Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Dziewczyny, wiadomo, że mimo wszystko zawsze jest takie smutne uczucie, jak się nie udało. Ale trzeba wierzyć, trzeba być optymistą, że nie teraz to za kolejnym razem. Bo jak się zaczynamy zamartwiać to nasz organizm też płata figle wtedy. Niestety nikt nie mówił, że będzie łatwo. Mnie najbardziej \'bolą\' takie tragedie, jak kobieta zachodzi w ciążę wcale tego nei chcąc, a potem nie we co z takim dzieckiem zrobić i albo rodzi je pijana, albo porzuca, albo.. co najgorsze.. zabija :( W dzisiejszych czasach trudniej zajść w ciążę, tryb życia, stres i inne czynniki wcale tego nie ułatwiają. Ale powinnyśmy się zacząć martwić po naprwdę długich, bezowocnych staraniach. Poza tm - wiara czyni cuda :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz absolutna racje:) tylko straszne mi sie to wydaje jak wszystko sie zmienia, ze normalne zdrowe kobiety, maja takie trudnosci w zajsciu, ze coraz wiecej mlodych ludzi ma jakies problemy, ze bezplodnosc tak jakby sie zwiekszala. wszystko sie zmienia, to co jemy, czym oddychamy co pijemy, wszystko to jedna wielka chemia!!1 to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elloł babeczki ja tylko na chwilę byłam u gina, powiedziała że maleństwo takie małe, że ciężko zmierzyć, stawia na początek 4 tygodnia, wg moich obliczeń mam termin na 22 marca, mam nadzieję, że wkrótce dobijecie do mnie zakazała brać tabletek przeciwbólowych na te moje plecy!!! :( Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fressia - trzymaj się dzielnie i uważaj na Fasolkę :)) Niech rośnie zdrowo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
louisa- ty tylko literki zjadasz a ja co chwile cos innego, sama niewiem na co mam ochote na szczescie zaraz mam przerwe to sobie cos kupie nie macie zadnych zmian skory przed miesiaczka??? jakies pryszczyki ??? u mnie dotad pojawialy sie takie wodne pryszczyki z tydzien przed odresem, teraz dopiero dzis ale bardzo malo w porownaniu do poprzednich razy fressia- trzymaj sie cieplo i uwarzaj na malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi o dziwo na razie nic nie wyskakuje, to dobrze, bo czesto mam cos na brodzi albo wokl nosa:( albo przytylam oprzez tydzien albo nie wiem co, bo spodnie mam zaciasne w pasie!!! wrrrrr, wqrzylam sie:( bo ja juz nie chce byc gruba, chociaz zebym te 5 kg spadlo:( macie jakis uniewrsalny sposob? od dzis nie slodze:) kawa troche ble ale da sie zdierzyc. zuzia a ty kiedy masz termin? kiedy planujesz testa? ja mam jednego w domu, niby 4 dni wczesniej wykrywa, i strasznei mnie korci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - ja zjadam jescze w świecie rzeczywistym sporo ostatnio :) Ale moge jescze więc się nie przejmuję :)) Mnie też korci zeby kupić test i zrobić, ale poczekam jeszcze te 7 dni... Coś czuję jednak, że będę próbować znów w następnym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu- testu nie mam, jezeli do soboty nic sie nie wyjasni moze kupie. wczoraj kupial mezowi piekny zegarek i mysle zeby mu go dac jak okarze sie ze jestem w ciazy, no bo tak bez okazji ??? caly czas wierze ze bedzie po naszej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 3mam kciuki zeby byla okazja do prezentu:):):):):):) na nic nie mam ochoty, myslalam ze mam ochote na czekolade z orzechami ale po zakupie juz mi przesszlo:( sama nie wiem co juz mam myslec, tak jakos dziwnie,a czym blizzej sadnego dnia, tym mniej nadziei we mnie. chcialabym zeby wszystkim wam sie udalo:), i zalozymymy wtedy nowy topik:) a czemu dziewczyny nie wpisuja sie w tabelke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba koncze na dzis, jestem bardzo zmeczona i spiaca mialam isc na fitnes ale raczej nie pojde, zrobie sobie w domu ciepla kapiel, peeling, balsam moze wtedy lepiej sie poczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) aleście się rozpisały;) i dobrze... :) ja... cóż... dziś 29 dc... czyli jutro powinnam dostać @- Zuziu- chyba mamy podobnie? jeśli chodzi o pryszcze- wyskoczyły i zniknęły- na szczęście;) nie mam żadnych zachcianek... za to bardzo się denerwuję... a że mam chory żołądek- wszystko mnie już boli:( eh... co za życie pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna, wpisz sie do tabelki bedzie latwiej STARACZKI NICK.............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana@ zuzia23...........23.........Niemcy...........1......... .26.07.