Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

qwertz to podziwiam bo mi po takich mieszankach mewy by z tydzien tupaly :D a dzis jak zobaczylam coca cole to az mi sie plakac ze szczescia zachcialo.. oj to byla straszna niedziela, mewy sa bezwzgledne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki qwertz :) ogłaszam wszem i wobec ze pierwszy egzamin mam już za sobą (zaliczony na 3+ ale to tyż dobrze) a propos alkoholu wściekłego psa kiedyś piłam w dodatku bez popicia :O wyżarło mi wszystkie kubki smakowe:O polecam blue curacao- pachnie jak egzotyczne perfumy i smakuje równie dobrze (chociaż nie pilam nigdy perfum) A teraz pozwolicie ze się polenię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czukerek----moje gratulacje:) Qwertz----nie chce mi się wierzyć,że pod kimś kto jest lekki jak piórko zadrżała ziemia a już nie wspomnę o dziurze w asfalcie:D Pomyśl co by było przy moim upadku...:O Co do alkoholu to nie zaliczam się do jego miłośników,wyjątek stanowi malutka lampeczka winka ale i to baaaardzo rzadko :) U mnie dziś cudowna pogoda,dużo słoneczka ale lekki mrozek. Echh chcialabym żeby ktoś zamroził moją beznadziejną osobę na jakiś czas........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dowiedziałam się co by było po moim upadku......poleciałam parę chwil temu na cztery litery wychodząc z balkonu :O dobrze,że moje cztery litery są odpowiednich gabarytów,bo przez to trochę mniej boli. Jeszcze dodatkowo stłukłam szklankę,wszystko mi leci z rąk i chce mi się płakać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli na szczęście to ok....tylko,że ostatnio często coś tłukę a szczęście gdzie?😭 Tak sobie myślę,że może Anioł się ze mną nim podzieli.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz----no właśnie mówię,że ostatnio często coś tłuke...w zeszłym tygodniu dwa talerze i kubek....dziś szklanka....to mało?:O \"Mój anioł stróż się właśnie zdrzemnął....ma przerwę w pracy aż do świtu.....\"to cytat z jakies piosenki,właśnie mi przyszedł do głowy....:( qwertz---też już czuję tak jak Ty,ze robi mi się siniak na niewymownej częsci ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ULUBIONE 😭 dziś już lepiej za nic się nie biorę:O idę sobie do kątka żeby nie narobić szkód :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) 🖐️ jak karakan upada to ziemia sie nie trzesie :P nisko przecie ma do ziemi :D ukulele ;) wylaz z kata ....... moje gratulacje czukerek :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kabel Widzę,że mogłam jeszcze posiedzieć w tym kątku bo i tak nikogo nie ma.Idę zrobić sobie kakao i mam nadzieję,że nie stłukę mojego ulubionego kubka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję Tobie gorące kakao :) i proszę zjedz za mnie ten kawałek serniczka który mnie tak kusi,bo jak ja go zjem to zamiast iść spać będę musiała pół nocy chodzić na stepperze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co mnie kusisz😠 Zjedz też mój kawałek.Tobie zbędne kilogramy nie zagrażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak poobijana przez ten upadek,że nie dam rady dreptać na stepperze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie tez nie zaszkodzą :P.....swiat jest masakryczny jesli trzeba sobie przyjemnosci ograniczac....no chyba ze nie lubisz serniczka ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale wiesz,że uwielbiam :P Świat jest masakryczny jeśli nie można się wbić w ulubione jeansy:O Ty zjedz serniczek a ja skromnie jabłuszko:( Jak boli😭 qwertz----robisz okłady na ......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeansy są ok,tylko jeszcze parę kawałków serniczka i zaczną się kurczyć...:P cholerka😠co to za anioł który zamiast pomagać to kusi :O qwertz-----u mnie już widać wszystkie kolory tęczy😭 ale mam dziś płaczliwy dzień,nawet kakao nie pomogło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie sypie
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez pomagam! !!!!!!....!!!! anioly takze wiedza ze slodycze poprawiaja humor dlatego tak zachecam ...... i nie skupiaj sie na teczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne słodycze nie poprawią mi dziś humoru......... nie muszę się skupiać na tęczy bo sama coraz mocniej daje znać o sobie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze....podziel się entuzjazmem....... chyba sobie posłucham muzyki przed snem.Jak mi się uda to za chwilę wyślę Ci na @ wrzutę czego słucham w tej chwili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×