Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Witam moje babolce po weekendzie. 👄 Kate dlaczego ma krytykować twoje wyroby? Jeszcze nie zdążyłam przejrzeć, rzuciłam tylko okiem ale mi się podobają. :D Szepciku dziękuję za pamięć o mnie. 👄 caus dla Ciebie. Przeczytałam wszystkie wpisy, aleście balowały. :D Nieznajoma obcinała ptaszki. :P Winko lało się strumieniami. A mnie jak zwykle nie było. :( Z moich planów na weekend nic nie wyszło. Nie pojechałam na Air Show bo odwołali :( Kurcze ja to mam pecha. Planuję, planuję, a póżniej coś się dzieje i po planach. :( Nie zgadniecie co się stało. Byłam zszokowana. Mój misiek w niedzielę udowodnił mi, że potrafi gotować. :P Zrobił na kolację kurczaczka w warzywach. Nawet dobre to było. :P Do tej pory nic nie gotował więc już podejrzewałam, że nie umie. A tu taka niespodzianka. :D Dobra Szepcie dawaj tą kawę. :D Mam bułeczki słodkie. Mogę się podzielić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka 🖐️.....jak miałam zapomnieć...toż Wy moje babolce topikowe jesteście...Kochane.. A propo...spotkanie ma zmienić datę..więc może cos bys wykombinowała na 14 ? No proszę...nie ma to jak facet Cie pozytywanie zaskoczy...Czasem maja jakąś odskocznię...w dobrym kierunku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Szepciku zaskoczył mnie całkowicie. :D Już myślałam, że będę musiała wysłać go na jakiś kurs gotowania. :P Kate obejrzałam już twoje rękodzieło. :) Po prostu śliczne. Podobały mi się: - komplety POLA NEGRI - komplety ZIMOWA KONTRA - bransoletki OSTRZYŻONY SZCZYGIEŁ - cudo. :D Nie masz może kolczyków i naszyjnika do pary? - kolczyki UCIECZKA Z ŻUPANA. Kochana masz zacięcie artystyczne. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga kawę stawiam...:) Już radosniej :) Słonko nas dziś swoja obecnością zaskoczyło...Dobrze, że jest. Ale głowa coś mi dokucza...Może tabletka pomoże... Nelka...mnie sie podoba \"Zapomniana Konstelacja\"...i wiele innych...ale to jest cudeńko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem, babiorki :) Ale mam urwanie glowy od poniedzialku, ojejku... Nelka, dziekuje za cieple slowa :) Szepcie, witaj :) Anka :) Ola :) Kariolka :) jesli chodzo o ostrzyzonego szczygla, to pasuja do niej kolczyki \"czekolada\" . a \"zapomniana konstelacje\" tez bardzo lubie :) szkoda tylko, ze nie mam przeklutych uszu. hahaha :D paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć w poniedziałek :D no i koniec wakacji, dzieci poszły do szkoły, szkoda, że spotkanka nie będzie, już się nastawiłam, no chyba, ze w dwóch turach się spotkamy, bo myślę, że trudno będzie tyle osób skrzyknąć jednego dnia, bo zawsze którejś coś tam wypadnie, to może rzezcywiście spotkamy się 7 i 14, jak komu pasuje, kto się pisze na 7 ??? ja jestem chętna, tylko która jeszcze oprócz mnie, żebym tam sama nie siedziała :) wpoisywac się !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja...🖐️...ruszyła maszyna...szkolna :).. No tak, spotkanie może sie odbyć...ale coś nam ubyło towarzystwa :) Kate...od razu agrafka... ;) kolczykiem na świeżo :P:P Strach obleciał ? :P:P Nie bój się...postramy się delikatnie ...Od razu zaprezentujesz swój ulubiony model :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Anka właśnie, mnie z tego względu bardzo pasuje, bo raz, że stary na drugim końcu świata, dwa, że mam wolny ten piątek to się umawiamy :), która jeszcze chętna? niech się wpisuje :) 14 będzie 2 tura :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o której będziesz w takim razie? jak ok 17, może trochę po, zależy od korków, w kazdym razie na pewno przed 17.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie zgadniecie, jak powiedziałam do mojego królika. Otóż, zamiast powiedzieć do niej Kulka, powiedziałam: \"Szepcie\" (bo właśnie czytałam wpisy) :D Aż sama się usmiałam :D Pa, dziewczyny, do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma ....pieknie...na królika mnie przerobili ;)...uchów dużych nie mam...ale zielsko wszelakie lubię :P:P Ola...fajnie, że sie spotkacie...może jeszcze znajdzie sie jakaś chętna babka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam co do miejsca wszyustko jedno :) może być ta godpoda, ale jak masz cos innego, to w sumie też może być, byleby tylko muzyki techno nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×