Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Gosia!!!!!! Come Back!!!!!!! Come Back!!!!!!! Come Back!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia- WRACAJ NATYCHMIAST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blog wpis w ksiedze gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Dziewczyny!!!! jest tu ktoras? Czy wszystkie zrezygnowaly z topiku? Gosia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no nie damy popsuc naszego topiku! Gosia olej tą prowokację i wracaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej nie zwracać uwagi na te wpisy pomarańczowe. Chyba nie ma topiku na którym by nie pisały. Poprostu komuś sie nudzi i dokucznie innym to chyba jego hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola-nie no jesteśmy jesteśmy. Wiecie co ja nie mogę uwierzyc ze jestem w ciąży,ciekawe czy będzie chłopczyk tym razem,wg wróżby Izy to chłopczyk,hihihihihihihi,ale w sumie mi to obojętne,byle by tylko maleństwo było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi111
hej dziewczyny co za wredna albo wredny palant odzywa sie na naszym topiku. Gosia nie przejmuj sie. A jesli chodzi o mnie to nie pale a pije od czasu do czasu browarka lub winko. A jesli chodzi o prace to jej nie mam :-( Dziewczyny fajnie macie ze pracujecie w biurze. To jest moje marzenie. Dzis mam 25dc i jeszcze nie mam @ :-) Trzymajcie kciuki oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola: Bedzie nie ma inne możliwości. A ile ma córeczka? Ciekawa jestem czy duża róznica wieku bedzie. Ja zawsze chciałam aby u nas było dwa lata. Własnie nadeszła pora tylko niewiadomo ile tym razem przyjdzie nam sie starać. Wiesz ja zawsze chciałam rodzic na wiosne. Tobie sie udało kwiecień wymarzony miesiąc. A jeszcze miałam Ci powiedzieć ze bardzo ładne masz zdjęcia na blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi-trzymamy kciuki za całych sił a ja potrójnie,bo moja córeczka też trzyma i fasolka też. Kika-dziękuję,ciesze się,ze Ci sie podobają :-) A moja córeczka ma póltora roczku,30 sierpnia dokładnie będzie miała rok i 7 miesięcy więc jak urodzisie maleństwo to będzie miała 2 latka i dwa i pół miesiąca mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTESMY; JESTESMY MIMI, ty tez sie zaczernij bo i ciebie bedziemy ingorowac , hehehhe dzis jest moj 26dc, a objawow zero, ni ma @, ni na ciaze Gosia- wracaj szybko i tym palantem sie nie przejmuj, niech spada i tyle!!!! Polus- najwazniejsze zeby dzidzia zdrowa byla!!! tego ci z calego serca zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - myslalas juz o imionach? ;) Co dla chlopczyka a co dla dziewczynki? My juz mamy wybrane imie (a raczej dwa) dla synkla... strasznie chcialabym chlopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu-ja mam nadzieję,że jesteś w ciąży :-) ❤️ ❤️ 🌻 Olu-nie zastanawiałam sie nad imionami jeszcze chociaż jakieś mi tam chodza po głowie ale to tylko takie myśli narazie. A Ty jakie masz wymyślone? Mijak chodziłam z córką w ciąży to ginekolog do 7 miesiąca mówił że chłopczyk i poszłam na USG 3D do innego ginekologa i pyta czy chcemy wiedziec płec,a ja mówię że my wiemy że chłopak a on do mnie:NIE MOI KOCHANI NA 100 % CÓRECZKA,mój mąż się aż popłakał,wiadomo córeczka oczko w głowie Tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcemy synka nazwac Aleksander Samuel :) Nie pytajcze czemu tak, czemu koniecznie dwa imiona... ale tak chcemy i juz :) Juz nawet fasolke, ktorej eszcze nie ma nazywamy czasem Aleksander Samuel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia...plakac to Ty mozesz, ale tylko ze szczescia...za kilka dni :) Kciuki trzymamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu-już za niedługo już za chwilę i Ty zobaczysz swoje upragnione 2 kreseczki,gorąco w to wierzę. Co z naszym Gosiaczkiem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszlo, przemyslalam,sorki za to cale zamieszanie, dziekuje za wasze dobre slwa. macie racje w dupie z ta osoba kimkolwiek jest:) jakas wrazliwa jestem ostatnio moze dlatego. bylam na przerwie w bankach, i o maly wlos nie zdazylam na autobus, biegla, ok 20m i tak sie zmeczylam ze myslalam ze padne. myslalam ze po basenie forma sie poprawi. jeszcze raz przepraszam za zachowanie, ale jakos strasznie mi sie przykro zrobilo. czy ja na prawde tyle mowie ze moge byc w ciazy? denerwujecie sie tym? albo macie dosyc mojego pisania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszlo, przemyslalam,sorki za to cale zamieszanie, dziekuje za wasze dobre slwa. macie racje w dupie z ta osoba kimkolwiek jest:) jakas wrazliwa jestem ostatnio moze dlatego. bylam na przerwie w bankach, i o maly wlos nie zdazylam na autobus, biegla, ok 20m i tak sie zmeczylam ze myslalam ze padne. myslalam ze po basenie forma sie poprawi. jeszcze raz przepraszam za zachowanie, ale jakos strasznie mi sie przykro zrobilo. czy ja na prawde tyle mowie ze moge byc w ciazy? denerwujecie sie tym? albo macie dosyc mojego pisania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-nikt nie ma Ciebie dosyc,wszystkie pragniemy dzidziusiów,od tego jest to forum,ze mówimy o swoich smutkach i żalach i radościach. Nie przejmuj się tą małpą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi111
Ok zaczernie sie bede wieczorkiem juz czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu- i dobrze, tak trzymaj. a ta menda niech sie goni!!! ja za godzinke uciekam, najpierw na zakupy, potem na basei i do babci na kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Gosiu!!!! Tak trzymac!!!! Nie damy sie zadnym ... pomaranczowym :) (sorki mimi) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a już w domku. Są plusy i minusy tego ze tak wcześnie zaczynam prace. Teraz przynajmniej będę mogła swobodnie przegląda forum. W pracy nie bardzo możemy wiec ja tak ukradkiem wchodzę na nasze forum. Pola: No to nasze dziewczynki sa w podobnym wieku moja za chwilke skończy 13 miesięcy. Twoja tez taka łobuziara jak moja? Natalie nie mogę na chwile z oka spuści bo odkąd zaczęła chodzi wszędzie jej pełno. W każdą dziurę wlezie. Wczoraj wsadziła rączkę do pudełka plastikowego w którym trzymam chusteczki nawilżające dla niej i wrzask bo rączka sie zacięła i nie mogła wyciągnąć. Ledwo sie odwrócę to już kamyki do buzi ładuje. Kota za ogon ciągnie, kury goni do psa podchodzi. Normalnie urwanie głowy z nią mam. Gosia: Gratuluje postawy. Grunt to ignorować głupie wpisy. A my wcale Cie nie mamy dość. Pisz co Ci ślina na język niesie. mimmi: koniecznie musisz się zaczerni Uciekam mężowi obiad gotować. Będę zaglądac w miarę możliwości. Oj jak mi sie nic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurzce - dziewczyny... ja tez chcialabym miec czas na basen. Nawet na to by nic nie robic przez chwile. A nie tak jak teraz... praca od 9tej do 17tej, pozniej godzina jazdy do domu, godzina wolnego na kawke i do pracy od 19.30 do 23.15 :( zwariowac mozna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×