Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Gość mimi111
Dzieki za odpowiedzi. Oczywiscie, ze sie nie obrazilam, ale przykro mi sie zrobilo, bo na wiekszosci topikach olewaja niestety. Ja mam dzis 24 dzien cyklu. Pare dni po owulacju juz mnie zaczal pobolewac brzuch i piersi nawet sutki byly wrazliwe. Nigdy wczesniej tak nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiona tabelka :) Kasia jesczze należy do staraczek - chociaż ja to bym już wszytskie nas przeniosła do przyszłych mamuś :)) STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana @ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....7..........24.08.07 Louisa.............30......3miasto.............2....... ...31.08.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............2............26.08.07 Mika23.............23......lubelskie............1....... ....26.08.07 misia/27/........27.........lubuskie...........8........ . .26.08.07 Pola25............25........sląskie.............1....... ....15.08 .07 OlaPL.............26.....Irlandia/Laois........7........ ...31.08.07 Iska bb...........29.........slaskie.............1...........11.0 9.07 Roswitha.........25..........3miasto..........1......... ...19.08.07 KIKA27............29..........Kraków..........3......... .....28.08.07 gusia26...........26.........Mazury...........3......... ...14.09.07 kasia25-kasia.....25......MAŁopolskie......3............ ..02.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC ..........PLEC fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz syna lat 10 :D ale drugie planowalam za okolo rok dopiero , musze najpierw zrobic to co zaczelam , zeby miec jak nawiejcej czasu dla malenstwa :) ale jak bede to pewnie tez sie uciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki, ja koncze na dzis od jutra staram sie nie myslec o ciazy i co wazne \"mniej jesc\" bo zamiast schudnac przed slubem to ja tyje- chyba z nerwow od jutra dietka- tz debe mniej jadla i uwazala na to co jem, powoli ale zdrowo wam wszystkim zycze milego popoludnia polus- wstawaj rano i zabieraj sie za tescik, roswitha- tez sie odezwij co zamierzasz zrobic trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mimi, mi to ostatnio wszystko sie powalilo, bo np ja nie jestem w ciazy a po kazdej prawei owu mnie sutki pieka, troszke podbrzusze boli, sutki to mam takie piekace. teraz mysle ze moze bede miala tak zawsze przed @ a ile masz cyklowe okresy? - glupota, znaczy ile dni trwa twoj cykl. ciegle jakies litery zjadam i pisze bez sensu a optem wszystko poprawiam, pokrecilo mi sie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - wytrwalosci w diecie!! A przed slubem schudniesz ze stresu! Ja tak miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bries - jak to mówią - co ma być to już jest :) Gosia - a moze zawsze takie objawy były, tylko nie zwracało sie na to uwagi, a teraz od razu pasują nam do objawów ciażowych ;) Pola i Roswitha -jutro chcemy tu widzieć co dwa testy ciążowe z II kreskami!! I nie mamy nic przeciwko jeśli któraś dołączy nastęny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi111
Zuzia slub to niesamowite przezycie. Ja juz jestem rok po slubie i jeszcze mialam strazackie na syg po miescie. Ja musze tez hamowac swoj apetyt, bo bede wygladala jak kluseczka. Moze masz racje moze mi sie wydaje ze jestem w ciazy. Moze dlatego ze chce byc i wczesniej takich objawow nie mialam. A cykle mam 26 albo 28 dniowe. Trzymajcie sie bede wieczorkiem .Pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki. Jak widze kilka staraczek nam przybylo :) Witam dziewczynki i trzymam kciuki :) Oby szybko przepropwadzic sie na dolna czesc tabelki :) Pisze dosc malo i rzadko, ale dlatego,ze jestem z deczka wpracy czasem zajeta :) Co nie znaczy,ze Was nie czytam :) W poprzednim tyg robilam test owulacyjny, wyszlo w poniedzialek ze to juz czas... wiec skorzystalismy :) ALe sluzu plodnego nie bylo za grosz. Teraz sie pojawil i stwierdzilismy, ze nie wiemy co nas w blad wprowadza - test czy moj sluz... wiec na wszelki wypadek dzis z rana sie tez poprzytulalismy (bo moje slonko na nocki teraz pracuje). Chociaz i tak mi sie wydaje,ze nie bedzie z tego dzidziusia - dzis jest 21 dc. Jeszcze 9 dni i powinnam dostac @. Jak nie dostane to wariowac nie bede - bo w tym miesiacu na pewno sie przesunie (mamy podroz ze zmiana strefy czasowej-dosc znacznie). Chociaz nie powiem - chcialabym by ,mnie moj organizm zaskoczyl :) Wyobrazacie sobie - dowiedziec sie ze jestem w ciazy w moje urodzinki...albo kilka dni po :) Bylby najlepsiejszy prezent od mojego lubego :) Swoja droga - a jak Pola? musze poixzytac dzis dokladniej bo mam troche zaleglosci :) Sciskam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie bylo tak kiedys, zawsze tak jakby zwracalam uwage co sie ze mna dzieje przed @ moze jakies hormony mi sie zminily? a moze po prostu podswiadomosc wysyla info ze staram sie o ciaze/dziecko i organizm sie przygotowuje, i jak sie przygotuje to zajde. czasem sama siebie zadziwiam jakie bajki sobie wymyslam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujacaa
