Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Kate, ja mam już to wszystko w d..., ta całą politykę naszą, słabo mi sie robi od tego, głosować nie pójde, bo i tak będzie albo jedna banda, albo druga banda złodzieje, złodzieje i jeszcze raz złodzieje!!! dbają o własne dupy, a nawet tego nie umieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, a właściwie Ola - dlatego TRZEBA głosować, bo takich ludzi zniechęconych jest 90% i znowu 10% będzie decydowało o milionach na opatrzność bożą, a nie na pielęgniarki tudzież nauczycieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale o polityce to tutaj pisać nie będę, bo mi zaraz jakiegos bana dadzą, czy jak tam się to nazywa no i po co mam sie denerwować :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie, Kate..... jak się spotkamy to pokarzę wam dziewczynki zdjęcia kocurka a tak na marginesie to dostał ostatnio jakiegoś bliżej niesprecyzowanego amoku po kastracji i jest bardzo, bardzo nie grzeczny. Pochwaliłam go przedwcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 😍 😍 kurczę dochodzę do wniosku ,że fajne z nas babki i już spotkania się nie mogę doczekać,tylko jak my się w tej sieci odnalazłyśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka, chętnie wymodzę \"pod osobowość\" o ile będzie mi dane powyższą poznać :) Ale poleciałam Miodkiem, co? ;) i lepiej dajmy spokój polityce, bo mnie szlag jasny trafia... lepiej o! wiadro wina. Proszę bardzo. Później możemy tańczyć nago na stole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, co Ty mi tu takie intymne pytania zadajesz, jak ja lubię? ;) :D co do głosowania, to mam to w d..., niech sobie rządzi, kto chce, ja robię swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, jak tak dalej pójdzie to ja partię zakładam skoro konowały i tempaki mogą to ja tym bardziej:P No to chlup ... w ten piękny dziubek.... Aaaa u was chyba jakiś pan się pojawiał i dlaczego zniknął i go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juliette, a to dziwne... po kastracji powinien być grzecznym bardzo kotkiem. Masz pewnie jakiegoś mutanta:) Ale zdjęcie przynieś koniecznie, bo mnie ten kolor intryguje. Anka, no - znalazłyśmy się i dobrze. :) i będę agitować - idźcie głosować, na boga! nawet na partię kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietka, a ta kastracja to na obcięciu ptaszka polega???? bo w sumie nie wiem ja mam pieska dziewczynke, to żeby nie zaciążyła, to co mam jej zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi ... nieznajoma..... Ala się nam chyba już lekko wstawiła i zaraz zatańczy na stole solo... Generalnie to jakiś zbieg okoliczności, że się tyle fajnych babeczek zebrało w jednym miejscu, aż miło popatrzeć i posłuchać. Na innych tematach to można dostać czymś po głowie i nie tylko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie kurde korci własną partię założyć i skoro już mam tyle koleżanek to marketing pantoflowy będzie miała................w sumie w nas siła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten post do Aleksandry dotyczył pomocnych uwag, przypomnień, jakby Aleksandra czegoś nie doczytała, albo jakoś tak :) Po prostu rozpisałyście się i ja nie nadążąm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×