Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

🖐️ gdzie te dobre czasy kiedy o tej porze bylo tu tyleeeeee ludziow? Dobra, to teraz ja przejme warte w tym kaciku, w ktory przed chwila bylo tak tłoczno :) Przeczylalam o jaselkach, jakby cos to ja nadal jestem w tym kacie, mam nadzieje na piekne widowisko :) No i fajnie by bylo zobaczyc te Wasze cudenka z masy solnej.. Fascynuje mnie to, jak cos to wrzuccie pare zdjec w ten kat - poogdladam sobie. :) pozdrawiam wszystkich razem i kazdego z osobna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam być aniołem ty też miałeś wisieć wiec chyba za gwiazde,musisz sie cofnąc o pare stron dzis nie da rady,brak wiekszości bohaterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
howk (w sensie hołk) to ja miałam być gwiazdką betlejemską 😭 topik nam upada, nasze pomarańczki (cancan i o wzroscie) już prawie w ogóle nie wpadają, ja się obijam... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy mi nie mówił jak się nazywa:O na wszelki wypadek opierdziel wszystkich:) fanka wedle zyczenia z pamiętnika studentki kulaj: Wiecie że prawie zaraz po śwętach zaczyna mi się sesja? Będzie śmiesznie;) Mamy takiego staaaaaarego faceta od prawa konstytucyjnego, ledwo chodzi, ma 70pare lat, nie słyszy (ma aparat słuchowy ale to niewiele mu daje. kiedyś A. do niego \"pani profesorze, chciałam zapytać o egzamin...\" a on do niej \"tak, dzis mamy zajęcia\":O). Ma ksywe Dziadek Zwierzchołek;) i nie zmiękcza końcówek w czasownikach 1os l. mn. Zawsze go ludzie na wykladach olewają i np graja w państwa i miasta:O A on podobno zapamiętuje sobie twarze studentów, wie mniej więcej kto jak się zachowuje na wykladach i później mści się na egzaminach, a że mamy mieć wszystkie egzaminy ustne będzie jedno wielkie kapsko:O Ostatnio facet od prawoznawstwa dał nam pomoce naukowe do egzaminu \"na aniołka\" za to że chodzimy do niego na zajęcia ale oczywiscie delikatnie zasugerował że należą mi się za to kwiatki:O piekna łapóweczka, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi pewnie ze fajna lapowka ...a mowilas ze twoj aniol sie opierdziela a zobacz ile zalatwil :)....moze Tobie przypadl aniol z ciasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"delikatnie zasugerował że należą mi się za to kwiatki\" TFU!!!!! zasugerował że należą MU sie kwiatki:O upadły? przydzielili mi wybrakowanego anioła!😭 ;lepiej zeby wziął się w garść przed koncem grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×