Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Propozycje wieczorne... To ja stawiam na rower...chyba, że deszcz to wtedy ksiązka albo kafe...Tudzież syn będzie chciał układać ze mną puzlle :) Ale ja też nie potrafie sie nudzić...A zakupy...rewelacja...Kocham je :p 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani :) Za chwilkę będę się zbierać do domku. Mam już dość dzisiejszego dnia. Na sam koniec dołożyli nam papierzysków, jeszcze odejście koleżanki z pracy...wszystko na raz. Bywa ;) Jednak uśmiechnijmy się, weekend przed nami, jest czym się cieszyć...Odetchniemy od obowiązków, odpoczniemy aktywnie lub też nie...Jednak psychicznie wyluzujemy od pracy...A może nie wszyscy... Pomimo to wszystkim życzę dużo słoneczka, uśmiechu i radośći...a także wypoczynku ...No i...powrotu do nas...Zaglądajcie, piszcie i bawcie się :D:D:D 🌻🌻🌻 ❤️❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomacham do Was łapką...bo tak przelotem jestem...gdzies tam pomocy udzieliłam...to w mojej naturze tkwi i tyle :) Jak sie uda, bedę wieczorkiem...:):):) bo tu teraz taka pustka... Sciskam Was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale mam fajny humor,jakoś tak strasznie się cieszę,że dwa dni wolnego:) nie lubię takich rozbitych tygodni :O ciężko się zmobilizować.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko przelotnie miłego wieczoru Wam życzę, niestety nie mogę się przyłączyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pracoholiczka nr 1 jutro jade nad morze:) bede plywac na desce!! tylko jak sobie poradze bez pracy;) chyba kompa i net wezme;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dzień dobry ! :) aromatem kawy, i wielkim uśmiechem witam Was :D jak miło,można z kubasem kawy posnuć się.........leniwe zaplanować dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Beci 🌻 pisałaś,że masz sto pomysłów na minutę i Cię nosi,ja też tak mam i dlatego mówię,że ........;) mam ADHD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Dołączam z pełnym kubkiem gorącej kawki :) Sobota...wolny czas...mnóstwo pomysłów, kawy pod dostatkiem...muzyka...(w tle jakieś porządki;) Anuś ❤️ to sie nazywa żywotność, co ? Wciąz mieć coś do zrealizowania w życiu...Kocham to. Nie umiałabym usiedzieć w miejscu, w skupieniu obejrzeć telewizję, gdy tyle miejsc czeka i wciąż jest tyle do zobaczenia, zrobienia...itd... Kariolka >> życzę miłęgo pławienia się w morzu, wróć opalona wiatrem i pieknym słońcem, pełna wrażeń i widokó...(Ale nie waż się kompa brać...ani neta) Smutno będzie bez Ciebie, ale z tęsknotą poczekamy...[usta[ Kate 🌻 ciekawe, jak tam Twój urlop przebiega ...CZekamy z utęsknieniem....❤️ Beciu...Ty tez jak zauważam małe adhd:p niczym Anka wesolutka ;) Dobry objaw, wg mojego uznania :):):) Zaglądaj czasem w wolnym momencie 🌻 Nelka 🌻 Kochanie...szkoda, że neta nie masz w domu, jednak jak spojrzec na to z drugiej strony, to spedzasz inaczej i też ciekawie czas (kafeteria wciąga jak bagno :p) Miłego weekendu zatem życzę i do spisania w poniedziałek :) Aleksandra 🌻 Wiem, że ty też aktywnie spędzisz weekend. Nie lubisz przesiadywać przed kompem ;) prawidłowy objaw :) Ale bywaj i Ty czasem u nas na plotki..damsko damskie i damsko-męskie ;) Igi 🌻 Tówj weekend mam nadzieję, że nie minie aż tak pracowicie i znajdziesz chwilke wolną, by odwiedzić nasze babskie grono. :) Może jakies winko wypijemy do uroczej muzyki ? Co Ty na to ? Ufff..teraz proza życia...Wyleciał mi wąż odpływowy z pralki. Nie muszę opisywac jak się to zakończyło, tym bardziej, że byłam w owym czasie na zakupach ;).Ech...Dwie rzeczy w jednym czasie miały byc załatwione...wyszło ich w nadmiarze ;) Idę robić jakieś ciacho z orzechami, postawie wieczorem o ile nie będzie to zakalec.Choć i zwolenników zaklaca pewnie bym znalazła. Pierwsza sie usawiam w kolejce. No to może popołudniowa kawka i ciacho ? Zapraszam... Kochani...idę tworzyć w domu...Będę popołudniem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie radosnie, weekendowo:). Szepciku, ale miałaś dzisiaj natchnienie do pisania.;) Wesoła Aniu, pytałam o to ADHD, bo jestem związana ze środowiskiem dorosłych i dzieci z ADHD i byc może zetknęłyśmy się w innych okolicznosciach. Rozumiem jednak że to raczej tylko Twoje domysły, a nie diagnoza lekarska. Tak czy inaczej fajnie odnalezc kolejną bratnią duszę. Robie dzisiaj rewolucje porządkową w domu, a wieczorem... wieczór będzie ekscytujący.... Ciacho z orzechami, brzmi obiecująco, ale.... chyba musze troche ograniczyć kalorie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...czekam i czekam... Kawa stoi zaparzona, świeże ciasto pachnie...zrobiłam polewę czekoladową i wiórki...mówię Wam pychota ;) Stawiam też lody śmietankowe, owoce i ...piwko...z dodatkiem soku dla smakoszy :) Wydaje mi się, że będę pić sama ;) Ale co tam...włączyła muzykę...słońcewieczornyi promieniami jeszcze łaskocze moje ramiona...Tak pięknie jest... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorem :) ja wino białe proponuje chłodne :) Becia diagnoza jest własna ;) ale bardzo celna w końcu niektórzy dorośli też mają ten zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×