Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Szepcie, ale klimaty :) Witaj wieczornie... co słychać dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcie, a gdzie Twoje chłopy, te, co Ci zawsze śpiewają, gdy otwierasz bramę w deszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, Szepcie? Samotność bywa bardzo, bardzo fajna. Masz czas tylko dla siebie. Nikt nie domaga się pomidorówki albo wytłumaczenia zadania z fizyki. Możesz sobie po prostu posiedzieć i sobie odpocząć. Poza tym - jutro wolne :D A ja jadę w czwartek z samego rana. Oczywiście - jestem w totalnym proszku, ale jako rasowa artystka ekhmm, mam to w głębokim poważaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm... o samotnosci moge pomarzyc i za nia potesknic... jakbym o tym wspomniala obrazilyby sie na mnie trzy najwazniejsze w moim zyciu osoby;) szepcie... no na kawe o \"tamtej\" porze to moglam zaprosic tylko w aucie miedzy spotkaniami;) za to teraz mam dobre czerwone wino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...samotność doogłębnie pojęta ...Ale nie narzekam aż tak...Muzka zastępujemi teraz towarzystwo...Stąd zasiadła na kafe z nadzieją, że Kogoś muzyką wspomogę :) Czasem złapię tylko podręczne rzeczy i ruszam w podróż...Nie lubie mieć zaplanowanej wyprawy...Ale cóż...przychodzi moment, żę trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, według szeregu różnych mądrych filozofów, zawsze jesteśmy samotni. Mnie to nawet pasuje, bo lubię być sama. A jak jest bardzo nie teges, to opcja \"bagaż podręczny i kamień zielony\" jest jak najbardziej OK. Co prawda, nie uciekniemy w ten sposób od problemów, ale lekki dystans nikomu jeszcze nie zaszkodził. To polewam winka. Po drinku można ;) Dla wsiech miłych duszyczek na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, to bardzo dobre winko;) wiecie ze ja jutro pracuje??:O /nie pracuje w sieci real ani tesco;) / moze bilet i kamien powinnam wziac w reke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejże, Szepcie, co to za smutasy? U Ciebieeee??? To Ty zawsze nas pasiesz drożdżoweczkami i kawką, dbasz, żeby każdemu pomachać, pozdrowić, szepnąć dobre słówko, wprowadzasz spokój, taki babeczkowy, miły spokój na ten topic i tu co? Dół? Doleję winka, ale po tym, jak się uśmiechniesz. OK? :D Przywiozę Ci bursztyny z Ustki. Całe kilogramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariolka, to współczuję. A przynajmniej masz radochę ze swojej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariolka...jesli pomoże, to nad czym mysleć...:p Kate :D:D:Djuż jest ok...to chwilow...Moją zaletą jestto, że z dna głębi podnoszę sie w ciągu kilku minut... Sorki, wybaczcie...postaram się nie powtórzyć ;) Wina, wina, wina wina dajcie....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wina daje:D duuuuuzo:D mamy cos wspolnego z tym powstawaniem z dolu;) a praca... cieszy:D inaczej rzucilabym w cholere:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę bractwo się zawiązało :p :classic_cool: Dziś piję a jutro...cienko to widzę...a mam z synem nad wodę jechać ;) Mąż jao kierowca...a ja...odpocznę wsłuchana w szum wiatru ...( tak i wrzaski facetów w samochodzie ;):p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zakończę czuwanie...bo Morfeusz sie dopomina, by w objęcia się jego oddać...:)A nie powiem, że nie chętnie to zrobię. Jednakże z Wami tu dobrze.:D Jednak czas pomachac łapką : Kate 🖐️ ❤️ Kariolka 🖐️ 🌻 Nieznajoma 🖐️ 🌻 Aleksandra 🖐️ 🌻 Nelka 🖐️🌻 Beciu 🖐️🌻 I szczególne dla jedynego mężczyzny topiwkowego :) Iguś ❤️👄 Wracajcie po weekendzie...Czeka imprezka zaległa :) Śpijcie dobrze...i wracajcie wypoczęci i radośni. Tego Wam życzę :):D:) Wasz Szepcik ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piosenka stulecia. Idę tworzyć. Dobranoc, babiorki ;) Jutro postaram się wpaść na chwilkę, a potem pojawię się jakoś we wrześniu :D Miłego gadania i zero dołów życzę! Chociaż... czasem dobry dół też jest ok. i znowu namotałam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 ja jeszcze poplotkuje:) jakos ostatnio malo czasu na to w normalnych porach;) do jutra, milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miło wszystkich warszawiaków i nie tylko :) stawiam kawę na powitanie i uśmiech serdeczny :) szepcie czołem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×