Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

na razie nie wpadłam na to jak mogę wykorzystac moje najlepsze lata. moze jak zaczne chodzić do budy to mi coś wpadnie w oko. podobniez jak ma sie duzo do roboty to lepiej się planuje czas whispers a ile syn tego instrukotora ma lat?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz co to bedziesz studiowala? tez bym poszla na jeszcze jedne studia, ale juz naprawde nie wiem kiedy bym miala studiowac, chyba poczekam i skoncze najpierw jedno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie patrze co ja za gupotę strzeliłam qwertz mi się pyta co to za salatka a ja odpisałam do whispers :D bosze za mało mózgu uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz spoznilam sie z tym moim pytaniem .. ;) a ktory \"dzial\" psychologii Cie interesuje? ja bym poszla na spoleczna.. ale to bedzie to co socjologia... :O kulaju on ma 26 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do studiów to nie martwcie się, nie tylko wy macie problem ja to sobie myślę tak: zrobie sobie licencjata z administracji a później myk pyk na polonistykę a czy mi się to uda? hehe zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whispers no to ten facet jest chyba w twoim wieku, mogłabyś się w koło niego pokręcić tylko ten jego ojciec jest odstraszający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulaju ten chlopak jest 4 lata starszy odemnie. Wiem ze pale wiec staro wygldam ;) ale az o 4 lat?! ;) :D i.. to on sie kolo mnie kreci :D a ja jak ta ciota.. nie mam czasu :D checi chyba tez nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz pozniej Ci tu wpisze tytul i autora zajebistej ksiazki, apropo manipulowania/wplywania na innych.. bedziesz miala taki przedsmak ;) tylko musze ja odkopac w tym balaganie :O a chlopak jak najbardziej fajny, wolny.. etc ale ja nie szukam takich wrazen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ciekawa kto kryje się za pomarańczami które co jakis czas wtrącają się z jakąs uwagą? whispers wybacz ale myslalam ze jesteś starsza, w końcu 4 lata to nie jest jakas straszna róznica wieku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhm PROSZę NIE ROBIć BAJZLU NA NASZYM TOPIKU! wg ciebie pomarańczo wszyscy z tego topiku mogą być nawet debilami, mamy to głęboko w anusie:) wiec albo podejmij z nami jakiś dialog albo ciao🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O pomaranczko zabierz sie z tego topiku, ok? bez sensu tu bruzdzisz.. masz w tym jakis ukryty cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko a Ty kim niby jestes zeby tak oceniac? :O jade na te pierogi.. milego wieczoru dziewczyny :) mimo wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nasza pomaranczka jakas taka rozhisteryzowana :O biadoli jak panna na wydaniu p.s. nie zjadlam pierogow :( bo w tej restauracji bylo wesele.. jadlam zato placki po wegiersku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm od dwóch dni mam ochote na placki ziemniaczane,a ty mi robisz jeszce większego smaku z czym sa placki po wegiersku? o pomarańczach koniec,olewamy jak powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placki po wegiersku, sa z pysznym sosem. Ostry, pomidorowy i takie klasyczne sa ze wszelkiego rodzaju paprykami, ogorkiem kiszonym.. sa tez po zbujecku i po meksykansku.. wszystkie pyszne :D polecam mi kulaj narobil ochoty na salatke :) ale niestety nigdzie nie moglam dostac :( pojde taka niedojedzona spac.. ale jutro zaatakuje kogos zeby mi taka zrobil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D whidpers a propos sałatki-siostra przyszła z pracy, spróbowała ją i stwierdziła ze bezpłciowa ta sałatka;)więc nie ma się czym podniecać PS. no to jest 1:1, ja zjałabym placucha po węgiersku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bezplciowa, to trzeba dopieprzyc :D siostra sie nie zna ;) ja bym zjadla i pochwalila Twoje dzielo :) ale teraz to sie moge ewentualnie w tylek ugryzc.. jutro, zaszaleje z salatka jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jeszcze nie obmyslilam, ale grono wybrancow sie zaweza do tych co umieja sobie poradzic z takim zadaniem.. znajac zycie to bedzie to moja mama :D tylko ze ja bede musiala mocno namawiac.Pomysle raczej o kims kto nie dosc ze umie, to jeszcze zrobi to z prawdziwa przyjemnoscia :D uuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko tylko zeby nie było ze w końcu sama ją będziesz musiała zrobić. Najlepiej wybierz się jutro rano na zakupy i kup wszystkie składniki, jak je zobaczą będzie im trudniej odmówić. A ja mam na obiad jutro kurczaka z cebulką:) Moze jeszcze jakiś rosolek się trafi. mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama moze i bym nawet chetnie zrobila.. ale chyba mi sie nie chce :D znajac zycie to pojde i kupie gotowa salatke :O a to juz bedzie profanacja.. wlasnie teraz sie bardzo ucieszylam, bo uswiadomilam sobie cos wspanialego - jutro jest niedziela!!! myslalam ze juz poniedzialek i nawet przed chwila naszykowalam sobie jakies papiery do zabrania.. jak niedziela to moge sobie sama ta salatke zrobic :D zaszaleje ;) jeju niedziela :D :D :D przez to dzisiejsze wolne dzien jestem do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×