Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

myslicie ze zdrowo jak bede chodzic codziennie na basen? ja nie doszukuje sei zadnych objawow, niczego, dzis mam zly dzien, a najgorsze to ze w pracy siedze i caly czas mam zalzawione oczy i plakac mi sie chce, jak jakas idiotka, a tak w sumie to nie wiem czemu, czkolady kawal zjadlam sobie na poprawienie humorku, ale nic. mam jeszcze arbuza na deser, moze to cos da. czy wierzycie w klatwy? ze jak ktos bliski bedzie cie bardzo przeklinal i zle zyczyl o to moze sie sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-moze z tym basenem to nie chodź codziennie ale to nie chodzi o to że zaszkodzi ciąży tylko grzybica lubi chwycic po basenie,grzybica pochwy a to wtedy dla ciąży jest nie fajne. Gosiu-powiem Ci tak co do tych klątw,ja w to wierzę,moze to głupie i wyśmieją mnie ale u mnie np.zdarzyło sie coś takiego i jestem pewna,że przez to że moja ciotka mi źle życzyła.A jest ktos w rodzinie u Ciebie kto Ci źle życzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w rodzinie to mowi sie o tym ze starsze kobiety lubia \"zauroczyc\" dziecko. wtedy dziecko jest marudne, nie chce spac, jesc itp. ale o klatwie na chcaca zajsc nie slyszalam, chociaz moge to sobie wyobrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ktos taki. i np moja starsza siostra, (nie rozmawiam z nia nie mam zadnych kontaktow, ale to inna historia) byla w ciazy i poronila w 3 mieiacu, byloto kilka lat temu do tej pory nie maja dzieci, nie wiem czy sie leczy czy nie, ale to fakt, mi i mezowi udalo sie za pierwszym razem, mialam wszystki mozliwe objawy ale bardzo zybko samoistnie poronilam, no i teraz juz dobrych kilka miesiecy sie staramy i nic. a wiem ze ktos zyczyl nam zle. i tak ostatnio to mi zaczelo po glowie chodzic, moze to glupie, pewnei na pewno ale sie tak zastanawialam tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz w domu. Mam dostęp do internetu póki mąż mnie nie wygoni. Gosiu: Widzę ze faktycznie masz dzisiaj zły dzień. Artykuł smutny. Czytając takie jeszcze bardziej sie dołujesz. Spróbuj znaleźć jakieś dobre strony dzisiejszego dnia. A co do objawów ja nie miałam żadnych nawet piersi mnie ni bolały. Musze przyznać że jak @ nie przyszła byłam wielce zaskoczona. Uśmiechnij się. Zabieram sie za obiadek. Będę zglądac do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika-nie miałaś żadnych objawów ciąży? Gosiu-główka do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola: W pierwszych tygodniach nic a nic. W ogóle całą ciążę przechodziłam wzorowo. Żadnych mdłości. Jedynie co mi się przypomina to ze na piersiach były widoczne żyły a i miałam straszną zachciankę na pepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia26
STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana @ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....7..........24.08.07 Louisa.............30......3miasto.............2....... ...31.08.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............2............26.08.07 Mika23.............23......lubelskie............1....... ....26.08.07 misia/27/........27.........lubuskie...........8........ . .26.08.07 Pola25............25........sląskie.............1....... ....15.08 .07 OlaPL.............26.....Irlandia/Laois........7........ ...31.08.07 Iska bb...........29.........slaskie.............1...........11.0 9.07 Roswitha.........25..........3miasto..........1......... ...19.08.07 gusia26...........26.........Mazury...........3............14.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC ..........PLEC fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia chyba niechcący wyrzuciła Kikę, więc poprawiam :) STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana @ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....7..........24.08.07 Louisa.............30......3miasto.............2....... ...31.08.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............2............26.08.07 Mika23.............23......lubelskie............1....... ....26.08.07 misia/27/........27.........lubuskie...........8........ . .26.08.07 Pola25............25........sląskie.............1....... ....15.08 .07 OlaPL.............26.....Irlandia/Laois........7........ ...31.08.07 Iska bb...........29.........slaskie.............1...........11.0 9.07 Roswitha.........25..........3miasto..........1......... ...19.08.07 KIKA27............29..........Kraków..........3......... .....28.08.07 gusia26...........26.........Mazury...........3......... ...14.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC ..........PLEC fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podajcie mi hasło do bloga :) wrzucę swoją fotkę przy okazji roswitha@op.pl dzieki, ze trzymacie za mnie kciuki @ jeszcze nie przyszła, jutro wracając z pracy kupię test i zrobię go w środę rano, a co tam! co ma być to będzie zuziu23 - moje spodnie też ucierpiały dziś jak wylałam te kawe, i bluzka i stanik nawet :P całe szczęscie z byłam ubrana na czarno bo inaczej wstyd by było wracać do domu hhee ostatnio wylałam kawe na biurko szefowej To dobiero była beka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja tez staram sie zajsc w ciaze jestem juz po jajeczkowaniu i teraz najgorsze to czekanie. uda sie czy nie?probuje od roku i narazie nici no ale trza dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate housewife : Witaj w koncu musi sie udac. My tez o pierwsze sie tyle staraliśmy wiec wiem co to czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate housewife- witaj!!! jak dlugo sie staracie??? ja juz w pracy, za to pojde