Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

ostatio nie poprawilam numeru cyklu staran. to juz osmy, oby byl szczesliwy:) widze ze Zuzia tez zrozumiala, ze nie mozna za bardzo sie nakrecac :) ja tak samo. mozna znalesc plusy i minusy:) ale wiem dziewczyny ze najgorsze jest kilka dni przed @, najbardziej nerwowe. a bedziecie pily te ziolka?? ja sobie kupi jak bede w polsce:) moze jak mi sie wszystko unormuje to tez hormony sie unormuja bardziej moze schudne? wiecie co ostatnio z powodu swojejgo wygladu i nadmiaru kilku kilogramow, mam dola, i strasznei zle sie czuje. chetnie wyplakalabym sie komus, ale niestety nie mam komu, bo maz/facet i tak nie zrozumie. patrze na te wszystkie szczuple dziewczyny i na siebie ze jest kilka za duzo faldek, no ale dzis basen:) zostawei troche w wodzie kalorii, mam nadzieje:) smutna, opowiedz jak bylo, jak sie czujesz czy wszystko w porzadku, co lekarz powiedzial??? STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 misia/27/.........27..........lubuskie............8..... . . .26.08.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...31.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ...02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1...........1 1 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..8.......... 17/18.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 smutna_lala......26......... śląskie...............3...........21.09.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... .....21.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......22.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................5... .... ..?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- chyba mamy ten sam problem, chodzi mi o niedowartosciowanie siebie i dolki z tego powodu. mam tu w DE dwie super przyjaciolki, ale one obie takie male kruszynki takze na takie tematy nie moge z nimi rozmawiac. jesli masz ochote sie wygadac mozesz napisac maila, chetnie odpisze! papa, do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie sie uzalac nad soba, ale czasem jak mnie zlapie, to siedze i lzy mi same leca:( tak mam ochote zamknac sie gdzies i poryczec sobie, sama sobie sie nie podobam, i boje sie ze mezowi sie przestane podoba, najgorsze jest to, ze nie wiem jak to sie dzieje, bo wcale wiecej ani tlusciej nie zaczelam jesc, zaczelam nawet sie ruszac i wogole i nic, mysle ze moze mam jakies hormonalne porblemy ale niestety za drogo dla mnie troche to kosztuje a w polsce takie badania to trzeba przeprowadzac w roznych dniach cyklu wiec tez nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam ciekawego maila dziewczyny do wwas: iska, mimi, Pola, zuzia, roswitha, mika, misia27, kika27. to taki smieszny test ja sobie zrobilam i ciekawie wyszedl:) zobaczymy co z tego bedzie:) jesli ktos chce jeszcze to wysle, tylko podajcie maila:) pozr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz wam wyslalam na prawde cos smiesznego, sama do siebie sie smialam w pracy, ciezko bylo sie powstrzymac:) na poprawienia humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zaliczyłam dentyste,miałam miec kanałowo leczonego zęba ale ze jestem w ciąży to mi dała pastę wzmacniajacą i plombę bo nie moze mi zdjęcia rentgenowskiego zrobic. Gosiu-pisz nam tu jakby Cię coś gryzło,od tego tu jesteśmy zeby wysłuchac i pocieszyc. Mikusiu-mi pozytywny test wyszedł w 31 dniu cyklu a ja normalnie mam co 23 dni miesiączkę także poczekaj dwa dni i zrób teścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu test bardzo fajny ale ten drugi mail co wysłałaś to nic mi w nim nie przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Witaj smutna lala :-) Dzis mialam zwariowany dzien caly czas w ruchu no i moze dobrze bo ostatnio siedze w domu i niestety przytylam !!!! DUZO!!!!!! :-O Gosia zaraz zobacze poczte co przyslalas. Dzis sie dowiedzialam ze poszukuja w salonie firan kolejnego pracownika i jutro ide z samego rana zlozyc podanie. Tylko wiecie co ja chcialabym starac sie teraz we wrzesniu (mam 3dc) i wrazie gdybym dostala prace nie bedzie glupio zachodzic w ciaze tak na poczatku??? Poradzcie kobitki co o tym sadzicie. Wiadomo to jest lekka praca mozna np do 6 miesiaca pracowac ale wiadomo jak reaguja pracodawcy. Co o tym sadzicie??? NIedlugo tu zajzre :-) robie zapiekanke makaronowa Aha i komu moge wyslac fotki na bloga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikuniu Kochana ja wiem ze jesteś w ciąży ,takze musisz na siebie teraz uważac,WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE i ja w to wierzę. CAłuski ogromniaste dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mimi-musisz sama ocenic co dla Ciebie ważniejsze,przemyśl sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wazna jest dzidzia i maz tez bardzo chce. Tylko dzis dowiedzialam sie o miejscu pracy w salonie firan i zastanawiam sie czy nie bedzie glupio jak zajde na poczatku mojej pracy. Pozniej moglabym pracowac do 6 mies przynajmniej nalezaloby mi sie chociaz wychowawczy. :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ja też prosze o foteczki: tygrysica444@interia.pl Mikunia moim zdnaniem też masz człowieczka maleńkiego w brzuszku...ja dzis mam 24 dzien cyklu i zaczoł mnie strasznie bolec brzuch byłam pewna ze juz dostane okres...a nie 2.09 juz nie wiem co mam myślec...dziewczyny a powiedzcie mi bo ja nigdy nie piłam akwy, a teraz od poniedziałku musze wypic. poprostu zajebiscie mi smakuje hehehe ale w ciąży to odrzuca od zapachu, wiec chyba nici...