Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

on to tak zawsze wyglada jakby mu nie zalezalo, ale sie przyzwyczailam juz. a ja juz nie mam zamiaru sie starac w probie splodzenia potomka. to nie sa klotnie ani nic, takie tylko rozmowy.nawet sprzeczka tego nie mozna nazwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
heja nawet nie wiecie jaka jestem szczesliwa !!!!!!!!!!!!!!!! ciesze ze bylam u niej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz Wam napisze co mnie gryzlo: 1. Moj tesciu to babiarz - brak mi bylo pewnosci czy moj maz nie bedzie czasem taki jak on! 2. Jak bede w ciazy to ja donosze??? 3. Czy bedziemy razem z mezem???? 4. i choroby oczywiscie!!!! kochane moje wiec ak: wybralam bardzo dobre karty! moze najpierw z przeszlosci wam napisze - a wszytsko sie sprawdzilo! - skrzywdzil mnie blondyn, bardzo zly czlowiek byl z niego (moj byly) - kolo meza krecila sie rozwodka z dzieckiem ale on ja olal. - stracilam 2 dzieci (jestem po 2 poronieniach). :-) A teraz i w przyszlosci!!!! - wywrozyla: - widzi dziecko (najpierw nie wiedziala plci), potem juz wyraznie ze chlopczyk, ze mam sie nie stresowac a wszystko bedzie ok, -widzi 3 dziecko, nie planowane to bedzie wpadka (no chyba juz nie jak wiem o tym!!! ;-) ) -maz ma nerwowe wnetrze, musi uwazac na serce, kocha dzieci - w naszych myslach jest dziecko -bedziemy miec pieniadze, bo one lubia meza, - maz musi sie wystrzegac bruneta bo bedzie chcial go oszukac - starsza osoba daruje nam cos (jak wrocimy z wakacji chcemy przepisac domek ktory mielsimy dostac dopiero w testamencie! - wiec moze tesciu nam go podaruje?) -wystrzegac sie zlodzieja kolo domu - blisko sasiadka zle mi zyczy (chyba wiem ktora) -szczupla blondynka - materialista i oszustka i robi interesy poza moimi plecami (pracuje z taka! moze faktycznie taka jest?) -spelnia sie moje marzenia, bede szczesliwa -bede miec dom i ogrod i dopelnione formalnosci z domem ! (chodzi oto ze jak bralam slub to tesciu nie chial przepisac domu bo mi nie ufal! a teraz latem powiedzial ze bedziemy obydwoje w papierach) - dziadek nam dobrze zyczy (moj tata czy tesciu, ciekawe?) -1 osoba mnie nienawidzi z meza rodziny - wiem to tesciowa, ktora nam zle zyczy -moja corcia jak bedzie chorowac to tylko lekkie przeziebienia -a ja bede chora ale wyjde z tego, jakos operacje widzi, ale wszysyko skonczy sie ok -jestem adorowana przez mezczyzn, adoruje mnie jeden zonaty (zgodziloby sie ale to szatyn a wrozka widzi blondyna, no chyba ze to dopiero bedzie???) - ogolnie jest ok, maz nie cche innych kobiet, bedzie ze mna, (łał ;-) ) - jedynie co zlego to: mam kogos chorego w mojej rodzinie, nie wrozy jej dobrze, przykloje ja do lozka! (kurde moja babcia chyba :-( ) moze to glupie ale wierze jej ze maz mnie kocha i nie zdradza i najwazniejsze ze bede miec tego synka o ktorym tak marze~!!!!!!! a w przyszlosci jeszze 1, ktore bedzie niespodzianka!!! ;-) no to tyle!!!!! jestem szczesliwa!!! on mnie kocha i nie zdradza!!!! i ma w myslach 2 dziecko!!!!! ktore bedzie!!!!! a jak myslicie przyznac sie mezowi ze bylam u niej???? niech mi powie o tej rozwodce z dzieckiem ktora leciala na niego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pzodrowionka, nic mi juz dzis humoru nie zepsuje!