dziewczyny jutro mam termin miesiaczki ale czuje ze jestem w ciazy czy moge juz dzisiaj testowac? i jaki test wg was jest najbardziej czuly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
110581 - jestes Gosia tak????? wiec tak: ja lezalam na podtrzymaniu ciazy (juz 3) salowa byla fajowa! zaczela nam wrozyc! mnie wywrozyla chlopaka + z tableki chinska meteda plonowania plci - chlopak! wiec nastawilismy sie na chlopaka ;-) a tu w 20 tygodniu ciazy dowiedzialam sie ze to dziewczynka! teraz wiem dlaczego salowa sie "pomylila" bo ja przeciez bylam juz po poronieniach 2! ale powiedziala jak sie to robi! trzeba miec swoja obraczke. na lancuszki wieszasz obraczke i ustawiasz lancuszek z obraczka na otwartej dloni. Wtedy lancuszek zaczyna sie kiwac! jak sie kiwa do przodu i do tylu to bedzie chlopak! a jak zacznie sie kiwac w formie zataczania kolka to bedzie dziewczynka. aby sprawdzic ile bedziecie miec dzieci to robimy to tak: kiedy juz wiemy za 1 razem co bedzie to prostujemy lancuszek i znow zacznie sie kiwac i tak w kolko az przestanie za ktoryms razem! mnie zaprzestal po 4 razie i mezowi tez (i ciekawe ze w tej samej kolejnosci nam wyszly tez dzieciaki) tak wiec jak zajde to albo utrzymam i bedzie syn albo poronie (tfuu tfuu) tak wiec w ta metode wierze a w chinska tabelke nie! ok ja lece do domciu ps jak sie nie kiwie lancuszek tzn ze z dzidzi nici i nie wiem ale jak facet cxhce wrozyc to tez lancuszek sie nie rusza'! sprawdzie sobie na kolezankach ktore juz maja dzieci, bo u mnie zawssze sie sprawdzilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia :) a moze szukasz u siebie objawow ciazy na sile? ;) Ja tak mam :) Nawet czasem wiedzac,ze miesiaczka moze wystapic przez pierwse 3 m-ce obswerwuje czy mam prawdziwa miesiaczke, czy taka \"ciazowa\" ;) Juz kiedys nawet moje slonce stwierdzilo,ze jestem w ciazy bo... odstawilam kawe. Ot tak ;) No - i rozdrazniona bylam(znaczy humor sie zmienial co 5 min), ale to akurat pms byl ;) Juz wiem o poli :) Myslalam,ze tescik juz zrobilas :) Trzymam kciuki za jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - chyba najbardziej czuly jest BOBO test strumieniowy. Ale najlepiej i najpewniej zrób sobie badanie krwi :) To na 100% będzie pewne :) Iska - ja tam nei wierzę w takie cuda - ale dla śmiechu zrobię :> Ola - korzystaj póki możesz :) Może będzie niespodzianka urodzinkowa :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Louisa - korzystam, korzystam :) Moze nawet za bardzo :) Wcvzoraj bolala mnie glowa i diagnoza mojego sloneczka byla taka, ze to \"od nadmiaru przytulania\" :) :) :) Ale... w tym przypadku od nadmiaru glowa nie boli :) :) :) hihihi Oczekujaca - test z krwi jest najpewniejszy. Co do testow z moczu - szczerze powiem,ze wydaje mi sie, ze wszystkie sa takie same :) Ale co ja tam wiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem gosia;) nie szukam juz zadnych objawow ciazy u siebie. ide na basen dzis i sie zmecze i padne jak kawka mam nadzieje, ostatnio nie wiedziec czemu budze sie w nocy. nie lubie jak jest ciemno i nikogo nie ma bo sie boje ciemnosci. zostalo mi to jak mala bylam, zawsze w nocy musialam siuku si ebudzic a ze z siostra w pokoju bylam, musialam ja obudzic ona przez caly dom szla pierwsza i swiatla zapalala, potem ja wstawalam i szlam do toalety potem wracalam kladlam sie i ona musiala spowrotem wszystkie swiatla gasic. i zawsze jak otwieralam w nocy to widzialam jakiegos faceta na czarno ubranego w ciemnych okularach w otwartych drzwiach stal kiedys nawet oczy przecieralam czy nie zniknie,ale nie znikal:( stal i sie patrzyl na mnie. i dlatego teraz sie ciemnosci boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje nie wiem czy któraś z Was tu jeszcze dziś wejdzie czy już nie ale zrobiłam test,nie mogłam czekac do rana. J E S T E M W C I Ą Ż Y!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dwie krechy na teście-druga już normalnie widoczna. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę,narazie wpisze termin z moich obliczeń a początkiem września idę do lekarza to wpisze taki jaki powie lekarz. Czekam teraz na Was wszystkie dziewczynki,ZAPOCZĄTKOWAŁAM DOBRĄ PASSĘ I WYSYP FASOLEK więc czekam na dole tabelki z Fressią i jutro czekam na Roswithę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana @ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....7..........24.08.07 Louisa.............30......3miasto.............2....... ...31.08.