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ale mam jeszcze doła wczoraj @ mnie zaatakowała nawet blokada nie pomogła buuuuuu dziewczyny mam nadzieje że wam się uda w tym miesiącu bo jak tak dalej pójdzie tzn. jadna zaciążona na miesiąc to troche mało i troche to potrwa przepraszam was że marudze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ale mam jeszcze doła wczoraj @ mnie zaatakowała nawet blokada nie pomogła buuuuuu dziewczyny mam nadzieje że wam się uda w tym miesiącu bo jak tak dalej pójdzie tzn. jadna zaciążona na miesiąc to troche mało i troche to potrwa przepraszam was że marudze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj nie mialam czasu do was zglądnąc ale dziś juz jestem. Mikusia: Ty jestes w ciązy na bank. Odpoczywaj i dbaj o siebie. Twój gin ma racje. Super ze druga tabeleczka bedzie sie zwiekszać. Gosia: To jest nas dwie z tymi fałdkami :):):), wiec sie nie przejmuj. Ja tez miałam nieraz doły z tego powodu ale teraz juz to całkowicie olewam. Dzięki za email zaraz zobacze. Kasia: Ty tez jestes jakaś podejrzana. Moze i ty do drugiej tabeleczki przeskoczysz. Pola: Co do piersi to ja mam to samo. Karmiłam małą 11 miesięcy i pewnie bym dalej karmiła ale ona sama nie chciała. Nie karmie od czerwca i myślałam ze mi troche spadną a tu nic:) Mąż sie cieszy a ja troszke mniej bo musze wymienic całą bielizne i bluzki bo nie moge sie w nich dopiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...31.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ...02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1...........1 1 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..8.......... 17/18.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 smutna_lala......26......... śląskie...............3...........21.09.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... .....21.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......22.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 misia/27/.........27..........lubuskie............9...... . . .26.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................5... .... ..?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA POPRAWIENIE NASTROJU Twoje ubrania: Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciąążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami. _____________________________________________________ Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży. ______________________________________________________ Ciuszki dziecięce: Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? ______________________________________________________ Płacz: Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku. ______________________________________________________ Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. _____________________________________________________ Przewijanie: Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź gdy pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. ______________________________________________________ Zajęcia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. ______________________________________________________ Twoje wyjścia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. ______________________________________________________ W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka . Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. ______________________________________________________ Połknięcie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego. _____________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika- na bank jestes w cizy i sie kobieto SZANUJ, OSZCZEDZUAJ, ODPOCZYWAJ i NIE STRESUJ!!! ❤️ @napewno nie zawita, przynajmniej przez 9 nastepnych miesiecy Gosia- dzieki za maile, Pola- trzymaj sie cieplo i bezstresowo mimi- co do pracy to nic ci nie poradze bo sama sie nad tym wszystkim zastanawiam umowe mam do 22.12, byc moze mi przedluza o nastepne pol roku i bylby to dla mnie duzy plus gdybym byla w ciazy bo doatalabym rodzinne ale niewiem czy, gdy zajde w ciaze bede potrafila to zataic do pewnego czasu :O kasia- wyluzuj i poczekaj do niedzieli a kawke chetnie z toba wypje :D misia- przykro mi, wrzesien napewno bedzie owocny!! wierze w to Kika- to z faldkami jestesmy juz trzy, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na kawke;) zażyłam noSpę bo nie wytzrymywałam zbólu i promieniowania na biodro;(:/ ahh jak mnie jeden z moich pracowników wkurzył...wrrrrr musialam struny głosowe wyostrzyc:/ wr. ahhh dziewczeta zapomniałam dodac ze odrzuca mnie od słodyczy kurde zawsze przed okresem pożerałam a teraz owoce...nie mam ochoty na słodycze;) schudne bo też wałeczki trłuszczu sie odłożyły na zime;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