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....6..........29.07.07 Louisa.............30......3miasto.............1....... ...31.07.07 PRZYSZŁE MAMUSIE Nick..............Wiek......MIASTO..........TC ..........Płeć fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nerwowa jestem, a w dodatku glowa mnie boli, u mnie pogoda kiepska taka spiaca, pada i pada, i to taka mrzawka:( zazdroszcze ci zuziu tej kompieli, bo ja na razie moge sobie pomarzyc o tym, mamy okopny remont i wszystko jest rozwalone, cala lazienka i kuchnia,i na razie tylko prysznic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana@ STARACZKI zuzia23...........23.........Niemcy...........1......... .26.07.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....6..........29.07.07 Louisa.............30......3miasto.............1....... ...31.07.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............1............26.07.07 PRZYSZŁE MAMUSIE Nick..............Wiek......MIASTO..........TC ..........Płeć fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMUTNA LALA A CZEMU CI SIE TAK WYDAJE???? sorki za caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o czym mowisz. niestety u mnie to samo, ciagle cos nie wychodzi, ciagle problemy i wogole to tylko sie zalamac najlepiej i koniec. kiedys juz myslalam ze normalnie w depresje popadlam ze tego wszystkiego, i mialam wszystkiego i wszystkich dosyc. nie wiem co sie stalo, ale jakos ostatnio poprawil mi sie humor, staram sie myslec bardzie pozytywnie, przynajmniej sobie to wmawiam. bo najbardziej mi brakuje kogos z kim moglabym sobie pogadac, z mezem to nie zawsze to samo, potrzebna jest czasem osoba 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem 3 lata po rozwodzie, potem był prawie 2-u letni związek- znów myślałam że będzie pięknie, teraz poznałam kogoś... NIESAMOWITEGO... i albo teraz będzie bejbik- albo nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a coś czuje że raczej nigdy... jutro powinnam mieć @... i pewno będzie jak w pysk strzelił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ciezko jest w takich sytuacjach:( kiedy oddasz cala siebie komus i nagle wszystko pryska, to wali sie swiat i myslisz ze juz nigdy cie takie szczescie nie spotka. ale dla kazdego pewnego dnia zaswieci slonce, przede wszystkim nie wolno tracic nadzieji, bo tak na prawde to ona pozwala nam normalnie funkcjonowac i pozytywnie nastawia do swiata. mam kilka kolezanek, ktore sa w tak strasznie skomplikowanych sytuacjach, a teraz do obu szczescie sie usmiechnelo i sa szczesliwe. wiec nie martw sie,jesli jemu zalezy tez na tobie, to bedziecie dalej probowac, nic na sile, bo mozna wszystko wtedy popsuc, a zwiazki czasem sa tak bardzo kruche:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 test zrobiłam dosc wczesnie, nie pamietam, juz wtedy wyszly mi 2 kreski, ale spr wynik po okresie dluzszym niz 5 min, wiec sie nie mialam pewnosci, ale mialam nadzieje i moze czulam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze juz teraz by mi pokazalo???w niedziele normalnie powinnam dostac @ z reguly mam cykl bardzo regularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) tak zaczeła czytac ten Was topic i sie wciagnełam:) zycze Wam z całego ❤️ zeby Wam sie udało i zeby @ nie przyszły:) wiem co to znaczy czekac kilka dni czy @ przyjdzie czy nie ,obserwowanie wszystkich objawów itp. Ja jestem teraz w drugiej ciazy,pierwsza zakonczyła sie w 11 tygodniu z powodu obumarcia płodu ,było ciezko ale wkoncu wziełam sie w garsc i po 6 m-cach zaszłam znowu w ciaze:) teraz konczymy 14 tydzien i wszystko jest ok.Kochane badzcie cierpliwe a jak nie mozecie sie juz naprawde doczekac to zawsze mozna zrobic test z krwi który jest pewny w 100 % juz kilka dni po zaplodnieniu.Trzymam za Was mocno kciuki i mam nadzieje ze jak wejde tu nastepnym razem to beda wspanaiłe nowiny:) głowki do góry❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor mam lepszy... było urocze spotkanie i przytulanie:> teraz to już na mur beton @ jutro przyjdzie- po wczorajszym basenie i dzisiejszej akcji;) ale... NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA Z NIĄ SIE ZAWSZE ZGADZAĆ TRZEBA lub jak kto woli- CO MA BYĆ TO BĘDZIE;) a jakbym marudziła- a na pewno tak będzie- to proszę o kopa w tyłek co:) miłej nocki babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×