Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Faktycznie po śmierci Grechuty w necie było pełno lampek ku jego pamięci. Ja zaczełam zapoznawać się z jego twórczoscią jakoś ze dwa albo trzy miesiące przed jego śmiercią, chyba przez tydzień nie mogłam odżałowac ze to już koniec. Chociaz o ile się nie mylę Grechuta wycofał się na długo przed swoja smiercią z zycia artystycznego. Ostatnia jego piosenka to ta o Krakowie z Myslovitz. Swoja droga wzruszająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
Jest wiele mądrości w Jej tekstach. Takich życiowych mądrości. Warto się w nie wczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankana nigdy
I ja się również pożegnam. Jutro normalny dzień pracy. Spokojnej nocy życzę. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy Wam zycze :) ja sie rozmarzylam i slucham sobie wlasnie Edyty Geppert.. wiec jeszcze posiedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz mam wlaczonego winampa.. skonczyly sie piosenki Geppert, Rodowicz.. i wlasnie zaczelo sie SDM wiec teraz juz tez troche odbijam :) znow mi sie kafe wiesza 😭 tak jak wczoraj :O p.s. jadlam salatke :D :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zapomniałąm co miałąm napisać coś dzisiaj smetnie tu,ale chociaż nie było TKIWNM wiecie co tak mi przyszło do głowy że jonia to właśnie on,podpuszcza nas zebyśmy pisali o nim itd. Dziwnym zbiegiem okoliczniści kiedy pojawiła sie ona były tez i pomarańcze a teraz na razie mamy spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie też mi się ta jonia wydaje podstawiana:O whispers i jak sałatka? przypomnijcie sobie dziewczęta o czym miałyście ppisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulaju :D salatka super :) glownie dzieki mamie :D ale co tam, wazne, ze jest :D wlasnie sobie ja podjadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie widzialam, ale juz mi sie smiac chce :D nie masz jakiego linka? :) zato widzialam jak Bajor opowiada kawal w jakims programie :D :D o rodzinie jaskiniowcow z krzywymi zgryzami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez :D szczegolnie, ze akurat ta piosenka jest taaaaka na czasie :D bo zimno w tych mieszkaniach 😭 kiedy kurde zaczna mi tu grzac???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ale czasami jednak okazuje się ze nie kazdy śpiewać może PS. u mnie grzeją ale od jakiś paru dni jest ciepło i nie używam kaloryferów, mogę komuś wypożyczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D spiewac kazdy moze.. i tego sie trzymam, szczegolnie wtedy jak przesadze z % :D bo czesto jest tak, ze lubie sobie wtedy cos odspiewac :D u mnie jeszcze nie grzeja :O ja poprosze o jeden goracy kaloryfer :) bo mam naprawde bardzo zimna raczke:D jakos tak zauwazylam, ze przy komputerze bardzo marzne :D Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie marznę mam lampke skierowaną na klawiaturę i ona ogrzewa moją rączkę a jak się oprę o blat to juz koniec, mam rączkę na gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×