Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Dotarł,dotarł :) tym bardziej,że wysłałeś anielską pocztą ;) Już Ty sie nie martw,wszystko przecież jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel-----dopiero teraz zobaczyłam.....Twoja stopka:) Teraz już serio dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto tu z rana a myślałam ze sobie z jonią popisze pewnie ogarnela ja przedswiateczna goraczka zakupow i przygotowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D musze ten pomysl z wiertarką sprzedać mojej sis bo ona zawsze mnie zaprzęga do ciągniecia albo za butelkę albo za nasz lewacki korkociąg:O PS. ja ZAWSZE mam jedno oko ciemniej a drugie jaśniej pomalowane, albo robie sobie tzw, \"przydymione\" i jedno mam bardziej a drugie mniej przydymione:) Ale co tam, lepsze takie niż wąskie szparki ledwo widoczne zza moich denek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa nie pomalowane oko to wina kablowego maila :D hehhe Spojrz na to z innej strony.... np. masz nienaganny make up a wpadasz do banku w stanie pizamowego rozmemlenia :D chyba boki by mi wyrwalo ze smiechu na taki widok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja wiem kogo moge w mojej kuchni spotkac :) dlatego nie musze sie starać .... co najwyzej kurz ze skrzydel musze usunąc :D.... widze dziś tlok na topiku :) wpadne pozniej hm nie lubie byc sam nawet w kaciku :D Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodze sobie na forum a tu temat na pierwszym miejscu,tylko wpisu nie ma dziś poczułam świąteczną gorączke,3 godziny w centrum handlowym ,nie patrzyłam nawet na towar trzeba było slalomem jezdzić,przydały by sie skrzydła kabel masz jakies zapasowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie mam zapasowych ale sluze swoimi....Z gracja boeniga bedziemy szybować nad polkami Centrum w poszukiwaniu Karpia instant knorra :D nie cierpie wyciągac osci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestańcie już bo mnie po tych zakupach cały dzień głowa boli :o bylam rano,kiedy wiekszosc warszawiaków jeszcze spi wiec nie bylo bitwy o wozki.kas mamy ok 50 wiec czeka sie zaledwie 40 minut.A sklep otwarty jest od 7 do 23.Swieta to chwyt marketingowy nic wiecej dlatego coraz mniej mi sie podobaja. widziałam w castoramie takie skrzydełka klejone z pior jak myślisz kabel beda dobre i jakie wybrać mniejsze różowe za 2 zł czy większe białe za 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my biedni aniolowie kupujemy drozsze ...nie stac nas na kupowanie tanich 5 razy w roku te drozsze starczają na kilka lat wiec proponuje biale :) za czystosc trzeba placic :D Te rozowe zas jakos mi sie kojaza jak bambosze w kroliczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche to bez sensu,karp nie jest dobry,taki mulisty i ma duzo osci a przyjelo sie ze ma byc i juz .I tka wiekszosc z niego laduje w smietniku.U mnie na wigilli podaje sie go jako ostatniego kiedy nikt juz nie moze nic jesc i zawsze zostaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necik mi wysiadl :O...hihihi my ich nie przyklejamy sa czyms tak naturalnym jak wlosy ;)...ale do tych kupnych proponuje butapren :D jest elastyczny i trwaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany.. Wy tu o zakupach, a ja nadal w totalnym proszku.. nawet nie mysle jeszcze o tym :O piec minut przed dwunasta sie zbiore i .. bede kwitnac w tych kosmicznych kolejkach, ale nic na to nie poradze. Dobrze, ze juz prezenty sobie zaplanowalam i nawet czesc kupilam / zrobilam to nie mam takich wyrzutow sumienia, ze wszystko na ostatnia chwile.. :) p.s. jak widze te biedne karpie w tych skrzynkach.. jeden na drugim, to plakac mi sie chce.. .. i dlatego corocznie kupuje jednego i pedze z nim nad rzeke, wyrzucam do wody .. i mysle sobie zyczenie.. mozecie nie wierzyc, ale ZAWSZE sie spelnia :) wiec taka mam tradycje, uwierzcie - dziala. Poza tym karp smierdzi mułem, dlatego u mnie na stole jest cos tam innego.. wszystko tylko nie karpie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w piekny sloneczny dzien :)....dzis wczesniej niz zwykle az sam sie dziwie ze tak szybko mnie unioslo z poslania. qwertz ja wydziabiesz osci to moge Ci pomoc w zjedzeniu Twojej porcji :)..... whispers>> moze i ja swojego wrzuce w tym roku.... moze w przyszlym roku zlapie wiekszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie!! karpie hodowlane nie poradzą sobie w rzece,nie znajdą dostatecznej ilości pożywienia,albo woda bedzie zbyt zanieczyszczona i zdechną kabel-nie dziw sie,ja bedziesz zagladał tu o 6 sie wtedy zastanawiaj aniołowie mają chyba teraz dużo pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo kabel jest zajęty albo czeka juz na mnie przy centrum handlowym ciekawe co dzis dadza do degustacji,przynajmniej sie najem,wczoraj były wedliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czekam :D dzis daja draze ....ale jest jeden problem :O trzeba je konsumowac przez slomke i to przy stoisku bo mają tylko jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez ! D ale ja wyobrazilem sobie ile jeszcze wody przy tym zaciągnie ow degustator :D...... dobrze ze przynajmniej ze zbiornika a nie z naturalnego srodowiska .... mul nie jest smaczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym cos takie uslyszal chyba by mi strony glosowe popekaly ze smiechu na na widok naciąganych ust na rure 100mm dokonczyl bym zywota :D ....mam nadzije ze fanka zakonczy degustacje na drazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można by jeszcze użyć dwóch omek w charakterze palczek do chinskiego żarcia i wszamać nimi karpia:) ale ten pomysł z rurą odpływową lepszy;) hejcia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×