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi sie wydaje ze jemu nie zalezy, nic nigdy sie nie spyta, i wogole. jakos tak tak zniechecajaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu faceci tacy są ,jacyś tacy obojetni,zależy im,często nawet bardzo ale nie umieja tego okazywac. Mój np.teraz jak się dowiedział to za jakąś chwile mnie przytuliła jak zapytałam czy się cieszy,że przecież chciał tego dziecka ale on szukała auta w internecie od dwóch dni i myśłał gdzie jechac itd. i mówi mi że tak że bardzo się cieszy i przytulił mnie.Potem jak wyszedł to mi napisał sms-a że bardzo mnie kocha i całą naszą czwóreczkę,no tacy są faceci,potem na drugi dzień dostałam złotą bransoletke. My sobie marzymy że jak się dowiedzą to wtedy będą nas podrzucac z radości,i będą w euforii a oni zupełnie inaczej okazują uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze iska- ja chyba nigdy bym sie na takie cos nie zdecydowala balabym sie ze mi wlasnie powie ze np. malzenstwo sie rozpadnie lub jakies choroby nie, nie to nie dla mnie Gosiu- Pola ma racje, to poprostu okazywanie uczuc prze facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIU mojemu to moge przez godzine coś mówić a on za 5 minut spyta o co mi właściwie chodziło :) poprostu oni są inni a my ciągle myślimy że zrobią lub powiedzą to co byśmy chciały a to sie zdarza naprawde bardzo zadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, jak tak czytam pierwsza strone topiku to mi sie odechciewa dlaczego ludzie potrafia by tak okrutni???? mozna to jakos wykasowac??? chodzi mi o te wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja umalowałam sie ladnie,ubrałam w moja nową sukienkę,ubralam ładne kolczyki i seksi bielizną i czekam na mojego męzusia ;-) muszę wykorzystac moją seksi bieliznę dopóki się w nią mieszczeę hihihihihihihi Może uda nam się gdzieś wyskoczyc i przy okazji zaliczymy przytulanki albo sprzedamy teściowej małą na dwie godzinki hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle to napisałam meżowi jak wygladam i powiedział ze pisze kartkę że dziś czynne tylko do 16 hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu chyba się da tylko trzeba napisac do redakcji kafeterii,wkleic link z naszym adresem topiku i poprosic o wykasowanie konkretnych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff.. wyprawilam szefa na urlop :D :D :D Pola - nie kus męża bo zaraz będziesz miała ciążę bliźniaczą hihihi :)) Żartuję :)) Zuzia - olać początkowe wypowiedzi. ZObacz jak teraz fajnie :) Gosia - z facetami to już tak jest. Jak to mówią - faceci są z Marsa a kobiety.. ze Snickersa :D On ma pewno się cieszy, ale nie umie tego okazać. Albo nie chce być posądzony o nadmierną czułość i wylewność uczuciową. Oni mają w głowach swój prosty świat :) Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie przytoczyła kawałów :D Wpada facet do apteki i krzyczy: - Ludzie! Przepuscie mnie bez kolejki - TAM CZLOWIEK LEZY I CZEKA !!! Ludzie poruszeni przepuscili, facet podbiega do okienka i: - Dwie prezerwatywy prosze... Przed nocą poślubną facet maluje sobie interes na granatowo. Przyuważył go drużba: - Po co to robisz? Zwariowałeś?! - Już ja wiem, po co. Jak się zdziwi, to znaczy, że widziała inne... Mąż wrócił do domu z pracy totalnie zmęczony i wkurzony na maxa. I do tego nie było jak wyładować złości na żonie, bo mieszkanie lśniło, a kolacyjka cieplutka i szybciutko podana. Facet rozejrzał się chwilę po pokoju i woła: - Sara, chodź tu, natychmiast! Gdy przyszła, wskazał ręką na lampkę nocną: - Widzisz tą lampkę? - Tak. - Zapal ją. Zapaliła - Teraz zgaś. Zgasiła. - Zapal. Zgaś. Zapal. Zgaś. Zapal. Zgaś... Komu, k.., dajesz sygnały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podajcie maile to wam gre wysle, na