troche predzej- mam dzis termin u adwokata a teraz zabieram sie za pozadki, bo do biora ma dojsc jeden uczen- wrrr ja ja go niecierpie, ale szef powiedzial ze robi to specjalnie zebym na niego troche uwage zwrocila bo tepak niemaly i nic nie robi :O zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowy dzień;) taki ponury:( co do artykulu to mi sie nie chce otworzyc:/ dziewczyny ja chyba za duzo mysle o dziecku bo mialam starszny sen dzis...:( ze byłam u ginka a on nawet fotelu gin. nie mial tylko na jakims tapczanie...i powiedzial ze cos tam mam jaka kulke ale to niez grożnego..ale nie chcial mi tabletek przepsiac..a ja 100 km za nim przejechalam zeby powiedzial mi dokladnie co to ejst i dal leki...i sie obudzilam..beznadzieja;:/dzis mam 16 dzień cyklu może bedzie dzidzi z tych naszych staranek;)3 mam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia chyba niechcący wyrzuciła Kikę, więc poprawiam STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana @ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....7..........24.08.07 Louisa.............30......3miasto.............2....... ...31.08.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............2............26.08.07 Mika23.............23......lubelskie............1....... ....26.08.07 misia/27/........27.........lubuskie...........8........ . .26.08.07 Pola25............25........sląskie.............1....... ....15.08 .07 OlaPL.............26.....Irlandia/Laois........7........ ...31.08.07 Iska bb...........29.........slaskie.............1...........11.0 9.07 Roswitha.........25..........3miasto..........1......... ...19.08.07 KIKA27............29..........Kraków..........3......... .....28.08.07 gusia26...........26.........Mazury...........3......... ...14.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC ..........PLEC fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....? kasia25-kasia.....25......MAŁopolskie......3..............02.09.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHHH a ja jestem staraczką....pomyleczka..ale przeciesz przyszla mamusia też:) dobra zbieram sie do pracy:*milego dnia i uśmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie: Ja juz od godziny w pracy. Zuzia23- Współczuje takiego ucznia. Kasia25: Widze ze ty też z małopolskiego. A skąd dokładnie? A ja dzis humorek mam super bo jade do mojej małej kruszynki. Pisałam Wam ze zajmuje sie nia babcia i od lipca jest z małą na wsi nie daleko Czchowa i my z męzem tak kursjemy do niej. W weekendy i raz w tygodniu. Tęsknimy za nia bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie tez taki ponury dzin, i ciemno na dworze, tak dszczowe chmury. ja tez mialam jakis glupi sen, pelno psow mi sie snilo i moj kot, co kiedys go mialam ale zginal, i wogole jacys ludzie i zwierzeta, bez sensu. jakos brzuch mnie na okrs pobolewa, no w koncu w piatem ma przyjsc. moze boli po tym wysilku na basenie, dzis tez sie wybieram, poplywam, chociaz wtedy nie mysle o tym wszystkim ze mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: Oj zazdroszcze Ci tego basenu. Ja chętnie bym popływała bo uwielbiam ale czasu mi brak. :( Mnie niesety nic sie dzisiaj nie śniło, ale może dlatego ze burza była a ja cholernie sie jej boje. Niz mnie nie odstrasza zadne gady ani pająki ale burzy sie boje jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki, nowe i te już tu dłużej siedzące :D Tabelka się powiększa :) Oby szczególnie jej druga część wkrótce była pełna :)) U mnie znów długi cykl się szykuje, więctermin @ jest raczej nieaktualny - mam nadzieję, że w ogóle nie nadejdzie ;) Starania w pełni chociaż owu nie było jeszcze.. Ale damy radę :) Powodzenia wszystkim i miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero niedawno zaczelam chodzic, musze troszke schudnac, takie troszke to min 5 kg, ehhhh, zobaczymy, ale na diete zadna nie ide, bo juz bylam na tylu i kupa wielka to wszystko, bo chyba po diecie trzeba byc ciagle na diecie, a potem to tylko wp aranoje mozna wpasc jakas, wiec uznalam ze bez sensu. Louisa a co z twoimi cyklami nie tak? jesli moge spytac?? szukuje sie do pracy i niedlugo wychodz, ale widze ze na dworzu pada i zmno, az sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - po odstawieniu tabletek pierwszy cykl miał ładnie 30 dni, następny już 44 a ten też pewnie coś koło tego będzie miał. Ale zawsze miałam dłuższe cykle - koło 32-35 dni. Teraz organizm sie uspokaja wiec mam nadzieję, że dojdzie do tch 32 mniej wiecej w końcu :) Ja też chcę na basenik pochodzić, ale na razie mam karnety na fitness z pracy. Ale jakoś wolę basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: Mnie tez by sie sprzydało tak 5 kg schudnąc. Ja troche próbuje się ograniczać z jedzeniem, pije czerwoną herbate i tak powoli waga spada. Dopiero od niedawna zaczełam sie ograniczac bo 11 miesięcy karmiłam i nie mialam możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roshwita
hej :D ranne ptaszki :) ja juz przed 5 się obudziłam bo mnie te myśli o wyniku testu męczą. Jutro rano zrobie bo małpa się nie pokazała. Gosia - swietnie cie rozumię z tymi dietami. Ja nie moge stosować zadnej bo od razu zaczynaja mnie męczyć mysli o jedzeniu i biegam do lodówki :P A co do cwiczen to moje motto zyciowe brzmi : "od wysiłku fizycznego wolę ten intelektualny" :P :D moj nauczyciel wf nie chciał go zaakceptować hhee raz kiedys schudłam 10 kg bo się starsznie zakochałam i nie mogłam jesc :) Po pól roku poznałam jednak mojego męża i szybko nadrobiłam te kg bo on lubi gotować ( w odróznieniu odemnie) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×