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............2............26.08.07 Mika23.............23......lubelskie............1....... ....26.08.07 misia/27/........27.........lubuskie...........8........ . .26.08.07 OlaPL.............26.....Irlandia/Laois........7........ ...31.08.07 Iska bb...........29.........slaskie.............1...........11.0 9.07 Roswitha.........25..........3miasto..........1......... ...19.08.07 KIKA27............29..........Kraków..........3......... .....28.08.07 gusia26...........26.........Mazury...........3......... ...14.09.07 kasia25-kasia.....25......MAŁopolskie......3............ ..02.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC .......PLEC...TERMIN fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ?.........? Pola25............25........śląskie............?..........?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola a nei mówiłam :D wiec jako pierwsza skłądam ci najszczersze gratulacje dbaj o siebie i swoja malutką fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisia-DZIĘKUJĘ bardzo,kwas foliowy zażywam od jakiegoś czasu a jutro smigam po witaminki dla kobiet w ciąży.Przy córce zażywałam feminatal N a teraz nie wiem na co się zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA GRAAAAAAAATULAJE SETKI TYSIACE USCISKOW CI PRZESYLAM. NIE LUBIE MOWIC: A NIE MOWILAM:):):):):):):):):):):):):):):):) ZAJFAJNIE:):):):):) BARDZO SIE CIESZE GRATULACJE SERDECZNIUSIE:):) Ja wrocilam z basenu jakos nie mialam sily plywac:( tylko 30 basenikow, ale lepsze to niz nic. pewnie nie mialam sily bo zbliza sie zmora;)@ JESZCZE RAZ GRATULUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
Polusia kochana!!!!! brawo brawo :-) ale sie ciesze!!!!!! zafasolkowalas!! hura!!!!!!!!!! gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wkoncu nasze tabelki sie zmieniaja i oby wszystkie my przeszly z tej pierwszej do tej drugiej tabelki ;-) a ja znow po rozmowie z mezem! kurde widze ze chce ale sie boi !!!! mam nadzieje ze go przekonam! oczywiscie bedziemy na biezaco z info! Polusia jeszcze raz gratulacje dla Ciebie i fasolki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
Gosia - czas na Ciebie - teraz Twoj czas - tak pokazuje tabelka ;-) potem mika, misia i zuzia!!!! a ja prawie na szarym koncu ( oby szczesliwym) ;-) dobranoc, czas spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane dziekuję Wam bardzo,pierwsze co to lecialam z tą wieścia do Was. Ale żebyście mnie widziały jak zobaczyłam tą drugą krechę na teście taką wyraźną,normalnie słabo mi sie zrobiło a ręce to mi tak sie trzęsły że nie mogłam utrzymac testu w ręce,mój mąż jak mnie zobaczył jak cała chodzę to od razu wiedział,ze jestem w ciaży. Jestem szczęsliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz czekam na Was moje Kochane i napewno dół tabelki cały się zapcha fasolkami.Całuję Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie suwaczki :-) Idę spac Kochane,do juterka.Pa pa pa pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola az mi sie zaplakac chcialo;) dzis w pracy dowiedzialam sie tez ze znajoma z dzialu tez jest ciazy a w marcu poronila w 12 tygodniu, ale jak dzis ja zobaczylam to od razu mozna poznac, taka rozprominiona od poniedzialku chodzila:):) troszke pozazdroscilam jej, a to nie ladne uczucie:( teraz odpoczywaj nie stresuj sie:) roswitha na pewno jutro zaszczyci nas ta sama wiescia:):)) superancko;) moze i ja do was dolacze niedlugo, mam taka nadzieje:) pewnie nie teraz ale moze za miesiac??:) albo dwa:) pozzdrowionka no to napisz jakie objawy byly?? w sumiie z tego co pisalas to zadne, ale moze cos sie znajdzie calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi111
Pola WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! Bardzo sie ciesze ze ci sie udalo. A mnie cos brzuch pobolewa chyba dostane @ :-( Ale cos dzis moj maz wspomnial, ze musi mi sprawic zajecie bo na niego narzekam ze ciagle pracuje. :-p dobry znak no nie?! Trzymajcie sie ja ide spac jutro zajrze. Ide ogladac jakis film z moim skarbem moze pobaraszkujemy troche :-p Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakie dobre wiesci z rana. Pola wielkie gratulacje. No to zaczynamy powiększac drugą tabelke. Ciekawe kto nastepny ? Ja raczej w tym cyklu na dużo nie licze ale od następnego bierzemy sie ostro za staranka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×