Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

a mi sie humor troche zepsul... do jutra przejdzie... ale ciagle sie nie moge przyzwyczaic ze czasami sa tylko obietnice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry sobotnie :) Posiedzę z kawą chwilkę....Potem już obowiązki sobotnie ale i przyjemności :) Będę zaglądać.. Kariolka...obietnice są po to by je składać. Jedynie co to można się szybko rozczarować...Liczę, żę to chwilowe...i tak jak napisałaś lepiej już dziś jak wczoraj :) [ściskam cieplutko] Życzę dużo uśmiechu i nadzieji na lepsze dziś :):):) ❤️ Romeo...rozpoczęłśmy wczoraj wcześnie muzycznie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):) Dzień dobry! szepcie 😍 hi,hi,hi..........ale fajny wieczór wczoraj był 🌻 Romeo chyba nie doczytał:P Kariolka 🌻 mam nadzieje dzisiaj lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Szepcie :) Nieznajoma :) Anka :) Ola :) Kariolka :) Romeo :) niezła muzyczka na \"rozbieg\", nieznajoma :D Również lubię Chylińską, zwłaszcza jej słowotoki ;) Trochę z doła wylazłam - stronka już działa (hura!) - fryzjerka, do której poszłam ostrzyc nieszczęsne szczątki mojej \"fryzury\" a\'la Karwowski, o mało nie dostała zawału ze śmiechu i opitoliła mnie na rekruta (zimno w uszy :) ) - kupiłam sobie trochę drobiazgów, książek i perfumy i od razu mi lepiej :) (Ola, garów jeszcze nie kupuję, ale skoro tak poprawiają nastrój, może zacznę ) - no i nie pada, ha Miłego dnia, babiorki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×