,2677,2,kioskart.html Jest smutny bardzo, wiec jak ktoras z was jest bardziej wrazliwa, nie czytajcie, bo mi plakac chce. wiem, nie bede wam tu rozpaczac ani nic, bo pomyslicie ze sie uzalam nad soba, a inni ludzie, kobiety maja tysiac razy gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRASZNE- ale raz mi ktos powiedzial, nie urzalaj sie nad calym swiatem!!!! Gosiu- glowa do gory, tylu dziewczynom sie udaje- dlaczego ci ma sie nie udac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie dokladnie jak miesiac temu, po pracy chcialam jechac na zakupy, niewiem czy dam rade, znow mnie mdli, w buzi sucho, spiaca, zmeczona.............. zebym wiedziala ze to ciaza, nawet potrafilabym sie z tego cieszyc, t zych doleglosci :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia jeszcze kilka dni i sie dowiesz wszystkiego. jakies pustki sie zrobily. wiem nie mozna sie uzalac nad calym swiatem, zgadzam sie z tym, ty przynajmniej masz jakies objawy czegokolwiek, a u mnie jak zwykle cisza, zawsze tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze siz mile zaskoczysz, zobaczysz nie kazda kobieta ma objawy, ja mialam juz w tamtym miesiacu i nic, takze w pewnym sensie i tobie moge pozazdroscic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-pozatym mnie np.przy córce tylko piersi bolały i nic więcej,żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×