Witam Gosiu-dzieki za meila ale przyznam ze jeszcze nie otworzylam poczty, duzo pracy ehhh, ale od jutra mam urlopik!!!! i wielkie pakowanie! mikusia-@ sie nie pojawi zobaczysz!!!!!!1 huraaaaaaaaa!!!!!! misia-wielka szkoda! napewno sie uda!!!!!!! a co do faldek- tez ma na brzuchu ale mi to lata ;-) tak wiec glowa do gory!!!!!!!!! ps a ja dzis 15 d.c. ale ta tempka jeszcze nie rosnie :-( dzis znw 36,4, sluz bardzo plodny sie znow zrobil, wczoraj bolal mnie jajnik jakies 5 godzin! ale najwazniejsze - dorwalam meza zanim wyszedl na robote :-) kosztem dziecka oczywiscie! powiedzielismy jej ze mama poszla do sklepu a tatus idzie sie przespac przed nocka- wiec zuzanka grzecznie ogladala bajeczke a my barabara ;-) ona tatusiowi nie przeszkadza - grzeczne dziecko! ale za to narobila rawanu dlaczego jej nic nie kupilam! ;-) powiedzialam ze w kibelku siedzialam a tatusiowi sie pomylilo ;-) byl ubaw wczoraj - a wszystko zeby wykorzystac te moje plodne na maksa ;-) pzodrowionka i buziaczki ps2 tescik zakupiony ;-) testuje w dniu wyjazdu do polski ;-) jak wytrzymam do 29 d.c. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochane!!! Misia-bardzo mi przykro że małpa jednak przyszła ale we wrześniu musi sie udac. Mimi-musisz przemyslec wszystkie za i przeciw i podjac decyzje. Kasia-to nie jest tak że odrzuca Cię od zapachów bo jakby od wszystkiego odrzucało to nic byśmy jesc nie mogły,odrzuca tylko od niekktórych i każdą od czego innego,mnie w pierwszej ciąży odrzuciło od kawy a teraz jak tylko poczuje zapach kawy to bym wyjadła z puszki.Teraz mnie odrzuciło od czekolady ale np.jechałam z meżem autem i zobaczyłam pole kukurydzy i biedak musiał mi jechac do KFC po kolbę kukurydzy a wczoraj na wieczór najadłam się kapuchy kiszonej,prawie cały woreczek pochłonęlam a mąż tylko patrzył na mnie jak na UFO i pytał :Kochanie czy ty napewno dobrze się czujesz? Mikuś-napewno jesteś w ciąży,zaraz wkleję normy HCG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NORMY DLA PIERWSZYCH DNI PO OWULACJI (DPO-dni po owulacji) Dni po owulacji Zakres hCG inmIU/ml 10 DPO ---- 5 - 50 12 DPO ---- 10 - 100 14 DPO ---- 20 - 200 16 DPO ---- 40 - 400 18 DPO ---- 70 - 800 20 DPO ---- 140 - 1600 22 DPO ---- 180 - 3200 NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży w licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period) 3 LP --- 5 - 50 mIU/ml 4 LP --- 5 - 426 mIU/ml 5 LP --- 18 - 7,340 mIU/ml 6 LP --- 1,080 - 56,500 mIU/ml 7 - 8 LP --- 7, 650 - 229,000 mIU/ml 9 - 12 LP --- 25,700 - 288,000 mIU/ml 13 - 16 LP --- 13,300 - 254,000 mIU/ml 17 - 24 LP --- 4,060 - 165,400 mIU/ml 25 - 40 LP --- 3,640 - 117,000 mIU/ml kobiety nie w ciąży:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży w licząc od terminu owulacji tydzień ciąży mlU/ml 3 – 4 tydzień od owulacji----- 9 - 130 4 – 5 tydzień od owulacji----- 75 – 2600 5 – 6 tydzień od owulacji----- 850 - 20,800 6 – 7 tydzień od owulacji---- 4,000 - 100,200 7 – 12 tydzień od owulacji---- 11,500 - 289,000 12 – 16 tydzień od owulacji--- 18,300 - 137,000 16 – 29 tydzień od owulacji---- 1,400 - 53,000 29 – 41 tydzień od owulacji--- 940 - 60,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikusiu ale mi ten pierwszy test co robiłam to też powinien wyjśc i co i guzik,drugi powinien już na bank wyjśc i nici taka ledwo ledwo dopiero w 31 dniu cyklu przy normalnie 23 dniowym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia kurcze no szkoda,ale wrzesień już musi byc owocny. Mikusiu-ja obstaje przy swoim i tym co mówi Twój GINEKOLOG,że to dzidziuś!!!!!!!Ja to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny głowa do góry. Wrzesien przed nami Miki: Ty na bank wskakuj do drugiej tabeleczki. Kasia: A moze jednak nie @ jezeli tylko plamienie Gosia. Emaile super. Ubawiłam się bo ostatni tez jakiegoś doła łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale spoko jest, nie tym razem to nastepnym...tylko te moje cykle..od kwietnia miałam 22,24.25,28,24 dni dziwne te cykle...a jakis rok temu miałam przez 5 lat co 28 nie wiem cos sie popieprzylo:/ no nic...bedziemy wrzesniówki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki23: Póki nie ma @ to jest nadzieja. Moja kolezanka robiła kilka testów. Wszytkie negatywne i co dziś ma półtoraroczną Ole. Wiec nic nie jest stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×