zabicie czasu, jakies roznice trzeba znajdowac w obrazkach na czas. moze wam sie spodoba. zuzia ja tez mam @, ale jak mi sie chce, to jakos nam to wogole nie przeszkadza ta malpa, wszyscko zalezy cze mnie brzuch boli czy nie. Pola no to bedzie wieczor ze hohoho:) wiem ze faceci zawsze tacy sa, no prawie, ale chcialabym czasem miec swoje 5 minut zrozumienai:) to chyba nie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia@huawei.com to moj firmowy a priv to arvena4@onet.eu wiecie co powinnysmy miec na blogu nasza tak jakby ksiazke adresowa?? co wy na to?? moze wam kartke kiedys wysle, np mam manie wysylania na swieta wszystkim:) tylko szkoda ze brytyjska poczta gubi czesc kartek, i polowa osob dostaje a druga nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz poszlo sorki ze tak dlugo ale ktos przyszedl i musialam wytlumaczyc cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalyscie?? wyslalam wam i teraz nie mam z kim gadac ja w to nie gralam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, ze dopiero teraz zauwazylam wpis iski na temat wizyty u wrozki??nie wiem jakos mi umknelo, moze wkleilysmy jakos w tym samym czasi i przeskoczylo na druga strone. i co sadzicie na ten temat? jak ktos dobre wiesci slyszy to chetnie by poszedl, ale takiej pewnosci nie ma. przeslalam wam gre i teraz zostawilyscie mnie sama. jak ktos chce jeszcze to niech da maila. trzeba powiedzic naszemu administratorowi bloga, zeby umiescic tam nasze adresy, dane, takie tam, ze npp mozna kartke wyslac z wakacji, albo maila smiesznego, czy cos. co sadzicie o tym pomysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki wklejcie prosze linka na bloga i podajcie mi haslo. to moj email:m2384@vp.pl. Fajne kawaly dzieki :-) poprawily mi troche humor. FACECI SĄ DZIWNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam ci, maila, dolaczylam gre tak extra a link do bloga powinien byc, strone albo dwie wczesniej. a czemu masz zly humor?? ja mam non stop, kiepawy, ale trzeba sie przyzwyczaic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
Gosia ja tez prosze na meila: izac27@interia.pl ;-) masz racje Gosiu ze czlowiek nie hcce wiedziec o swojej przyszlosci! balam sie jak cholera ze dowiem sie czegos zlego! ale mialam szczescie - i teraz sie ciesze ze mam kochanego meza ktory odrzuca inne kobiety ze bede miala synusia i wogole wszystko tak jakos pozytywnie wyszlo poza tym ze moze bede chora i jakas operacja mnie czeka i ze kogos przykuje do lozka z moich bliskich, kogos kto choruje dlugo! Polus pytalas o ktorej bylam a to ma jakies znaczenie? weszlam jakos 11.45!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz mnie zdenerwowal!!!!!! Dosyc ze ma urlop i nigdzie nie wyjezdzamy to jeszcze calymi dniami go nie ma prawie w domu i na dodatek wyjezdza na 3 miesiace na podoficerke. dzieki za wyslanie zaraz zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z facetami zle a bez nich jeszcze gorzej:( dobrze ze moj chociaz pracowity,i wogole papierkow pilnuje itp. ale jakby mnie kiedykolwiek zdadzil, mialby 5 minut na opuszczenie domu, nie wybaczylabym mu tego nigdy w zyciu, juz w jednym zwiazku doswiadczylam cos podobnego i nie chce poraz kolejny. i niewazne rowniez, czy mielibysmy dzieci czy nie, nigdy nie zostalabym z nim tylko ze wzgledu na dzieci. dzieci dorosna, beda mialy wlasne zycie a ja zostane w jakims toksycznym trojkacie z jego kochanka i bede udawac ze jest fajnie. w dupie mam takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×